» »

pc se restartira

pc se restartira

gobec ::

Ko se mi temp proca dvigne čez 45,46,47 se mi računalnik restarta.Mam amd athlon 2000 xp.Se mi zdi malo čudno da bi se že pr taki temperaturi sklopu.U biosu imam naštimano alarm pr 80 stopinjah.Virusa tudi nimam,tko da prou ne vem kaj je narobe.Kaj mislite vi?

MortalL ::

Meni se je podobno dogajalo, kasneje pa sem ugotovil, da je ocitno proizvajalec zamesal temperaturne senzorje procesorja in plate, tako da sem imel plato do 75 st, procesor pa nekje do 42st C in mi tudi ni bilo nic jasno. Probaj z roko hladilnik. Pa fajn bi blo vedet kaksen napajalnik mas....LP

gobec ::

ma hladilnik nima visoke temp,plata je msi kt4v,napajalnikje 300w macron power(mpt-301)

kopriwa ::

probleme imaš lohk tut zarad švoh napajalnika probaj izklopiti nekaj porabnikov (CD-rome, disk, razne vente iz ohišja). Temperatura se mi zdi še nizka za shutdown, se ti ugasne v windowsih ali še med nalaganjem. Lohka da maš tut kakšen software naložen v winsih ki ti spremlja temp (malo verjetno :))

gobec ::

ma ne ma u winsih mi ga sklopi.Sklopit cd-rome in drugo sm že probu tko da ne vem če je to problem?

nokia6310 ::

Probi z napajalnikom poglej če maš hladilnik dobr pritrjen ker zna bit to problem drugač pa kakšna termalan pasta pa probi zamenjat napajalnik pa boš hitro videl pri čem si!

kopriwa ::

je hladilnik dobro namontiran, meni je namreč restartalo pc že pri 50°C prav zaradi hlajenja

gobec ::

ma meni sveti una lučka (na sprednji strani pc-ja) za energijo.Kaj je kaj je to kej povezano z sklapljanjem?

kopriwa ::

energijo??poglej kam gre priklop tega kabla na matični. Sicer pa ne verjamem da ima to kaj v zvezi s tvojim problemom

dauce ::

Jst mam iste težave, da se mi komp kar na lepem resetira. Ampak samo takrat ko kaj delam v winsih, ko igram igre pa use normalno. Virusa nimam nobenga, temp. so ok( cpu.39-47, sistem 25-29), napajalnik pa je LC550W, tko da res ne vem ka bi blo. Proc je mal navit (pa tut takrt ko ni biu se je isto dogajalo), hladilnik na njem pa je TT12. Je mogoče to krivo da je cooler pretežk (cca 700g) glede na to da ni prišraufan na matično ampak je zataknjen:\

Če kdo ve odgovor na moj problem nej prosm pove ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dauce ()

DarwiN ::

gobec: jaz pa bi rekel da maš pač takšen procesor ki mu temp ne "paše".
Meni naprimer pokne vedno kadar temp naraste na 51 stopinj, pa neglede na to kako imam navito.Mam pa Enermaxa 465W.

sicer pa , daj ga na gobec
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

>>E8x00 serija a.k.a Wolfdale<< (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Navijanje
48941742 (23284) Dr_M
»

Navijanje e4300 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
24120501 (9384) ZaLoMaT
»

athlon xp 1600+ do 1680 mhz brez odklepanja

Oddelek: Navijanje
271337 (1016) bodom
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492419 (1442) Markoff
»

problem (najverjetneje) z Leadtek GF4Ti4400 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
573181 (2471) Blizz

Več podobnih tem