» »

Šturmovik- igranje preko interneta - prosim pomoč

Šturmovik- igranje preko interneta - prosim pomoč

slo-warhavk ::

Pred kratkim sem začel z igranjem il2FB-ace v 2.01 preko ubi.com-a. povezal sem se preko navadnega telefonskega priključka in Volje. Končno pa sem kočno dobil ADSL, v upanju, da bojo vsi prenosi hitrejši. Sedaj pa se je pojavil problem. Ko pridem na Ubi-com. - ovo stran, se prijavim, prijavo sprejmejo, pridem v loby in kliknem v določeno sobo. Igra se začne nalagat, vendar se ne morem priklopit na njihov server in mi v okenčku izpiše " CONNECTION ATTEMPT TO REMOTE HOST FAILED. REASON TIME OUT. Ker sem na kraju že skoraj izgubil živce sem malo povprašal prijatelje, vendar mi nihče ni znal odgovoriti. Poskusil sem z izklopljenim požarnim zidom in izklopljenim protivirusnim programom - NE POMAGA! je mogoče kriv spremenjljiv IP. Prosim pomagajte!!!

ali3n ::

1. Updejtaj igro - zadnja verzija je 2.04 - patch dobiš na http://www.il2sturmovik.com/
2. Ker imaš dinamični IP, moras v settingsih od IL2 (Start > Ubi > Il2FB > Settings v zavihku "netvork" (al pa neki podobnega), pokazat svoj zunanji IP (ponavad je ta zadnji, 193....); to mors spreminjat vsakič, ko se diskonektaš z neta oz. vsakič ko se ti spremeni IP...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

slo-warhavk ::

Še enkrat, ne vem če je bilo tole poslano.
Hvala Gorazd ! vendar na Ubi-jevi strani patch-a 2.04 ni mogoče dobiti. Vedno se mi pri omenjenem popravku izpiše tole : The page you tried to access was not found. It is possible that the page has moved or that you entered an incorrect URL.

ubi.com may also be temporarily unavailable due to routine server maintenance. Please check back later.

LP Darko ! Se da patch 2.04 dobiti kako drugače?

destiny ::

Goooogle

Če je premal povezav za downloadat mi sporoč >:D

ali3n ::

nisem ti dal Ubijeve povezave, ampak http://www.il2sturmovik.com/
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

slo-warhavk ::

Hojla Gorazd! Končno mi je ratal, Hvala, hvala... Kot je rekel moj prijatelj, zdaj bo pa pokal v zraku...:D vsaj upam...:\ . Bi bil pa hvaležen, če bi se Slovenski piloti dobili skupaj, da me nekaj naučite, ker je moja "Ingliš" bolj švoh.:8)

ru7 ::

sej se dobivamo občasno. Mamo (ali3n ma;) ) celo SLO-TECH server za IL2. Najdeš nas na Hyper Lobby. Več boš pa zvedu v IL2 Sturmovik temi na forumu.

slo-warhavk ::

Hiper Loby !!!
Kako naj v setapu od šturmovika, nastavim zadeve, da bom lahko igral preko HL. Na serverju od UBI-ja ne najdem naših domačih fantov, zdi se mi pa da so igralci drugače kar v redu.Sam moja "ingliš" je bolj švoh, pa se je težje kaj naučit. Domači piloti javite se !!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IL2 - Sturmovik Forgoten Battles dedicated server (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Igre
158569183 (27792) CrustyDOD
»

simulacije letenja

Oddelek: Igre
403630 (2653) jamiroq
»

joystick in game z letali

Oddelek: Kaj kupiti
162791 (2574) pelican
»

Prvi popravek za IL2 - Sturmovik: Forgotten Battles

Oddelek: Igre
71583 (1512) ali3n
»

Makete

Oddelek: Loža
212754 (2377) ŽirC

Več podobnih tem