» »

Ali je mogoce da program zruzi zaradi nizjega Vcora?

Ali je mogoce da program zruzi zaradi nizjega Vcora?

Hux ::

Zadni teden sem mi dogaja vse vec da zruzi igra ki je delala normalo prejsne tedne. Pred par tedni sem dal nizji Vcore da se je procesor majn grel. Vse je zgledalo stabilno do tega pondeljka.
Igra je namrec Nascar racing 2003 in prejsne proge so delale solidno zdaj ena pa mi se random zrusi.

Torej je mogoce da v isti igri a na drugi mapi se igra zruzi bol pogosto kot na eni tretji zaradi nizjega Vcora?

Je tudi mozno da se v winXPju zruzi bol pogosto ko na serverih 2003 zaradi vcora?

Hux ::

Aja zadnje cajte mi tudi media plyer classic vse bol pogosto zruzi pri predvajanju divixov. Zato sem na power dvd prestopo.
To se mi zdijo taki znaki premalga vcora ker drugo sem ze vse probal.

Poldi112 ::

Ga pac spet zvisas in vidis ce se ti to se vedno dogaja.

Hux ::

Ja ze samo to se ne dogaja vakih 5 minut ampak bol random redko. Tak da to je dela kompletnega dneva in igranja vec ur.

Prvo sem mislo da se mi graficna overheata ker je ventilator zacel ruzit pa sem ga dol vzel in je bil 70C grafka. Zaj sem dal enega istega gor ko na prco pa j e 60C pod obremenitvijo in se vendo ruzi tak da ce ni lih poskodovana ni graficna.

Sej bom dal default Vcore spet samo to bo igranje vec ur al dnevov predno sem preprican da je blo to.

Reje bom ga se znizal za 2 stopnji da vidim ce ko se zruzi al frezzne vse al se samo izklopi dolocen program.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kaj manjka pri igrah

Oddelek: Igre
372738 (1898) Pdove05
»

Napaka Internet Explorerja

Oddelek: Omrežja in internet
5712 (605) AlesC
»

Asrock 939 dual (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
72939884 (20443) igor0203
»

Cool `n` Quiet Control in AMD 64

Oddelek: Pomoč in nasveti
322953 (1704) Racunalnik
»

HITACHI 7K250 160GB 7200 ATA133 8MB po štirih mescih šel žvižgat rakom.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
835882 (3738) SebaR

Več podobnih tem