» »

A je kriva plata???!!!!!

A je kriva plata???!!!!!

pcmania ::

Sm dlih nabavu nov comp INTEL Pentium 4 3.0/800 512kB BOX, RADEON 9800PRO 128MB DVI/TVOUT (256bit), 2x256 ram, maxtor Maxtor 120GB 7200 8MB SATA, pa Epox 4PDAI5+ +sb+gbl+sata. Zdj pa k grem špilat npr.bf vietnam mi kakšo minuto šteka pol pa dela. A je to zrd epox plate?????:( :( :( :(
js sm naložu vse driverje!!
  • spremenil: pcmania ()

Dr_M ::

in zakaj bi blo zarad epox plate??
a misls da je epox kej slabsi od abita al pa ksne druge firme??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Black Dragon ::

Sam tok Epox plate so med stabilnejšemi, zato ne komlicirat zaradi plate mene bi bolj skrbel tvoj sistem oz soft part not the hard one...:\

Sami ::

Epox je zakon plata8-) . Kaj si mislil da je crap?:D

Ali si naložil vse driverje za plato in ostale komponente?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Wox ::

Šteka ti zato, ker maš premal RAMa. Ubodi še 512MB pa bo OK.

Sami ::

Šteka ti zato, ker maš premal RAMa. Ubodi še 512MB pa bo OK.

Možno, samo mislim da ni to...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Scorpia ::

Šteka ti zato, ker se podatki nalagajo na rame, ampak vsen bi bilo dober če bi kupil še enkrat 256 in mogoče ti na začetku ne bo več tolk štekal. ne verjamem da ti minuto šteka sigurno max. 20 sekund

pcmania ::

Dobr če ni plata a je možn zrd rama, k mam tist dualni sistem 2x256, k je kao hitrejši:|

Scorpia ::

Poglej v biso kolk ti realno delajo rami, oz. poglej fsb frekvenco. Pa koliko ti lahko delajo rami na 400mhz. Lahko da nimaš ta prava izkoriščenost rama. Men naprimer mam 333 mhz rame, v deafult nastavitvah mi delajo na 266mhz zaradi fsb-ja. V epox plati lahko spreminjaš razmerje frekvence med fsb in rami, lahko to probaš( na lastno odgovornost) pa tudi timinge spreminji. men npr. na deafult mal šteka pri nba2004 kake 5-7 sekund. ko pa dam rame na višjo frekvenco ne da bi spreminju karkoli drugega mi občutno hitreje delajo igre-

pviran3 ::

Vietnam je zelo zahteven špil in v easy poje tod do 1024 mb rama. Jest mam 512, in mi v task menegerju kaže zasedenost virtualnega pomnilnika 80%. Poleg teka je odvisno, koliko botov imaš. (več je slabše)

Počasi dela zato, ker polni navidezni pomnilnik, kar pa je disk, ko pa ga nafila, pa teče gladko.

pcmania ::

sj je šiz možn zarad rama, moram si nabavt še kakšnih 512 pa bo, a ne:D :D

pcmania ::

pa še meki, men se ful comp pregreva. v biosu sm si mogu zvišat shutdown temp ( mel sem na 75C) pa sm zvišu na 90 pa mi ne crkava več. mot me to k nism čist prepičan o tem, al so mi navil comp al kva k si mi nebi smel pregravat, a ne?!!8-O 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pcmania ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konfiguracija

Oddelek: Kaj kupiti
241492 (1196) kalcek16
»

Prosim pomagajte pri nakupu za 70k

Oddelek: Kaj kupiti
171344 (1093) glinik
»

Do koliko ste prišli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
15410000 (6621) MEDENA
»

kupujem sledečo konfiguracijo-kaj menite

Oddelek: Kaj kupiti
221049 (847) boštjan
»

Sestavite do 300.000 SIT računalnik??!!?

Oddelek: Kaj kupiti
272024 (1470) Airskull

Več podobnih tem