» »

Napaka Internet Explorerja

Napaka Internet Explorerja

AlesC ::

Imam problem. Na določenih sajtih mi zruži IE in sicern kernel32.dll.
Prebral sem na raznih sajtih, da naj bi bilo nekaj narobe z Grafiko IE-ja.
Naprimer ko naloži določen sajt je vse normalno, ko pa hočem na sajtu nekaj z miško klikniti oziroma samo približam kurzor miške mi pa IE zruži.
Če ve kdo kaj bi lahko bilo bi lepo prosil, ker sem tik pred formatiranjem, pa nebi rad formatiral.¸

tnx
  • spremenil: AlesC ()

AlesC ::

sem zrihtal hvala vseeno.

Matheeew ::

Kje je bil problem?

AlesC ::

mozilo sem naložu pa ie zbrisal in ga ne bom mel nikoli več. Namreč moja boljša polovica mi je spravla v compa tri trojance. Ko sem računalnik spucal mi je začel ružit IE na določenih sajtih. Očitno je blo nekaj z registrom. IE sem parkrat na novo naložil pa nič drugače.
Ko sem pa dal gor mozilo Firefox pa dela vse v nulo.

KoMar- ::

Jap, IE je kriv, da ti ne znaš pazit, kaj klikaš... ne sej, ti kr mej FireFox, ker IEju nisi kos :) Tko kokr se froci vozijo s tricikli, preden grejo na pravo kolo :) :)

AlesC ::

marko ne pametuj ko nimaš pojma, pa si mal bol ornk poglej kaj sem napisal, kdo mi je spravil virus v kompa. Vidim ja kak si ti temu kos, ko si mi tak pametno svetoval. Ka mi grejo na k... pametnjakoviči ko znajo sam moralizirat, pomagajo pa tak nič.
Prihrani svoje kometarje sebi podobnim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chrome z milijardo uporabnikov, namizni vladar pa ostaja Internet Explorer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12435682 (28995) MuadDib
»

CSS3 - Transparentnost + Text Problem

Oddelek: Izdelava spletišč
22806 (635) Tydek
»

Prve podrobnosti novega Internet Explorerja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
769045 (7168) njok
»

Kako bi nastavljali Firefox? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
598002 (6237) Gandalfar
»

Lycos v. spammerji - 1:1?

Oddelek: Novice / Zasebnost
352500 (2500) WarpedGone

Več podobnih tem