» »

Moski "problemi" z zenskami :)

Moski "problemi" z zenskami :)

Dr_M ::

Ce te je ena prizadela

ce bi bla samo ena, neb blo se panike.

je to isto kot ce te macka opraska in ti potem premlatis psa, ker macke pac ne mores ujet.

kaj majo jabolka pa hruske tuki veze??

sam tuki je pa res ze dost obupancev, ki bi tut bobra fafal, sam da bi dubil tist fuk, pa makar od zenske...
jest zensk nikol nism kej prevec maru (ja razn za tist fuk), pol pa me je vsake tok casa ksna prepricala, da mogoce res niso vse tok slabe. pa je blo uredu ene pol leta...mogoce eno leto, potem pa...spet sok. over and over again.

jest vem, da bom od zdej naprej samo izkoriscu zenske, tako kot so prej one mene (pa ne za dnar...)

no pa vsi ki ste tok glasni, zakaj jest neb smel izkoriscat?? kje pa pise, da so zenske boljse in bolj pomembne kot tipi??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Govoris kot bi bil 50 let star.

Zdaj se tvoj post bere takole: Vsake toliko si nasel si kaksno fajn punco, potem si pa pol leta, leto sedel za masino, se obcasno spustil v skrajno zadovoljujoc in romanticen spolni odnos in potem te je pustila in si bil prizadet.

Dobis obicajno tisto, kar si zasluzis. Ce so ti dobre pobegnile, potem si jih najbrz nisi zasluzil, ali pa niso bile dobre in si samo slab lovec.

Jabolka in hruske nimajo veze ravno zato, ker moras vsako deklico obravnavat kot drug sadez, ali pa si je ze takoj na zacetku ne zasluzis.

Seveda pa imas vso pravico biti asshole, tega ti nihce ne more vzet.

Dr_M ::

Ce so ti dobre pobegnile, potem si jih najbrz nisi zasluzil, ali pa niso bile dobre in si samo slab lovec.

ocitno ze niso ble tok dobre, kot so se najprej delale.
ne in ne jokam za nobeno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Aja, no, se en komentar:

Igranje boljsega od sebe je ena od najbolj pogosto uporabljanih tehnik dvorjenja. Ce se lahko temu izognes prihranis sebi in partnerju kar nekaj nesporazumov.

Tudi ce ne uzivas drog (alkohol spada zraven) predvidevam, da pomaga, ker jih sam nisem in nisem imel tezave, ki so jo opisali nekateri: clovek, poleg katerega se zbudijo, je drugacen kot tisti, s katerim so sli spat.

M-man ::

Ne vem zakaj bi morali obsojati človeka, ki hoče ženske zajebavat. Če pri tem uživa, naj to počne. Mogoče bo imel srečo in bo medtem spoznal tisto pravo, ali pa smolo in zajebal sam sebe in bil vse življenje sam. Vsak po svoje.

Aja še eno vprašanje. Baje je najtrdnejša zveza tista, ki nastane iz prijateljstva. Je to res? (Da bodo lahko tudi ženske kaj povedale>:D ):D
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

BigWhale ::

> Vsak dan se kregava (...) in nama nic ne manjka.

Tudi midva se vsak dan 'kregava'. Pa ne, da bi nama kaj manjkal... Hecno. Pa se oba verjameva v te, da se je kregat zdravo, si vsaj clovek pove kar je imel namen povedat.

Midva se sicer ne kregava okrog verig ampak okrog tega kdo kje stiska zobno pasto (se zdaj nevem, zakaj nimava vsak svoje...) ali pa kje kdo kaksno salco pusti. Je pa hecna in zanimivo. :)

DrM:


> jest zensk nikol nism kej prevec maru (ja razn za tist fuk),

No, tukaj izvira 99% procentov tvojih tezav. Ti si zenske ze apriori obsodil, da so nekaj slabega in da izkoriscajo. Od tu dalje se nimamo kaj vec pogovarjat. Ne bos nasel taksne, ki te ne bo izkoriscala. Zakaj ne? Zato, ker nobeni ne bos nikoli zaupal, nikoli ne bos nobeni verjel in nikoli ne bos dal niti moznosti, da bi pokazala to kar lahko pokaze.

> no pa vsi ki ste tok glasni, zakaj jest neb smel
> izkoriscat??

Zato ker, potem tako kot ti, tudi zenske posplosujejo... 'Vsi moski so prasci.' Taksni kot ti ja. Ostali pa ne. Isto pa velja za zenske. Zato so taksne izjave, izjave retardirancev, ki so komaj prilezli iz ene globoke luknje, ziveli tisti prdec let na dnevni svetlobi in sedaj ze _vse_ vedo...

Mman:
> Baje je najtrdnejša zveza tista, ki nastane iz
> prijateljstva. Je to res?

Posplosevanje, kakrsnekoli veste je bedarija.

Dr_M ::

Zato, ker nobeni ne bos nikoli zaupal, nikoli ne bos nobeni verjel in nikoli ne bos dal niti moznosti, da bi pokazala to kar lahko pokaze.

sm zaupu...sm verjel, ampak to je blo izkorisceno. a pol nej ceu life vsem verjem??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

M-man ::

BigWhale, ali ni naivno pričakovati, da ti bo Dr_M kar naenkrat priznal, da imaš prav?!8-O
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

Sergio ::

Ni težave v tem. Zdi se mi, da mora Dr_M sam priti do tega rezultata, seveda pa to lahko terja čas posameznika, kar je razumljivo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

BigWhale ::

Ravno zadnjic sem eni kolegici rekel:

"Sometimes people need just a slap in the face instead of a shoulder to cry on."

Pa bi drm, kar spadal v to kategorijo... Naj ga en kolega mal butne, da bo k sebi prisel in da ne bo takole jokal in jamral gor pa dol po forumih.

Sergio in priblizno tvoj odstavek sem dobil nazaj v odgovor. Ampak, cloveka treba vcasih butn, da ga mal iz tira vrzes, ko s strani pogleda vidi, da je na slepem tiru, no ali pa na endless track... Poguba v bistvu...

MMan: jest od nobenga ne pricakujem, da mi bo karkoli verjel in karkoli priznal. Butne naj se z glavo ob zid in razmisli o vsem skupaj. Sedaj je v nek 'one track mind' mode preklopil in noce ven iz tega, ne da noce vem ampak karkoli drugega sploh ne obstaja. To je pa zalostno, ce ze ne pateticno.

Dr_M ::

eh...tok nizko kot ste vi, pa se ne bom spuscu...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Sergio ::

S čim točno smo se mi spustili nizko?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

BigWhale ::

Mnja, jaz sem stol mal znizal, ker niso sla naslonjala za roke pod mizo... Nevem no...

Myth ::

Ah, berem in berem... pa nič ne preberem. Vsak zase pametuje, nasvetov pametnih ni...

Dr_M: Dvom je tvoj sovraznik. Dokler bos dvomil v vsako besedo od zenske, se ne bos mogel zabavati in hecati z njo , v glavnem se imeti lepo... ne vem zakaj sploh isces zensko... ne isci, ker je ne bos nasel... ljubezen je nekar, kar pride kar tako iz nicesa.... NE smes si mislit, lustna je, pametna se zdi, zabavna po mogoce enem tednu ko jo poznas... ne poznas je... prvo jo spoznaj, imej jo za prijateljico...

Zdaj bom napisal nekaj iz mojih izkusenj. (kar nerad povem)
Mene so tudi nekatere prizadele... pa kaj, life goes on...
Jaz sem tudi nekatere prizadel... pa kaj, life goes on...
Pa nikoli namerno... taksen je life, live or let it goes by you

Zdaj pa nekaj za nadalni razmislek
Zivljenje je igra... vcasih si opazovalec, vcasih igras... vcasih na vse, vcasih pocasi... ampak vedno se ucis... ce se pa ne, pa ne mors pomagat, pusti in uzivaj v gledanju...
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Dr_M ::

evo, Mr|ce je prvi, ki je neki pametnega napisu....ne pa vi sralci, sploh pa jype, ki cist tko btw pojma nima o cem govori (pa brez zamere), BWja pa itak ne jemlem resno, ker je en kekc, povn sarkazma.

prvo jo spoznaj, imej jo za prijateljico...

jest sm za frendice samo take zenske, za katere sm 100%, da z njimi nikol nc ne bom mel.
jest sm nekak za nakljucja, kot je ze Thomas omenu. ponavad je tko, dlje cakas, slabse je :)

drugac pa res, jebat ga, life goes on. with or without me :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Myth ::

jest sm za frendice samo take zenske, za katere sm 100%, da z njimi nikol nc ne bom mel. Zakaj ze?

edit: Zivis v LJ, pa nimas punce? 20 let si mlad? jooooj... daj mal se zberi skupaj pa zacni te kako revijo brat o teh zadevah :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Myth ()

Dr_M ::

Zivis v LJ, pa nimas punce? 20 let si mlad? jooooj... daj mal se zberi skupaj pa zacni te kako revijo brat o teh zadevah :D

no...malenkost cez 20...dobra 2 mesca nazaj sm koncal 1.5 leta trajajoco zvezo...oz jo je koncala.
zato se zdej zensk kr izogibam...mislm...uzivam svobodo :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Gandalfar ::

Mr|ce: Cosmota al Men's health? ;)

Myth ::

dobra 2 mesca nazaj sm koncal 1.5 leta trajajoco zvezo Hm, evo vam odgovor za njegovo "tupo" vedenje. Imam tudi soseda ki je postal takšen zdajle po 2 leti trajajoči zvezi. Zdaj je začel pit... Ja, le zakaj??? Prej pa ni vohal pijače...

LP
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Dr_M ::

tupo vedenja ja.... :\

evo zdej sm najdu eno zadevo, kaj je ona pisala o men...

Moj lubi,k ma vedno zame objem, ko ga najbolj rabim in me prenaša tut, kadar sam najbolj tečna. Najrajš ga mam na svetu in spoštujem ga ker je tako potrpežljiv z mano, ter ker me sprejema tako kot sem.

zdej se pa dela kot da se nikol ni nc zgodil.
in tak sm v resnici kot je ona napisala, ampak nocem bit vec tak, ker tako ne gre...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Double_J ::

Tole je pa malo naivna filozofija "Iščem ta pravo zame". Tako lahko iščeš več let. Pa še potem ni nujno, da kaj rata.

Če pa hočeš to v nekem doglednem času, jo moraš pa takšno dobesedno naredit - sebi všečno. A pa se to sploh da? Večinoma se da, če obvladaš. Ne sicer s takimi kot Nadežda, ki "že od nekdaj vedo kaj hočejo", niti z raznimi cash pičkami. Ampak takšne niti ne iščemo, kajne?

Tko, to je moj prispevek h temi.
Dve šivanki...

Sergio ::

Ne iščeš takih, ki bi vedle, kaj hočejo. Torej iščeš take, ki ne vedo, kaj hočejo, da bi potem mogoče sprevidile, da hočejo tebe?

C'mon, be stronger.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

BigWhale ::

> no...malenkost cez 20...dobra 2 mesca nazaj sm koncal 1.5
> leta trajajoco zvezo...oz jo je koncala.

Khm, no ni cudno, da si zasovrazil zenske... 2 meseca je kratek cas za pozabit nekoga... :)

Kaj je ona prej pisala je cisto irrelevant... :) Najpre je zaljubljenost, potem to mine in potem vcasih kaj ostane, vcasih pa ne. In ce ne, se lahko slepis in delas, da je vse ok. Potem pa, prej ali slej ugotovita, da tako ne gre vec.

Problem je samo, ce se to zgodi samo na eni strani, ja za drugega je potem stvar toliko bolj boleca.

Ni se vredno prevec obremenjevat kar se tega tice. Res ne. Life goes on. :) Verjamem pa, da je tezko.

PrimozR ::

Da tko ne gre več je Dr_M mislu da ne more bit več tist nice guy.

Tear_DR0P ::

No ja mogoče iz mojih prejšnjih postov ni razvidno, vendar je potrebno osebo spoštovati! Za vsako uspešno čustveno nagnjenje do osebe, jo moraš spoštovati. Tudi če hočeš sovražiti.
Bil sem že prizadet v zvezi (mi je trzala glava, pa čudn sm govoril, he he, včas se je treba tud mal norca delat) in sm se nauču, da morš ženskam nudi spoštovanje, isto pa moraš zahtevat od njih.
Brez spoštovanja ne bo nikol noben dobu punce v trajno zvezo, vsaj v takšno zelo srečno ne.
Moč ni v tem da nisi nikol prizadet, ampak v tem da se znaš pobrat in iz tega tud kej pametnga odnest. To je neki dobrga, kar bi DR_M moral odnest iz vsake zveze. Vsak zlom te mora naredit močnejšega in sposobnejšega za preživetje!!!! Poleg tega, predvidevam da pr mal čez 20 in resni zvezi, ki je trajala 1.5 leta še nisi mel velik zvez, tko kot jst ne.
Sam nisem kristjan ali muslima, sem pa mnenja da prebiranje biblije in korana dosti pomaga pri razu,evanju ljudi in odnosov!
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Dr_M ::

*plosk*plosk* P|P|, ti razumes :) :)
prov en tak komentar sm caku :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PrimozR ::

Eh ja. Še smo pametni fantje na tem svet :D

Dr_M ::

ja sam res, prov edini si, ki mu je kapnil :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

perci ::

mogoce sta pa vidva prava drug za drugega - ker sta oba tok pametna :D

Dr_M ::

ja, al pa vi vsi ostali za skup :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PrimozR ::

Perci, prosm ne me žalt. Jest raj za puncam (seveda svoje starosti) gledam ;)

perci ::

Žalt? Mislim, da si mal narobe dojel vse skupi. Sta mi pa malo smešna, to pa priznam :) .

Dr_M ::

perci: ti pa pateticen (pa brez zamere) :) :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

turok ::

Najboljše ženske so tiste k jih imenujemo ZLATA SREDINA........ :D Pa se dajte....hehe
Life is life .... na na na na na

snow ::

Problem je (pri meni) če spoznaš kako čudovito, ki je ene 13000 km stran doma...

Drugače pa spoštujem BigWhala, glede tistega, ko je razložil kako imata z Gaby poštimano 'delitev dela'. Vsaka čast.
Poznam človeka, ki mu je in mu še vedno žena vsak dan pripravi zajtrk, kosilo, večerjo... drugače bo raje lačen, kot pa da si sam pripravi kaj za jest. Pa mora žena zaradi tega prej vstajat, poleg tega da se vsak dan vozi ene 80km v službo, on pa je v pokoju. Seveda mu tudi pripravlja vsa oblačila in podobno..


Kar se tiče punc.. po moje večina gleda najprej zunanjost, vsaj poznam ne nikogar, ki bi hodil s kako ki ga nebi zunanje privlačila, se pa razume, da imamo različne okuse.

Meni mora biti punca privlačna... ne sme kaditi(sovražim okus po cigaretih...), dobro alkohol v določeni meri, brihtna(jap, tud to zna bit problem).., kak skupen hobi... no res pa da takih nekako ni veliko.



A nekateri so spraševali o kakih straneh... en kolega mi je enkrat povedal za www.sosuave.com, mal sem bral... dost zanimivo... dost materiala za razmišljat, dost dobro na psiho vpliva...
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

snow ::

Pa hehe iz tistega ko je en pastal... Dating Guide For Geeks

Kako ugotoviti če si geek:
ena je bila:

> You find this funny: "Knock knock." "Who's there?" "Recurse." "Recurse who?" "Knock knock..."

umiral od smeha... se pravi sem ful geek? :\
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

CCfly ::

Meni je tale odlomek še posebno všeč:

PART 9 - BREAKING UP

A section about breaking up in a dating guide? Have I gone bananas? Not really. Sometimes the women you've been chasing for a long time turns out to be perfect (as expected) with a few minor details to work out - that's what relationships are for. However, if the woman you're dating turns out to be:

* gifted with extra limbs
* a psychopathic killer
* a man
* related to you
* any combination of the above

you may want to end the relationship. Breaking up is never easy - it's sort of like admitting you've made a mistake in your choice of woman. You may start questioning your taste, your goals and your standards.

It's also not easy on the woman who's about to be dumped. To avoid extra headaches, cut all contact for a while after breaking up. Concentrate on doing other things, like coding velcroglove.c so you can finally mount /www.sheep. On a serious note, the best way to stop thinking about her is by getting involved in whatever you were doing before you decided to spend that time on a woman.

CCfly ::

Ampak samo zaradi tiste liste ne celotnega konteksta.

Soon ::

A lahko še "poročen" kej komentira - to ne pomeni, da mam pamet celega sveta.
Malce sem si vzel časa, da sem prečesal vaše izkušnje, komentarje, žalitve itd.

Komentiram pa lahko samo tako: splača se potrudit, ne meči puške v koruzo !!!
Parkrat sem puzal v dreku, ampak: ni je stari na svetu kot te zadovolji ljubeč partner, vajin naraščaj, medsebojno zaupanje.... ( niti 6800 Ultra )

Lp

DoloresJane ::

"umiral od smeha... se pravi sem ful geek?"

To, ali si geek ali ne, nima veze. Smo že povedali, da ženske padajo tudi na geeke. In po mojih ocenah čedalje bolj. Ker tudi geeki niso več tako hermetična skupina kot so kako desetletje nazaj bili.

Ženska, ki te bo sprejemala takega, kot si, se ne bo obregovala ob to, kakšni vici se ti zdijo smešni. Kajne? :)

link_up ::

a vam jst neki povem...pa to tistim najbl zadrtim :) punce so n tem svetu zato, da jih ljubimo....eof

Dr_M ::

link_up: ti bi biu verjetn dobr za standup komedijanta :) :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

link_up ::

maybe...sam useen so bejbike neki najlepsga :D

Dr_M ::

sej bi kej reku, pa vem da bi me raztrgal tuki.... :) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

link_up ::

tresk, bum, paf ;)

vrtnyka ::

Joj, ste se razpisali, da si bom mogla prou mal vec casa vzet, pa vse vase poste prebrat. Marushy sam to.. predn pozabim ... cakala sem 1 let in pol zarad enga razloga, ki ni bil ta, da ga preverjam al se mu gre za sex al ne.
Am, joj, cist ste me sokiral, k sem mislila, da ste pozabili na to temo, in vidim, da se je tudi dragi Thomas pridruzil, kar me veseli. Skratka, grem se lotit branja postov, da pridem na tekoce pol pa lohk nadaljujemo debato, ki se jo ze veselim :\

By :)

vrtnyka ::

gorezh wrote :
Ampak tisto o spominjanju obletnic in valentinovega... Pa kdo bi to hotel pricakovati od svojega partnerja? Mislim, koji ku*ac pa je valentinovo... Sej nismo vec v osnovi soli, pas zeca... Whatever...

Temu jaz pravim nasilje nad partnerjem!

Jaz pa ne in prepricena sem, da se se kaka punca najde, ki je istega mnenja. Mogoce puncam pac to vec pomeni, ne vem .. meni osebno dosti, in jemljem kar mal zaljivo, ce pozabi na obletnico.

Ok, gremo naprej, oblacenje, sortiranje in podobno. Vsaka punca ma drugacen pogled na fanta. Ene najprej opaziji oci, druge usta, tretja spet kej drugega :P To pac ne morete vedeti in tudi ne morete nam ugajati, ce ne veste kaj tocno na vas opazujemo :\
Vecina punc pa gleda na to, da jo fant pritegne v tistem bistvenem trenutku, ko ga zagleda. Pa naj bo to fantov nasmeh, neko dejanje, nek stavek, ki punco ( ki ga opazuje spravi v smeh in opazovan fant to opazi ). In tako naprej :) Bistveno je, da nam padate v oci, da izstopate, ceprav izpadate klovni, usaj naso pozornost boste dobili. Ce boste tam stali zadrgnjeni in fini se vam nobena nebo upala niti nasmehnit, ker si bomo mislile, da ste ze zasedeni in etaq nimamo sans. Cim dobite naso pozornost samo se nadaljujete v tej smeri :P
Pa naj vas potolazim, mamo tud me punce probleme z vami :D Ne se pustit !

vrtnyka ::

Dr_M, verjamem, da te je prizadelo, ampak to se ni razlog, da zdej na vse nas gledas tko grdo. Se so vredi punce na svetu, ki imajo prav tako strto srce in izgubljeno upanje v ljubezen. Ti pa priporocam, da si vzames malce casa pa pozabis tisto punco, s tem ne mislim par mesecov, ker zal traja dlje. :( Bos videl, da bos nekoc spet pripravljen ljubiti in se bos na vse to, kar se ti zdej zdi pogubno samo se smejal :)

Tear_DR0P ::

OK obletnice so kar se mene tiče zoprna reč. Darilo lahko dobiš kadar koli, v znak ljubezni, ne rabiš zato določenga datuma! Da se bi men nekdo spravu težit zarad tega kr sm pozabu na obletnco, bi mu vrata zaloputnu pred nosom (pa še užaljen bi bil), kr to da se spomnem enga dauma, še ne izraža kolk mam enga rad!!!! Ko ljubezen mine, so obletnice le še prazno sranje in muka za oba! Poleg tega obstajajo pari, ki se vsak mesec skregajo in pol greta za 2 dni narazen, eno leto po dnevu ko sta prvič začela hodit pa trdita, da sta že eno leto skupi, bullshit - to je samo metanje peska v lastne oči + da se število dni ko sta bla skupi ne sklada z obletnico!!!!!
Pa še primer. Mene in mojo punco pogosto sprašujejo kolk dolg sma skupi. Po podatku "okol 2.5 let", so vsi šokirani. Mnenja so da mama šele 2 mesca (to za mene šteje več).
Drug primer. Datum najinih obletnic je določen z matematičnim izračunom, ker ne vema kdaj točn bi rekla da sma začela hodit. Sam ena frendica je bla tolk tečna, da sma mogla neki zračunat, da je utihnla.

Jaz pa ne in prepricena sem, da se se kaka punca najde, ki je istega mnenja. Mogoce puncam pac to vec pomeni, ne vem .. meni osebno dosti, in jemljem kar mal zaljivo, ce pozabi na obletnico.


Na vsak način ti nihče ne teži, da ne smeš praznovati obletnic, samo svojega partnerja ne sili v to da jih tudi on. Pustiti vezanemu dovolj svobode je modrost!
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

BigWhale ::

Pobrisal dva posta.. V skladu s prvim in drugim clenom pravil...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moški in "čekiranje" žensk/fantazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559760 (9164) Mesar

Kakšna dekleta so vam všeč??? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52952971 (5242) Poldy
»

Spolni odnosi v dolgotrajnem razmerju! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17719101 (14080) Volk|
»

"Resnica v svoji biti" - o sexu in ljubezni (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
777624 (6331) Thomas

Več podobnih tem