» »

Spolni odnosi v dolgotrajnem razmerju!

Spolni odnosi v dolgotrajnem razmerju!

1 2
3
4

**a|wa** ::

Tudi jaz bi najraje, da bi bil moj dragi celo življenje samo z mano. Očitno nism dala takega občutka. Pravim samo, da lahko malo bolj napredno razmišljamo in se ne omejujemo tako na današnja "socialna pravila", ki so konec koncev v vsaki državi drugačna. Ne vem točno kje, ampak v eni državi ima lahko moški toliko žena, kolikor jih lahko preživi. In te žene so lahko tudi srečne, saj živijo v takem okolju in so tega navajene. Kdo pravi, da je naša ureditev pravilna? Vsak ima lahko po svoje prav.Probajte razmišljati bolj odprto, čeprav je v tej državi to očitno še vedno nezaželjeno...vsaj glede na to kako ste me nekateri napadli.

**a|wa** ::

MarVick...narobe misliš!

**a|wa** ::

Ja, se strinjam, da je lahko popestritev na obeh straneh. Govorim pač iz svojega stališča. Ker mi swingerstvo pač ni všeč. Ne bi mogla gledat svojga kako obdelava eno drugo. In tisti, ki še tega niste izkusili, naj vam povem, da nihče ni zaljubljen do konca življenja in v vsaki vezi se po nekem času pojavi določena monotonost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: **a|wa** ()

MarVinck ::

Nihče te ni napadel, na forumih se sreča več mnenj in včasih je treba svoje mnenje bolje obrazložiti, kar ne smeš jemati kot napad.

Povej mi, zakaj mislim narobe. In pri tem skušaj pisati tisto kar ti čutiš, ne kar bereš v raziskavah, ker potem v praksi tega ne delaš, kar si sama napisala.

**a|wa** ::

S tem da ste me napadli, sem mislila to, ko je eden rekel, da samo nakladam. Res, da večina žensk ne misli tako kot jaz, ampak jaz sem resnično takšna.

Narobe misliš to, zakaj je na svetu več žensk. Ne zato ker dlje živijo. Tudi več se jih rojeva. Res, to ni moje maslo, to je naravna selekcija. Narava mora poskrbeti za razmnoževanje. Vse se začne že pri sami oploditvi. Semenčice morajo preko veliko ovir na poti do jajčeca. In že tu je poskrbljeno, da zmaga najboljši.

Kot je bilo že rečeno, živali imajo nagon, da se razmnožujejo, pri ljudeh pa gre za zelo prijetno opravilo, ki ga včasih spremlja tudi delček nagona. Zakaj bi se sicer razmnoževali...da moramo skrbet za otroke in nam delajo stroške?

Premisli realno...a nimam prav?

Vajenc ::

V ang. obstaja izraz "zipless fuck", mogoče je to ta seks brez čustev.

Daedalus ::

Ja, se strinjam, da je lahko popestritev na obeh straneh. Govorim pač iz svojega stališča. Ker mi swingerstvo pač ni všeč. Ne bi mogla gledat svojga kako obdelava eno drugo.

See? Zakaj bi mu pol dopustila "obdelovanje" drugih takrat, ko ga ne vidiš? Ker tisto je pa kao kul, ker ne vidiš in ne veš in torej ne obstaja?

Sej rečem, eno je pametovanje po neki teoriji. Zdaj pa še to prakticiraj, če lahko.

Pa sploh se ne gre za neka jaka socialna pravila. Človeku pač ni v naravi, da bi v miru prenašal, kako nekdo drug obdeluje njegovega partnerja. Sej veš, konkurenčnih genov ne bom prenašal, pa če tud morm njihovemu nosilcu gobec razbit>:D Ajde, se najdejo redke izjeme, ki to lahko (prakticirajo in prenašajo). Samo to so bolj izjeme in ti me lih nisi prepričala, da si. Pač hočeš biti "en mau moderna" samo ti ne ratuje lih0:)

Kot je bilo že rečeno, živali imajo nagon, da se razmnožujejo, pri ljudeh pa gre za zelo prijetno opravilo, ki ga včasih spremlja tudi delček nagona.

Joooj, kako si tole mim vstrelila...nagon po samoohranitvi in ohranitvi vrste je eden onih temeljnih. Žreti, srati in sexati, če se banalno izrazim. Prijetno je pa to opravilo ravno zato, da se ga folk čimvečkrat loteva, kar povečuje možnosti (če izvzameš kontracepcijo) za uspešno posredovanje (svojih, sebičnih) genov in nadaljevanje vrste. Nagon je temelj, užitek pa "zgolj" povečuje motivacijo, ne pa obratno, IMO. Ker pa smo ljudje dokaj pametne živali, pa znamo naravo okrog prinest in uživat brez (v nekem časovnem obdobju) neprijetnih posledic v obliki deročih se štručk.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

MarVinck ::

Narobe misliš to, zakaj je na svetu več žensk. Ne zato ker dlje živijo. Tudi več se jih rojeva. Res, to ni moje maslo, to je naravna selekcija. Narava mora poskrbeti za razmnoževanje. Vse se začne že pri sami oploditvi. Semenčice morajo preko veliko ovir na poti do jajčeca. In že tu je poskrbljeno, da zmaga najboljši.

Tega, koliko se jih rojeva, ne vem. Ne vem, če je to povezano s tem, da bi prišlo več žensk na enega moškega. Bom še malo preveril, kako je s tem. Glede semenčeca pa je popolnoma logično, da je tako in gre za naravno selekcijo.

Kot je bilo že rečeno, živali imajo nagon, da se razmnožujejo, pri ljudeh pa gre za zelo prijetno opravilo, ki ga včasih spremlja tudi delček nagona. Zakaj bi se sicer razmnoževali...da moramo skrbet za otroke in nam delajo stroške?

To, da je seks prijeten ti nihče ni oporekal. Razmnožujemo se zato, da preživimo, verjetno ne toliko zaradi užitka. Za užitek samo seksamo (z ustrezno zaščito).

Premisli realno...a nimam prav?

Glede avantur še vedno nisi nič konkretnega napisala...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MarVinck ()

**a|wa** ::

Ne, nočem bit moderna. Sej skoz pravim, da js tega ne prakticiram. Bom skušala razložit tkole.

Pride mož do mene ko sva stara npr 50 let in mi prizna, da je pred desetimi leti mel avanturo. Valda da mi ni vseen. Pravi mi, da je skočil čez plot zaradi monotonosti, a je kmalu ugotovil, da mu je žal in da to ni to kar si želi. Kaj naj zdaj jaz? Se ločim, zarad ene noči? Al skušam pozabit vse skupi in živet lepo naprej?

Sicer pa ste me narobe razumel. To ni vedno rešitev, VČASIH PA JE!

MarVinck ::

Kaj pa, če bi ti rekel, da je imel avanturo nekaj let (saj veš, monotonost in to...)?

**a|wa** ::

Razmnožujemo se zato, da preživimo, verjetno ne toliko zaradi užitka. Za užitek samo seksamo (z ustrezno zaščito).


Tu se motiš. Ne mi rečt, da te tulk skrbi za tvoje potomce, za to, da bo šel rod naprej. Kaj te boli k**** kaj bo pol ko tebe ne bo več? Dej bod fer, pa priznaj da je tak.

Če bi bil seks zgolj nagonski pri človeku, potem zraven nebi užival. Ker pa ni nagonski, je mati narava poskrbela za užitke, da to vseeno počnemo.

**a|wa** ::

Kaj pa, če bi ti rekel, da je imel avanturo nekaj let (saj veš, monotonost in to...)?


Vidiš to pa ne vem. Tu bi se preizkusla moja ljubezen. Vprašal bi se, al ga mam res tulk rada, da ne morm brez njega in mu oprostim, al ne morem in sem raj brez njega.

Težka dilema, se strinjaš?

Daedalus ::

A ti dejansko namiguješ, da se folk razmožuje zarad užitka?

Go read a book or two...

Tu se motiš. Ne mi rečt, da te tulk skrbi za tvoje potomce, za to, da bo šel rod naprej. Kaj te boli k**** kaj bo pol ko tebe ne bo več? Dej bod fer, pa priznaj da je tak.

Pa zgolj v vednost - podtikanj na tem forumu nimamo preveč radi.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

MarVinck ::

Hm, pravim ti, da za užitek pač seksamo (in ker smo ljudje in znamo razmišljati, smo izumili kontracepcijo, da lahko več seksamo brez oploditve), ko želimo potomstvo pa se o tem (večinoma) zavestno odločimo. Vsaj v modernem svetu je to tako. Za potomstvo mi pa načeloma ni vseeno, ker bi rad svoje življenje delil tudi z njimi, seveda enkrat v prihodnosti.

Vajenc ::

Užitke je mati narava priskrbela zato, da seksamo tudi ko ni ovulacije.

Tu se motiš. Ne mi rečt, da te tulk skrbi za tvoje potomce, za to, da bo šel rod naprej. Kaj te boli k**** kaj bo pol ko tebe ne bo več? Dej bod fer, pa priznaj da je tak.

Tuki pa se nikakor ne morem strinjat s tabo. Po mojem, ko imaš enkrat potomstvo, ti le to postane bistvo nadaljnega življenja. In seveda te skrbi, kaj bo, ko te ne bo več.

MarVinck ::

Težka dilema, se strinjaš?

Ja, res je. In verjemi, da avanture po navadi niso muhe enodnevnice... Zato ti pa pravim, da ko so vpletena čustva (in v dolgoletni zvezi so), se ne moreš kar tako dajat dol brez posledic.

**a|wa** ::

Daedalus:
ne, ne pravim, da se razmnožujemo zarad užitka, preberi še enkrat. Pravim, da ni zgolj nagon tisti , ki nas sili (kot pri živalih), temveč tudi užitek.

Oprosti, res sem nova in ne vem kaj misliš s podtikanjem. Ne želim se kregati, samo izmenjavati mnenja.

MarVinck in Vajenc:
Tudi jaz si neznansko želim imeti otroke. Ampak pomislite...se vam ne zdi, da toliko razmišljamo o prihodnosti, ker smo tako vzgojeni? Starši in okolica so nam privzgojili določene vrednote, ki jih pač moramo imeti, če hočemo normalno živeti v tem svetu. Tako so nas vzgajali. Če bi nam že od rojstva vcepljali v glavo druge vrednote, bi verjetno drugače živeli, ne?

b0B3k ::

Zanimiva tema, če se smem pridružiti. Sicer je malce težje berljiva in ne vem če bo dodobra zaživela, že zaradi narave formua (računalničarji in dekleta ;)), sploh pa, ker se nekater osebki obesijo na vse, kar vsaj malce diši po definiciji in smelo dokazujejo da take teorije ne zdržijo vode v praksi. Predvsem tu mislim na aIwo. Če jaz prav razumem punco, samo hoče povedati da ima fanta rada in če imaš nekoga res rad si se zanj pripravljen tudi malce žrtvovati - od tu ta njena pripravljenos na skok čez plot. Sam sicer ne odobravam tega - skakanja čez plot namreč.
Kar nekaj izjav tukaj je podobnih tistim, ko župnik pridiga o družinskem življenju. Kako bo župnik vedel, kaj je v praksi družiinsko življenje, če se pa zaveže celibatu. Ampak tole je že druga zgodba. Reči hočem, da je zveza pri treh letih drugačna kot pri desetih. Sam sem v resni zvezi z dekletom že več kot 11 let in vem, da si včasih že sit en drugega, vendar jo imam rad bolj kot vse na svetu in je ne bi prevaral. Nimava nekih hudih problemov s seksom, ker se o tem pogovarjava in zmeniva kaj komu paše in kaj ne. Osebno se mi zdi da je za povečanje spolne sle včasih dobra kaka krajša (ali pa tudi daljša) abstinenca, ali pa morebiti včasih kake popestritve, kot že omenjeno striptiz ali kaj drugega, kakor komu pač paše.
Tole so človeške teme, ki se jih ne da natančno definirat, zato se ne obešajte na vse najmanjše detajle v stavkih in dokazujte kolk te teze ne držijo, ker smo si ljudje različni ...

EDIT: Aja, da ne bo zamer, tudi sam sem računalničar in tisto o računalničarjih naj bi bila šala (Spomnite se na vic o Programerju in govoreči žabi, če ga poznate)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b0B3k ()

**a|wa** ::

Popolnoma se strinjam s tabo b0B3k. Ko je na preizkušnji ljubezen in dolgoletna zveza, se kdaj vprašaš, ali resnično ljubiš, oziroma, kaj si pripravljen žrtvovat. Nekateri bi dali svoje življenje za življenje partnerja..to je brezpogojna ljubezen.Tudi jaz ne vem, če me nebi čustva izdala in možno je, da bi v resnici, ko bi prišlo do take situacije ravnala drugače, kot sedaj pravim (čustva so le čustva).Je pa lepo, da imamo takšne lepe vzore ljubezni, kot je tvoj. In zelo lepo od tebe, da priznaš, da kljub ljubezni včasih občutiš naveličanost. Rešujemo jo pa vsak po svoje, a ne? Jaz sem imala samo nekaj predlogov.

Daedalus ::

Pravim, da ni zgolj nagon tisti , ki nas sili (kot pri živalih), temveč tudi užitek.

Jaz pa pravim, da je užitek orodje nagona, s katerimi nas nagon še bolj učinkovito prepričuje, da je sex cool. To dvoje boš pač težko razbila na dve ločeni komponenti, to ti hočem dopovedat. Užitek ni izven nagona, je kr lepo v paketu. Pa tako čisto mimogrede - tudi živali uživajo ob sexu. Delfini recimo poznajo sex iz užitka, IIRC.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

MarVinck ::

To, da okolje (in tukaj je mišljena predvsem družba) vpliva na naš razvoj je normalno. Nedvomno smo takšni tudi zato, ker smo bila tako vzgajani, vendar bi sedaj filozofiranje o tem, kakšni bi bili, če ne bi bili tako vzgojeni bilo popolnoma nesmiselno. Če pa trenutne smernice modernih medčloveških odnosov sugestirajo odprte in svobodne veze tipa swingerstvo in podobno, pa še ne pomeni, da bom sedaj zatrjeval, da saj to pa ni nobena stvar, če se dajeva s punco dol z drugimi. Zame je veza predvsem v seksualnem področju povezana s čustvovanjem, kar mi tudi potencira zadovoljstvo v spolnem življenju, verjamem da ni tako pri vseh ljudeh, zato se najdejo tudi taki, ki so ogorčeni nad mojim moraliziranjem. Vsak naj prakticira, kar mu ustreza, vendar ni pametno govoriti, da je prosto menjavanje ljubimcev in ljubimk "simpl k pasulj", če hkrati veš, da bi te to bolelo, ker potem to očitno ni tako.

Tear_DR0P ::

hmm edini pogoj, ki bi ga partnerju postavil, kadar bi mu/ji dovolil seksat z drugo osebo je uporaba kondoma - pejd pa se zabavaj, samo domov ne nič prinest

aja pa tisto kar ne veš te ne boli, vse dokler ne izveš - kaj pa če je ženska v zvezi nesrečna in pri skoku čez plot najde tipa z daljšim, bolj poskočnega, pa še romaničnega? tudi moški si seveda lahko najde takšno, z večjimi/manjšimi zizami, večjo voljo o požiranja ali analnega seksa...

če pa rečeš lahko greš za eno noč, sam hočem od vsakega s katerim boš po ene spodnje hlače in opis, da vidim v čem se moram izboljšat, pol pa res gradiš na zvezi tudi skozi to

pa aja jst ne prekticiram skakanja čez plot, bi ga pa z veseljem :D
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

**a|wa** ::

MarVinck:
Ja res je, enim paše tako, drugim drugače. Jaz sem sicer na tvoji strani, mi avanture ne pašejo, dopuščam pa možnost, da so lahko tudi koristne. Zato zgleda, da včasih zanikam samo sebe. Ker sem zelo odprta glede vseh stvari in vedno dopuščam možnost, da je lahko tudi drugače prav, ne le tako kot meni paše. Če bi pa blo možno, pa verjemte da bi tud js nadela svojmu fantu deviški pas. Ampak ga mam res tko rada, da sem pripravljena odpustit marsikaj, da ostane z mano, saj me NESKONČNO OSREČUJE!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: **a|wa** ()

Vajenc ::

Daedalus: Orodje spolnega nagona je spolni organ, užitek pa je posledica orodjarjenja.

**a|wa** ::

Drugače pa sem upala na drugačen razvoj te teme. Kot vidite, mam težave v vezi z monotonostjo in sem upala na kakšen fantovski odziv, ki bi predlagal kako to odpraviti. Ma torej kdo kakšen konkreten predlog?

Daedalus ::

Daedalus: Orodje spolnega nagona je spolni organ, užitek pa je posledica orodjarjenja.

Tud res. Plus vse, kar nas prepriča, da se orodjarit splača. Med drugim je to tudi užitek :D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

**a|wa** ::

A mislite, da je res, da moški rabjo starejše ženske in obratno? To je po tisti teoriji, da so moški najbolj potrebni okoli 20. leta, ženske pa okoli 25. Je potemptakem razlika v letih rešitev za te probleme?

MarVinck ::

@**a|wa**

Koliko časa sta skupaj? Monotonost samo v spolnosti ali na splošno? Živita skupaj?

EDIT: Leta niso pomembna. Ampak vseeno povej, koliko sta stara.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MarVinck ()

b0B3k ::

Čist tako napamet, kaj pa morebiti če spremeniš zunanji videz (ne zdej plastične kirurgije) sprememba (barve) frizure, pa zdej poleti morebiti malo bolj izzivalna oblačila. Osebno navijam za krajša krila ...
A veš kako je to, ko te bo vidu, pa boš čist druga :D ...

Bolj šala kot res

**a|wa** ::

Skupaj sva 6 let in 4 mesce, od tega 5 let živiva skupaj. Monotonost predvsem pri spolnosti...no, pa da ne lažem, tudi na drugih področjih kdaj. Skupaj sva šla skozi vsa leta študija (sošolca na faksu), živiva skupaj, hodiva v isto službo...saj vem, zdej bote vsi pametni in bote rekl, da sma preveč skupaj (in imate prav). Ampak če želiva srečno živeti naprej do konca življeja (skupaj), je treba kdaj kaj spremenit. Zato sprašujem za predloge. Tisto o spremembi videza sem že probala...deluje, ampak le za kratek čas.

Stara sva 24 (jaz) in 25 on.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: **a|wa** ()

**a|wa** ::

In še to. Problem je, da prej nisva imela drugih, ker sva pač zalo mlada začela hodit. Verjetno se tudi zato pojavlja ta želja po drugih...kaj pa če je z drugimi bolje? Zato pravim, da mogoče je treba poskusit s kom drugim, da pol ugotoviš kaj pravzaprav imaš.Če pa najdeš boljšega, pa hvala bogu.

Vajenc ::

Pri meni občasno deluje. če me ignorira in/ali obleče sexi samostoječe najlonke.

Obstajajo pa vse vrste rajcanj: na vlaku, avionu (menda obstaja klub ljubiteljev višinskega sexa), razne igre z hrano ( meni niso apetitlih)... in kot je že Daedalus ugotovil , včasih se moramo prepričat, da se "orodjarit" izplača, se pravi, povabiš tretjo osebo in tvoj naj samo opazuje >:D .

Doman ::

A mislite, da je res, da moški rabjo starejše ženske in obratno? To je po tisti teoriji, da so moški najbolj potrebni okoli 20. leta, ženske pa okoli 25. Je potemptakem razlika v letih rešitev za te probleme?


Sam sem bil 1.5 leta z punco in je bila razlika v letik kar velika.
Jaz 17 ona pa 26.
Moram priznati da se nobena smrkla ne more primerjati z "pravo" žensko.
Imam pa sedaj sam velike probleme, ker me smrkle oziroma moje vrstnice ne privlačijo in je zelo malo takih z katerimi bi lahko bil.

p.s: tata mi kaže. Pa sine, ja znam da se ti pališ na starije>:D

**a|wa** ::

To je vse res, ampak deluje le na kratek rok. Jaz pogrešam predvsem to, da vem, da si me večkrat na dan zaželi. Tako kot na primer včasih na predavanjih, ko sva sedela skupaj, pa mi je poslal sms, da si me tako želi, da bi me najraje kar pred vsemi v predavalnici. Ali pa se je spomnil kdaj kar tako in mi prinesel rože. Zdaj jih dobim le še ob posebnih priložnostih. A je pri vseh moških tako, da pozornost splahni z leti?

Doman ::

Pri vseh ne. Od bivše starša sta po 30letih še vedno zaljubljena kot takrat ko sta se spoznala.

MarVinck ::

Prav si povedala, preveč sta skupaj. :))
Najdita si vsak svoj hobi, pojdita ločeno na počitnice s prijatelji, pa žurat hodita občasno vsak zase, skratka imejta nekaj ur na dan narazen eden od drugega. Veliko časa na dan skupaj dolgoročno res ni preveč dobro.

Problem je, da prej nisva imela drugih, ker sva pač zalo mlada začela hodit. Verjetno se tudi zato pojavlja ta želja po drugih...kaj pa če je z drugimi bolje? Zato pravim, da mogoče je treba poskusit s kom drugim, da pol ugotoviš kaj pravzaprav imaš.Če pa najdeš boljšega, pa hvala bogu.

Ja, to ti verjamem. Radovednost, kako bi bilo z drugim je nekaj normalnega, če z drugim nisi nikoli bila, samo verjemi, da se ne splača porušiti sicer dobre zveze zaradi tega. Če se sicer razumeta, nima smisla reskirat. Če pa vama odnos šriplje tudi sicer, pa probaj rešiti, če se da, šele potem menjaj. Se sicer pogosto kregata?

A je pri vseh moških tako, da pozornost splahni z leti?

Večinoma je. Po začetnem dvorjenju par preide na višje stopnje - zveza se razvija naprej. Pozornosti so bolj občasne kot redne.

**a|wa** ::

Ful dobr. To pomeni, da nisem našla pravega? Ljudje smo si vseeno različni in s tem tudi veze. Tako, da upam, da sem vseeno s pravim.

**a|wa** ::

Niti se ne kregava toliko...recimo enkrat na mesec. Moti naju pa to, da se vselej skregava zaradi majhne in butaste stvari. Ampak po drugi strani nama pa vse ostalo štima, se ful štekama, imava enak pogled na svet, iste želje za prihodnost...to mi je škoda stran vrečt. Ko mi je rekel, da ne ve kako bi blo z drugimi, sem mu pa rekla, da če ga bo kdaj zamikalo, naj proba, samo naj mi ne pove. Saj se bo le tako lahko prepričal, da sem jaz tisto, kar hoče. Nočem, da se bo celo življenje spraševal, če bi lahko bilo drugače. Popolno pa ni v nobeni zvezi.

**a|wa** ::

Aja, pa naj se popravim. Jaz sem bila prej že z drugim, on ni bil. Zato ga to tako muči (vsaj to mi je sam rekel).

Daliborg ::

@**a|wa**

c c c ....to da pa nisi imela prej drugih partnerjev te pa zna pokoncati zelja po tem kako in kaj bo z drugim!...da ne bi kdo to napacno vzel kar bom rekel: probal sem ze marsikaj (razen gay scene, latex, shit&piss fetish) in v marsikaterem fetish-u se clovek najde. Sem imel zensko ki ni dajala znakov da je za kake extremne razmere (imela samo 1 spolnega partnerja pred mano 3 leta), zato sem bil bolj pazljiv na zacetku a kaj ko mi je po nekaj minutah pocasi adrenalin popuscal, zatorej sem se ulegel med njeno mednozje in ji rekel da imam presenecenje in da se mora strinjati s tem da bo to samo za probo in da naj potrpi. In tako zacne moj zivalski fetish delovati jo zgrabim za celjust, doggy style, 2 prstka v vagino(zgornja stena), ter analno obdelal. Zenski pride in od tega dne se vse spremeni!! vsi njeni fetishi so se spremenili pa tudi osebnost se ji je spremenila! No kaj hocem povedati?! to da sem jo pustil po tem ko sem videl da zenska ne kaze vec interesa za mene ( ceprav je to ona zanikala ), a sem ji rekel: "....vem da si imela premalo spolnosti v lajfu tako da smatraj mene kot neko odrivno desko za odkrivanje same sebe." Seveda pa to ni bilo konec ko je zenska dojela da je bolj malo fetishistev oz. jih je ona bolj malo spoznala je hotela imeti ponovno razmerje z menoj. Vsi se spreminjamo in imamo pravico do le tega, a kompromisi morajo biti! Jaz ne bi mogel biti z zensko ( kot stalno partnerko ) ce nima razjasnenih hormonov. Sem mnenja povej na cem si in se bomo na teh podrocjih potrudili oz. jih odkrivali!

Kar se tice varanja oz. skokov cez plot, pa nisem tega mnenja " kar ne ves ne boli"! ...kaj res ne boli ??? kaj pa HIV in drugih 1000000000 bolezni ki jih ima skorajda vsaka 2. zenska na svetu! ( da vsaka 2. zenska na svetu ker je na svetu 2/3 zensk in vecina bolezni imajo azijske in afriske drzave zato tako razmerje da ima vsaka 2. ze nekaj!) Tako da bolj ce poves s kom in kaj ker ima partner pravico potem odlocati ali bi nadaljeval spolnost z to partnerjem/ko naprej!

Lp!
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Daliborg ::

@**a|wa**

emmm samo vprasanje **a|wa** = alenka? :8)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

**a|wa** ::

Glede bolezni maš prav...ampak js mojmu tulk zaupam, da mi je logično, da brez kondoma se ne bi nobene dotaknu. Sej mi je sam reku, da se nej grem testirat za spolne bolezni, ko sva začela. Varnosti in zdravju je vsekakor treba dati prednost, se strinjam.

alenka? ne, ni mi tko ime, če to misliš

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: **a|wa** ()

b0B3k ::

Sej se zmer kregamo zarad butastih stvari, to je posledica nasičenosti. Se strinjam z MarVinckom - ločene počitnice znajo prov pridet za en teden morebiti celo. Vsekakor ne škodi se še mal družit z drugimi prijatelji. Npr. greš ti na kavo zvečer s svojimi kolegicami, pa on na pir s svojimi frendi.
Zvečer pa spet akcija ...

Če ti osebno povem, najuje je bilo pri naju 7 leto, (zanimivo, ker se sliši pravljično), ampak sva ga prebrodila. Zna bit res problem če si skoz (tud v službi) skupaj. Ampak to, da se enkrat na mesec skregata ni nič narobe, včasih je "spravni" seks še najboljši :D

Daliborg ::

@**a|wa**

nop..hoces mosko misljenje glede kondomov ? ..ok:

....o shit t'star nimam, pa sj itq "obvladam" sceno tko da ni panike ti bom na j*** al pa na ritko..... sooo....>:D
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

**a|wa** ::

Mate prav fantje...službo sem že pustila in si iščem novo. Mal ločenosti bo sigurn pomagal. Pri prijatlih nastane pa problem, ker so vsi prijatli skupni - vem, napaka. Kar se tiče pa spravnega seksa...res je ponavad eden boljših.Na zadnje sem kupla "šnelfukerce" in ga presenetla. Je blo super. Sam ne da se mi pa kregat za to, da je pol seks dober.

b0B3k ::

Sam ne da se mi pa kregat za to, da je pol seks dober.

To ni namen kreganja ...

Nejc Pintar ::

Način je tudi da kroglice začneš uporabljat. Jih daš zutraj pred službo noter, bosta že med delovnim časom dvakrat:)
Lahko je biti prvi, če si edini!

MarVinck ::

Poglej, pri meni ni tako kot prvi dan. S punco sva osmo leto skupaj, seveda jo imam zelo rad. Vendar je bilo na začetku vse idealno in sanjsko. Tisti občutek metuljčkov v trebuhu... ampak to mine. Potem sem se začel počasi ponovno zavedati okolice (do takrat sem imel v mislih samo njo) in svojih realnih življenjskih razmer. Šola, problemi, potem služba, skratka vsakdanji stres. Pri njej enako. Počasi se veza integrira v običajni življenjski proces in se začnejo skupna načrtovanja in reševanja vsakdanjih težav. To seveda ni enako nošenju rožic in romantičnim večerom od začetka, ampak življenje teče dalje, partnerja imamo ob sebi, zakaj bi se torej trudili z romantiko in dvorenjem, če je ona že naša? Tako nekako stečejo stvari v grobem, potem je pa samo vprašanje skupnih interesov in strpnosti ter pripravljenosti sklepanja kompromisov. Občasno je treba romantiko oživeti, da ponovno malce ogrejemo naš odnos, pa namesto nerganja bi bilo bolje, če včasih raje kako besedo manj rečemo in skušamo biti prijazni in strpni do partnerja. Zgodi se tudi, da se ponovno zaljubiš v partnerja. Torej, da začutiš spet tista močna čustva, podobno kot na začetku, ampak nikoli ni enak občutek tistemu prvemu.

To, da si se za partnerja pripravljena žrtvovati, pa mu ne preveč razlagat, da ne bo začel tega izkoriščat...

**a|wa** ::

Tud kroglice sem že probala, pa mi niso preveč všeč. Zdej grem mal fuzbal pogledat (sej vete, fuzbal je le fuzbal), pol pa upam da bo kej akcije. Dans ni tok pomembnih tekem, zato bi lahk kej blo. Ker ko špilajo brazilci, nimam šans.:)

**a|wa** ::

MarVinck: ja vem, preveč sem prijazna. To vsi pravijo, da sem idealna punca. Vse mu ustrežem in dovolim. No, saj tudi on, ne morem rečt da ne. Samo da si včasih želim, da bi bil malo bolj samoiniciativen pri romantiki, ne le naredil kar ga prosim.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sloescort ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
471199455 (57019) FireSnake

Kako do seksa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27350383 (41934) BigWhale

Več podobnih tem