» »

Moski "problemi" z zenskami :)

Moski "problemi" z zenskami :)

A. Smith ::

Evo vam, ženske, eno vprašanje: Zakaj nas sortirate? Kako naj bomo kar smo (saj veste tisto ta oguljeno "just be yourself"), če te pa v navadnih kavbojkah in kratki majci vsi čudno gledajo, ker nisi ne hiphoper, ne metalc, ne raver... narobe svet?

ripmork ::

ja to vidiš,tu je pa catch:bodi kar si,ampak moraš pa bit hiphoper al pa metalc al pa rejver...pa tut skejterji so tolk kjut>:D

saj ne da bi mel proti komu kej,sam pač ne spadam pod nobeno sub-kulturo...pač ne maram beagy-pantsov pa skejtov...jebiga,kompromisov tukaj ni(vsaj zame),da bi se pa nekaj delal zato da bi pozornost nase preusmeril-no fucking way8-)

Urajmal ::

Ma kaj bi pa potem jaz bil, če poslušam hardstlye :P

CaqKa ::

luzer ker ne spadaš v nobeno od popularnih subkultur :)

A. Smith ::

Eh, BMK za tiste modne floskule... jaz še vedno popolnoma neprizadeto gulim kavbojke, t-shirt pa stare teniske :D

Thomas ::

To, da mladina sluti, da subkulture so bedne, je po moje zanimiv novum. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jype ::

Najbolje je imet kratke hlace in kak geekovski t-shirt za poleti, trenirko za pomlad in jesen in dva do tri sloje trenirk (in dolge spodnje hlace) za pozimi (odvisno od temperature), pa flis in gore-tex anorak za povrh. Potem te ne zebe, ni ti vroce, spodnji layer lahko menjas dovolj pogosto da ne postanes hrana za mikroorganizme in na biciklu se udobno pocutis. Poleti sandale, pozimi gojzarje, vmes pa kake dobre pohodniske cevlje.

Je pa jeba s klasifikacijo, se najveckrat mi recejo, da sem klosar, ceprav blazno redko vidis klosarja s powerbookom.

Moji deklici je vsec, da me druge deklice tut povohajo ne, pa dost poceni pridem skoz z oblekami :)

Thomas ::

"Meni, se ni treba niti iti običajnih ritualov... !", pravi yupe.

Manj močni, se jih morajo. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ripmork ::

okej,pol pa jst začenjam z novo subkulturo-luzerjev:P ...vseeno kaj maš na seb,sam da nisi popular;)

Thomas ::

Ne smeš biti luzer v resnici. Če ne, ne velja.

Brez srajce, v štrikanem brezrokavniku na sprejemu, lahko skače okoli naprimer kakšen Bruce W. Ker vsi vedo, da za smoking še ima (če pa nima, pa lahko zasluži), pa tudi oprsja nima slabega, pa še vsi ga poznajo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Urajmal ::

Duhovito ... CaqKa:P

iration ::

Subkulture so za odraščajoče osebe, ki se še iščejo. Če se pa nikoli ne najdejo, potem pa hodijo po svetu kot Igor Vidmar al pa Gregor Tomc :D
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

CCfly ::

Vsi nekomformisti združite se :)

CaqKa ::

okej,pol pa jst začenjam z novo subkulturo-luzerjev ...vseeno kaj maš na seb,sam da nisi popular

trenutni trendi kažejo da tvoja subkultura nebi prezivela oziroma se uvrstila kam v "evolucijo" :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

BigWhale ::

Jaz pa iz omare potegnem tisto kar je prvo na vrhu, ce je kolikor toliko primerno letnemu casu ali pa vzamem prvo stvar, ki je nekje v dometu. Potem se grem pa preoblect. Gaby mi ponavadi pove, da sem, vsaj barvno slep, da je tisti flek na spodnjem robu majice viden iz aviona, da je pulovar cist zmeckan in da tak ze ne bom zraven nje hodil po svetu. ;)

Ja, tko je to... Ce ti je smisel oblacenja samo to, da te ne zebe... In ostala protekcija...

DoloresJane ::

Evo vam, ženske, eno vprašanje: Zakaj nas sortirate? Kako naj bomo kar smo (saj veste tisto ta oguljeno "just be yourself"), če te pa v navadnih kavbojkah in kratki majci vsi čudno gledajo, ker nisi ne hiphoper, ne metalc, ne raver... narobe svet?

Veš, da ti družba takih žensk ne ustreza, ker so tvoj stil pač kavbojke... Zakaj se potem še vedno družiš s takimi ženskami, če te to tako hudičevo moti? Vidiš take vtrajnosti so skrajno smešne. Menda obstajajo tudi drugačne ženske...

BigWhale ::

Obstajajo drugacne zenske in obstajajo drugacni moski...
;)

CCfly ::

Fellow geeks nujno prebrat: http://www.linuxhelp.net/guides/geekguide/ :)

Myth ::

Sprva sem se izogibal te teme kot maček vrele kaše... ampak... ne morem več... :D

Samo nekaj bom citiral, pa malo premislite ;)

Love is a game, a game for two... a game for me and you.
Love is like gambling, win some , lose some.

LP

p.s.: Za vsak nadalen odgovor v tej temi od mene boste me morali sprovocirati. :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Tear_DR0P ::

Mr|ce: Nočem te provocirat. Samo ni mi jasn zakaj je večina ljudi prepričana, da je ljubezen samo za 2.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

BigWhale ::

Ja, to se tudi jaz sprasujem...

Dr_M ::

sej ni sam za 2...sej je lohk za 4,6,8.....
ampak samo 2 na1x pa ja :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

eXtreme ::

hm... lih opazu :D jest ponavad spoznam ksno k sm ze fajn nabasan... ceprov nism lih sramezliu sam ksne pleske pa tud nebi rd ujeu... frenky my boi :D lol

BigWhale ::

Zakaj pa ne more biti za tri?

Dr_M ::

seveda....sam to ni vec taka ljubezen...:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

C_maniak ::

mislim, da BW cilja na kombinacijo: fant, punca, little baby. :)

BigWhale ::

Maniak, ne.

Kombinacija v stilu fant punca punca, punca fant fant, fant fant fant, punca punca punca.

Zakaj to ne bi moglo delovat? Tak dober razlog me zanima...

Jebiveter ::

BigWhale: Zato ker folk ni pripravljen "sherat"! Bi samo leechal :D . Dejansko pa je problem v tem, da smo ljudje ljubosumni! Malo se vprasaj, kako bi ti odreagiral, ce bi ti Gaby povedala, da ima se enega drugega moskega ljubi tako kot tebe. (pa brez zamere, samo ilustrativen primer).

Cloveska custva so zajebana zadeva, predvsem zato, ker so zelo odvisna od raznoraznih hormonov, ki pa so posledica delovanja tistih 90% mozganov, ki jih clovek niti ne upa uporabit. Tko, da tle je se prostora za debato...
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Daedalus ::

Zato, ker je narobe>:D :D

/pa ne jemat tega resno
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

C_maniak ::

fant, punca, punca bi še šlo.:D

Dr_M ::

Kombinacija v stilu fant punca punca, punca fant fant, fant fant fant, punca punca punca.

to lahko vidis samo pri Springerju. v normalnem svetu tega ni. razn ce ena punca tega ne ve :) :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

perci ::

v normalnem svetu tega ni. razn ce ena punca tega ne ve

Hoces reci v zahodnem svetu tega ni?

Dr_M ::

ne, povedu sm tko, kot sm mislu :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Kako ni?

A tako slabo znamo nizat permutacije, da se tega nihce se ni spomnil?

Ravno zaradi teh 90% neuporabljenih mozganov, so take kombinacije vec kot pogoste, zagotovo vsaj v "dark side" nekaterih ljudi. Vprasajte Freuda.

Dr_M: I can read your mind and you should be ashamed of yourself.

Dr_M ::

Dr_M: I can read your mind and you should be ashamed of yourself.

cesa bi se mogu sramovat?? :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

To pa veva samo midva :)

Dr_M ::

no, jest se ne sramujem nicesar :)

tko da, pojma nimam o cem govoris :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

M-man ::

No da dodam svoje skromno mnenje in vrnem debato nazaj na temo.

Za moje pojme so ženske zelo zakomplicirana bitja. No saj smo mi tudi, vendar manj. Kakšen naj bi bil uspešen pristop do ženske ne ve nihče. Še ženske same ne. Ne smeš biti preveč prijazen in ne preveč high, moraš govoriti in obenem poslušati.... Načeloma je bolje, da si prasec, kot pa da si copata. Ženske ljubijo barabe.>:D

Ker sem šele danes prebral temo, bi dodal, da se povsem strinjam z načinom pristopa "zafrkancije" in "hard to get". S smehom in na pol šalo se dosti lažje da izvesti pristop in obenem prikriti totalni propad. "Hard to get" pa ti pomaga dajati videz barabe - četudi nisi.:D

LP
M
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

demoness ::

Uff, ste pametni vsi skupaj. Razna prisrčna posploševanja v stilu "ženske ljubijo barabe", pa tisto od mr.Ice-a v stilu "use her before she uses you"... kaj naj rečem... žalostno.
Edina dva pametna komentarja sta bila od Marushy in Nadezhde.

Zakaj bi moral vedno nekdo kratko potegnit? Zakaj se družite - ukvarjate samo s takimi ženskami, ki mislijo, da te morajo izkoristiti, preden ti izkoristiš njih, in zakaj mislite, da morate tudi vi igrati po takih pravilih? A ni boljše biti z žensko, ki te noče zaj****, in ki je tudi vi ne bi hoteli? Simbioza namesto parazitstva anyone?
Zakaj se družite s takimi ženskami, pred katerimi se morate delati, da ste barabe?

Če obstajajo moški, ki niso barabe (in moje izkušnje kažejo temu v prid), potem obstajajo tudi ženske, ki jim grejo bad boys na živce. Kot sem že dostikrat pisala - nehajte posploševat!

Vsaka ženska in vsak moški sta primer zase. Pravi pristop? Splošen recept bi bil verjetno intuicija, smisel za humor (zelo važno!), čim manj klišejev, čim manj pretvarjanja. Če te takšnega, kot si, ne mara, potem nimaš kaj delat z njo. Taka zveza, osnovana na lažeh, je slabša kot nobena zveza, pa čeprav se ti zdi, da te bo brez nje kar pobralo.
Če poznaš same take ženske, ki padajo na "barabe" - mogoče je čas za menjavi družbe.
Z BigWjevimi kombinacijami sicer osebno nimam izkušenj (še zmeraj se mi zdi, da je v dvoje najlepše, ampak stvar okusa), poznam pa ljudi, ki jh to prav nič ne moti. :) In zakaj ne, če jim paše?

M-man - kaj pa, če ne bi bil niti prasec, niti copata? Kaj če bi bil, recimo, partner? Verjemi, je možno.
Don't you want to die, walk beside me evermore,
Don't you feel alive, like you never felt before...?

frenk ::

demoness: evo si mi pobrala z jezika:)

...pa še nekj...ne iskat svoje ljubezni v lokalih v petkih in sobotah zvečer;)

Urajmal ::

Se strinjam ... delno ... :) Ženska ki ne pije in ne kadi tudi ne bo marala moškega, ki bi to delal ...

BigWhale ::

> to lahko vidis samo pri Springerju. v normalnem
> svetu tega ni. razn ce ena punca tega ne ve

Motis se, verjemi mi, motis se.

Myth ::

Ne morem si pomagati, da spet ne bi posegel v debato...

pa tisto od mr.Ice-a v stilu "use her before she uses you"... kje pa sem kaj takšnega sploh omenil? Preden sploh nadaljne z menoj govoris malo premisli... jaz sem prebral celo temo skozi in vredi premislil predno sem kaj napisal. :))

Od mene in mojih izkusenj ne zveste nic. Razn v zivo, rad govorim... ne pa tipkam. >:D

LP in BZ

edit: Če ni razvidno iz mojega nicka in podpisa, kako se do koga obnašam, raje sploh ne govorite z menoj. :D

edit 2.: Za tiste razne oddaje Jerry Springer itd... je res, pa ni res. Odvisno kje živiš. :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Myth ()

CCfly ::

Zdaj smo pa demones razjezili >:D Upam da ne igra Warcraft-a ker smo potem pečeni.

PS: nisem si mogel pomagati. Kar berite dalje :).

M-man ::

Ne ni še čas za menjavo družbe. Demoness, saj ne posplošujem in ne pravim, da ste vse enake. Vsak ima svoj okus in meni je všeč, da je ženska high – da se nosi, vendar ne preveč. Tisto kar je lahko dostopno, pač ni zanimivo. Konec koncev smo moški po naravi baje lovci in ženske plen.>:D

Dober ulov želim.:D
M

PS: V zraku je nevihta.:D :D
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

Myth ::

Če se le zgodi, da mi je punca všeč, pristopim k njej na čist normalen način. Brez zajebancije in hard to get kot vi. Le zakaj bi to počel??? Če pokaže zanimanje vsaj malo poskušam z njo komunicirat oz. začeti pogovor. Tiste ki so "wannabe-high" in so high, je velika razlika. Prve se ne bodo pogovarjale z nami, edino če vidijo naš Audi TT ali pa kaj kar kaže da smo premožni... kratkomalo , takšne punce sovražim... Punce ki pa so high, se znajo oblačit in tudi temu primerno vesti, z njo lahko tudi spelješ normaln pogovor. Treba je samo pogum.

To je samo eden primer izmed mnogih. Moški s pametjo berejo Men's health. :D

En LP

..........

Tokrat sem samo izbrisal 1,2 in zadnji odstavek, ker sta bila povsem off, poleg tega pa bi prej sodila v pritožbe kot pa v post.
Če boste kaj podobnega ponovili, bom izbrisal celoten post, ker nimam namena za vami popravljati neprimernih provokacij.

Hvala za razumevanje

p.s.
To opozorilo velja vsem sodelujočim v debati
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Motis se, verjemi mi, motis se.

niti ne :) ampak vem pa, da obstajajo vse sorte cudaki, s tem se pa strinjam :)
to kar si ti nastel prej, enostavno ne more obstajat, razn ce so vsi precej mentalno zaostali....


Everybody, everybody, let's get into it.
Get stupid.
Get retarded, get retarded, get retarded.
Let's get retarded (ha), let's get retarded in here. Let's get retarded (ha),

in tako naprej....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BigWhale ::

> Moški s pametjo berejo Men's health.

Ja, ali pa FHM. Da te naucijo kako se ubraniti pred medvedom...

Thomas ::

Ženske in moški niso zevoluirali tako, da bi bili idealno ugodni drug za drugega. Niti zase ne.

To je dejstvo, bomo poskusili kaj narediti glede tega.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Go-ahead ::

V tej temi moški opisujejo svoje probleme in izkušnje, o ženskah pa ni več ne duha ne sluha. What's the point?????????????????????????????????????
Brez zamere Slotechovci, kateri sodelujete in prebirate to temo, vendar verjetno obstajajo Web strani - forumi, ki omogočajo boljšo izmenjavo mnenj in prevzgojo- poučitev ženske populacije.


Kaj predlagate????


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moški in "čekiranje" žensk/fantazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559745 (9149) Mesar

Kakšna dekleta so vam všeč??? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52952877 (5148) Poldy
»

Spolni odnosi v dolgotrajnem razmerju! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17719058 (14037) Volk|
»

"Resnica v svoji biti" - o sexu in ljubezni (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
777599 (6306) Thomas

Več podobnih tem