» »

Startrek: Voyager !!!! :)

Startrek: Voyager !!!! :)

skysel ::

Ahja, torej so posneli se zadnjo epizodo, skoda take nanizanke, ki je tako dobra .)
Sicer bodo baje vse dele Voyagerja na A Kanalu ponavljali tole poletje, vsaj tako so mi rekli... Upam da bo res, da bom lahko vsaj snemal nanizanke na moj hdd :) Kdo mogoče ve, kje bi se dalo dobiti ostale epizode?
Startrek forever!

Če boste avtorji pomagali pridobiti želene epizode, naj bo to vsekakor na legalen način, ki je v skladu s Pravili Slo-Techa. Moderatorka.
Transgalactic Incorporated / SkyseL
  • spremenil: sketch ()

Mr.B ::

Spet bo samo čez poletje , pa nebodo spet pokazali vseh epizod , ampak samo od začetka , do ene tretj ali četrte sezone .
Pa to ni edina nadaljevanka , ki je na Kanalu A ne zavrtijo do konca ampak samo do polovice , oz. do jeseni.

Pa nej grejo v K... , pa komercialne televizije.

Hvala bogu da lahko na Sat 1 gledaš vsak petek novo serijo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

OZZY ::

Ja to, da stvari ne zavrtijo do konca mi gre res na kur***. Vrtijo pol pa neke sšanke, argentinske in kva pa vem še kake limonade od preve pa do tisoš milijonte. Jest mam teh že zdavni dost.
Go with the flow.

boha ::

ST:V je sicer za pogledat, ampak ne vem kam se folku mudi delat takoj novo serijo... na začetku je bilo govora, da bo vmes nekaj cajta (leto, dve) preden bodo začeli kej novega snemat. sam poglejte ST:V, scenaristi so brez idej, zgodbe brezvezne, kr'neki, vse skup je že ena limonada, farsa. to ni več ST... (seveda so izjeme...)

frudi ::

pravkar sem si do konca ogledal zadnji del...
to je torej to... now what? :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Klemenn ::

hm, brezveze novo temo odpirat:


torej, 7x26 je konc? ni več stv? ;(

blabla ::

doh

BigWhale ::

Jebediah,

Ja, kaj bi pa rad? Prisli so nazaj domov, zadeva je zakljucena... :)

Ce me spomin ne vara, so vse post new generation serije bile narejene v sedmih sezonah... :)

TNG, DS9, VOY...

ST: Enterprise najbrz te starosti ne bo docakal...

Freelancer ::

Voyager je/bo, kot ostale ST nanizanke izsel tudi na DVDju, prva sezona je ze zunaj. To je legalen nacin, ce se ne motim :).

root987 ::

Prav tako se mi zdi malo verjetno da bomo sploh še kdaj učakali star trek - slab uspeh filma, zadnje čase _menda_ padec gledanosti, ... O tistem padcu gledanosti sem nekje bral in sem ga že takrat jemal z malo rezerve, tak da zadeve dejansko ne morem podkrepit z linkom...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

BigWhale ::

StarTrek film, je bil v bistvu kar ok, vsaj meni ni bil tako napacen. Gledanost je bila nikakva in film je bil financni dizaster, presdvsem zato, ker so ga lansirali med gospodarjem prstanov in matrico... (ali pa vojno zvezd...)


ST: Enterprise, pa ne dosega take gledanosti... Ce se zadeva ne bo dvignila lahko naslednjo sezono naredijo kar celo z T'Pol v decon komori.. ;>

root987 ::

IIRC, so to že... ;)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Gandalfar ::

BigWhale: kaj mors .. tud najboljse soap opere se enkrat obrabijo..

Klemenn ::

o kterem filmu to govorite? st; nemesis?

sej je bil kr kul....

drgač pa, jz ne vem katere st bi še gledal

[no warez --moderator]

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Glede na govorice bodo oživili Star Trek Voyager.


Exclusive: Star Trek Voyager Revival In Development

Our trusted and proven sources tell us a Star Trek: Voyager revival series is in active development at Paramount. Presumably this would bring back Kate Mulgrew to her iconic live-action role of Kathryn Janeway, as well as other cast members from the 1990s series.

https://www.giantfreakinrobot.com/ent/s...

LeQuack ::

22 let stara tema, to more bit kak rekord.
Quack !

c3p0 ::

Samo ne prosim Neelixa. JarJar of the ST universe.

Phantomeye ::

Sem zgleda kar dobro napovedal v temi od Picarda.

Sicer sem mislil, da bodo naslovili (mogoče še bojo) kot: Star Trek: Janeway. Razen, če bodo šli v smer, kjer Janeway ne bo tak fokus.

Sem pa zadnjič bral, da ni blo fajn s to igralko delat, da je bla še posebi dosadna do 7 of 9.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39861843 (7386) predi

Katera SCI-FI. Nadaljevanka vam je najbol pri srcu, ali katera je najbol IN?

Oddelek: Loža
483485 (2473) PaX_MaN
»

StarTrek fan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810680 (9241) nicjasno
»

Star Trek: Enterprise

Oddelek: Loža
412180 (1681) LoneWolf
»

Se Startrek vraca na nase zaslone

Oddelek: Loža
241604 (1234) Kralj

Več podobnih tem