» »

Star Trek: Enterprise

Star Trek: Enterprise

Tr0n ::

Vsi Star Trak fani pozor! Paramount pripravlja nove Star Trek serije z imenom Enterprise! Snemanja se bodo prav kar zacela.

http://www.startrek.com/production/seri...

Eden izmed glavnih igralcov bo Scott Bakula alias Captain Jonathan Archer.



Zgodba? Koliko sem lahko razbral bo dogajanje postavljeno v preteklost na Zemljo, kjer se ni zvedne flote, ampak je v razvoju. Enterprise naslov verjetno prica o tem, da bodo kazali dogajanja okoli gradnje in razvoja prve Star Trek ladje Enterprise.

JLP ::

Upam da bo zanimiv. Komej čakam na epizode.
Live long and prosper!

NoUse4AName ::

sounds interesting...

boha ::

bljah, torej so se odločili za preteklost. ah sranje...

Tr0n ::

Meni se tudi slisi zanimivo. Pri ST mi je res vseeno, kje in kaj se dogaja, ker sem prevelik fanatik tega zanra :).

element ::

No, upam da bo zanimivo, čeprav bi mel rajš kakšno prihodnost, boljšo ladjo, boljše orožja... :D:D

Pretorijanec ::

Kdo pa mislte, da bo predvaju nove epizode? Pa čez kok časa? Ker zdej, ko ni ne ST: NG al pa ST:V je prou glupo. Bi mi blo tut ušeč če bi blo sam ST:DS9 sam ništa!

ChiefThunder ::

Bi blo dobr, če bi kj od tega kdaj vidl na slovenski TV.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

JLP ::

Ja to je pa res škoda da ni nč več. Učash je saj na Gajba TV blo še prej pa na nacionalk. Zej pa nč odkar je Kanal A prevzel Gajbo. Nemškh pa ne morm gledat k mi gre sinhronizacija ornk na jetra.
Tko da ostane sam še internet.
Live long and prosper!

McHregec ::

Enterprise SUX, Voyager je 100x boljši.
Destroyer Of The Worlds.

Dax ::

Sam da se ena slovenska televizija spomne, pa začne predvajat vse serije Voyagerja, od prve do zadnje...

Včasih je SLO2 predvajala TNG, kje so zdej????

OZZY ::

če hočte gledat vse serije od ST: DS9 in pa ST: Vojager je Sat1 pravi plac. Problem je samo nemška sihronizacija. Bi blo bol, če bi bilo angleško z podnapisi ampak nemci in itlajani so glede sihronizacije fanatiki (pa verjetno še kdo). Dobr, da pri nas ni tega. Si predstavljete da bi mel ST v slovenščini. :D:D
Škoda je le, da tega ni toliko na slovenskih ekranih. Sicer je bilo na gajbi mislim da do konca 5 sezone.
Drugače pa sem jest gledal vse in res čisto vse epizode od st: enterprise, DS9 in vojager (kokr so jih posnel in predvajal na sat1).Serije ala Kirk in Spok pa nekako 2/3. Men je bilo prav škoda, ko se je končala serija DS9. So nabrcal une v rit pol se pa konča. Samo pa so efekti v tej seriji predvsem bojev bili fenomenalni.

Sem pa lahko rečem zasvojen z ST.
Samo kako pa se bo obnesla enterprise v preteklosti. e vem, če bo tolk zanimivo. Sicer pa če bojo dal notri dobre efekte in še kaj pa bo verjetno uspešna. Ne glede na to bom stvar gledu. ST je ST.
Nekje sem prebral, da bojo snemal tudi nov filem v katerem naj bi legendarni captain PICARD umrl. Scenarij pa naj bi pisal nihče drug kot on sam. Meni osebno se mi zdi škoda, da bi se to zgodil, saj sem skoraj odrasel z ST Enterprise-D na sky one kanalu.
Go with the flow.

Lara-K ::

Ja lohk bi na kaksnem slo programu imel kaksne take nanizanke, pa voyager naprej od tam kjer je gajba koncala... nemskih tud jest ne gledam. Zadnje case pa imajo itak nase slovenske tv postaje sam se mehisko sranje.>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

OZZY ::

Yp zadnje cajte je na pop samo še ala mehika in podobno. POčasi mi že vse gre na jetra. Če mislijo, da vse tako uspejo kot esmeralda se motjo. AMpak zdej vse vrtijo kot neko lajno. Če je tist uspel bo tud to. WRONG.
Go with the flow.

Tr0n ::

Ja, jaz predlagam, da vsi SLO-Techerji, ki so hkrati tudi fani ST-ja (verjetno vecina) pisemo na kanal a ali poptv (email) in se pozanimamo, ce bodo kaj taksnega predvajali. Ker drugace nam ostane samo Sat1 in pa Divx, ki pa ga je muka dljat, vsaj za moj ISDN + Arnes.

DOLF ::

Kaj ko bi se ST fanatiki malo združili in skupaj malo zatežili urednikom naših preljubih TV hiš... morda celo s kakšnim ST fan Clubom. A je pr nas sploh kakšen ST fan club??
....I have seen things you people wouldn't belive.....

Kekec ::

Mah iz neta si dol potegnes vse ta zadnje Voyagerje, samo ena je se pol pa finalna ki bo baje 2 uri trajala :)))
nice!

Cr00k ::

ja a mi potegnes!?....sem prec za...sam moj 56.6k modem tega ne bo zdrzu:(............

Tr0n ::

Te pa kr posnami. Jaz ti pa sendam CD :).

Thomas ::

Aha ... tle se tud trejda ... nehejte!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tr0n ::

V poletnih mesecih bi naj Kanal A zacel predvajati ST. Samo ne vem katero serijo in ce to 100% drzi.

Kekec ::

Dej mi kak ftp pa ti nalozim kako aja pa ne pricakovat divx kvalitete!

Igor ::

vse novejse epizode so 200 mega divx ..
s slabsim se sploh ne splaca ukvarjat

boha ::

hehm, sat1 je včeraj spet štartal s ST:TNG. že n-tič?

no vesel bom, če bo sploh možno kje gledat ST:E, se razume...

OZZY ::

Ja to je res. Mater vsako leto predvajajo to vsaj enkrat. Če nimajo nič drugega pa jo še enkrat zarolajo od začetka. Ampak ne vem vsakič stavr gledam. Raj pa bi vidu ST DS9 od začetka do konca vsak dan.
Go with the flow.

frudi ::

jaz sem pred cajtom vleko z neta epizode voyagerja ko nor, mam celo šesto sezono, nekaj delov sedme in pa nekatere taboljše starejše dele (tudi 4x02 - The Gift, ki ga kolk vem na gajbi niso sukali).
sam to je blo še v cajtih, ko se ni po netu razpaslo raznih myspace, idrive... in podobnih ponudnikov disk placa. zdaj vsi sam še na take uploadajo, kar pa sux totalno, ker so prenosi bedni in nezanesljivi, pa po možnosti obstaja še kaki limit za dnevni promet in podobno sranje...
kakega spodobnega ftpja nisem našel že lep čas, s pubov pa datoteke praviloma zginejo v par dneh. skratka, preveč je jebanja s tem, da se bi mi med študijskim letom, ko sem cela dva dni na tedn doma, dalo iskat in dol vlačit epizode.
tak da, če kdo pozna kak zanesljiv ftp, ali pa če koga zanima menjava (cd-ji, ftp...) naj mi javi (mail v profilu).
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Tr0n ::

Heh, tole sem danes dobil od Kanal A.

Zdravo,

glede na raziskave trga vam lahko sporoèimo, da je ljubiteljev ZF v Sloveniji precej manj, kot oèitno predvidevate, res pa je, da ste zelo zagnani. Zato se boste najbr¾ razveselili podatka, da bomo v poletnih mesecih predvajali naslednje serije:
Zvezdne steze: voyager (5. sezona)
Zvezdne steze: naslednja generacija (4. sezona) in
Zvezdna vrata SG-1 (1. in 2. sezona).

(R)elimo vam obilo u¾itkov ob gledanju Kanala A!

luni ::

Hail TrOn!
Artificial Intelligentia

OZZY ::

Pa kaj nam bo peta sezona, ki smo jo že vidli. Naj odkupjo 6 in sedaj 7 pa bo lepše. Pa naj bi začel predvajat tud kak ST:DS9 od začetka do konca. Pol pa sledi ekstaza.:D:D
Go with the flow.

Pretorijanec ::

Mah koka briga kera sezona! No ja, mal mi je ze pomembn... Ampak ldje, ST bodo predvajal! Bols ta stare kt nc! Velik bols kt nc!

OZZY ::

Me prav zanima na kere ZF so tisti na kanalu A mislil. Če bi jih vprašal a folk gleda ST pol bi vidl, da je to pri nas po mojem priljubljeno. Ampak on i posplošujejo ZF z čem drugim.
Go with the flow.

Tr0n ::

Ce mas kak SiOL paket, pol gre. Preko Arnesa pa sigurno ne mislim dljat takih datotek. Ze tako imam prevelik tel. racun.

PaJo ::

Hehe... tron luxus to glede ZF, upam da se bo premaknilo kaj na bolje, ker meni gredo te tecne limonade ze totalno na jetra;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

TESKAn ::

No, zdej je že končana prva sezona, tako da malo predebatirajmo tole novo serijo:).
Meni osebno se zadeva dopade. Dobre štorije, dobri efekti in po mojem mnenju ena najboljših uvodnih špic. Komaj čakam na drugo sezono:D.
P.S.: Pajo, minilo več ko leto dni od tvojega posta, mehiške limonade pa še zmeraj so, ZF pa nič več...je6iga, so malo zblojeni na teh naših televizijah...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TESKAn ()

OldSkul ::

In tudi nič ne bo!
Tako da samo sanje nam ostanejo!:D

TESKAn ::

Narobe, ostane nam internet>:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Tr0n ::

Heh, woo. Kje ste te toto staro temo vun skopali :). No SAT1 bo predvajal Enterprise verjetno se letos. Pa kasneje verjetno tudi hrvaski TV. Vsaj nekaj.

OldSkul ::

Jaz mam doma celo 1 sezono na CD-ju.

PaJo ::

Uf, sem na sredi sezone nehal gledat, tak da ti bolj tezko recem kak je kaj, cakam na ostale. Do tam je pa bilo kar cool, samo ni bilo cas vec gledat naprej;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

TESKAn ::

TrOn, iskanje dela čudeže:D.
Drugače pa recte še kaj o sami seriji, no:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

OldSkul ::

Men je super, več se strelajo!:D

LoneWolf ::

sadar79: ob tem komentarju so v Santa Monici, CA izmerili manjsi potres, z epicentrom v grobu Gena Roddenberry-ja (kreator Star Treka in ideologije, ki stoji za serijo).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Startrek: Voyager !!!! :)

Oddelek: Sedem umetnosti
171937 (365) Phantomeye

Katera SCI-FI. Nadaljevanka vam je najbol pri srcu, ali katera je najbol IN?

Oddelek: Loža
483486 (2474) PaX_MaN
»

Zvezdne steze! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1467887 (5738) OldSkul
»

Star Trek:Voyager End Game

Oddelek: Loža
101252 (1091) BigFoot
»

Se Startrek vraca na nase zaslone

Oddelek: Loža
241605 (1235) Kralj

Več podobnih tem