» »

Coppermine web gallery (vec slik hkrati?)

Coppermine web gallery (vec slik hkrati?)

TICKO ::

Uporabljem Coppermine web galley, in me zanima če se da v galerijo dodati vec slik, se pravi zdej jih lahka uploudam gor 5 iz racunalnika pa se 3 iz url-ja. in ce mam naprimer 80 slik je kr nadlezno tolkrat znova uploudat.... Tk da ce slucajno kdo ve kako bi spravu gor 80 slik naenkrat, naj pove. mam pa domac web server tk da mam ftp dostop pa vse...
www.tickobox.com
www.scooter-on.net

Phoebus ::

Seveda lahko. Uploadaš jih v direktorij incoming (mislim da je ta, nisem 100%), pa klikneš na "batch upload". Če boš uploadal 500 slik v kakšni 5MP resoluciji se boš pošteno načakal da bo vse resizal :-D

TICKO ::

hmmm...pri meni ni tega folderja....

eh pa sej je vredu. zanima me tudi kje nastavis nekemu uporabniku, vec prostora na disku.

Imam pa se en problem z mailom. Za server uporabljam linux, vendar nimam mail, streznika. Ko sem imel server za win je SMTP delal normalno, saj je blo treba napisati samo ponudnika, pri unixu pa mores navesti pot, v php.ini. Amorem nujno gnat mail server al lahka dam kako drugo pot do SMTP?
www.tickobox.com
www.scooter-on.net

Elemen_T ::

Ma tisti batch upload pri coppermineu je prav patetetičen.
Ko sem uploadal po več 10 slik, jih je ponavadi sprejeli mogoče 30% - ostale so izginile kdovekam.

Phoebus ::

Meni je do zdaj vedno delalo vse BP. Sem pa kot prvo prebral README in podobne fajle. Priporočam tudi vama.

pitagora ::

ali kdo ve kako omejiti slike na 24 ur, registriran uporabnik lahko poslje naslednjo sliko po preteku 24 ur.?
sem ze spraseval pa tisto kar so oni reki ne dela
koda ki sem jo probal

$query = db_query("SELECT * FROM {$CONFIG['TABLE_PICTURES']} WHERE owner_id = '$user_id' AND ctime > NOW() - (24*60*60)");
if (mysql_num_rows($query) >= 2) {
cpg_die(INFORMATION, "You have reached your upload quota of 2 picture(s) per 24hr.");
}


ne dela
?
tole sem vnesel v upload.php..
lp pitagora



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422697 (5981) Freakylion
»

PopCorn Hour A-100 in A-110 HD predvajalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7515488 (7420) LuGi
»

PHPBB FORUM (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10315361 (10843) mmorph
»

Router pod linux-om (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1275915 (4571) pro549
»

kak se na slohostingu postav forum in katerega?

Oddelek: Izdelava spletišč
392148 (1792) Klemenn

Več podobnih tem