» »

Ne morem do nobene strani s certifikati

Ne morem do nobene strani s certifikati

Jose ::

Imam WinXP Professional SP1 z vsemi Hotfixi, ki se tičejo varnosti. Do interneta dostopam z IE6 SP1 ali z Netscape 6.2.

V shrambi certifikatov imam potrdilo za Klik in za edavke. Pred par dnevi je vse špilalo OK. Potem sem imel problem okrog koša (Trash) a sem ga po mukah uspel rešiti z brisanjem vseh Recycle map.

Zdaj ne morem več dostopati niti do Klika niti do edavkov in verjetno ne do nobene strani, ki rabi certifikat. Probal sem izbrisati klikov certifikat iz shrambe, pa ni šlo. Probal sem ponovno uvoziti klkov certifikat, pa ni šlo (niti v IE6, niti v Netscape 6.2).

Aja, virusov nimam-protivirusni program jih ne odkrije.

Upam, da mi ne bo treba format C: in ponovna instalacija vseh programov oziroma uporabiti zelo starega image-a.

Ne vem, če to kaj vpliva a prejšnji teden sem menjal skurjen modem in nisem ponovno inštaliral gonilnikov zanj. Sicer mislim, da ne, ker vse ostalo na internetu špila normalno.

Hvala, Jose.

Jose ::

Zdaj dela!

Nič, kar sem naredil ne razloži tega, da stvar naenkrat zopet dela oziroma zakaj prej IE6 SP1 ni pustil izvoza certifikata (obeh delov), naenkrat pa je šlo in tudi vstop v klik je šel.

Čudna so pota Billova.

Wox ::

A si siguren da si bil v obeh primerih logiran pod istim uporabniškim računom?

Jose ::

Viharnik,

Ja, ker se logiram v XPje samo z enim uporabniskim imenom z administratorskimi pravicami.

Čudno je to, da je na enak način, kot je stvar nehala delati naenkrat tudi zalaufala (praktično brez mojega posega).

Sicer sem v Slo-Techu videl sporočila ljudi s podobnimi problemi a so jih reševali na čisto druge načine, ki pa pri meni niso šle (nisem mogel ponovno naložiti certifikata,...). Mislim, da so XP-ji zabluzili.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

edavki.durs.si (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
35982816 (7362) Buggy
»

Internetno bančništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419168 (14854) Tilen
»

Win2000 SP3 problemček

Oddelek: Operacijski sistemi
211380 (1053) krucymucy
»

Komentarji & Kritike

Oddelek: Omrežja in internet
301714 (1169) SLOWWWeb.net

Spreminjanje podpisa ne deluje...

Oddelek: Slo-Tech
251158 (919) undefined

Več podobnih tem