» »

Spreminjanje podpisa ne deluje...

Spreminjanje podpisa ne deluje...

undefined ::

...sem danes ugotovil.

R0K ::

....in sem jast tut ugotovil in uprašal Primoz-a ki mi je rekel da je treba nekaj cajta počakat (nevem par ur) in se bo spremenil....

rc-car ::

Moras se logoutat in nazaj loginat, pol je men delal!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

undefined ::

test

undefined ::

test2

undefined ::

Ne dela!

Tr0n ::

Resitev: ne uporabljal podpisa ;).

cahahopie ::

Jaz čisto lepo živim brez njega.
Sicer bi si ga tud jaz uštimo rad, toda nimam nobene dobre ideje.:|

R0K ::

ok, da se jst probam ce mi ze dela ker zej kr neki cajta nism nikdar mel vkloplene fukncije "prikaži podpis" ....

....hja se vedno ne dela !! ceprav moj profil profil drugace.....spremnil sm ga pa ze ene 15-20 h nazaj ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

PaJo ::

Dela podpis, samo rabi nekaj cas preden se vklopi, zakaj pa primoza povprsaj:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Sergio ::

forum se nalaga mnogo hitreje, če so podatki uporabnikov naloženi v shared memory segment. tako da, če karkoli spremenite, morate počakati na to, da se vsi podatki prenovijo, kar se pa izvaja 1x dnevno... pač, davek na hitrost...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Primoz ::

in mojo lenobo... takrat ko sem to programiral se mi ni ljubilo narediti takojšnje spremembe, potem pa se je izkazalo, da se zaradi tega manj izživljate z podpisi. Tako da so sedaj v povprečju podpisi osveženi vsakih 12h (tak je timeout).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Klemenn ::

primož , primož kaj bomo s tabo?8-O:'(:'(;)

R0K ::

Primoz samo men še vedno ne dela (je 12h mimo 100%)...veš v čem je vzrok ?!

rc-car ::

Pa ta 12h cas je samo pri podpisih ali pri vseh podatkih?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

undefined ::

Zdaj je že 21 ur od spremembe, pa še ne deluje...

Klemenn ::

PRIMOŽ,PRIMOŽ,PRIMOŽ KAJ ČMO S TABO?

Sergio ::

bodte mu hvalezni da je sprogramiral cel Slo-Tech. ;((
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

ja itaq da smo mu hvaležni......sej so itaq vse skripte na strani njegove, ne ?...

.......btw....zle se mi je podpis lih spremenil in to po okol 36h .....

rc-car ::

Primoz je ze ql, k je vse to naredu!

Pravkar gledam S-T prek IE 6 in moram rec, da stran zgleda zelo lepo! Zakaj je ne morte preoblikovat, da bi tko lepo zgledala tudi v Netscape 6.1+?

Pa se nekej, opazu sm, da je zdej, ko popravis odgovor, zraven se en link, ki ti sprozi en JavaScript.. To ne dela ne v IE6, ne v Netscape 6.1... :\

Primer tule spodaj >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rc-car ()

cahahopie ::

Zanimivo.. prikazalo bi ti naj spremebe, ki si jih nardil v odgovoru. Primož pa ima domišlija. Škoda, da trenutno še ne dela.

Primoz ::

link je ze... vsebina bo pa kmalu (samo pocakte malo).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

[BISI] ::

Slo-tech obiskujem z NS6.2 - stran je videti normalna, tako da ne vem kaj mislis rc-car. Ena napakica edino: pri dodajanju posta ne deluje, pod "HTML tags", gumb LINK.

Lp, Ziga

rc-car ::

sendvich: Na tisto napako z gumbom Link sem jest opozoru ze davno, davno, pa ni noben se 0 popravil...

Sicer pa v Netscapu je videti cist normalno, sam ni tolk lepa kot je v IE, ker je pac optimizirana za IE. Ne vem zakaj ne zna noben narest designa po w3c standardih, ki bo potem lepo viden povsod!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Klemenn ::

kaj čmo če primož nema :Dcajta

undefined ::

No, zdaj mi dela, malo sem bil nepotrpežljiv, napaka je bila na moji strani. Primož je že naredil super forum, vsaka mu čast, in najlepša mu dala. :D

Tisti pa, ki vam kakšna stvar ne dela v ostalih brskalnikih, dol si potegnite IE6, ki deluje najbolje na vseh straneh, pa nehajte jokat kot dojenčki. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654489988 (787) bastadu
»

Kakšnih sprememb si želite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
928090 (6465) Bor H
»

Glupi IE errorji

Oddelek: Slo-Tech
181190 (1015) Bakunin
»

en predlog za S-T admine

Oddelek: Slo-Tech
32991 (651) [SpydeR]
»

Koliko denarja za programiranje?

Oddelek: Programiranje
482553 (1813) Immz

Več podobnih tem