» »

Win2000 SP3 problemček

Win2000 SP3 problemček

footprint ::

Hoj,

nevem koliko od vas jih je že naložilo Windows 2000 SP3. Jaz sem ga in povem lahko, da če v Internet Explorerju 6.0 eng vpišeš www.slo-tech.com ali klikneš na "Forum" te vpraša kam boš downloadu index.shtml. To je testirano na dveh comp. in to z enim s popolnoma frišno instalacijo.

:-( NE SP3!

krucymucy ::

spet ena microsoftova :D
Jest pa še nisem nič opazu takega kar ne bi smelo bit!

Maxtor ::

Pa uporabljaj IE 5, tako kot jaz. Sem že zdavnaj ugotovo, če w2k upgradaš na ie6 vse neki šteka.

LP

iration ::

hmmm, win2ksp3 & IE6, pa nobenih problemov tuki. samo tok da veste.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iration ()

Eagle ::

Se strinjam s tabo infectiphibian, ker mam sam isto win2k + i6 + sp3 in zadeva laufa ko noro. Pac instalirat treba znat :p

krucymucy ::

instalirat je treba znat!
ah dej no ... kaj pa je treba znanja za 3x kliknit???

CaqKa ::

kaj če pa daš desni klik na link pa open in new window?
to se bo verjetno dalo v kakem registry keyu popravit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

footprint ::

Zaenkrat ne vem kaj je narobe vendar bom ugotovil. Ko me vpraša ali želim odpreti dokument, ki sem ga ravno kao zdavnloadu, se ne zgodi nič v IE 6 ostane stran prazna.

Za tiste srečneže, ki pa jim dela pa blagor vam. Morda ali je kaka druga fora hardware ali kaj ne vem.

Oba računalnika s Intel eden je P3 700 drug pa P4 1.6 rama je na obeh mislim da 256MB plati pa isto Intel.

Bom še na kakšno mašino posnel čist samo Winse brez Oficea in ostalga SW pa IE 6 iz kakšnega drugega CDja. Tokrat sem instaliral iz MSDN in TechNET-a.

Bomo vidl in vas obvestim o pogruntavščini.

LP Dan še naprej.

Maxtor ::

Vprašanje za tiste, ki uporabljate IE 6 v w2k: se vam ni nikoli zgodilo v raziskovalcu, da ste pobrisali kako mapo, pa je še vedno ostala prikazana, dokler niste ponovno zaprli in odprli raziskovalec. Kolikor jaz vem, se to bolj ali manj dogaja vsem, ki imajo ie6 v w2k. Meni je ta stvar požrla še in še živcev, dokler nisem ie6 odstranil.

Mr.B ::

Podobno se dogaja meni. Samo da meni traja da se prvič odpre stran tudi 10minut , potem pa vse naslednje BP. Če prekinem v mes odperanje strani , mi z drugim IE6 prav tako traja , ko pa je enkrat odprto , pa se tudi naslednji IE6 odpirajo BP. V svet grem preko firewalla .
Pred inštalacijo SP3 ni bilo nobenih problemov.
Predvsem pa mi gre na k , ker so spremenili tist potrditveni tekst , če se strinjam z Ms-jem da mi šari po mašini.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dexterboy ::

Footprint:
Do pondelka (sm zjutri) probi na W2K met sam ie5.5 pa dej na to SP3 pa pol poglej kako stvar dela.
Sm okol že tok slabga prebral o IE6 pa njegovih luknjah da ga NE BOM naložu dokler ne dajo novejše verzije - ala 6.5.
Vsi ostali:
A je kdo že probi SP3 na W2K skupaj z Netscape ali Mozzilo? Osebno nam daju SP3 kjer mam netscape ker mi dela BP.
Poleg tega pa al nej ne bi SP3 omogočal ODSTRANITEV določenih MS programov - ali Mesenger, pa IE in podobne? 8-O
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

krucymucy ::

Jest mam w2k+SP3+Mozillo 1.0 .... dela kakor je delalo prej! sej pravim da nisem opazil nič posebnega!

CaqKa ::

dexter boy.. odstranitev določenih stvari bi naj omogočal sp1 za xpje kolko se jaz spomnim :)

dexterboy ::

CaqKa:
ja, maš prov. V XP-jih naj bi to že delalo. Ampak, če me spomin ne vara, sem nekje v enih novicah (mogoče celo na SLo-Techu :-) ) prebral, da naj bi MS to dal tudi v SP3 za W2K - zaradi nove politike pa nev kva še. Sicer mam doma System Commander pa use Windowse in čakam še SP1 za XP, pa da probam kako se oba SP-a odneseta v praksi.
Pa še to - v XP-jih sem naložil SLO "vmesnik" in bil prijetno presenečen. Priporočam še ostalim, tisti k mate XP, dejte si še Slovenščino not. To je nekaj, kar bi moral bit že za W2K.:\
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

krucymucy ::

ja oba mata prou! je v w2k in bo (je) v XP ... le z eno pomankljivostjo - ne odstrani programov pač pa jih skrije :D ala pobriše bližnice ...

CaqKa ::

dexterboy: o bugih 'slovesnkih' xpjev smo že poročali.. sam jih nebom namestil več. itak jih niti ne rabim slovenske.
priporočal bi albanske.. mogoče ima kdo link za njih :)

andrej ::

res je. SP3 za w2k in SP1 in XP vsebujeta en tak programcek, ki ti omogoca, da MS programe "skrijes". Ne mores pa jih popolnoma odstranit.:D

footprint ::

CaqKa:
Če rabiš Albansko verzijo, sem skorja prepričan da jo imam med vso zbirko MSDN cd-jev.

Sam da boš napisal reportažo o namestitvi.
Lahko tudi druge Turške, Češke, morm pogledat kaj vse obstaja.

Mimo grede, tale SP3 in SloTech nevem zakaj zdej dela in to na obeh mašinah ;(( ;(( ;(( sm jezn ko ps. Tko še pogruntat ne morm qwa je blo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: footprint ()

CaqKa ::

ne ne.. jaz sem imel 'albanske' winse v mislih :)

andrej ::

najboljsi so arabski, ko mas Start meni na desnistrani:D

Pa kitajski so isto dobro razumljivi:)

Ziga Dolhar ::

Emmm, nekega dne sem se zafrkaval z inštalacijo skenerja na korejske Win95.

Še dobro, da sem nekaj let pred tem doma pridno vsak teden ali dva reinštaliral okna, da sem na pamet vedel kaj klikat ;)))

krucymucy ::

windouz :D ja jest znam tud klikat na pamet!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel nov Service Pack za Windows 2000

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
172403 (2403) Zheegec

Zakaj samo redki uporabljajo win2k??

Oddelek: Operacijski sistemi
432079 (827) -MiS-
»

IE6 težave z prikazovanjem slik

Oddelek: Pomoč in nasveti
7908 (792) matter
»

Kateri internetni brskalnik uporabljate?

Oddelek: Omrežja in internet
291967 (1606) Avenger
»

Nekaj vprasanj glede Win2k

Oddelek: Programska oprema
261970 (1636) glavic

Več podobnih tem