» »

barton 2500 M 45W

barton 2500 M 45W

«
1
2

Jochaan ::

Kje bi še lahko poleg e-misije kupil slednji procesor. Ker v e-misiji so rekli da ga ni na zalogi.
Asus P6T V2 Deluxe, 850W, Intel i7 920 2,66Ghz
Corsair DDR3 2x 4 GB, WD 500GB SATA
Sapphire Radeon HD 5770 1 GB

SodVina ::

mlacom

Karaya 52 ::

Če si pripravljen odšteti 29k. Izkoriščajo ker vejo da ga drugje ni. Jaz sem jih poslal v 3 pm in se obrnil na distibuterja. Če ga bom dobil, ti bom napisal kje ga dobiš. Drugače pa ga je zadnjič en prodajal na bolhi in mi je rekel da so 35W in jih lahko dobi 500 komadov. Amapk ne prodaja enega pa po enega, ampak jih moraš več vzeti. Sem razmišljal da bi ga lahko nekdo od nas vzel, pol bi si jih pa poslali.

Edi999 ::

V tem primeru še jaz vzemem enega!>:D >:D :D

SodVina ::

...in jaz:D

MEDENA ::

madonca ste vsi planili na te mobilce >:D

kok pa ma ceno un za 35w ?

Karaya 52 ::

Nima več, žal. Stal bi pa 23k, če bi jih pa vzeli 10 bi pa dal 10% popust.

Edi999 ::

Pred devetimi urami so še bili, zdaj pa jih kar več ni?

kako pa to? A jih je kar čez noč 500 prodal?>:D

Karaya 52 ::

Umaknil ponudbo. Bom pa spremljal kaj se dogaja na bolhi, tak da boste prvi ko boste zvedeli...;)

mchaber ::

V E-misiji sem jaz dobil zadnjega.>:D

Karaya 52 ::

Kdaj si ga dobil?

Boki_ ::

Vsi neki govorite, da ste dobili zadnjega, potem se oglasi nekdo, ki reče, da je dobil zadnjega, potem spet nekdo etc....
I'm back

Karaya 52 ::

Hm, kak se kaj moram jaz počutiti. Imam vse, VSE, ok hladilnika za vodno še ne, sam ta procesor mi manjka, R9800PRO pa sameva.

MEDENA ::

MasterD zmeniva se takole....jaz tebi zrihtam 2400+ 35W 1.35V...ti pa meni daš 9800PRO...jaz pa tebi še kako ATI 7500 dam zraven LOL :D

Boki_ ::

Sm bu prej v eni trgovini in mi je en reku neki od 3000+ mobile. Sam ni vedu kej preveč, je reku, da bo pogledu in da mi pove.
I'm back

odesey ::

Jaz tud kupujem kupujem mobilca 2500 (45 W).

Kaj je kdo kaj razmišljal o nakupu iz EU, npr. Nemčije? Ali bi bilo izvedljivo?
Sem gledal in piše cena 87.55 EUR + poštnina.

Jaz ne znam nemško, da bi lahk točn prebral kaj piše na strani. To je samo ena od možnih trgovin.

Link:
http://www.xadox.de/shop/product_info95...

VASkO ::

Vsekakor se splaca iz EU narocit (Nemcija), ni carine in DDVja ne placas. Placas ceno, ki je na ceniku.

Naredite tako, poglejte na tem linku seznam trgovin z Athlon XP-M 512KB procesorji (to je to kaj iscete, ne sme biti desktop replacement). Zdaj naprej pa je treba pac malo volje. Pregledati Versandkosten pri zanimivih trgovinah in s katerim partnerjem imajo pogodbo za posiljanje. Ce je to DHL (nemska posta), potem mora it poslat v slovenijo po povzetju (Nachnamme) in postnina ni predraga - okoli 10-15eur do 3kg (lahko pa pogledate cenik na www.dhl.si ali .de).

S kurirskimi sluzbami (npr. z GLS ima dosti trgovin pogodbo) pa gr samo po predplacilu, postnina do 10kg v slovenijo pa je 31 eur. Tak da ce jih vzamete vec, se ziher splaca.

Vse kar rabite, je malo volje in malo casa. Ce niste ziher ali posiljajo v Slo pa pojdite skozi online-narocitev (le da je na koncu ne potrdite) in vam bo ze online dalo moznosti, da izberete drzavo, da vsaj vidite, ce je Slovenija na seznamu. Na koncu se lahko vsaki stacuni posljete mail z isto vsebino... npr.

Hallo!

Ich komme aus Slowenien und möchte bei Ihnen mehrere AMD Athlon XP-Mobile 512K Prozessoren bestellen. Ich möchte wissen, ob Sie jetzt, als Slowenien in der EU ist, auch nach Slowenien verschicken können. Geht es per Nachnamme, oder nur via Vorauskasse? Und wie hoch sind die Versandkosten in beiden Fällen?

Mit freundlichen Grüßen,

Moje ime in priimek


Evo vam, to mate template za cisto vsako stacuno, zamenjajte ime in priimek z vasim imenom in priimkom in veselo mailajte. Pazite le, da posljete na pravilni oddelek, saj ima vecina trgovin vec oddelkov in locene maile.
Upam, da sem vam pomagal.

NAJ ZIVI KONKURENCA, mogoce se bodo nasi pomalem prilagodili, ker to kaj delajo pri nas, je cisto izkoriscevanje. Tam majo 2500+ mobilce po 88EUR, pri nas pa mlacom hoce 29k za to. Naj se grejo solit.

Karaya 52 ::

VASkO legenda, čeprav nimam pojma kaj piše tisto v nemščini tak da tega ne bi pošiljal. :D Pa brez zamere...

Kaj pravite? Naročimo ene par komadov, pol pa si jih po domovih pošljemo? Jaz sem za, samo malo volje potrebujemo kot je VASkO napisal.

VASkO ::

tisto v nemscini je :

Zdravo!
Sem iz Slovenije in bi rad pri Vas narocil vec totih procesorjev. Rad bi vedel, zdaj ko je Slovenija v EU, ce lahko posljete tudi v Slovenijo. Ce gre, a gre s placilom po povzetju ali s predplacilom? Koliksni so zneski postnine vv obeh primerih?

napisal pa sem sam.... sam dosti najugodnejse ponudbe iscem. pa ne pozabite pogledat ocen uporabnikov za vsako trgovino, ki je zanimiva. tam zveste kak se obnasajo v primeru reklamacij in kak dolgo cakate na paket itd...

Karaya 52 ::

VASkO, legenda. Hvala ti, že pošiljam okrog.

Jochaan ::

Jst sem za skupen nakup.
Asus P6T V2 Deluxe, 850W, Intel i7 920 2,66Ghz
Corsair DDR3 2x 4 GB, WD 500GB SATA
Sapphire Radeon HD 5770 1 GB

Karaya 52 ::

To so mi danes poslali kaj to pomeni:

Ihre Bestellung ist bei uns eingegangen.

Laut Nachfrage bei UPS würde ein Zustellungsgebühr von 28€ + 4 €
Bearbeitungsgebühr dazu
kommen, um das Packet nach Ihnen per Nachnahme zu senden.

Gesamtbetrag CPU2500Mobil + Nachnnahme = 120,54 €

Um die Kosten doch gering zu halten, würde ich Ihnen Vorschlagen,
Vorkasse zuwählen da würde sich die Gebühren auf 15€ belaufen.

Gesamtbetrag CPU2500Mobil + Versandt = 103,54 €

Bitte teilen Sie uns mit welche Versandtart Sie wünschen.

Falls Sie sich doch für Vorkasse entscheiden sollte, bitte teilen Sie uns
dieses mit, damit wir die weitere Vorgehensweise besprechen könne.


To so mi pa od drugot poslali, js sem jih pa najprej vprašal če je možno to poslati v slovenijo.


Hi.

My name is XXX and I am from Slovenia. I am interested in one of your article. That is AMD XP mobile 2500+ (45W), http://shop.nordpc.com/scripts/banner2....

Is it posible for you, to send this in Slovenia?

Your sincerely

----------------

Hi mister XXX,

it is possible to shipping AMD XP mobile 2500+ to slovenia.
You must prepaid the order and costs for shipping and insurance are 30 Euro.

regards

VASkO ::

1.primer

gre poslati tako po s placiloom po povzetju in s predplacilom. svetujejo, ti, da se odlocis za predplacilo, ker te bo potem postnina kostala 15EUR, drugace pa 32EUR. prosijo te, da jim sporocis, ce se bos odlocil za predplacilo, ker je ceneje. vprasaj, ce lahko storniras narocilo pa se zmenite in jih vzamete vec.

2. primer
gre samo s predplacilom in to stane 30EUR, zato je prva stacuna boljsa.

a ocene uporabnikov na geizhalsu si pogledal?

Karaya 52 ::

Ne, nisem pogledal mnenja uporabnikov. Hvala da si prevedel, niso pa napisali kam naj nakažem to predplačilo. Če še hoče ker kupit naj pove zdaj, pa si pol razdelimo stroške, jaz pa vam pošljem na dom.

Zgodovina sprememb…

VASkO ::

ce se odlocis za predplacilo, ti bodo ze posredovali vse potrebno.

Karaya 52 ::

Nekaj stane tudi nakazilo v tujino.

VASkO ::

5EUR
lahko pa je zastonj, ce imas racun pri NLB ali nekaj takega... to sem bral v eni drugi temi. malo poisci.

VASkO ::

ce jih narocite vec, postnina ostane enaka, zato se to vsekakor splaca. pa pol tudi s placilom po prevzetju tudi ni predrago. zmente se pa narocite.

za en kos je pa to kar drago ja.

Karaya 52 ::

Ne, en stane 88?, pa če vzamem na predplačilo, 15?. Sam a to predplačilo opravim v dveh pologih ali v enem. Če bi bilo v dveh, bi me vse skupaj stalo 88? + 15? + 6? = 109?, je pa 26k. Če koga zanima naj mi pošlje ZS, in se zmenimo in jih več vzamemo.

VASkO ::

zakaj v dveh pologih? placas vrednost robe in posiljanja naenkrat in ti stvar posljejo.

Shark-357 ::

Kaj a jih nikjer v slo ni za dobit ?Jaz sem ravno razmišljal da bi prodal svojega ne mobilnega in si kupil mobilca:\

Karaya 52 ::

VASkO, hvala ti.

Shark, v Sloveniji jih ni za dobit razen pri Mlacomu za 29k, v nemčiji pa za 20k. In tudi v bližnji prihodnosti jih ne bodo dobili, tak so mi rekli v veliko trgovinah. V eni so mi rekli, da je te Mlacom na črno uvozil. Če je res pa ne vem.

Če te zanima sprejemam ponudbe, pošlji mi ZS, enega interesenta že imam.

Malecky ::

Mobilci so dost cenej...

Pridejo 21KSIT za 2500+ in 19600SIT 2400+ oba 45W modelcka...

TribesMan ::

Malecky in kje je to če smem zvedeti?

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Karaya 52 ::

V Sloveniji ne. Še sprejemam naročila, do zdaj smo že trije, če bo tako ostalo bomo plačali okoli 23k, če vas bo pa še več naročilo, bo pa cena še nižja.

Malecky ::

Em kjerkol....

Danes sem dobil en perfekten primerek 2400+....:\

Karaya 52 ::

V čem se ločita 2400 in 2500? Je to samo nenaviti 2500?

TribesMan ::

Jah kaj pa drugega, saj so vsa jedra enaka, samo potem rangirajo zadeve kakor jim pač paše...

Razlike ne bi smelo biti.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Moonman ::

@Master D. Kdaj se bo izvedlo naročilo?
Če bom prišel do denarja bom tudi jaz interesent.

lp


Karaya 52 ::

Prišlo je do komplikacij in naročilo sem moral odpovedati. Ceno so povešali na 120? kar se mi pa zdi preveč. Potem, bi jaz nosil vso finančno tveganje, in za toliko št. proc. tega ne bom šel delati. Prosim za razumevanje.

MEDENA ::

kaj jamrate sploh ?

mlacom ima to ceno

ATHLON XP Mobile 2500+/512 (1.83GHz) Barton 26.676 28.080

26700 za keš...

VASkO ::

XP-M 2500+
XP-M 2400+

se je polno trgovinc s ceno okoli 80eur.

johanblond ::

Kaj vse pridobis ce kupis mobile proces ??
(ugotovil sem da boljse navijanje, kaj se).

A na navadni plati deluje tudi to da zniza frekvenco, medtem ko ne dela in s tem manj obraca ventilator.

A je potrebno imet kaksen poseben hladilnik.

PS Zakja ne sme biti desktop replacement.

Hvala

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

Fora teh procesorjev je, da za svoje delovanje rabijo 'znatno' manj napetosti kot napadni desktop procesorji. Recimo desktop Barton 2500+ ima tovarniško nastavitev napetosti 1,65V, medtem ko imajo Bartoni M 2500+ napetost 1,45V (se mi zdi). Zaradi tega se manj grejejo in se seveda tudi bolj navijejo zaradi manjšega gretja pri istih frekvencah.

Te tehnnologije za spreminjanje frekvennce na desktop matičnih ploščah ni oz. je zelo nerazširjena in v bistvu nepotrebna. Ne rabiš nobenega posebnega hladilnika, ker so mobilni Athloni fizično enaki navadnim Athlonom.

Malecky ::

In zakaj meni ne zaupate?

Kolikor jih hocte z slo garancijo najbolje 2400+ ker sekajo popolnoma nove za 20900SIT

BaRtMaN ::

Saj sploh nisi napisal, da jih prodajaš, LOL.

VASkO ::

Malecky, ja nisi niti napisal. si tak skrivnosten, kot da ne bi smel povedat, kje si dobil.

Karaya 52 ::

Jaz sem ga kupil pri e-misiji (2400) za 21k, lahko ga pa dobite tudi pri DinoDJ. Jaz sem ga danes klical, pa je rekel da jih v sredo dobijo, sam morate poklicati že v torek če ga hočete imeti.

userc ::

ja, 2500k ni vec, imam pa 2400ke ki se fenomenalno navijajo... Isto ko 2500ke (vsaj pr meni doma) :)

Boki_ ::

PROC AMD XP 2500+ Barton Mobile 45W 28.074,24 29.244,00
PROC AMD XP 2400+ Barton Mobile 45W 19.192,32 19.992,00

Cenik iz e-misije
I'm back
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baza AMD-jevih steppingov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
20342803 (15587) peter_ki
»

Barton-M (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Navijanje
61131986 (15591) K0K0
»

Athlon Mobile na 35W

Oddelek: Kaj kupiti
51187 (1068) Eyghon

Koliko bi vas zanimal barton 2500 mobile (45w) po ceni 27000-27500 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23710586 (7091) kuglvinkl
»

2500+ M: novi AXP 1700+? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
21410240 (5910) GUFY

Več podobnih tem