» »

Barton-M

Barton-M

««
2 / 13
»»

GUFY ::

2500Mhz za mobilca ni prav nič posebno dober rezultat. Meni dela na 2500 MHz pri samo 1.8V, za 2600 MHz pa rabi že 1.95V.:D

MEDENA ::

gufy malo več podatkov prosim...200*12.5 ?

ja kaj ste vsi navalil na množilnik ? dejte če ste frajerji 250*10 , da vas potem vidim !!!

GUFY ::

238 x 10.5 = 2499 MHz, timingi rama pa so 11,3,2 Cas 2.:D

MEDENA ::

dej si naredi strukturo pcja tako, kot jaz.....klikni na svoj nick in na forum pa vpišeš...hehe

da vidimo kaj imaš

GUFY ::

Mal poglej po ostalih temah pa boš našel mojo konfiguracijo. :D

Pa naj vam bo:

DFI NF2 Ultra Infinity
2 x 256 MB ram ( BH-6)
Barton - M 2500
Antec 430 W
Vodno CPU in NB
GF FX 5900
Chiftec big tover ohišje in to je to. Pa seveda še par volt modov na grafi in plati.>:D >:D

MEDENA ::

lenoba napiš spodaj ne pa bužirke :P

cbelica ::

ma v bistvu vec kot 11*200 sploh se nisem probavu... mam zdej trenutno druge reci, ma poleti, ko bo dopust, se (mogoce-ce mi uspe prepricat brata:D ) lotim vodnega>:D ... pa se par investicij v strojno opremo bo potrebnih:\
do takrat pa 2200MHz kr zadosca:)

98% of the teenage population does or has tried smoking pot.
If you're one of the 2% who hasn't, copy & paste this in your Signature

Fizikalko ::

Zračno hlajenje na 1400 obratov (popolnoma neslišno :D ). 2400 pri 1.55V - 49 stopinj na full, 43 na idle. 8-) Aja, proc je zrihtal Ozzy - THX.

MEDENA ::

ker mobllc na 2400 pri 1.55V ? skoraj nemogoče- lažeš ! :P

PRIME95 zalaufaj 100% ti bo resetiral PC...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

GUFY ::

Fizikalko: Daj kakšno slikco da vidmo ta tvoj super proc pri delovanju.:D

ČIP 008 ::

Jaz pa mislim, da Fizikalko ne laže in da to kar drži. Če vam povem da sem pri 1.6v imel 2460Mhz in temperaturo 32 stopinj z zračnim hlajenjem tudi ne boste verjeli ali pač?>:D

MEDENA ::

ČIP 08 točno tako....

ker je nemogoče......

pizda folk mora furat 1.7-1.75V za 2500.......

ČIP 008 ::

MEDENA ti kot velik strokovnjak pa reci, sedaj imam svojega mobilca na 1.8v koliko bi lahko bilo to Mhz? Da vprašanje ne bo pretežko ti dam še polovičko, temperatura proča je 40 stopinj.LP

MEDENA ::

ne vem ker proc maš jado

ČIP 008 ::

Athlon 2500 Mobile 45 WAT.8-O

MEDENA ::

isto kot jaz...

1.8V ? ob dobrih ramih in hlajenju max 2500...ampak res max....

men kuri 1.7V na 230*10.....sam so rami in hlajenje suxor..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

T(he) Boss ::

Jaz stavim na 2600mhz :D

GUFY ::

Men dela na 2500 MHz in za to rabi 1.8V, tako, da kar malo dvomim o tem kar pravita Fizikalko in ČIP 008.

MEDENA: 2500 MHz pa res ni max za mobilnega Bartona. Jaz upam na 2700 ali še kaj več MHz, sam moram najprej nazaj sestaviti moj comp.

T(he) Boss: 2600 MHz sem jaz z mojim mobilnim Bartonom že zdavnaj dosegel in to stabilno.

ČIP 008 ::

Ja pri teh temperaturah in 1.8v in ko sem zdaj na balkonu odprl vrata je tem. padla iz 40 na 36 stopinj 2606 Mhz 100% stabilno v igrah mislim da to ni slab rezultat. Imam pa še kar nekaj rezerve in ko dobim dobre rame mislim da bo 2700 Mhz dosegljivo in to z zračnim hlajenjem.:\

MEDENA ::

mene omejujejo jadni rami ....zato več kakor 230*10 nisem niti probal....ok 230*10.5 ampak se ni zbootal...

ja lepo a ne imate pač super hlajenje......dobri ste to 2600...samo ne mi rečt 200*13 LOL....kaka slika za dokaz ni odveč.....

moj cilj 2500+Mobile je 2.5Ghz in bom imel čist dovolj...

mchaber ::

Čip katero matično imaš?
.

JIM22 ::

HAHA.>:D Čip in fizikalko dobra vama je ta. 1,55V in 1,8V:\ Malo vama je čudna tale. Dejta malo prlimita slikce, da vidmo v katerem zajcu je grm.:D Zakaj pol na poženeta na 2800mhz, če je tako lahko? Pa plošče tud lahko povesta katere so. Sem ful radoveden.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

MEDENA ::

Jim22...a ne da mata oba zajca v grmu :D

Dej kjerkoli berem na forumih...vsi furajo (ker morajo) na 1.8-2V rang za 2500+M/2600+M v rangu 2500-2700Mhz...drugače jim sistem ni stabilen.....

hehe.....

JIM22 ::

Jap. Tako je to.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Boki_ ::

Čisto možno je. Meni je laufal moj zlati duronček 1,4 z def. voltažo na 2100 ROCK STABLE!!!
I'm back

bobby ::

men dela 2200Mhz na 1,575V, zračno hlajenbje en lev hladilnik. temp idle pade pod 35stopinj, full load pa 46stopinj.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

WhiteWolf ::

Od Mobilcev bi jaz mal vec pricakoval!

Sam imam BARTANA 2500+ in mi na 2400Mhz deluje na 1.85 100% stabilno z zracnim hlajenjem.

Za 2500 pa ze hoce 1.97V.

Black Adder ::

Prosim vse lastnike mobilce, da napišejo kodo procesorja in kje so ga nabavili.

Hvala vnaprej.
BlackAdder stroke again!

bobby ::

Mobilc 2500
IQYHA
E-misija, cca 14dni nazaj
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Fizikalko ::

Evo me, šele zdej prišel iz tujine... Fantje, sej ni treba verjet, mi je čisto vseeno. Doma nimam neta, tko da samo v službi lahko tole pišem... :( Sicer pa - jest ga ne gonim zaradi več razlogov:
1. Pri 2500 MHz ali več rabi vsaj 1.675 volta, kar požene temperaturo pri najnižjih obratih venta (1400) že kar malo pod 60 stopinj;
2. Imam neslišno mašino precej raje kot glasno pa malo hitrejšo;
3. Ko gram domov, lahko en screenshot naredim - AIDA mi pokaže 1.55V, 2400MHz, 43 idle / 49 ali 50 na full
4. Pa sej ni tako ekstremno dobro - pravzaprav je dobro le to, da to dosežem pri 1400 obratih. Še za tiste, ki ste hoteli več informacij o sistemu:

Plata Epox 8rda3+, mobilc je 45W (ozzy - šverc iz Hrvaške), rami twinmos pa še en no-name, steppingov se mi ne da pogledat, ker sem hladilnik komej gor spravu; ostalo v podpisu.

No, a bo zdej v redu? :)

WhiteWolf ::

U marička kakdobr procesor ej.

2500Mhz pri 1.675V to bi js mel.>:D

Dr_M ::

no ja...tale aida itak ni tok zanesljiva....
sm se jest ma pogledu pr svojmu compu.

v biosu mam nastavljeno na 1.5V, MBM kaze 1.53-1.54, bios 1.52V, aida pa 1.47-1.48V...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Fizikalko ::

Ja se mi po logiki zdi, da pač tisto, kar nastaviš na plati, je bolj približno, program pa odčita relano vrednost... No ja, v biosu mam naštimano na 1.575V, pa mi programi kažejo od 1.54 do 1.57.

GUFY ::

No tole pa še ena moja nova slikica.

 2730 MHz.jpg

2730 MHz.jpg

bobby ::

gufy: a to maš mobilca???
množilnik na 13???
men gre na 12,5 max pol pa ne mrda ne v levo ne v desno,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

GUFY ::

Seveda je to Mobilni Barton 2500+. Meni delajo množilniki od 5 pa do 22.:D

bobby ::

ok.
another question:
ali je višina mnogokratnika odvisna od cpuja al od plate??
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Dr_M ::

od plate...ce ma plata 4 biten fid, potem delajo od 5-12.5 oz od 13 dalje, ce pa ma 5 biten fid, potem pa 5-22 oz nekateri celo do 24 :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Boki_ ::

Kaj pa A7N8X-X paše z mobilcem skupi? Oz. bolj me zanima mnenje o tej plati, k jo mam namen kupt, pa me zanima, kako je kaj za oc-jat, če se da množilnik spreminjat, katere voltaže se da spreminjat,...
I'm back

bobby ::

aha.
hmmm
in kje to pogledam??
mam epox 8rda+ rev 2.1
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

MEDENA ::

jao 210*13

dej 240*11.5 če si frajer......

GUFY ::

Sem se ša mal igral s procom in evo še ene slikice.

 2760 MHz.jpg

2760 MHz.jpg



MEDENA: sicer ni 240 x 11.5 ampak je tud tole kar v redu:D

bobby ::

medena: če ti to men, nisem frajer, jst iščem sam info. nimam tok dobrih ramov, malo bogastvo pa ne dam zato da mi bodo laufal 240. jst tega pri obdelavi videa ne vidim,kjer rabim surovo moč.

mal sem testiral in sem dal 180*10 al pa 200*9
razlike sem opazil samo za 4sekunde pri 30 minutah.
fak,v 4 sekundah še čika ne morem prižgat.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

bobby ::

HE he gufy, gledam mal te ikonce k jih maš po desktopu,..
polovica ikonc so sami benchmarki pa info o sistemu,.. :D čist norc!!:D
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

MEDENA ::

ne bobby o guffy sem mislil ...

GUFY ::

Dons mal testiram do kolk je stabiln tale moj barton. Zanima pa me kje odčitava temperaturo DFI plata, saj v soketu ni videti temperaturnaga senzorja. Pa še slikica na kakšni frekvenci matram moj proc.
 2635 MHz prime 95.jpg

2635 MHz prime 95.jpg

ghostkop ::

To je že bolj podobno pravemu OCju mobilnega bartona ne pa k se ostali hvaljo z 230*10, to jst z lahkoto dosežem na običnemu bartonu. Pol sploh nimam razloga da bi ga zamenu..

cbelica ::

zamenjat nima smisla, se strinjam... samo jst sm dobu mojega 2400+M ceneje kot ce bi kupu novega 2500+... se je zelo splacalo:D ...

98% of the teenage population does or has tried smoking pot.
If you're one of the 2% who hasn't, copy & paste this in your Signature

morazem ::

Danes sem kupil amd athlon xp2500+ mobile. Sistem mi dela stabilno na 1.45V. Zanima pa me, zakaj mi osnovna pkošča ne zazna procesorja kot amd 2500 napiše mi le frekvenco pri kateri procesor deluje 1.83GHz in oznako amd k7. Plata pa je epox 8k3ae ali je problem v tem da je plata prestara ali je vse vredu? Sisoft sandra mi zazna procesor kot amd mobile. Kakšno napetost priporočate za uporabo nenavitega procesorja ali je 1.45V premalo za stabilno delovanje?

Hvala

miha25 ::

Procesor nastavi na najvišjo voltažo ki ti bios dopušča potem zaženi sistem , nato pa odklopi ventilator da narediš BurnOut. Procesor bo potem deloval hitreje. Poročaj
««
2 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baza AMD-jevih steppingov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
20342787 (15571) peter_ki
»

NF7-S 2.0, Barton 2500+ M, Twister 512ddr 4300

Oddelek: Navijanje
261324 (1002) bond007
»

Do koliko ste prišli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
1549553 (6174) MEDENA
»

AMD 2500+ & Abit NF7

Oddelek: Navijanje
352274 (1520) Wad@
»

Navijanje barton 2500 problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
814263 (3289) s5cougar

Več podobnih tem