» »

MU ONLINE

MU ONLINE

fruti ::

Hm nevem koliko spilate igro MU ampak jst sm ji namenjal zelo veliko casa .... je izredno zanimiva in dokaj hitro te prevzame....
Na zalost moram povedat da odkar so spremenili passworde je mu samo se eno veliko sranje z cheaterji .... hackerji ...... in duperji.
Bil sem ze zelo high level .... ampak do sedaj se nisem dobil passworda.

Full sem razocaran. Zanima me ce je se kdo tuki ki je rad igral to igro ?

A je kaka igra k je podobna tej ?

F2_Silberpfeil ::

Kak link bi prav prišu!

Xplicit ::

je bla ze ena velka debata na to temo na forumu - Free MMORPG

fruti ::

Vse lepo in prav .... ampak finta je v tem da so passwordi zamenjani ... in vsi high lvl liki ... vsaj iz nasega guilda se nismo dobil passow .. zato sprasujem ce je kdo ki je vsaj 80+ lvl dobil pass ?

LP

Bostjan

Xplicit ::

jest sm nehu spilat mislm da tm mal nad 30 level-om, k mi je mal dolgocasn postal
sam nism zagnal tega spila ze ene par mesecev. morm sporbat ce mi geslo se dela.

JamesBond ::

meni je tudi zasnova igre zakon.... špila se tak fajn
pa še vedno nisem dobil passa ;(
sploh ne vem, če bi še igral....

shortY16 ::

hmmm.... jaz tudi še nisn dobil pasa, je pa zato še ena možnost s tistim vprašanjem in odgovorom. jaz sn to naredo in sedaj lepo naprej igram. zdaj pa me zanima kolko folka še to špila? moj nick v igri je shortYY, sem pa na Maya15 serverju. Lv 12 Dark Knight.

Ahiles ::

Sem nehal spilat na global mu okol aprila sem mel pa DW 57lvl. Pol sem najdu privat serverje in od takrat tm spilam k je vec map vec opreme mal hitrej dobivas lvl skor nc 1hh k jih admini redno banajo etc.

shortY16 ::

aha. ki si pa najdo te serverje in kak se potem na njih povežeš?

Ahiles ::

http://forum.ragezone.com/forumdisplay....
Mas forum kako postavit lasten privat server pol pa se eno temo kjer folk oglasuje svoje privat serverje.

http://www.rpgvina.net/ tale server je kr cool

Niso vsi privat servejri cool najbol so uni k majo exp tm okol 200-300x brez bless buga vendar vsi jewli v stacun oz vsaj blees soul pa chaos.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

shortY16 ::

ql. hvala ti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1535225306 (5996) oo7
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81462976 (25271) Meizu
»

Age of Conan (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
849633 (4935) Buggy
»

kalonline (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
565079 (3683) vres.ales
»

WOW (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1099618 (7206) Rotaidal

Več podobnih tem