» »

Deljenje povezave in p2p

Deljenje povezave in p2p

leinad ::

Vem da je bilo o tem deljenju internetne povezave ze veliko napisanega vendar nikjer nisem zasledil odgovora na slednje vprasanje:
Namrec v kratkem dobim adsl in rad bi povezal dva racunalnika. Sedaj pa me zanima katera resitev bi bila najboljsa da bi mi p2p delal brez kakrsnih upocasnitev- POZOR: p2p bi uporabljal samo na tistem compu na katerega bi bil priklopen modem na onem drugem ne.

Najbolj bi mi cenovno odgovarjala resitev z dvema mreznima, ICSom in crossover kablom, vendar me skrbi ali bo zaradi tega upocasnjen download p2p na tem compu z dvema mreznima(kjer je modem prikloplen) z onim drugim bi samo surfal.

SasoS ::

Zakaj bi bil upocasnjen download? Ubistvu bo tako najmanj težav ker se ti ne bo treba ubadat s forwardanjem portov...

M-man ::

Problem je uploadom, ker npr. v primeru, da uporabljaš eMule nastavitev pod 12 ni priporočljiva. Če ti ponudnik potem ne zagotavlja zadostnega uploada, ti popolno izkoriščanje eMule zelo zavira download. Ne vem kako pa je s Kazaa ipd.

LP
M
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

CaqKa ::

o sharanju in limitiranju internetne povezave je v tem oddelku (internet) bilo napisaneg OGROMNO.. tako da nevem kaj si ti bral...
za sheranje imaš sticky topic.. za limitiranje pa lahko uporabiš iskanje.

leinad ::

Tnx.
Ni sile za upload tega skorajda ne bom rabil.

Mah tak bolj na hitro sem vse tem preletel , ampak po mojem sem dosti hitreje dobil odgovor na vprasanje zdaj kot bi pa ga z iskanjem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558423818 (7102) Freakylion
»

Kateri router?

Oddelek: Kaj kupiti
141737 (1477) kiFni
»

Deljenje megabitov

Oddelek: Omrežja in internet
111495 (1058) plavko61
»

Kako rešiti ADSL + 2 računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
161233 (1033) Dead_Eye
»

Kateri router? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
555295 (4025) plavko61

Več podobnih tem