» »

kako nastavit

kako nastavit

brezimni ::

1) problem št 1
Z sosedom imam brezžično mrežno povezavo, on ima internet , jaz pa sem odjemalec, internet nama dobro dela. Tudi pc ja se med sabo vidita, problem pa je ko hočem kaj od sosedovega računalnika dol potegnit ali pa mu gor skopirat, pa zadeva čisto vedno zmrzne, ali pa dela še bolj počasi od internetne povezave.
On ima na ruterju vse ipeje in ostale številke od interneta vpisane, jaz pa vse nastavitve avtomatsko, zanima me kaj bi še moral nastaviti.

2) problem št 2

1 drug sosed ima isdn povezavo, nevem točno kateri tip je modem, ampak mu vedno kadar hoče iti na internet mu takoj prekine, in napiše linija je zasedena, ko poskusi čez 5 minut lahko pride na internet, a ga po 5 minutah (včasih več včasih pa takoj) dol vrže potem napiše spet linija je zasedena. Nesel pc k kolegu ki ima isdn povezvo, priklopil vse, modem dela brezhibno, tačas smo pri sosedu pogledali če je kje kakšen slabi stik pri kakšnem kablu, pa kaže da je vse vredu.
Priklopim pc nazaj internet dela, ga izklopim, še 1x gor, spet dela. Pa me on pokliče čez 5 ur, da mu isto dela. Spet je linija zasedena in podobne zadeve, ko pa preveriš pa je linija fraj. Kaj bi lahko to bilo, da bi se kakšna naprava tepla. Modem je na pci portu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Selitev priključka Amis - ne hvala

Oddelek: Omrežja in internet
375257 (3870) 111111111111
»

Kabelski in adsl internet pohvale in pritožbe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
42725388 (15099) Jakka
»

ADSL brez ISDN - končno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11216845 (11472) Tr0n
»

Teličkovo nabijanje!

Oddelek: Omrežja in internet
362535 (1730) madmitch
»

Ali SIOL slepari ?

Oddelek: Omrežja in internet
181317 (992) eiht

Več podobnih tem