» »

Čakanje na ADSL internet

Čakanje na ADSL internet

N-E-O ::

ADSL sem naročil pred prvomajskimi počitnicami (v akciji za 4 SIT) vendar mi ga še zdej niso prišli montirat...
klicu sm že na siol, pa so rekli, da je gužva..... in da bodo v celoti razdelili internet šele do konca JULIJA!!
Povejte kok dolgo ste vi čakali?? In ali sem jaz edina žrtev?!!
Lp,
Follow the white rabbit.

jype ::

ADSL (in posledicno, zaradi smesnih pogojev Telekoma tudi ISDN) sem narocil marca 2000. Prikljucili so mi ga v oktobru 2003.

Sambrosa ::

v tem času se je čakalna doba povečala tudi na mesec in pol.nekteri so res čakali dolgo.sam če pogledaš a bi dal 30 jurjev za sedanji priklop al čakat magar 2 meseca. malo premisi:P

Giller0 ::

N-E-O, sploh se ne pritožuj. Tukaj je enako :/ Pogodbo sem podpisal v začetku februarja, pa še ni dsl-a. Po vsej verjetnosti bo ta teden. Sosedu so že priklopli-najprej so dobli tisti, ki so že imeli isdn ali pa imajo naročeno na ime podjetja. Srčno upam, da bo ta teden..

LP, Legolas

borchi ::

kaj se bunite, js sem zaprosu za premestitev lokacije adsl priključka (za to bom plačal 15.000 sit) v začetku maja in so mi rekli, da bo možno šele po drugi polovici junija (če to mal prevedemo iz jezika siol/telekom je to verjetno konec septembra). prvi problem je ker sem brez interneta, drugič pa da ne pridejo odklopit adsl-ja na stari lokaciji, ker mislijo, da mi bojo pač na ta način lahko rekli, da so mi upravičeno pošiljali vse položnice za čas ko me na stari lokaciji ni več, na novi pa ne morejo namestit adsl-ja (ker majo zasedene kapacitete). čeprav sem en tedn tulu na njih vsak dan - ne jebejo žive sile.
l'jga

krho ::

@N-E-O: Podpisal 10 Aprila dobil prejšnji petek!
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

fRiK0 ::

Jaz sm vzel pred enim letom in pol pa sm podpisal v ponedeljek, prsli so v soboto, tok da nimam slabih izkušenj

Jih ma pa kolega k čaka in čaka in čaka....:D
Hvala

LP Tadej

jurcy ::

tako je to s temi akcijami ja...čakati mora človekj dolgo

iso2000 ::

Jaz sem pogodbo oddal zadnji teden v aprilu in dobil ADSL prvi teden v juniju. Dolgo je trajalo, da so mi sploh vse pogodbe nazaj poslal-konec maja!!! F ***ing administracija!
LP

PROTOTIP ::

Bod srečen, da ga boš sploh dobu.

OldSkul ::

Vi ste dali 5 sit jaz pa 30 jurjev.Raje bodite veseli da ste dobili za tak denar in ne bit nestrpni.Morate se zavedat tudi, da je Siol kar naenkrat pridobil veliko naročnikov in seveda ne morete kar vsi ADSL naenkrat dobit.

Lp

Sami ::

Naročil sem ga za 4 sit in ga dobil v 7 dneh8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

SkIDiver ::

Podpisal 11 maja in ga še ni. Mam občutek, da bom še čakal.

McNato ::

Kolega iz Domžal je bil obveščen, da mu bodo ADSL priklopili do konca julija (ja, 7. meseca). Pogodbo je podpisal okoli 10.5.

tomaxxx ::

Prinas tudi folk caka na dsl, ampak je razlog v tem da imajo na centrali zapolnjene vse prikljucke in jo morajo nadgradit. So rekli da si bodo vzeli 3 tedne casa (ce jim verjames ) :\

iso2000 ::

McNAto: Saj so meni isto sporočilo poslali, pa sem dobil ADSL že na začetku junija:)
Mislim, da se na ta način osigurajo za vsak slučaj - tako da upanje še obstaja za tvojega kolega!

BigWhale ::

Top 5 stvari, ki jih lahko pocnete medtem ko cakate na ADSL prikljucek:

5. Do nezavesti lahko vrtate po nosu medtem, ko na vasem 14400 modemu cakate, da se na vas racunalnik prenese Severina.

4. Stoja na glavi.

3. Stoja na glavi + pometanje sobe s trepalnicami

2. Greste na pivo.

1. Jamrate in jokate na slo-techu kako dolgo ze cakate na ADSL in da je vse v moskemu razmnozevalnemu organo in kako so vsi nesposobni.

root987 ::

Okej, morda se motim (pa tudi doma bi moral še enkrat pogledat), a če se ne motim, v pogodbi piše, da ti ga morajo priključiti v roku 30-ih dneh.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Hux ::

podpiso petek pred cca 1 letom dobil se soboto. Tak hitro da nisem mogo niti na internet skoro ker usernama se ni bil aktiviran niti poslan lol. Nasreco je serviser klico na siola da so vsaltali takoj.

Hux ::

Ja drugac ti ga zastojn priklopijo. Wohoo 4 sit bogatejsi si zaj :D

iso2000 ::

Root: JA piše res, da je rok 30 dni, vendar te lahko v tem času tudi obvestijo, da ti zadeve še ne morejo priklopit in potem Č A K A Š.

tx-z ::

plaču 30kSIT, čaku 30dni :) -to je blo še septembra
tx-z

Microsoft ::

Pri teh 30 deh pazite, ko se boste sli tja pizdit. Po men znanih inforamcijah se stejejo SAMO delovni dnevi. Se prav, priblizno si lahka recete mesec in pol, potem pa v akcijo. ;)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

mazy ::

podpisu pogodbo sredi marca, dubo aneks sredi aprila za 4sit, podpisu, dobil v petek od siola nazaj pogodbo in vse kode itd in zagotovilo da pridejo v naslednih dneh montirat. v dopisu piše da so dobil mojo pogodbo 7.6 ali js sm jim oddal 23 aprila..... hm:\ :\ :\

ps. kdaj jih res lahko pričakujem na domu?

Tommy_Lee ::

:D Js sm poslau pogodbo 20.4.2004 (seveda akcija za 4sit) dobil podpisano pogodbo 4.5.2004. 1 Teden kasneje pršu prijazen telekomovec in mi priklopil adsl "KONČNO"!

Lp
Tommy_Lee

MKrmec ::

Jest sm caki 6 mescov k so telekomvoci vse zajebal pa so narobne kable dal not!! Kako lahko das narobne kable not!!

Aja pa se opozoril sm jih da ni tprav pa so rekl da nimam pojma!!

To so sli 3 mesci!! Pol so pa kaoooo se pogodbo zgubl in smo mogl se enkrat podpisat!! In so to je 3 mesce pobral preden je siol uklopu pipco!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

mazy ::

v ponedeljek so bli že pr men in adsl laufa. hitr so pršli, js jih ta tedn sploh nism pričakoval.

SonGoku ::

Da ne bom nove teme odpiral bi pa bi rad vprašal, kako dolgo ste čakali, da so vam z Arnesa odposlali tisto potrdilo za kabelsi internet?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom - komunikacijska sramota in adijo pamet

Oddelek: Omrežja in internet
171635 (1067) venetu
»

ADSL vprašanja :)

Oddelek: Omrežja in internet
261755 (1083) Mr. Wally DJ
»

ADSL za 4 tolarje! Navali narode! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
716791 (4347) clemmy
»

priklop na ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
201989 (1280) fRiK0
»

Nič več ADSLa?

Oddelek: Omrežja in internet
422945 (1714) kleDo

Več podobnih tem