» »

Ali SIOL slepari ?

Ali SIOL slepari ?

eiht ::

Danes sem na SIOLovi strani za uporabnike pogledal stanje za tekoci mesec in po podrobnem pogledu sem ugotvil, da nekaj ne stima, kajti skoraj vsi moji dostopi do interneta preko SIOL-a
so podvojeni. Najprej sem mislil, da je dvojni zapis zaradi ur interneta + impulzi. Ampak, ce bi bilo tako, potem vrednost izrazena v SIT ne bi smela biti enaka, a ne?
Ce vas zanima si lahko ogledate v tabeli, ki jo najdete tukaj.. Kaj vi mislite o tem? Ali se je se komu to zgodilo?

MadMax ::

Da nimas slucajno ISDN pa un beli 3com modem?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

||_^_|| ::

da nisi meu isdn na 2 kanala nastavlen?

OZZY ::

Ja kokr je reku črtica. Če maš isdn maš lahko na dva kanala naštniman.
Go with the flow.

Mr.-Viko ::

Jaz imam pribljižno enako tabelo. Damn, vsakič, ko se vklopi 2. kanal, mi začne posebej štet. Potem pa imam prijavnih impulzov toliko, da še bog ne more pomagat! ;( Neomejen paket pa tak... Jeb*** SiOL! ;((
No comment, really

eiht ::

nimam vklopljenih obeh kanalov

wind ::

eiht: meni se je zgodilo isto. Tako da je verjetno napaka na SiOL-u. Upam, da jo odpravijo pred posiljanjem cekov, ker drugace bodo imeli dosti reklamacij. :))

||_^_|| ::

mal SiOL po telefonu pobaraj:)

eiht ::

wind: jaz jih bom kr jutri poklical in jim povedal....>:D

MadMax ::

Ce mas unga 3coma, ne rabis met 2kan nastavlena, pa bo vseeno oba uporabljal, ce se mu zazdi...
3com pac...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Mr.-Viko ::

MadMax, ni res, kar si rekel. Z interneta si downloadaš nove gonilnike za 3coma in zraven dobiš še novo verzijo Control Centra. S Control Centrom potem nastavljaš, ali ti bosta delala oba kanala naenkrat, samo eden ali eden + drugi ob potrebi.
No comment, really

eiht ::

a ce imas oba kanala vklopljena potem te lahko kdo poklice ali je zasedeno?

OldSkul ::

Tist Control center sploh ne dela.Mam win 98 se pa tud od 3coma modem!

Jaz ga kar skuz mam na obeh kanalih itak mam internet zastonj.

Mr.-Viko ::

Če imaš oba kanala vklopljena, potem te nihče ne more klicat. Linija zasedena.
Control Center pa dela, vendar moraš še driverje nadgradit. Najprej zaženeš neki USBremove program (če imaš na USB-ju), potem znova zaženeš winse. Nato ti pa te vprašajo za nove gonilnike, ti vneseš pot in to je vse.
No comment, really

||_^_|| ::

odvisn če maš na analognih izhodih prklučena telefona pol če te gdo kliče edn od teh telefonov zvoni tut če si na 2 linijah. Če se oglasiš se avtomatsko ena sprosti za telefonski pogovor.

Mr.-Viko ::

Meni se nobena ne izključi, če me kdo kliče. V bistvu še zvoni ne. Kje si to prebral ali slišal? Pri meni, ko je linija zasedena, je navaden klic ne izključi. Potem bi se ti morala ena izključiti, ko bi sam klical nekoga. Pa se ne!
Če se pa da linijo izključit ob primeru klica, potem pa le povej kako!
No comment, really

||_^_|| ::

tko sm meu jst doma naštiman k sm meu isdn dial-up
dobiš 2 analogna telefona in vsazga prklopš na svoj izhod iz modema.
In to je to. Saj pr men je delal

eiht ::

a ce imas slucajno oba kanala zasedena za internet potem, je zasedena linija ce te kdo klice al se sprosti en kanal ob vhodnem klicu?

eiht ::

a ce imas oba kanala za internet zasedena, poten je linija zasedena ce te nekdo klice al se sprosti en kanal in telefon zvoni?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3Com USR ISDN Pro Ta

Oddelek: Strojna oprema
281756 (1415) Wad@
»

128Kb/s na eni ISDN liniji

Oddelek: Omrežja in internet
121182 (983) TylerDurden
»

ISDN uporabniki - HELP!

Oddelek: Omrežja in internet
91010 (953) Jackass
»

ISDN hitrost?

Oddelek: Strojna oprema
251859 (1309) Bane_
»

Eno ISDN vprašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
111185 (1000) tempo

Več podobnih tem