» »

Pivski trebuh in geni

Pivski trebuh in geni

Jst ::

Nekje, nekdaj sem bral o tem, da za pivski trebuh sploh ni krivo pivo, ampak skupek genov, ki jih imajo nekateri ljudje.

A se spomni kdo oz. kateri inštitut je naredil raziskavo?

edit: sicer na googlu najdem novice, vendar pa ne piše vir....
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
  • spremenil: Jst ()

Vesoljc ::

lazejo! :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Vikking ::

ne piva pit pa bo vse vredi!

Luka Percic ::

Ti se kr tolaži ja..

karafeka ::

Iz lastnih izkušenj ti povem, da je verjetnost krivde genov 0.001%. Včasih sem delal dodatne luknje za pas na hlačah, zdaj pa dlih obratno :D

Dr_M ::

sam se res pozna, ce pijes al pa ne pijes piva.
se mi je ze zgodil, da nism pil pova ene pol leta, pa se mi je trebuh kr zmanjsu, pol sm pa spet zacel pit....je pa tko ane... :\ :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ADF ::

Matematika iz osnovne šole bi znala pojasnit, da boš imel večji trebuh v primeru da ješ in hkrati piješ pivo , kot samo pri užitju enake količine hrane.
Poskusi en teden (lahko tudi mesec) piti samo pivo in ne uživat hrane pa ti tudi geni ne bodo mogli "napihniti" trebuha.

Jst ::

Hja, tako je na stvari. V naši družini smo vsi suhi kot trske. Fotr je pred davnimi leti spil ene deset piv na dan - normalno. Če so bile žurke, pa brez komentarja. Hehe. Jedel normalno več obrokov na dan, kot vsak normalen človek. Pa je bil suh. No, sedaj (4 leta nazaj) se je zresnil. Je isto kot celo življenje, alkohola pa spije skoraj nič. Teža ista.

Jst sm pred leti shujšal na nenormalno majhno težo za mojo višino, 183/60, prej imel več let 70kg. Pa sem štiri mesece jedel ene trikrat več kot ponavadi. Piv pivo, mnogo piv na dan. Ua... 65kg. No zdej imam spet normalno 70kg. Pa ni važno koliko jem. Včasih jem 1x na dan, včesih jem cel dan. Alkohola pa ne pijem.

Potem pa pogledam soseda, star 40 let in ima takoooo velik pivski trebuh..... Seveda on trdi da od pive.

Logika mi tukaj odpove.....
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

glinik ::

Čisto možno, da dobiš od pira velik trebuh. Finta ti je v tem, da se ljudje z velikimi trebuhi zelo zelo malo gibljejo. Jz lahko spijem na dan 5 pirov, pa sigurno ne bom dobil trebuha. Se pač gibam vsak dan (če le gre) pa 1 ali 2 uri. Tu ni neke teške filozofije, šport dečki šport!

Brez športa bi življenjo bilo ena velika beda :D .

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko lahko spijem (da še lahko vozim) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7224470 (16414) krneki0001
»

Prsne mišice. Kako? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13116447 (13179) m0LN4r
»

Pivski trebuh (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912976 (10021) globoko grlo
»

Ali po Laškem boli glava ,po Unionu pa ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8511623 (9237) zk_eu
»

Koliko časa bi preživel izključno od pive?

Oddelek: Loža
362394 (1301) Dr_M

Več podobnih tem