» »

Sončna očala OAKLEY

Sončna očala OAKLEY

Golden eye ::

Kje prodajajo očala Oakley. Iščem ta model klik

KraP ::

Ce si iz Mb pojdi pogledat v Madnes trgovino!

LP KraP

Golden eye ::

Ne, kje blizu Ljubljane raje.:D Sej v LJ je tud madness. Pa imajo full izbire oakley modelov??

KraP ::

A teh pa nimajo?

Golden eye ::

Ne vem ker nisem še nč gledal! Sem samo slišal da jih tam prodajajo, tko da ne vem še:\

KraP ::

Idi pogledat ker ce me spomin ne vara ma kolega take in kupil jih je sigurno v madnessu,
poklici ker sigurno bi ti jih narocili ce jih ze nimajo.

LP KraP

Golden eye ::

ok. thanks bom jutr poklicu pa prašu :D

laibachnsk ::

v optiki clarus prodajajo oakley očala.poglej tam v btcju

TribesMan ::

A Wire je trenutno skoraj nemogoče dobiti... jest jih iščem in čakam že 2 meseca... pa jih nikjer nimajo....

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Golden eye ::

:( . Kok pa kaj stanejo? (v sloveniji)

jeti51 ::

Pred dvema letoma sem jaz dal za A Wire 2.0 približno 43.000 SIT, zdaj pa ne vem, koliko so trenutno. Samo mislim, da bistveno cenejše niso, tako da ja, kar pripravi se, niso ravno poceni.:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jeti51 ()

TribesMan ::

Cena za A Wire 2.0 je trenutno malo pod 50kSIT, navaden A wire pa je nekaj jurjev cenejši.... sam ne enih ne drugih nimajo nikjer.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Myth ::

Če si že bil na njihovi strani bi malo bolje pobrskal.
Tukaj jih najdeš. Pač njihov zemljevid. :D
Poglej še v našega za primerjavo, pa se tja odpelji.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Golden eye ::

predrago to zame;( . Sem gledu mal Ray-ban pa se mi eni modeli kr dopadejo:
Ray-Ban predator 3107
Ray-Ban sidestreet 3183
Ray-Ban orbs 8020

SkIDiver ::

Kje se nahaja madness štacuna v LJ nahaja? Men se dopade kar nekaj modelov od Oakley-a pa bi šel pogledat kaj majo na izbiro.

[SpydeR] ::

Madness je na Trubarjevi...

mlakar ::

Dobiš jih tut v Macotu, to je v Breza centru v Domžalah.

Si že pomislu, da bi jih nabavu prek ebay-a? Jst sm jih in se je supr obneslo, dobiv sm točno taka k sm si jih zaželu in še neki cekinčkov sm pršparu8-)

SkIDiver ::

Ja mlakar sem jz na to pomislu. In bom vsekakor tako naredu, če bo ugodneje samo treba pa prej vseeno probat kako zadevca stoji na čutarci bodočega lastnika.

ripmork ::

hehe,jst sem pred dvema letoma kupil na štantih v Umagu fake-Oakley-e za okol jurja pa pol....šel k optiku in zamenjal šipce za črna stekelca ki dobro ščitijo pred soncem-vse skup sem dal 5jurjev pa pol...frend mi je ponujal zanje 10 jurjev pa bi ga komot scat pelal,ker mi sploh ni verjel da so fake-model8-)

kihc ::

Da malo prah popucamo s tele teme;

A zdej po toliko letih že obstaja kakšna druga trgovina v Lj, kjer prodajajo Oakly očala? V Madnessu imajo samo plastična, katera so sicer zelo vredu, samo bi vseeno prej rad videl kako zgledajo kovinska.
A clarus v btc jih še ima?

Hvala za odgovor :D
x

STASI ::

Ne boš verjel ampak v Madness imajo tudi kovinske modele. Sem letos ravno tam kupil očala in so imeli pestro izbiro kovinskih. Oakley prodaja mariskatera optika kot tudi športna trgovina. Malce se sprehodi po BTC-ju.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

kihc ::

Hja, sem bil tam v četrtek, pa jih niso imeli, pa sem vprašal če bojo kaj dobil, pa je tipo sam skomignu z rameni.

Bom probal v btcju.
x

Hardstyle ::

če boš kupoval v optiki clarus imam bon za 12300sit pa ti ga lahko ugodno prodam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera sončna očala? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21957971 (1045) del0
»

Ray Ban - očala (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
296109267 (1245) geofull
»

Korekcijska očala (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
569512 (3390) Tessi
»

Sončna očala 21. stoletja

Oddelek: Loža
4010403 (7498) Steinkauz
»

Iščem sončna očala

Oddelek: Loža
277288 (6204) ;-)

Več podobnih tem