» »

BeOS ima 10 let

BeOS ima 10 let

1 2 3
4
»

ZetaNeo ::

" Vidim, da se nic ne branijo kompliciranga linux softvera. Jo sem zloben :D"

Mi lahko prosim razlozis kaj bi to lahko pomenilo?

64202 ::

No, v tej temi naj bi veljalo, da je linux (pre)kompliciran za uporabo in jaz "ne razumem" BeOS-a. V novici so pa omenjeni tile tooli:
- NDIS wrapper (podpora za windows driverje za mrezo)
- OpenVPN (VPN pac:)
- PearPC and Bochs (simulator/emulator sistema)
- CUPS (printanje)
- SANE (skenerji)

Tole je vse softver, ki se uporablja/razvija na linuxu (in njemu podobnih sistemih).

CCfly ::

Če jim ga je uspelo dobro zintegrirati jim lahko samo čestitamo. Kvečjemu hvaležen jim bom lahko, če bodo še kaj prispevali pri razvoju teh komponent.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

64202 ::

ZetaNeo ::

Pozdravljeni
Po moji dolgi odsotnosti se vam spet malo javljam...
3 tedne sem preživel v Nemčiji, prisoten sem bil pri razvijanju najnovejše verzije Zeta 1.0.
Do sredine tega leta bo Zeta dodelana skoraj do detajlov, novosti bodo nov Office program, razne spremembe v sistemu, podpora raznih aplikacij za internet.
Sicer je že sedaj noro dobra, videl sem nekaj testov ki so jo opravili na novi verziji, zmogljivost je impresivna.
Prisoten sem bil tudi pri pogovorih z največjim prodajalcem programske opreme v Nemčiji in sicer G DATA. Le ti imajo v planu v naslednjih mesecih prodati pol miljona izvodov Zeta.
Z drugimi besedami podjetje YellowTAB raste z nezaslišano hitrostjo.
Pa še za vse ki ste se pritoževali nad prodajo Zeta na RTL SHOP-u, naj vam tudi sporočim da sem se pogovarjal s človekom, ki to počne pri RTL-u to je g. Peter Richter, in sem mu tudi povedal svoje mnenje o načinu prodaje. Bil je sicer presenečen vendar sem opazil, da je spremenil način promoviranja Zeta na RTL, vsaj kolikor sem videl zadnji teden.

Ponovno pa pozivam vse ki bi vas zanimalo delo na področju Zeta programiranja, da se mi javite na mail zetaneo@volja.net. Mislim, da je to izredna priložnost za marsikoga, jaz sem pa prepričan da je uspeh zagotovljen. Predvsem verjamem v uspeh, zato ker sem videl kaj se dogaja v Nemčiji, stvar se nezadržno širi in mislim da se uresničujejo napovedi direktorja podjetja Bernda T. Korz-a, da bo delež Zeta uporabnikv v svetu v nekaj letih prav lepo narastel.

Lep pozdravček

Vprašanja o Zeta lahko postavite tudi na forumu Vprasanja o Zeta operacijskem sistemu
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprasanja o Zeta operacijskem sistemu (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
926936 (3963) ql000
»

BeOS se vrača

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
313639 (2182) ahac
»

"Novi" free desktop OS-i (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1199714 (6532) Nerdor
»

BeOS upihnil deseto svečko

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
52364 (2364) Bakunin

Več podobnih tem