» »

VELIK problem z Win XP SP2

VELIK problem z Win XP SP2

Groovy ::

Pozdravljeni,

naložil sem si SP2 (neko "ne final" verzijo) in ko sem resetiral računalnik, ne morem priti v sistem brez da bi se prijavil preko neta na Microsoft in dokončno registriral SP2. ;((
Koda s katero sem instaliral WIN XP ni pravilna...

Poskusil sem priti v sistem preko safe mode, vendar me error massage opozori, da moram najprej registrirati SP2.

Kako naj pridem v sistem in odinstaliram SP2, ali pa kako ga naj registriram, dobim kodo, ki bi prijela... :O ;(( :O

Heeeeelp!
I am the captain of my soul

Highlag ::

EEEEE Wrong!


Pravila obnašanja
Never trust a computer you can't throw out a window

Microsoft ::

Si probal Last Known Good Configuration? Sam ce si se ze logiral v Winse, potem to odpade...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

KTr1sk ::

Ja meni se je to isto zgodilo, samo potem mi je nekako ratalo, da sem prišel v winodwse, tam kjer moraš vtipkat številko sem kar ugibal in potem sem noter prišel, ampak zdaj mi pa zmeraj napiše preden zaženem računalnik, da windowsi niso aktivirani in bla bla bla in moram pritisnat ok in potem pridem noter, amapak zdaj mi windows update od takrat ne dela več.
Build Sp2 2111 je zadnji ki mi je delal normalno (brez aktivacije in tudi updejt je delal), zdaj mi pa vi povejte kateri je najboljši (tudi če ni final) bulid Sp2 verzije, ker se mi zdi da zdaj windowsi bolj počasi delajo (menda bom dal kar 2096 gor)

Sims ::

Imam build SP2 v.2096 in deluje vredu, windows update je danes nekaj štrajkno, ker je moral se nadrgradit ...
sedaj spet deluje ...

LP,

Sims

KTr1sk ::

Evo naredil sem sliko kaj mi napiše ko se zaženejo windowsi (v windowsih vse dela samo updajt ne)

Sims ::

ja, saj je jasno kaj ga moti ... :D ;)

LP,

Sims

Groovy ::

praviš da si prišel notri z UGIBANJEM 8-O ...

Hmmm, zgleda da bom tudi sam moral poskusiti srečo... :O

a druge variante ni, da pridem notri in odinstaliram ta SP2?
I am the captain of my soul

root987 ::

Ena rešitev, ki bo zagotovo delovala: Klik! Preberi to in si nabavi - windowsi vedno začnejo delovati lepše ko imaš to...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

KTr1sk ::

Groovy poglej zasebna sporočila!

KTr1sk ::

Ha ha meni je ratalo aktivirat windowse in mi spet dela update. Groovy daj mi tvoj e-mail in ti povem skrivnost>:D .

Groovy ::

mail je na zasebnem sporočilu...
I am the captain of my soul

Hux ::

Win XP corp z integriranim SP2 RC2.
Se zdi komu mogoce da windowsi delujejo hitreje in nasplosno bolse pod obremenitvijo z SP2?
Mam itegrirano beto tak da nisem z autoupdejtom kaj vec downloado ko par mini popravkov oz driverov. Tak da je to prakticno sveza verzija winsev.
Mel sem sicer prej Server 2003 in overnet vkloplen pri 140x 350MB velikimi filsi cirka 50GB downloadanja. System obremenjen na cca 50-60% pri cirka 60Mb free memory od 512.
Zdaj na XP SP2 je vse isto cifre zgoraj le da se sistem dosti hitreje odziva. Nekaj sem sicer bral da bi nej igre delovale tudi malenkost hitreje.
Winsi 2003 so pa tudi bli svezi sicer res da Ghostano svezi ampak to je tak isto kot freesh install.
Kolk vem sem z XPjev sel prvo ker so Winsi 2003 bli malenkost hitrejsi samo ampak pod heavy obremenitvo je ta hitrost se iznicla oz sla v minus.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Service Pack 3 !!! Wiiii!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
3210481 (4902) bluefish
»

Windows XP Service Pack 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9614468 (8435) solatko
»

Vista SP1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
516764 (4495) bluefish
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246122 (19799) R33D3M33R
»

Windows XP Service Pack 2 Reloaded (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
717630 (7630) Vlady

Več podobnih tem