» »

Free SMS na PINKPONK UKINJEN! [:'(]

Free SMS na PINKPONK UKINJEN! [:'(]

Groovy ::

Zanima me kdaj so to ukinili in tačeli zadevo zaračunavati?! ;((

Se še kje da free pošiljati SMSe? (pa da zadeva še (preverjeno) dela)
I am the captain of my soul

KTr1sk ::

Ja jaz pošiljam preko ETIS (TIS-Telefonski imenik Slovenije)in zadeva deluje

Gandalfar ::

Pomojem bi bilo zdej zanimiv, ce bi se folk zacel masovno bunit in tezit na mobitel..

Sami ::

www.druga.org, pošiljanje SMS sporočil je skoraj zmeraj možno in kar hitro pridejo:))
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

alesrosina ::

E-klapa v kombinaciji z SMS Postarjem.

Caligula ::

Şam dejte jo raj znancem pa rpeverjenim ljudem pa zadrzano priporocat. Ker nebi blo fajn, ce bi jo ukinli zarad kakih debilov k bi masovno spamal.

ahac ::

Gandalfar: Še takrat ko so ukinil sekundni interval al pa ko so ukinil bonus na dohodne klice se ni skor nihče bunil.. zdej se pa tud ne bodo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Gandalfar ::

pol pac tega ne bo..

kaj vam morm

iration ::

Hvala Sami za edini on-topic odgovor. Useful indeed.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Groovy ::

ja, http://www.druga.org/ je ql, tut sam sem jo začel takoj ko se odpru to temo uporabljat, samo vprašanje koliko časa bo še deovala!!! ;(( :O
I am the captain of my soul

Sambrosa ::

ASpmaster: (in vsi ostali ) zanima me ko sem se prijavil na e-klapo in dol snel sms poštarja,sedaj ,ko pošiljam prijateljem sms jim javlja kot da sem jim poslal z mobinega,(moja cifra)zanima pa me to ali ta zadeva kej odbija z mojega računa na mobitelu.8-O

DMouse ::

Ne, nič ne trga. Tvoja številka je tam verjetno zato, da se malo zmanjšajo zlorabe... prejemnik namreč ve, kdo je poslal SMS, kljub temu da je bil poslan z interneta.

Groovy ::

Pravne osebe lahko z Mobitelom sklenejo pogodbo, da se stroški poslanih SMS-sporočil ne bodo zaračunavali na telefonsko številko osebe, ki službeno pošilja SMS-sporočila, ampak neposredno pravni osebi na poseben račun za storitev WEB poštar. Tudi cena takšnega posredovanega SMS-sporočila je za pravno osebo nižja. ;((

Zaračunali pravni osebi na poseben račun... to men pove, da je za plačat :\
I am the captain of my soul

Groovy ::

Način zaračunavanja

Zaračuna se vsako poslano sporočilo. V primeru, da je vsebina sporočila poslana na listo naslovnikov, se obračuna toliko SMS-sporočil, kolikor je naslovnikov na listi.

SMS-sporočila se uporabnikom, ki so fizične osebe, zaračunavajo po veljavnem ceniku za pošiljanje SMS-sporočil (Cenik za naročnike Mobitel GSM/UMTS, Cenik MOBI). Stroški so prikazani na mesečnem računu za GSM/UMTS storitve pod postavko DODATNE STORITVE -- MOB. POSTAJE. Mobiuporabniki lahko pošiljate SMS-sporočila, dokler je stanje na Mobiračunu pozitivno. Priporočamo, da pred začetkom pošiljanja preverite, ali je stanje na Mobiračunu dovolj visoko. ;(( ;(( ;(( :O
I am the captain of my soul

DMouse ::

Groovy, ja to res velja za Web poštarja, ampak mi se pogovarjamo o Eklapi in programu SMS Poštar, oboje je brezplačno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DMouse ()

Sambrosa ::

no kaj smo ugotovlili ali je FREE al nč od tega,nekateri pravjo tko nekateri pa tko.
mene pa zanime še to
kaj je s tem mišljeno 00 ,a je možno pošiljat sms tudi prijatelju v tujini?

DMouse ::

Ja, 00 je mišljeno za tujino, lahko pa spremenim v + če bo potem bolj jasno.

Sambrosa ::

a mi lahko poveš kako pol za hrvaško in na splošno za druge države
00 386(operater) pa cifra ,a je tro prou.al kako gre?

DMouse ::

Ja, tko je prav, samo da namest 386 vtipkaš kodo države kamor pošiljaš, za Hrvaško npr. je to 385.

Tody ::

jest mama pa en problem pa k se lih o tem pogovarjamo če lahko mi pomagate !!! Jest sem se enkrat davno registriral v klapo sam sem pozabu usernema in geslo kombincije ki jih ponavadi dajem ne užgej... Moja številka pa je že notri tako da nemorem še enkrat se registrirat pa nobenga linka ni če si pozabil geslo or something. Kaj naj zdaj naredim ??

CaqKa ::

in kje se tale eklapin programček dol potegne?

DMouse ::

Caligula ::

Tody ti mama velik problem ja. Poklici simobilovo pomoc uporabnikov pa ti bodo povedali. Ce si simobolov narocnik ziher drugac pa mogoce 0:)

PhotoBlaz ::

Mene zanima glede tele E-klape......da nam js pol na GSM ksnih reklamnih SMS-ov dobival od Simobila,..al kej podobnega.....je ress spam-free glede tega? ...izkusnje?

Thnx
Cau

Primoz78 ::

Baje da e-klapi se iztekajo zadnji dnevi...bo S!mobil prav kmalu ukinil zadevo...vsaj tako na Mobisux-u pravijo :\

Lp Primoz

Kaboom ::

Model - v skoraj dveh letih še me ni nič od e-klape povohalo. razen nadležne muzike pri prijavi ni nič narobe z njo. razen občasnih izpadov - kolko dnara tolko muzke. hvala s!mobil. ko bo s!mobil pokazal da ukinja takrat bom verjel. ne pa mobisuxu. in pa sms poštar je zakon zadevica ;)
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Primoz78 ::

Kaboom...na Mobisuxu je to napisal tip, ki dela na S!mobilu in mislim, da ravno neki v zvezi z E-klapo in temi zadevami...jaz mu kar verjamem :\

Lp Primoz

Sambrosa ::

sam neki so zdej napisali ,pa registrirat se ne moreš. neki nabijajo po 3.6 na vodafone ,pa samo neki naročniki,no nisem dobro prebral, mal pogledajte

iration ::

> ...pa samo neki naročniki...

Namest da bi izkoristil sebičnost Mobitela, mu grejo pa sledit. Sicer pa ima Simobil že kar nekaj zgrešenih poslovnih potez (še za časa, ko je bil samostojen), tako da to (malenkost sicer) ni nič novega. Velikokrat se namreč splača narediti nasportno od konkurence. Najbrž bi imel danes kar nekaj naročnikov več, če bi ob lanskoletni Mobitelovi podražitvi pogovorov (za koliko že, 20, 25% ?) za isti procent pocenili. Povedano drugače, večina managerjev si res zasluži svojo plačo, Simobilovi pač ne.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

ahac ::

Hm.. pa res ..
upam, da bo za Vodafone live! uporabnike še vedno brezplačno.. :\

Od mobitelovih userjev, ki preko njih pošiljajo SMSe res nimajo velik. Jih pa naredijo ogromno prometa, kar pomen neke stroške..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

njok ::

Draga Si.mobil-Vodafonova uporabnica, dragi Si.mobilov - Vodafonov uporabnik!
Pri Si.mobil - Vodafonu zate pripravljamo Vodafone live!, ki ti bo prinesel nov svet zabave, informacij in dozivetij. Registracija novih uporabnikov ter spreminjanje podatkov obstojecih uporabnikov bosta nedosegljiva do tretjega junija (3.6.) letos. Tvoje uporabnisko ime bo do predstavitve Vodafone live! - in tudi po njej nemoteno delovalo.

Uporabniki drugih mobilnih omrezij, storitev, ki jih bo ponujal Vodafone live! ne boste mogli uporabljati. Obstojece storitve vam od 3.6. naprej ne bodo več dosegljive. Prosimo, shranite si vse podatke, ki jih zelite ohraniti.

Vidimo se na Vodafone live!

Vas Si.mobil - Vodafone



*sigh*


Bo moral mobitel kaj podobnega pogruntat, ker drgac bomo migrirali. ;)

Jakka ::

njok: lahko link prosim?

njok ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45071014 (27609) DJ Beat
»

Pošiljanje sms-jev

Oddelek: Mobilne tehnologije
424732 (4065) CaqKa
»

Alternativa E-klapi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
596694 (5021) CaqKa
»

SMS Center

Oddelek: Programska oprema
233793 (3354) ABX
»

E-Klapa

Oddelek: Pomoč in nasveti
51136 (1044) DMouse

Več podobnih tem