» »

Pošiljanje sms-jev

Pošiljanje sms-jev

Jan987 ::

Mene pa zanima, če se iz kakšne strani na internetu da pošiljat zastonj smsje ki bi prišli takoj (ne tako kot nekje kjer pride čez en teden) in bi bila zastonj ali pa čim cenejša?

Prosim da mi daste kakšne linke oz. Kakšne programe ki to zmorejo ker vse strani ki sem jih našel imajo trenutno to onemogočeno.

Prosim pomagajte saj dam na mesec 1/2 telefonskega računa za sms-je.

Kami ::

klapa.simobil.net & www.mravljica.net

Jan987 ::

Sem mobitelov uporabnik. a če kupim eno si mobile kartico bo pol to poiljanje zastonj?

Drugi link ne dela

#000000 ::

kartico moraš met od simobila in program snameš, se reegistriraš na klapi in to je to, men že leto in pol dela brez problema LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

jahtba ::

se pravi mobitel ne gre,simobil pa gre (čudno) ?

Gwanaroth ::

Si.Mobil Klapa v navezi s SMS Poštarjem je nora kombinacija.
Lights often keep secret hypnosis..

b0B3k ::

Pa pozna kdo kako klient metodo za pošiljanje sms-jev skupini ljudi. Če sem prav videl, pri tem sms-poštarju lahko pošiljaš samo enemu naslovniku enkrat...
Pri klapi, pa skupina ne sme presegati 15 članov ...
A obstaja kaka varianta za skupine po 35 ljudi ali več. Morebiti kdo kaj več ve?

Caligula ::

A je dost, ce kr kupis eno rabljeno Simobil predplacnisko kartico, da ti klapa pol dela??

b0B3k ::

Važno je da imaš simobilovo cifro, kamor ti bojo oni nazaj sms s kodo poslali. Vsaj tako je bilo takrat, ko sem se jaz prijavil ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b0B3k ()

Jan987 ::

sam a pol ti k pošleš sms se jim prikaže simobilova številka?

tx-z ::

En prejemnik lahko od vseh uporabnikov prejme največ 5 sporočil dnevno!

Zelo dobro...pol si bom zgleda po 10uporabnikov naredu(kr se zihr ne da):\
tx-z

jurre ::

@jani123
pokaze se simobilova stevilka, saj na stevilko dobis potrjen sms. Za nas, ki smo pri simobilu, je to super, saj potem vsi dobijo sms z moje cifre..sploh ne vejo da sem poslal preko klape.
Drgac za tko posiljat ni nobene omejitve..ce mas kaksne posebne skupine pa ne vem...

Jan987 ::

a lohk pošiljaš tud na mobitelove številke?

koliko stane najcenejša sim kartica od simobila?
Ali lahko preko neta sporočila tudi bereš?

Gwanaroth ::

Lahko pošiljaš tudi na Mobitelove številke, lahko tudi na Vego in lahko tudi v tujino [preverjeno -- sam dosti pošiljam v Belgijo in zadeva super deluje].

Najcenejša sim? Nova okoli 3 jurje se mi zdi.

Prek neta lahko bereš le tista sporočila, ki so bila tebi poslana tudi prek neta [Klape].
Lights often keep secret hypnosis..

tx-z ::

To majo isto pr debitelu(prvih 30smsov zastonj), potem pa 12SIT/sms......še zmer dost bolj kt 20SIT/sms......u kratkm bom pa jst prešaltu na vego pa frendi itd...in maš 1SIT/sms pa 1SIT/minuto pogovora:)) ..seveda v krogu "vega frendov"
tx-z

Jan987 ::

ja sammorjo met pol usi vego.

kolk pa je klic v mobitel?

Myth ::

jani123, www.planet.si , se registriraj... www.pinkponk.com je mel WebPoštarja. Zdaj so to izbolšali. Odklikaj torej na www.planet.si pa pobrskaj za tem poštarjem. Sam več ne vem če je zastonj, na pinkponku je blo.

nasvidenje
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Jan987 ::

cena sms-ja je bila že na pinkponku in je zdej na planetu 20 sit

ahac ::

u kratkm bom pa jst prešaltu na vego pa frendi itd...in maš 1SIT/sms pa 1SIT/minuto pogovora:)) ..seveda v krogu "vega frendov"


Vega Mega City ima tudi SMSe, ki jih ne pošlješ frendom, zelo poceni: 9 sit. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

tx-z ::

vem ja,pomojm bom menju za zj....3SIT cenej kt zdej:)) sam nemorm pol z neta pošilat:\
tx-z

CaqKa ::

klapa je priti strajtforvard.. samo pač samo za simobil uporabnike.
izpis moje stevilke pri prejemniku, zgodovina vseh poslanih smsov po klapi, posiljanje večim prejemnikom, imenik, takojšnja dostava, so takšni bonbončki ki je še do zdaj ni bilo pri nobenem operaterju..

itak da rabiš simobilovo kartico da lahko storitev uporabljaš..
v bistvu mi tak niti ni jasno zakaj je tolko folka še vedno na mobitelu (verjetno zaradi aneksov), ko pa je simobil trenutno najcenejši, če izvzameš te vegine ultra ponudbe.. 5 sit/sms in 22sit/min za klic v mobitel.. hah. kaj sploh še ostane velikim?

tx-z ::

Huh, pa je šlo 500SIT z veginga računa:\ treba zj še po kartico:))
tx-z

Dr_M ::

v bistvu mi tak niti ni jasno zakaj je tolko folka še vedno na mobitelu

zakaj tok folk uporabla windows-s. zakaj tok folka.....?

nevem, zato ker je zakon. jest npr mam narocninio pri mobitelu ze 6 let in skos isto cifro.
tut ze precej casa mam simobil halo, ampak narocnine pa nikol v zivljenju nebi uzel pri simobilu, se mn pri vegi.
mene bi prsu simobil cca 30% drazje. mam pa druzinski bonus, pa ene 2 040 stevilke v imeniku.
se pravi, simobil je med najdrazjimi. razn, ce si nardis en krog ljudi, ki majo usi simobil.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

CaqKa ::

>>> simobil je med najdrazjimi.

argumentiraj..
moja lestvica po tem kdo je najdražji je takšna:
1. vega
2. debitel
3. mobitel
4. simobil

telefoniram za 22sit/min v mobitel(031/041) (tarifa velja 24 ur na dan), 5sit/min v simobil, sms po 5sit, vega ima 40k uporabnikov. plačujem 1500 sit mesečne naročnine. kje je tukaj mobitel cenejši?
tisto kar pri mobitelu prišparaš z 2 tolarji na minuto cenejšimi impulzi, se meni nevem kolkokrat povrne pri smsih.

Dr_M ::

argumentiraj..

seveda, poglej cenik. :)
no tut ti nisi prevec argumentiru, ampak si samo prpelu en velik voz buc.

no pa poglejmo...

Smart I

Mesečna naročnina 1.500

Klici v druga mobilna omrežja
višja tarifa 60
nižja tarifa 40

v lastnem omrežju 24ur/dan 5

SMS sporočilo 20



Smart II

Mesečna naročnina 2.000

Klici v druga mobilna omrežja
višja tarifa 50
nižja tarifa 30

v lastnem omrežju 24ur/dan 5

SMS sporočilo 20


Smart III

Mesečna naročnina 3.000

Klici v druga mobilna omrežja
višja tarifa 40
nižja tarifa 22

v lastnem omrežju 24ur/dan 5

SMS sporočilo 20


Orto Smart


Mesečna naročnina 3.000

Klici v druga mobilna omrežja
višja tarifa 60
nižja tarifa 40

v lastnem omrežju 24ur/dan 5

SMS sporočilo 5


pa ne mi rect, da mas ti en extra paket, ker mas zbrane vse najnizje cene.


no, pa da ti se jest svoj cenik povem.

narocnina 1350sit, 24.5sit v mobitel omrezju (v druga ne klicem, ker so usi na mobitelu :)) in sms 20sit.
racuna mam pa nekje med 3 in 4k sit na mesec.:) pri simobilu bi meu pa za iste storitve vsaj jurja vec.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

CaqKa ::

to so smart paketi. jaz imam pa orto smart paket.
pridem ceneje skozi kot ti.. tudi če bi klical samo na mobitel (pa ne kličem samo na mobitel)
za 22sit rabiš opcijo mobilni. mam pa še tudi partner bonus za cenejšo naročnino

http://www.simobil.net/personal.asp?nod...

CaqKa ::

aja.. pa ne prodajam buč.. ker sem šel trikrat računat, če se mi splača it iz simobilovega študentskega paketa z sekundni obračunom na tega ki ima 15 sekundni obračun. pa se je pri smart1 z opcijo mobilni splačalo.. ko pa je prišo orto smart pa itak.

mobitel pa vega nista kaj dokaj blizu prišla.. sej mogoče še najdem grafe ki sem si jih takrat naračunal.
Izguba pri 15s obračunskem intervalu
Simobil ponuja 5 sit na min. v svojem omrezju, a vendar?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

CaqKa ::

pa pri teh paketih moreš bit ultra hiter in previden.. recimo orto smart so ponujali samo v novembru in potem kasneje še v februarju..
to so fore operaterjev, ko sklepajo kake ultra dobre naročnine samo en mesec.. če te ni zraven te pač ni zraven.

Dr_M ::

Opcija mobilni
Opcija mobilni vam omogoča najugodnejše klice v mobilni omrežji Mobitel in Debitel za le 22 SIT na minuto. Ta tarifa velja dan in noč. Mesečna naročnina za storitev Opcija mobilni znaša 500 SIT in se prišteje k redni mesečni naročnini.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

CaqKa ::

ja.
1200 je redna naročnina. z opcijo mobilni prideš na 1700, z partner bonusom pa na 1500.

ti imaš 1350 naročnine pa 20 sit na sms.. ko boš poslal 10 smsov boš na 1550, ko jih bom jaz poslal 10 bom tudi na 1550 :>
impulze pa imam itak cenejše

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

tx-z ::

Debitel, Duetpop...(primer mojega)

1.(Pon-pet 06:00-18:00)
2.(Pon-pet 18:00-06:00)
3.(Sob, Ned, Prazniki 00:00-24:00)
Oklepaj(z DDV-jem)

Priključna taksa 2.310,00 (2.772,00)
Mesečna naročnina brez
v omrežja 041, 031, 051 in NMT 30,83 (37,00) 11,42 (13,70) 11,42 (13,70)
v druga mobilna omrežja v Sloveniji 50,00 (60,00) 16,00 (19,20) 16,00 (19,20)
iz mobilnega v fiksno omrežje 50,00 (60,00) 12,40 (14,88) 12,40 (14,88)

Pošiljanje sporočil SMS 16,50 (19,80) / sporočilo
Pošiljanje sporočil MMS (do 100kb) (*) 16,50 (19,80) / sporočilo
Za sporočila MMS, ki so večja kot 100kb, vsakih nadaljnih 50kB 6,25 (7,50) / 50kb
tx-z

CaqKa ::

brez naročnine?
se še da dobit paket?

sicer je od 6-18h ravno čas ko se največ kliče (oziroma odvisno od posameznika)
če računaš da kličeš pol v prvi tarifi in pol v drugi prideš nekaj čez 20 sit z ddvjem

btw.. zakaj navajaš cene brez ddvja? glede na to da se tuki pogovarjamo samo za osebno uporabo ne pa za kake firme, mislim da nima smisla onih cen navajat.
ok.. bom naredil hitro računico, kakšno more bit razmerje da prideš na 22sit/min.
64% morš klicat v nižji tarifi, da je skupno povprečje potem 22sit/min
torej.. več kot polovico impulzov bi naj porabil v času med 18-6h ter za vikend.. hum?
tu bom reko nekaj drznega, kar je thomas reko v 15s interval temi, 'so si že izračunali da se jim izplača'

kakorkoli.. klic v vego in simobil v nižji tarifi je ultra poceni (sicer je tuki razmerje klicev da prideš na 22sit 87% - to pomeni, da bo denarnica zelo trpela če koga kličeš izven nižje tarife) .. še bolj pa klic na stacionarno..
kakšni so pogoji za sklenitev razmerja?

vseeno če ni naročnine lahko za tisto zapiješ še marsikaj pogovorov ali pa smsov..

aja.. ko imaš razčlenjne račun na katerem piše ob kateri uri si klical pa v katero omrežje.. pol itak lahko ga poskenira pa prilima v excel pa si sam poračuna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Dr_M ::

CaqKa: sej mi se pogovarjamo o mobilni telefoniji ane?? razn ce sm jest kej zgresu.

nevem od kje teb impulzi.... cene so navedene za minuto pogovora, ki se obracunavajo v 15 sekundnem intervalu (bedarija btw).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

CaqKa ::

>>> torej.. več kot polovico impulzov bi naj porabil v času med 18-6h ter za vikend.. hum?

impulz.. recimo da temu rečemo enota obračuna.. v naših primerih vglavnem 15 sekund, ker še ima redkokdo 1s obračuna.
nisem hotel reči naj porabi več kot polovico minut .. to se mi tak blesavo sliši...

ja itak da se o mobilni pogovarjamo.. in ja itak, da je 15s obračun nateg.. maš zgoraj link do teme ;)
tak kot je zgornjih debitelovih 19,2 sit/min v druga omrežja varljivih, so glih za dekoracijo.. no dokler nisi frik ki kliče samo med vikendom in ponoči :)

tx-z ::

CaqKa, duet pop maš pol 2 cifri...ni pa naročnine ja...ja nvem, greš tja, uzamš paket..dobiš 2sim-2cifri..in maš.....plačaš tok kt porabš....sproti na netu lahk gledaš porabo(na 1 dan se osvežuje no..)pošiljaš smse(po ceni 12SIT/sms...prvih 30zastonj).....cene brez ddv pa zto k sm sam kopiru...;)

ja se da...poglej tuki pa poglej različne pakete...tega sm omenu zto k mam pač jst tko...pa še nekdo drug drugo cifro..
tx-z

CaqKa ::

če sem prav zastopil imaš dva uporabnika od katerih eden plačuje 2500 naročnine, kar pomeni da če imaš dobrega očija/mamico imaš 0sit naročnine sicer pa 1250. hmm
in general bi reko tak:
če imaš kul očija ali pa mamico, pa če porabiš do 4ksit se ti splača imet tale duet pop, sicer pa je orto smart še vedno cenejši.. nevem točno kje se sekata premici impulzov pri posameznem paketu tak, da je lahko tista meja (4ksit) ki sem jo določil od oka, tudi višje ali nižje.

>>> po ceni 12SIT/sms...prvih 30zastonj
če pošlješ več kot 52 smsov na mesec si na boljšem v orto smart
12*52-12*30=264
5*52=260

sam sicer ne pošiljam dosti smsov iz telefona ker imam klapo, pa ker je tipkovnica bolj prijetna.. ampak poznam ljudi, ki pošljejo tudi 300 smsov na mesec.. tam se taka računica še kako pozna
kolko smsov ste poslali pretekli mesec vam ziher piše na računu.

orto smart je tak paket, ki je od naročniških daleč najcenejši v kolikor tvoj račun presega 5-6ksit na mesec.
je še kdo pogumen in misli, da ima najcenejši paket?

Dr_M ::

ja, sparat je treba. za vsako ceno. ane, CaqKa?




:\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

CaqKa ::

pri bencinu ne morem vzet cenejšega ali pa dražjega.. te pa če že tu lahko šparam, zakaj pa nebi?

aja, pa tole ni za vsako ceno.. ampak z malo znanja osnovnošolske matematike (seštevanje, množenje, deljenje, povprečna vrednost, nakloni premic, sečišča premic) pa si na konju.

Dr_M ::

ja tko na grobo receno mas prov.
ampak ce upostevas se druge dejavnike, potem pa samo mlatis prazno slamo. face it.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

tx-z ::

Zato mam zj vego(1SIT/sms) ;) v okviru vegafrendov:P
tx-z

CaqKa ::

ja sej. mislim za vsakega je treba posebej poračunat kaj se mu najbolj splača.. vsak ima svoj krog prijatelevj ki so na mobitelu ali pa simobilu.. potem recimo nekomu ne paše imet dveh telefonov, kot imaš recimo mobitel pa še tole vego zraven.
sicer sem sam imel halo romanco.. pa sem nosil tisti čas dva telefona s sabo.. (0 sit pa telefoniranje dokler se ni baterija spraznila :>).

Tilen ::

Jaz pa telefoniram in pišem tk malo, da mi je prav vseeno al je sms 15 al 20 sit :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

CaqKa ::

http://www.vecer.com/GSMpaketi/

tole je bolj informativno pomojem.. ker nevem kak točne cene imajo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezplačni pogovori ta vikend

Oddelek: Mobilne tehnologije
252676 (2097) Zeberdee
»

na izi (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
565917 (4398) Jan987
»

Moitel, SiMobil, ...?

Oddelek: Mobilne tehnologije
192917 (2488) Utk
»

Izguba pri 15s obračunskem intervalu

Oddelek: Mobilne tehnologije
372966 (2043) nick55
»

Simobil ponuja 5 sit na min. v svojem omrezju, a vendar?

Oddelek: Mobilne tehnologije
192161 (1442) svencbir

Več podobnih tem