» »

SMS Poštar v3.0

SMS Poštar v3.0

««
7 / 10
»»

Hardstyle ::

Mene pa zanima, če je komu že uspelo poslat sms iz eklape na simobilovi strani? Namreč kupil sem za cel sms (2.10€) in mi spodaj piše, da še imam 24smsov(to je omejitev na dan) in ko vpišem telefonsko številko in kliknem na klukico ne naredi nič oz. samo izbriše cifro. Smsa poslat pa ne morem. Pa cel čas dobivam billing popup kljub temu, da sem ze plačal.

Pasha ::

ja meni je uspelo...
ze stiri dni posiljam sms-e preko klape, sem kliknil tisto mesecno ... za 30 dni 24 sms-ov na dan za 2 €... in mi dela brez problemov...
vcasih celo ko posljem 3 sms na enkrat mi steje samo da sem enega poslal :D

zdaj pa nevem v cem je pri teb problem... sam vem ko sem klical na SiMobil center so mi rekli glede klape da imaju priprave ker vse prenavljajo in zato vcasih steka ... mogoce je tud to pri teb tako ...

Hardstyle ::

Potem takem šteka že 2 dni :D Kaj pa popup se še ti pojavlja?

Zgodovina sprememb…

Hardstyle ::

dvojni post

Zgodovina sprememb…

KmelJo ::

@kulSMS: ka bi se dalo kako naredit, da bi se pri pošiljanju sms-ov izpisala tvoja stevilka 29290440 in podobnih?
Ni važn', kdo zmaga, sam' da mi ne zgubimo!!!

Pasha ::

ne ne pojavlja se mi popup ...
odkar sem enkrat kliknil mesecno narocnino mi zdaj deluje normalno, kot prej ko ni blo placljivo,
pac z razliko da se doli pise kolki jih imam se na voljo ...

kulSMS ::

KmelJo ne razumem točno kaj si mislil s tisto številko?

Klemenn ::

prejemnik vidi številko v stilu 292... in ne tvoje številke!

KmelJo ::

Točno to, kar je napisal Klemenn!
Ni važn', kdo zmaga, sam' da mi ne zgubimo!!!

kulSMS ::

številka je pač taka kot jo določijo na najdi.si (oz. simobilu) in se je po moje ne da spreminjat.

Hardstyle ::

Kaj vam je res tak težko dat 2.10€ za 24smsov na dan vse dni v mesecu? Tole iz najdi.si je pa itak podn proti pravi klapi. Drugač, če koga zanima pa obstaja program, ki se poveže z novo klapo in lahko pošiljaš smse iz namizja.

WarpedGone ::

link?
Zbogom in hvala za vse ribe

kulSMS ::

meni je najdi.si vredu ker pošlje zelo hitro in je zelo zanesljiv, bolj kot stara klapa za novo ne vem.
Pa 2,10 € je zame veliko za sms-e, ker 100 sms-ov pač ne pošljem na mesec (zame bi bila primerna tarifa 5sit/sms (kot iz telefona))

matrix2 ::

hardstyle kako sedaj, a nam ne boš zaupal link??

Spidi2 ::

Imam eno vprašanje glede kulSMS Beta....in sicer, ko hočem poslat sms, mi vedno znova napiše "Ni uspešno poslano!" Kaj lahko naredim glede tega?
Saj vem, da je vprašanje debilno,ampak žal si sam ne znam pomagat!

P.S. Ni kriv ne anti-virus ne firewall, saj je povsod program odobren!

kulSMS ::

Poskusi še sebi poslat, pa poglej če res pride. v starejših verzijah je včasih bil sms poslan, pa je napisalo da ni.
sicer si pa prenesi najnovejšo verzijo kulNajdiSMS-a (beta-1.2), če še nisi.

CaqKa ::

in kaj naredim če mi popub bloker blokira klapin billing.php? in pošljem sms brez da sploh vidim da se ga zaračunava?
to se mi namreč dogaja na maxthonu. pa kolkor sem videl ie7 tudi po defultu ne prikaže tega popupa. na sami strani pa sicer nikjer nič ne piše o kakem zaračunavanju.

/edit: aha.. v tem primeru je ponovni priklican popup. sporočilo se pa ne pošlje (counter še vedno ostane na 24 sporočil na voljo.)

ni mi pa nekaj jasno.. zakaj imaš na voljo samo 24 sporočil kljub temu da plačaš...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Hardstyle ::

matrix: simobilova stran ima iskalnik, ki verjel ali ne celo deluje ampak problem je, ker moraš nekaj vpisat. Za začetek vpiši miniklapa. Kot sem rekel, deluje samo na visti.

matrix2 ::

hardstyle: to sem že videl prvi dan, vendar mi ne koristi mam XP-je, sem mislil da imaš kaj bolj uporabnega:\

A ima mogoče že kdo kakšen delujoč programček kot so bili SMSCenter, SMSpoštar, Sender... za plačljivo klapo??

Za enkrat najdi.si dela super, vendar bodo bojda tudi to kmalu ukinili:(

Spidi2 ::

kulSMS sej sem probal poslat tud samemu sebi, pa mi nič ne gre...sem že razmišljal,da je mogoče kaj z geslom, sam sem pri punci downloadal tvoj program, pa je pri njej čist vredu delalo, nakar sem njeno tel. in geslo vtipkal pri sebi pa je spet napisalo "Ni uspešno poslano!" Probal sem tud izklopit tako firewall kot tudi anti-virus, pa še kr ni delovalo, tako da mi očitno ni usojeno uporabljat tvojega programa :D Jaz mislim,da ne prebere kode pravilno (tistih 3 črk, ki jih je treba vpisat).Če boš našel kako rešitev, javi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spidi2 ()

kulSMS ::

Poskusi s Tem KulNajdiSMS-om odkrit, kje se zatakne in mu poskušaj pomagat (kliknit na kakšen gumb, kakšno opozorilo (ob)odkljukat,...)

matrix2 ::

če lahko kakor koli pomagam....

Pri meni je bila zadeva podobna in sem jo uspel rešit. Greš na najdi.si in ko se ti odpirajo okna te nekaj sprašuje mislim da v stilu, če hočeš varno povezavo, nakar obkljukaj da te več ne opozarja, mogoče te to reši8-)

kulSMS ::

načeloma naj bi to pomagalo, pa v IE-ju je to potrebno naredit ne v FireFox-u

KmelJo ::

Če me spomin ne vara, jaz nisem rabil nič potrjevat niti v IE niti v FF.
Pri vpisu kode vnesi VELIKE črke (če nisi prej tega delu), ker meni včasih tudi ne pošlje sms-a, po večini pa mi to naredi (90%).
Ni važn', kdo zmaga, sam' da mi ne zgubimo!!!

Spidi2 ::

Končno sem pogruntal...IE uporabljam samo občasno in imam zarad tega v IE-ju nastavljeno varnost na visoko, kar je očitno bil vzrok mojemu problemu, saj je takoj ko sem to spremenil šlo poslat sms.
Tako da hvala vsem za pomoč!
P.S.kulSMS je res vredu stvarca :D

twosocks ::

A ta verzija tut podpira cmd line? kot prejšnja prkeo klape? Se dazrihtat? HVALA!
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

kulSMS ::

Prenesi novo verzijo (kulNajdiSMS 1.3)
uporaba za cmd:
kulNajdiSMS 040222555 "To je moje sporocilo\nlLP kulSMS"
\nl = nova vrstica

Calligula ::

Dve vprasanji:

1. Se da in kako potem to zgleda, placat tista 2.10 Eura tudi ce mas Halo kartico?
2. Potem dela enako kot prej z KULsmsom kot je prej dokler je bila brezplacna?

kulSMS ::

stari kulSMS v2.4 ne deluje s klapo, tako vsaj pravijo:D

matrix2 ::

tole bo menda rešitev za novo klapo...

Javite ko stestirate!!

klik,klik...

steev ::

Download ne dela na tej strani.
:|

matrix2 ::

gasperxp ::

ne dela:)

KmelJo ::

Tudi meni ne dela! :(
Ni važn', kdo zmaga, sam' da mi ne zgubimo!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KmelJo ()

matrix2 ::

nekaj se je omenjalo, da pošlje vendar samo preko plačljive klape, če prej plačaš tistih 2,10€, zadeva kot veste namreč ni več brezplačna:(

Calligula ::

A je mozno z SMSsend na telefonu z kakimi nastavitvami koristit tistih 24 brezplacnih dnevnih smsov z simobilovo reklamo notri?

kulSMS ::

Prenesi kulSMS v3.0
novosti:
*deluje s plačljivo klapo

matrix2 ::

KULsms; NO COMENT:D

Samo bi te nekaj vprašal, kaj v navodilih pomni tvoje sporočilo;

Pošiljanje iz ukazne vrstice...

Nekaj takšnega sem zasledil tudi pri Kulnajdi.si, vendar si ne znam razložiti, čemu to služi, ter kako uporabit?? A je možno pošiljanje z drugo številko pri plačljivi klapi, kot je bilo recimo prej v starih časih8-)

kulSMS ::

kulsms 38640222555#38641333777 "To je moje sporocilo\nlLP kulSMS"
pomeni
sms z vsebino:
To je moje sporocilo
LP kulSMS

pošlje na ti dve številki:
38640222555
38641333777

Klemenn ::

ka pa verzija za najdi si? bo še kej razvijana? :)

kulSMS ::

bo če bo to potrebno!

Klemenn ::

je :)

kulSMS ::

kaj imaš v mislih za popravit?

Klemenn ::

bi lahk to popravu, da bi recimo v enem lahko poslal več smsov na ekrat....napišeš recimo za 3 smse, pol pa program sam razbije to in pošlje pač v treh sms-ih?

-arhiv smsov
-preglednejši imenik
:)

kulSMS ::

Novi verziji kulSMS-a in kulNajdiSMS-a

Prenesi kulSMS v3.2
novosti:
*omogoča uvoz imenika iz kulSMS, kulNajdiSMS, neox Sender, SMS Center, SMS Poštar
*omogoča urejanje imenika po abecedi, izločanje podvojenih vnosov
*preverja če so na voljo posodobitve


kulNajdiSMS v1.5
*omogoča pošiljanje velikega sporočila do 400 znakov (pošlje več manjših sporočil po 85 znakov)
*omogoča uvoz imenika iz kulSMS, kulNajdiSMS, neox Sender, SMS Center, SMS Poštar
*omogoča urejanje imenika po abecedi, izločanje podvojenih vnosov
*preverja če so na voljo posodobitve

matrix2 ::

kulSMS ti si z eno besedo totalni garač!!

Kaj pa porečeš na idejo da bi bilo možno pošiljati z drugo številko, kot so to že imele prejšne verzije podobnih programov na klapi??

Klemenn ::

totalni garač ni ena beseda :)

p.s.: pogrešamo malo olepšan gui za vnos v imenik

kulSMS ::

iz druge številke pošiljat .. to pa res ne vem kako se naredi.

gui pri kulnajdi je pa že malo lepši (uporabnejši - lažje za poiskat osebo), ker je ime na začetku.

Klemenn ::

men ne dela več kulsms...
še komu?

kulSMS ::

kulNajdiSMS spet dela!
Prenesi kulNajdiSMS v1.6
««
7 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezplačno pošiljanje sms

Oddelek: Mobilne tehnologije
108390 (4376) Gandalfar
»

Nujnost instaliranja Windows Live Messengerja ob prijavi v MSN Messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
123672 (3049) jakal
»

Žepni prenosni disk

Oddelek: Kaj kupiti
91628 (1417) bukev
»

Upravljanje PC-ja preko daljinca

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
325821 (4394) kulSMS
»

Čuden SMS - poslan iz številke +000

Oddelek: Omrežja in internet
223533 (2523) EasyCoding

Več podobnih tem