» »

SMS Poštar v3.0

SMS Poštar v3.0

««
8 / 10
»»

;-) ::

Zakaj pa ne FreeCall?

Nesta ::

Kaj pa je s FreeCall-om?

;-) ::

Ja a negre smsov pošiljat?

Nesta ::

Samo 5 free SMSov z ene mobilne stevilke

barelyLegal ::

KulSMS, prvo kot prvo hvala za program! odličen (je bil, dokler je deloval), zdaj so nekakšni problemi... če sms razdelim na 2 ali več delov, prvega ne pošlje :S lahko da samo sedaj in samo meni, ampak trenutno je tako :S
Error

kulSMS ::

res ne pošlje (naj bi bilo preveč znakov), so verjetno tudi to spremenili.
imajo pa res preveč časa!

bom popravil enkrat danes

;-) ::

Aja torej freecall odpade;( Kaj pa kakšna druga alternativa ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Nesta ::

Obstaja se CallWave
Potrebno je imet account na googlu, na strani kliknes na povezavo: Add Google Gadget, potem nastavis tvojo stevilko(lahko tudi katerokoli drugo ), mail ipd pod settings, in za Carrier izberes International.
Lahko posljes 5 smsov na dan.

kulSMS ::

barelyLegal:
z novo verzijo 1.7 pa bi moralo poslati tudi prvi del SMS-a

barelyLegal ::

Hm, hvala za novico, ampak na strani http://www.geocities.com/kulsms/ ne najdem tega ...
mirror kulSMS verzija 3.0: je v bistvu za simobil :s
Error

Zgodovina sprememb…

kulSMS ::

Poglej sem za kulNajdiSMS v1.7
sicer te pa program sam obvesti o novi verziji in samo klikneš na tisto opozorilo!

barelyLegal ::

uuu, hvala, super dela...
veš kaj me še zanima, to so zgolj finese, a se da mogoče vplivat na vrstni red prispelih sporočil? Ker če pošlem na enkrat npr. 2 smsa, na začetek pošlje 2/2 potem 1/2 , skratka, obrne vrstni red. bi šlo, da bi prvi del sporočila na vrhu izpisal in pod njim drugi del?
Error

kulSMS ::

če te prav razumem bi rad pošiljal sporočila v obratnem vrstnem redu, da bi se ti v telefonu izpisala v pravem vrstnem redu (novejše poročilo je na vrhu v telefonu) ??

barelyLegal ::

natanko tako!

sedaj je problem, če npr. pošljem komu 2 smsa in on ne vidi oz. sliši takoj, pa se mu smsi razvrstijo
2/2
1/2

in ker ne piše to nikjer, odpre seveda prvega na seznamu, ki je pa drugi poslan... in bere obratno sms-e, kar pa ni ravno najbolje.. se da to porihtat?
Error

Nesta ::

Se samo meni kulnajdisms programcev sesuva? ;(

OSA ::

Meni ne prikaže tistih 3 znakov, ki jih moram vpisat za kodo.

P.S. sem že rešil s pomočjo avtorja... v mapi kjer je inštaliran program je bilo potrebno narediti mapo z imenom debug, in potem program zagnati preko start/zaženi..... in sedaj dela normalno. Vse pohvale avtorju.

lp OSA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OSA ()

Nesta ::

Meni to vedno javi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

kulSMS ::

Lahko pa poskusiš program zagnat na ta način
Start --> run (Zaženi) in vpiši
"c:\Program Files\kulsms\najdisms\kulNajdiSMS" /debug

še prej moraš v mapi
c:\Program Files\kulsms\najdisms\
utvarit mapo
debug

Tako boš videl kaj se dogaja med pošiljanjem!

Spidi ::

Živjo kulSMS, najprej bi te rad pohvalil za tvoje odlično delo!

Uporabljam že tvoj program dalj časa in sem zelo zadovoljen z njemu. Vprašal pa bi te ali imaš v kakšni od naslednjih verzij v načrtu dodati pošiljanje smsja več uporabnikom hkrati (skupini)?

markoajda ::

Prosim, da kdo naloži NajdiSMS, ker ga na strani programa ni več.

barelyLegal ::

ne samo, da ga ni več možno dobiti, tudi dela ne več. Vsaj meni ne, vsaj danes ne. Kaj več infotov glede tega? :s
Error

KmelJo ::

Meni je poslalo normalno sms. :))
Ni važn', kdo zmaga, sam' da mi ne zgubimo!!!

kulSMS ::

Program še vedno dela, le na strani ne sme biti, ker so iz najdi.si malo zatežili, da ni v skladu s pogoji uporabe.

markoajda ::

Ali lahko program kam naložiš? Ali pa vsaj pošleš po email-u?

Klemenn ::

se bo program tut kaj razvijal?

*pošiljanje smsov v obratnem vrstnem redu (ker zdaj uporabnik res dobi najprej tistega zadnjega)

*nek ločilni element (barva) med smsi...(da ne pošlješ K v enem smsu, lemenn pa v naslednjem) - (ali pa neko napredno logiko pošiljanja pogruntaš) :)

kulSMS ::

glede razvoja je vprašanje kako bo.

pošiljanje v obratnem vrstnem redu je dobro, če sporočila ne prebereš takoj. (če ga je pa malo čudno zgleda)

glede razdeljevanja sporočila na več kosov
malo problematično preveč skrajševat sporočila ker je le 79 znakov.
Mogoče bi bilo dobro, da recimo če z besedo, ki jo prenesem v naslednji kos izgubim manj kot 5 znakov jo prenesem, sicer pa ne.

Morem vas pohvalit vse pridne uporabnike kulNajdiSMS-a ....
danes se je zgodil 5000 zagon programa

(šteje se od 14.3.2007, ko je bilo uvedeno preverjanje, če obstaja novejša verzija programa)

Klemenn ::

zarazvoj...:

da bi se pošiljanje sporočila (če je razbito na dele) izvajalo toliko časa dokler ni uspešno poslano, ne pa da ti pač napiše poslano 1,3 neposlano 2...

to ni tak napredek? :)

peter00 ::

ma jebovas zakaj ne sprogramirate kej raje :P
jaz mam en svoj programcek SendSMS 3 ce komu rabi ... prek najdi.si mwahahaha

Green theme

Default theme, under linux
peter

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: peter00 ()

Klemenn ::

in kaj je boljši od unega prej? kaj zna kar kulnajdisms ne zna?

peter00 ::

Nimam pojma, zaenkrat ga uporablja samo punca, pa par kolegov. Nisem se vprasal za mnenja, cepraw punca je kr navdusena.

Sam sem ga zacel pred mesecem dni komaj, in je se ogromno stvari za dodat. Med drugim ni bil misljen za najdi.si, ampak nasplosno program + plugini za strani. + Plugin generator. Za mravljico in SMSaj pa kakorli kar se da prek htmlja izpolnit - generator je treba se napisat do konca. Ne vem, ma kdo se ta kulNajdiSMS? Ker link ni dostopen? Can I have it? :D

ma ta je opensource ;))
pa zaenkrat kar lepo laufa ze odkar sem ga zacel. jedro je ostalo isto, sprva je bil v konzoli sedaj je tko. ni pa bilo se problemov, bomo videli. Bomo videli sploh koliko casa bodo se najdi.si in ostali ponudniki bresplacnih smsov na voljo? Se kdo spozna globlje v te vode??

lp

--
edit:
ne morem vedet kaj ima kulnajdisms, ker ga se nism zagnal nikoli ;)
peter

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: peter00 ()

peter00 ::

zaenkrat je tole implementirano:
- posiljanje kamorkoli v slo (kot na najdi.si)
- avtomatsko razkosanje daljsega smsa in posiljanje po kosih s preverjanjem in retry
- imenik
- preskok verifikacije (a si res clowk)
- teme -> to more bit! :D yeeaaa
- direktno posiljanje -> naj bi blo hitreje, ma je se vse v zraku, ker je dosti time.sleep() for zaradi ispisa v statusbaru in ni opazit
- avtomatski presledki med posiljanjem
- avtomatsko posiljanje razkosanega smsa ce je izbrano preskoci verifikacijo
- databaza za hashe ki so asociirani s slikcami
- enkrat se prijavi/odjavi, pol pa posilja smse, to ga naredi hitrejsega
- shrani / zloadaj shranjen sms
- kalkulator koliko smsov
- izlusci iz forma ce je bilo sporocilo poslano ali ne
- total human mode ;) gre na najdi.si, klikne brezplacni sms, in izpolnjuje naprej s casovnimi presledki, hkrati se identificira za vsak action kot mozilla na winnt, vlece za sabo referrer, drzi cookije
- installer za winse

-----
se v delu zaenkrat:
- generator pluginov za forme. enkrat ga vodis skozi, pa si zapolne kje in kaj je izpolnil, pol pa naredi shemo, ki sluzi kot plugin.
- podpora za najdi.si, mravljica.net, SMSaj.com
- posiljanje istega smsa (ali vec kosov) hkrati na vec stevilk.
- kalkulator kolko smsov je se na voljo in v primeru da je premalo, te opozori
- language packs (vsaj slo in eng), zaenkrat je vse v eng
- accelerator tipke za tipkownico (Ctrl+s ...)
- password cracker
- prijavi me in poslji geslo
- history funkcija kaj in komu je bilo poslano
- progressbar indikator koliko smsov je se na voljo
- bolj stylish izgled in bolj uporaben, trenutno je srednje nakicano :)
- konzolno zalaufanje, recimo pod linuxom si naredis runlevel al pa samo na neki komadi monitoriras output in ce je | grep "blabla" match, pol ti senda komando, da te obvesti o cemerkoli ze si nastavis. itq je easy ko je enkrat funkcija implementirana.
- auto updater
- se hitrejse delovanje
- bwo, pride sproti ko programiras kako funkcijo, se ti vklopi svetilka za kaj drugega. odvisno od prostega casa tudi.
peter

kulSMS ::

- preskok verifikacije (a si res clowk)
- total human mode

to dvoje po moje ne gre skupaj. Vsaj prvič moraš geslo vpisat.
Ali morda iz slikice razbereš geslo?

peter00 ::

Tisti image ko mores vpisat verification word, 3 random crke glede na hash, ki ti ga posreduje server, se da bypassat zelo na easy ;)
Kako si ti resil to? Imas opravka s slikico al ne?
Lahko bi resil tudi z OCR-jem, samo dvomim da je kak tako razvit ze, oz. po moje bi blo cel kup tezav.

pri total human mode je fora, da je vse tako kot da bi ti brskaril po internetu. Torej te vprasa da vpises verifikacijo iz slike in jo posreduje na server. Ta opcija je glede verificationa ravno nasprotna tisti zgoraj. Ne razumem kaj ti ne gre v racun? bodi bolj tocen.


Emm ..lahk mogoce posredujes link od kulnajdisms?
peter

peter00 ::

Torrent:
http://www.mininova.org/tor/692738

Serijska za dekriptat arhiv:
NVQO0E2FX1T00G

(copy/paste)


try it yourself :P
Alternativnih programov ni nikoli dovolj ane? no :D
----

EDIT:
Samo na windowsu zgleda malo drugace na zalost .. bwo, problem z wxpythonom, oz. ni problem ampak ker uporablja native controlse od platforme.
peter

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: peter00 ()

kulSMS ::

jaz sem rešil tisto slikico tako, da prvič vpišeš tiste 3 črke nato pa vedno uporablja iste. (lahko pa tudi vsakič vpisuješ)
poglej pod ZS za program

peter00 ::

Mhm to je ta teorija ja. Bedno se mi zdi da imajo tako "super" zascito. Da lahko vsilis vedno en in isti hash + besedo.
jaz sem sprva pustil noter en preset, tako da ti niti enkrat ni blo treba vpisovat, sem jaz na zacetku pa je, samo pol ce slucajno gledajo statistiko, bo ena slicica tolko ponucana, da bo dobil hard disk bad sector in pol bodo mene tozli :D lol ne hecam se.

morem probat ce prime None:'', al '':'', ali kaj takega.

---
aja pa glede programa nasplosno, jaz full uzivam pisat take programcke in dodajat funkcionalnosti, in vcasih pretiravam z izrazi, zato ne se smejat. Aja pa ne vem zakaj je v anglescini, cepraw pol pol je, nee stvari so kr po slovensko not haha. Bolj malokrat objavljam, bi pisal v slovenscini pa se cudno pocutim ko ne najdem tapravih izrazov pol pa mesam.
peter

peter00 ::

pa ce bi kdo linux verzijo - pride dosti bolj lusna ;)
can do.
peter

WarpedGone ::

men bi linux verzija fejst prav prsla
Zbogom in hvala za vse ribe

peter00 ::

Thats it .. linux verzija:
http://users.volja.net/pkslo/gui_linux....
peter

peter00 ::

SendSMS 3, beta 2 je tuki ;)

zgleda tako:
SendSMS 3, beta2

Dostopen je tukaj:
mininova

Tokrat je manj komplikacij s paketom. Je kar cela mapa na torrentu, in ce ste ze prej imeli instaliran python in ostalo, vam ga sedaj ni treba ponovno instalirat. In niti downlaodat, tako da lahk za download odkljukate v torrentu samo "SendSMS installer.exe".

Program se zdalec ni popoln in mimogrede lahko med uporabo najdete kak bug :P

lp
peter

barelyLegal ::

kul sms mislim da zopet samo 1 sms pošlje, ostale ne :(

si loadam SendSMS, bom poročal kako deluje

EDIT: senssms ima (mislim, da) isti problem kot kul sms. Drugače je lep programček, ampak je treba veliko stvari inštalirat (no, veliko, vsekakor več kot za kul sms;))
Error

Zgodovina sprememb…

kulSMS ::

imam občutek, da so na najdi.si odkrili, da jim poskušamo podtaknit vedno isto kodo.
mogoče me pa občutek vara?!

peter00 ::

prav s tem namenom sem prisel danes na forum.
Veliki problemi so s tem ja. Se pa da posiljat ce slikico vedno vpises znova. Tudi moj prog ima probleme + se neki cudnega se dogaja, bom skusal odkrit.

po moje nima niti smisla da se tukaj pogovarjamo. Ce so to odkrili je bolj verjetno da so prebrali kot pa odkrili.

edit:
pri meni deluje beta 1 bolje kot beta 2 trenutno. Nekaj so form spremenili mam obcutek. Hkrati pa ne refresha nove slikce ko posljes sms, ker neki crkne..
peter

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: peter00 ()

barelyLegal ::

peter00 res je, slikica se ne osveži. mislim, da s kombinacijo logout in login osveži zopet sliko, drugače pa ne.

kulSMS in peter00 preko zasebnih sporočil sodelujta, s skupnimi močmi bosta zagotovo premagala "hekerje" na najdi.si:D
razpravljat na forumu (javno) pa vsekakor daje prednost njim
Error

Zgodovina sprememb…

peter00 ::

Trenutni popravek verzije 3, beta 2:
SendSMS 3, beta2 popravek 1

Zaenkrat nisem delal installerja ker nima smisla, samo skopirajte tega povrhu ze obstojecega fajla v mapi:
c:\program files\SendSMS\SendSMS 3 beta2\
(overwrite)

oz. kamorkoli ze ste instalirali. Ne mesat tega s starejsio(beta 1) verzijo.

Slikca ni resena, se pa osvezuje. Pa sedaj pravilno izpisuje ce je bilo sporocilo poslano. Prej je neki preskoclo in se ni vidlo al je blo poslano al ne.
peter

peter00 ::

In popravek 2. Sedaj pa mislim da ne bo vec tezav.
Sem sprobaval neki na winsu, in sedaj ni delal queue praw :D jaooo.

http://www.mininova.org/tor/699054

opozorilo: Starejsi popravek v prejsnjem postu je bil odstranjen, da nebi prislo do zmede. Ima napako, ki je odpravljena v novem popravku, ki je dosegljiv na mininovi.


Torej se enkrat. Za tiste ki nimate instalirano se nicesar:
-------------------------------------------------------
Poberite tale fajl in zdownlodajte s torrentom vse:
http://www.mininova.org/tor/696493
Sledite prilozenim navodilom

Nato pa poberite se tale popravek (glavni program)
http://www.mininova.org/tor/699054
In ga POVOZITE!! Nahajati bi se moral v:
c:\program files\sendsms\sendsms 3 beta 2\



Za tiste ki imate ze program sendsms3, beta2, vendar ne ne najnovejsega popravka:
-------------------------------------------------
Poberite samo novejsi popravek s torrenta:
http://www.mininova.org/tor/699054

To je vse.
Lp
peter

Hardstyle ::

KulSMS ne deluje več z klapo? Mi ene par x spodaj napiše da preverja uporabniško ime in geslo kljub temu, da sem oboje 100% pravilno vpisal.

kulSMS ::

kulSMS sem pravkar preizkusil in mi dela. (mogoče nisi nakupa na strani od klape opravil)

Hardstyle ::

Danes še lahko pošljem 16smsov in preko opere mi gre normalno se logirat pa poslat in sms tudi dobim. Firewalla nimam tak, da ne vem kje je problem. Sem pa probal verzijo 3.0 in pa 3.2 pa dobena ne radi.

Klemenn ::

kulnajdisms ne bo več nikoli znal pošiljati več smsov? zdaj samo enega :(
««
8 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezplačno pošiljanje sms

Oddelek: Mobilne tehnologije
108382 (4368) Gandalfar
»

Nujnost instaliranja Windows Live Messengerja ob prijavi v MSN Messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
123668 (3045) jakal
»

Žepni prenosni disk

Oddelek: Kaj kupiti
91623 (1412) bukev
»

Upravljanje PC-ja preko daljinca

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
325815 (4388) kulSMS
»

Čuden SMS - poslan iz številke +000

Oddelek: Omrežja in internet
223527 (2517) EasyCoding

Več podobnih tem