» »

SMS Poštar v3.0

SMS Poštar v3.0

««
«
1 / 10
»»

DMouse ::

Izšel je nov SMS Poštar, ki (končno) omogoča pošiljanje preko Klape. Sprobajte, pa povejte kako se vam obnese, pa če je še kaj za spremenit/dodat.

LP,
Klemen
  • preklical razglas: Primoz ()

|ke ::

Tega programa še nkol nism uporablav.. A so sms-i poslani s tem programom zastonj al...?:8)
Ike

DMouse ::

Zastonj so ja :)

kajzer ::

Škoda ko je sam za simobilovce. A obstaja tut kak za nas mobitelovce? :))

DMouse ::

A nimaš nobenga kolega na Simobilu, ki bi ti posodu username/password?

ABX ::

Ja samo potem prejemniki mislijo da jim je poslal sms kolega.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

kajzer ::

Ja, glih to je problem.

DMouse ::

Daš v podpis svoj ime pa gsm... se da nastavit da ti ga avtomatsko prilima zraven

Caligula ::

A pr E-klapi mas lahk predplacnisko Simobilovo kartico?

sajmon ::

@Caligula: meni deluje z predplačniško kartico. Edino na 3. mesece jo bo verjetno treba polnit za 1000 sit.

Caligula ::

No vredu. Bo treba kako dobit zgleda.

Sydk ::

Evo nasel enega grdega hrošča v programu ki je zelo moteč, namreč napisem kratek stavek oz. vprasanje a ko hočem na koncu postavit VPRAŠAJ mi ga le tega vrže na sredo stavka ali pa kar na zacetek8-O kr neki

kaj je avtor tega programa mislil da bomo namesto ? pisali na koncu stavka vprašaj>:D

DMouse ::

Se to dogaja še komu?

madmitch ::

Meni ne
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

DMouse ::

Sydk: maš prenosnik?

Sydk ::

DMouse: ne:)) mam AMD sistem z winXP, jutri poskusim se na kompu od punce in poročam...
sem pa skoraj prepričan da je nekaj s programom ker ko naredim oklepaj mi izpise zaklepaj se pravi namesto ) mi naredi (
vsa ostala šara v winsih (in te ni malo) mi deluje brez problemov:))

BaRtMaN ::

Dej poglej, če ti ob zagonu programa tipkovnica preklopi na angleško.
Meni sicer deluje brez problema.

go_kyu ::

Sydk isto.. amd pa winxp pa se mi dogaja isto.. pol pa dva uprasaja napisem pa je :)
Life is life...

rap3r ::

Men strani noče odpret, je to še aktualno?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Sydk ::

go_kyu: men tut če 2 uprašaja napišem, mi jih oba vrže na začetek stavka:))

BaRtMaN: tipkovnico sem prestavil na angleško, nč pomagal samo se vecjo zbrko sem imel na tipkovnici:'(

sem pa zdej poiskusil tudi pri punci, isto ma amd win xp pro, pa vse updejtan pa zrihtan use ji dela lepo in prav
samo v tem programu ji pa serje tocno tako kot meni, se prav piše vse lepo prav a ko hočeš postavit na koncu kako ločilo ga da na zacetek stavka...ne vem no lahko da je to bug:)) ali pa kaka druga banalna fora, drugace pa super uporaben programcek
LP

largie ::

sem sprobal še jaz, ko vpišem vprašaj mi ga vrže na začetek, ko stisnem naslednjo črko ali številko za vprašajem pa da vprašaj na konec kamor spada. pravzaprav to dela za vse znake ki niso črke ali številke.

DMouse ::

Rap3r: stran ne dela, ker neki delajo na transformatorju pa so odklopil štrom...

Sydk: ta problem je res nenavaden, je pa verjetno povezano s štetjem znakov... očitno okno enkrat zgubi fokus, nimam pa pojma zakaj, še manj pa zakaj ravno pri vprašaju. Bom poskusil štetje izvesti kako drugače in ti pošljem nov program, da boš povedal če je ok. Je pa spet malo čudno, da enim dela dobro, drugim pa ne...

rap3r ::

Če sm prov zastopu, je zadeva delujoča samo preko simobila oz klape?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

go_kyu ::

jap
Life is life...

madmitch ::

In dela zelo dobro, preverjeno z Mobitelom, Operaterjem iz Holandije, Francije, Nemčije, Italije.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Tarzan ::

Linux verzija bi bila awesome!

DMouse ::

Si že probu pognat pod wine?

CaqKa ::

kater web vmesnik uporablja ta zadeva?
ker meni je preko e-klape šlo pošiljat smse
preko zdajšne vodafone klape mi jih ne gre... (sem ustvaril na isto številko insto uporabniško), če pa zadevo sprobam s tem programom pa pošlje...

DMouse ::

Program pošilja na enak način kot brskalnik ko se prijaviš prek klapa.simobil.net... tko da verjetno ti kej narobe delaš. Tam ko pišeš sms morš najprej dodat številke v seznam, ni dost da jo samo napišeš v textbox in pritisneš pošlji.

CaqKa ::

ok.. spet zgleda enako neintuitiven vmesnik kot pri eklapi in enako se bom zgleda prejezil ob njem.. zgleda da spet ob istih napakah...

http://klapa.simobil.net/ >>> kje se tukaj zlogiram v sistem? (slikco prosim)

nadalje... kako dodam v seznam neko številko? torej tako da pošlje.

CaqKa ::

glede one druge zadeve.. nevermind.. zgleda da ko sem prvič pošiljal sem ob kliku za dodajanje telefonske očitno prispel na "the page cannot be displayed"


kakorkoli.. zakaj bi sploh moral vsakič potrjevat vnos številke?

Sambrosa ::

zanima me kako poslati sms na hrvaško in sicer npr na 041-xxx-xxx. kako morš narediti ,na 00 pol pa v okno kaj napišem

Tody ::

napišeš omrežno številko brez 0 in potem navadno številko mobitela

DMouse ::

Napišeš mednarodno številko brez 00 oz. +. Primer: 38641333444

largie ::

:\
pošlješ enako kot če bi bil naslovnik v sloveniji.

DMouse ::

Uf, površno berem.
Če je hrvaška številka, narediš tako kot sem prej povedal, če je slovenska (ne glede na to kje se trenutno nahaja), pa kot običajno.

DejaVu ::

super program! pohvale vredno! ;)

DejaVu ::

kaj zaj to? klapa ne dela? a vam tudi ne posilja sporocil? al ma to kaksno omejitev?

DMouse ::

Ja, klapa med vikendi včasih odpove in je treba počakat do ponedeljka, da admin pride v službo in zadevo spet požene... Med tednom pa dela zelo zanesljivo, med 95% in 100%.

rap3r ::

Mislm da je neki tazga ja
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

DejaVu ::

smo ze med tednom pa se ni blo nic pognano :D

jao, zaj bojo ludi dobli smse stare 3 dni ahahahaha damn.

DMouse ::

bobby ::

Klapa is BACK again!!
poslal prek sms postarja, dela,...
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

DejaVu ::

vemo, ze vec kot 20 ur :D

simcek009 ::

itak da dela, pa še free je za poslt, je kull !

Twoface ::

" ne morem se prijaviti,mogoce je geslo napacno"

???
Ktero geslo? tisto ko sm se prijavo na simobilu? KO sm ga potril ?
Al ID ko sem dobil sms?

10x!
ĐONI BI GUT!

Sambrosa ::

a mogoče kdo ve katero cifo morm napisat če hočem napisat sms v nemčijo in kje so te mednarodne cifre za pogledat

sash ::

nemčija je ++49 (0049)
--------------------
Think different...
TOROiD Group

drejc ::

A da bi na več cifr naenkrat (do 30 recimo) poslou gre?

drejc ::

No, še neki za nasledn build... proxy server settingi bi bli zaželjeni.

btw: je ta prog v javi spisan?
««
«
1 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezplačno pošiljanje sms

Oddelek: Mobilne tehnologije
108384 (4370) Gandalfar
»

Nujnost instaliranja Windows Live Messengerja ob prijavi v MSN Messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
123668 (3045) jakal
»

Žepni prenosni disk

Oddelek: Kaj kupiti
91624 (1413) bukev
»

Upravljanje PC-ja preko daljinca

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
325815 (4388) kulSMS
»

Čuden SMS - poslan iz številke +000

Oddelek: Omrežja in internet
223529 (2519) EasyCoding

Več podobnih tem