» »

SMS Poštar v3.0

SMS Poštar v3.0

««
9 / 10
»»

Hardstyle ::

Zdaj sem inštaliral Visto ultimate in mi kulSMS še vedno ne deluje. Tam mi par x napiše da vnaša up. ime in geslo pa da vpisuje cifro ... potem pa napiše da sms nebo dostavljen. Sem pa pozabil program zapret in mi je čez pol minute napisalo da je sms bil poslan.:\ smsa pa nisem dobil.

Edit:
sem zdaj zagnal debug in dobim error:

EAccessViolation Error raised, with message: Access violation at address 0047A6BB in modul 'kulSMS-debug.exe'. Read of address 00000000.

Potem ko kliknem ok mi napiše preverite up.ime in geslo, čeprav je v debug oknu že odprti obrazec za vnos številke in texta torej je geslo in up. ime pravilno drugače do tja nebi prišel. In ko še 1x kliknem OK mi napiše "EExternalException error raised, with message: External exception 0. in ko še zadnjič kliknem OK mi še 1x napiše, da naj preverim up ime in geslo.

Zgodovina sprememb…

peter00 ::

kulnajdisms ne bo več nikoli znal pošiljati več smsov? zdaj samo enega :(


Problem je najdi.si kateri so nedavno nazaj odpravili otrocje smesno varnostno luknjo na svojem strezniku. Res me zanima kdo je zaposlen pri programiranju captche. bhihi :D

edit:
Trimestno kodo je treba za vsak sms posebej vpisat, to sem imel v mislih zgoraj.
peter

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: peter00 ()

peter00 ::

storitev je zacasno onemogocena ;(
peter

kulSMS ::

Zaradi vzdrževalnih del storitev trenutno ni na voljo.
Kaj nam bodo pa sedaj naredili ?!?
....verjetno UHZ (ultrahudazascita)

peter00 ::

supercaptcha ... al pa voice verification .. :D
smotani so

zadnji updejt, pol se bo program sam updejtal ce to vklopite in ce se mi bo dalo programirat lol
http://www.mininova.org/tor/715711
peter

peter00 ::

Dela sploh ta updejt? se prijavi uspesno?? ker na win nisem testiral nic.
Je pa treba posiljat smse tako da se za vsakega vpise svojo 3-mestno besedo zaenkrat ..

lp
peter

barelyLegal ::

kulSMS, mislim da ze dolg časa ne deluje več, da bi poslal več sms hkrati. Če boš imel čas, bi te prosil, da to popraviš, če pa ne, pa tudi prav. Vseeno raje pošiljam prek kul sms, kot pa iz najdi.si. :) zaradi imenika, avtomatske registracije...
Error

jc ::

se še kje da dobiti sms send?ker na mininovi ni seederjev

peter00 ::

more delat, je prej kolegica pobrala dol:
http://www.mininova.org/tor/696493

+ zadnji updejt, rocno ga mors prekopirat cez:
http://www.mininova.org/tor/715711
peter

peter00 ::

Rocni updejt v3.1, ce se noce sam updejtat.
Sicer je treba samo zbrisat data/config fajl.

sendsms 3.1

btw, meni kulnajdisms dela kul ;)
peter

akulp ::

Tudi meni dela kulSMS brez težav (registiran uporabnik).

Le z eno "lepotno npako". Vedno mi najprej javi, da sporočilo verjetno NE bo uspešno poslano, čeprav potem ko preverja vedno javi, da je bilo poslano in do sedaj je vedno tudi bilo res poslano.

Vprašane avtorju: Bi bilo mogoče uvesti funkcionalnost Minimize to tray:)?

LP, lukcc
Lukcc

kulSMS ::

se lahko zgodi, da pridejo popravki v drugi polovici julija!

peter00 ::

long live najdi.si & mravljica & smsaj.com - ceprav tazadnji dela spljoh ne vecinmoa, edino najdi.si je 99% zanesljiv zazdaj (popravite me ce se motim)
peter

akulp ::

Sicer je tole super stvar, kar se tice zanesljivosti in hitrosti delovanja..

http://sms-send.net/html/

Je pa res, da je po funckijah precej oskubljen, ni skupinskega posiljanja, manjka tipka počisti ... Vse to qlSMS ima...

mogoce moj predlog za naprej...

Ce bo kulSMS dobil popravke, bi bilo mozno "dodelati" tudi samo hitrost posiljanja. Kot sem opazil se programcek vedno znova logira na klapo...zato vcasih tudi javi, da sporocilo ne bo poslano (to sploh v primerih ko recimo precej zafilam upload). Program iz zg. objavljenega linka, se ti skonekta na klapo in ostane povezan (dokler programa ne izklopis), zato je tudi SMS poslan v cca 2eh sek...in vedno je bil poslan uspesno.

LP, Luka
Lukcc

Calligula ::

Zdaj, ko so spet sestavli skupaj klapo se je blo potrebno spet registrirat in od takrat naprej mi na telefonu noce vec posiljat z smssendom.

Kdo lahko posilja preko gprsa zkakim programom oz kake ideje? Ker drugace gre Simobilova SIM v smeti. :|

akulp ::

kulSMS.....si imel ze kaj časa za popravke:)?

lp,
Lukcc

glavic ::

Bi lahko dobil source tega programa? Ker bi rad dosti stvari spremenil?
Musselli bizi

kulSMS ::

koda verzija 1.0 je zraven (princip je isti tudi v novih verzijah).
Če bi kaj dosti spreminjal ti itak ne pomaga kaj dosti zadnja koda.
lahko pa tudi predlagaš kakšne spremembe.

glavic ::

Spremenil bi si dizajn ki je katastrofa, pa funkcionalnost, par mansjih popravkov (ala zbriši okno ko posljes sms, ipd)...
Če ti ni tezko bi te prosil za source zadnje verzije?
Musselli bizi

akulp ::

Če bo kdo od vaju popravljal, se priporočam za verzijo in zgoraj navedene popravke.

tnx,

LP,
Lukcc

_Nejz_ ::

a ima kdo zdej kak delujoč program, ki izkorišča najdi.si?

kulSMS ::

izšla je nova verzija kulSMS-a (v3.5)
Prenesi kulSMS v3.5

*novosti (obe novosti potrebujeta inštaliran .net Framework):
-hitro pošiljanje - CMD način (prek Vista gadget) v verziji 3.5 privzet način pošiljanja
-dodatni programček CMDkulSMS, ki omogoča hitro pošiljanje sporočil prek komandne vrstice
primer: CMDkulSMS /ui janez11 /geslo gg4433 /tel 040999777 /sms "Moje sporocilo\nlLP"

*popravljeno:
-običajno pošiljanje (ne pojavi se več "Sporočilo mogoče ne bo poslano")

Nesta ::

Imam en hud problem. Vedno ko se skusam prijaviti kot nov uproabnik na Klapo mi po prejemu in vpisu Identifikacijske kode javi : "Prišlo je do tehnične napake"

In to ze vec kot 14 dni?! :(


Kaksna resitev?


Ze najdu. fora je v tem da je bil uporabnisk ime ze zaseden. Lol cepci na simobilu:-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Nesta ::

Tale kulSMS v3.5 je res svetovn:-)

Imam samo predlog ce bi se dalo dodati: Posiljanje vecin naenkrat. Recimo da ob vzdevku imas moznost da kljukas tiste katerim zelis poslati SMS..
Ter samodejno dodajanje v kontakte ob vnosu novega imena in telefonske stevilke.

Srecno

bmwwww ::

Hja kaj pa ko smsa noce poslat? ze 3min ga posilja. Samemu sebi sem probal poslat, gre takoj, komu drugemu pa nekak ne gre:) ( vsaj meni )

Calligulla ::

KulSMS

super dela. Se eno vprasanje-kako se to obracunava sedaj?
Jaz sem nastavitve in imenik iz 3.2 vrgel v folder od 3.5 in dela. Prej mi pri 3.2 ze nekaj casa ni.
Mi zdaj Simo jelmlje 2 Eura na mesec ali kako?

kulSMS ::

če imaš nastavljen CMD način (hitro pošiljanje) potem ti ne obračunava.
Če ti obračunava si to moral potrdit strani od klape.

akulp ::

S tem CMD je tako, da enkrat deluje, drugič ne...ne morem ugotoviti, v čem je finta...
Lukcc

kalex ::

Kje se zdaj dobi ta KulSMS. Zadnji link namreč ne dela več :-/

kulSMS ::

novi link za kulSMS v3.5

SAIRAM ::

a

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SAIRAM ()

SAIRAM ::

Zdravo, kulSMS se bi obrnil kar nate: imam nokio N95, pa bi si rad nalozil gor aplikacijo (vcasih je bilo sms send) za posiljanje smsov.
Katera aplikacija deluje na telefonu?
kulSMS v 3.5 je misljno za uporabo na racunalniku ne?
hvala
lp

kulSMS ::

tako je

SAIRAM ::

kaj pa kaksna simobilova aplikacija na telefon gre??
tnx

akulp ::

Živjo.

Zadnji teden vedno dobivam "napako".

Sporočilo ne bo poslano..

Poskušal sem na novo instalirati, vpisati u.ime geslo, spremenil na CMD...vedno isto...ne deluje več.

Kakšna ideja ?..ker to pa je daleč najbolj uporaben program, ki sem ga kdaj "srečal" :)
Lukcc

kulSMS ::

meni na CMD dela.
Sporočilo ne bo poslano! se izpiše samo pri običajnem načinu pošiljanja ne pri CMD.

poskusi če ti dela CMDkulSMS (v isti mapi kot kulSMS)
v komandni vrstici zaženi
CMDkulSMS /ui tvojeupime /geslo tvojegeslo /tel xxxxxxxxx /sms "sporocilo\nlLP"

akulp ::

Ja res je, malo sem zamočil..pri CMD v primeru neposlanega oz nedelovanja javi drugo napako.

Sicer sem sedaj zadevo že rešil...potreben je bil restart mašine,..očitno je bilo nekaj čisto tretjega, tako da se oproščam za prehitro sklepanje o napaki programa.

Kar pa se tiče CMDja..meni načeloma deluje, vendar se zgodi da potem kar naenkrat neha..potem pa čez nekaj časa spet deluje.

Lp, lukcc
Lukcc

SAIRAM ::

Zdravo, se kaj ve je katera aplikacija, ki se nalozi na telefon in deluje v istem principu kot tale KULsms??
hvala

onix72 ::

Eko; sem čist nov tuki.
Berem to glede kulsms.
Mam pa en problem. Klapa mi ne dela preko Simobilovega interenta.
Ko doma preklopim na Siol dela vse brez problema.(prenosnik)
Vista Gadget za klapo mi pošlje sms ampak mi pride iz cifre 29290243!?
A ni blo ponavadi tako, da je bilo kot bi poslal iz GSMja
Dela mi tudi SMS-Send ampak mi izpiše isto cifro. Torej oboje glede izpisane cifre neuporabno!
KULSms sem si naložil na žalost ne dela.

kulSMS ::

na kulSMS-u je isto.
Verjetno so nekaj spremenili na simobilu, prej je izpisalo pošiljateljevo cifro.

onix72 ::

Samo pri Vista gadget ker je kao ''njihovo'' bi moralo laufat!
Ampak na žalost NE!

Nesta ::

A tudi poslje kr z ene cifre ce placujes 2€ za klapo?

onix72 ::

Ja jest vedno to plačujem.
Klapa je do sedaj vedno delala.
Vistin gadget tudi samo mi ni bil tok praktičen, ker se ne da shranit cifer.
Zdaj pa kr na enkrat tista čudna cifra:(

kulSMS ::

če plačaš 2€ ti normalno dela preko klape in pošlje tako kot prej.
Lahko tudi v kulSMS-u (v nastavitvah mora biti nastavljeno običajen način pošiljanja)

onix72 ::

Dela mi doma preko siola.
Preko Unlimited Simobil mi pa še vedno NE dela.
Ravno to bi rabu ker sem zdoma z laptopom.
So rekli, da me bodo obvestili ko pošlihtajo.
Po 14 dneh še vedno nič

SAIRAM ::

Zivio, mi lahko prosim kdo pove, obstaja kaksna aplikacija, (ki dela preko simobilove klape) s katero lahko posiljas sms preko telefona??
Vcasih je delal sms send 3.0
tnx

Nesta ::

Hoj. Une cudne cifre ni vec :-)
Kulsms CMD dela! :-)

Nesta ::

Kdo mogoce ve kaj fora, da zdej pri SMSih Vista gadget dela velike presledke vsake par besed?:-)

Nesta ::

Mate vsi zdej paket orto v nulo pa ne rabte vec kulsmsa?;-)

Hm stvar od vceraj zvecer ne deluje. Javi da je sporočilo poslano, a nikoli ne pride...
Kaksne tezave spet pri simobilu mogoce?

Hm stvar od vceraj zvecer ne deluje. Javi da je sporočilo poslano, a nikoli ne pride...
Kaksne tezave spet pri simobilu mogoce?

Hm stvar od vceraj zvecer ne deluje. Javi da je sporočilo poslano, a nikoli ne pride...
Kaksne tezave spet pri simobilu mogoce?

Hm stvar od vceraj zvecer ne deluje. Javi da je sporočilo poslano, a nikoli ne pride...
Kaksne tezave spet pri simobilu mogoce?

Mate vsi zdej paket orto v nulo pa ne rabte vec kulsmsa?;-)

Hm stvar od vceraj zvecer ne deluje. Javi da je sporočilo poslano, a nikoli ne pride...
Kaksne tezave spet pri simobilu mogoce?

Hm stvar od vceraj zvecer ne deluje. Javi da je sporočilo poslano, a nikoli ne pride...
Kaksne tezave spet pri simobilu mogoce?

Hm stvar od vceraj zvecer ne deluje. Javi da je sporočilo poslano, a nikoli ne pride...
Kaksne tezave spet pri simobilu mogoce?

Hm stvar od vceraj zvecer ne deluje. Javi da je sporočilo poslano, a nikoli ne pride...
Kaksne tezave spet pri simobilu mogoce?



Kaj to bug?
Sm pogruntov da je kr v prejsn sporocil pisov nova sporocila?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

z3ro ::

ko se hočem registrirat na simobilovi spletni strani mi napiše da je telefonska že uporabljena? čeprav ni.kaj je narobe?
Lp
««
9 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezplačno pošiljanje sms

Oddelek: Mobilne tehnologije
108367 (4353) Gandalfar
»

Nujnost instaliranja Windows Live Messengerja ob prijavi v MSN Messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
123664 (3041) jakal
»

Žepni prenosni disk

Oddelek: Kaj kupiti
91617 (1406) bukev
»

Upravljanje PC-ja preko daljinca

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
325807 (4380) kulSMS
»

Čuden SMS - poslan iz številke +000

Oddelek: Omrežja in internet
223524 (2514) EasyCoding

Več podobnih tem