» »

SMS Center

SMS Center

tripi ::

torej..razvijam program za posiljat smse. stvar deluje ze dokaj u redu (ampak je v beta fazi).edina slaba oz. za nekatere dobra stvar pr temu je to da mors bit registreran na simobilu ( http://registration.simobil.net ).registracija je zastonj, smsi tut, edin pogoj je to da mas 040.program je biu narjen za hitrejse in lazje posiljanje smsov preko e-klape.ce koga zanima ta progi nej si gre pogledat na http://www.gobice.net :))

grim_ ::

blue ::

@grim_
na drugem linku fajli več niso doseglivi ;(

a imaš mogoče te datoteke oz. a so na edonkey omrežju ?

grim_ ::

22/05/2003: Dobil sem obvestilo, da so se skripte zlorabljale, zato jih ne mislim več ponujati public.

ups, nisem opazil...

Cyberlukir ::

A ve kdo kako se naj registriram pri klapi? Namreč nimam SiMobil. M islite da bi se lahko izvedelo če bi vpisal kar tak eno cifro?

roscha ::

Ti kar napiši eno cifro. Na to cifro bo šel tudi SMS z geslom (ali nekaj takega) da dokončaš registracijo.
Samo še pokličeš na to cifro, zveš kaj piše v SMSu in si zmagal...

Za koji klinac bi se Mobitelovci vsi radi švercali preko Simobila? Saj je Mobitel itak oh in sploh operater, že ve zakaj vam ne omogoča SMSov preko i-neta (M$ varianta: This is not a bug, this is a feture! ). Zamenjaj operaterja pa boš imel SMSe "zastonj". Simpl as that.

Cyberlukir ::

Če bom poklicu na ono cifro pa uprašu ka piše v sms-u me bo člouk na drug stran sam napi*du nč druzga! Operaterja pa ne mislim menjavat zaradi enih zastonjskih sms-ov.

tripi ::

ce posilas velik smsov se splaca..sej ni nujno da menjas operaterja..zih mas ksnga kolega k ma 040 pa mas prek njega a ne ;) al pa ce ti kdo zdila 040 kartico..zdej je sam uprasanje kok casa bo simobil ponuju zaston smse prek neta.

m!cho ::

jaz uporabljam sms poštarja že več mesecev in mi odlično služi, s programom sem prišparav pomoje kakšnih 20 ali 30000! :)

Cyberlukir ::

Kako pridem do tega sms poštarja in ali je plačniški?

DMouse ::

SMS Poštar dela na istem principu kot SMS Center, le da ne prikazuje nobenih oglasov...
SMS Poštar

ekma234 ::

Priporočam vam e-maile iz enga na drug telefon namesto SMS. Stane te cca 1 SIT na sporočilo, pa še če maš mail na planetu, dobiš SMS zastonj ob prejemu e-maila. Slaba stran je ta da mora met tud druga oseba vse na telefonu naštiman, se prav mailbox, pa fajn je če mata oba na planetu, pol je res k SMS. Če si recimo s punco/fantom skoz na vezi prek SMS-ov je to ful cnej varianta pa še omejitve znakov ni

BaRtMaN ::

Fora e-klape je v tem, da je pošiljatelj tista številka, s katero si se registriral. Ista zadeva, kot da bi pošiljal s svojega telefona, tako da razne variante o sposojenih številkah verjetno odpadejo.

tripi ::

jah nwem..jz mam sposojen..poznam tut par folka k ma sposojen pa se noben nc ne prtozuje..pac na konc smsa napises svojo stevilko ce je treba :)

Tear_DR0P ::

Mobitelu se pošiljanje brezplačnih SMSov pač ne zdi rentabilno.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Kami ::

Tudi jaz sem uporabnik simobilove klape že kar nekaj časa in pošiljam sms-je zastonj. Pošiljanje sem si zrihtal preko frenda. Račun trenutno uporablja kar nekaj oseb tak da domnevam da je prihranek vsaj 15 000 na mesec (že samo jaz pošiljam dosti sms-jev), drugače je ta program kar uporabna zadeva.

DMouse ::

Načeloma nimam nič proti konkurenci, ampak tale je pa res malo huda:

W32.Mytob
...
7. Connects to an IRC channel on one of the following domains:
* spm.slo-partija.info
* spm.gobice.net 8-O
* egwf.wegberobpk.info

Zdej pa vsi updejtat antiviruse pa poskenirat sistem, vključno z mano ;((

Kami ::

Hm, antivirus mi nič nena zazna, pa ko imam program zagnant netstat ne pokaže nobene nove/ne poznane povezave...

DMouse ::

Ja, sej jest tut nisem nič najdu... sam glede na to da avtor (zelo verjetno) v prostem času piše viruse oz. črve, bom raje dvakrat pomislil, preden bom zagnal SMS Center...

tripi ::

smešno :) hja, stvar je taka..avtor tistga nism jz, ampak moj kolega..ki je nevem zakaj linku crva se na mojo domeno.drugac so vsi programi na www.gobice.net 100% virus-free. Sicer pa ce kdo dvomi v moje programe, si lahko omisl sniffer pa snifa paketke in se preprica na lastne oci ;)

bobby ::

sam ena neumesna za tiste ki uporabljajo zadevo preko frenda: a veste, da se vsi te smsji logirajo pri simobilu in so na netu prav lepo berljivi? tko da vseh tistih par folka lahko vid drug od druzga, kaj kdo kej napiše komu??
tko ČE so kakšne sočne zadeve pol se ostali prav lepo nasmejijo :D
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

DMouse ::

tripi: sta pa zanimiv tim, vidva s kolegom. En piše črve, drugi orodje za odstranjevanje črvov (vTracer)... še mal, pa bosta postala pravo antivirusno podjetje! :D

tripi ::

lol :D

ABX ::

LOL
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezplačno pošiljanje sms

Oddelek: Mobilne tehnologije
108399 (4385) Gandalfar
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45071106 (27701) DJ Beat
»

Pošiljanje sms-jev

Oddelek: Mobilne tehnologije
424744 (4077) CaqKa
»

Alternativa E-klapi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
596709 (5036) CaqKa
»

Free SMS na PINKPONK UKINJEN! [:'(]

Oddelek: Mobilne tehnologije
323382 (2618) njok

Več podobnih tem