» »

Alternativa E-klapi?

Alternativa E-klapi?

«
1
2

postar_si ::

E-klapa se ukinja z 3.6.2004. A ve kdo za kakšno alternativo? Sem bral mal po forumu in baje se da pošiljat tudi preko telefonskaŠtevilka@linux.mobitel.si (sem sprobal in super deluje). Zanima me pa ali je to plačljiva storitev?
Lp, postar_si

iration ::

Zaenkrat še ne, govori pa se, da bojo uvedl 1 cent na email, al kako že.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Caligula ::

Povej kaj vec Demos.

postar_si ::

Pošlješ mail na npr.031xxxxxx@linux.mobitel.si , navaden mail. In dobiš message po cca 5s.

postar_si ::

Pardon, moja napaka.

iration ::

Bral sem, da bi radi uvedl takso na vsak poslan mail (npr 1 cent) in se tako bojeval proti spamu. Do takrat pa lahko mirno in zastojn pošiljate sms-e prek emaila zastojn :)
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

V-i-p ::

Ste pa optimisti :) Tako tisti, ki mislite da preko linux.mobitel.si pride sms po parih sekundah, kot tisti ki mislite da bo m@fna to zaračunal :)))
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tody ::

a ni linux zadeva žeee ful dolg časa izključena... In tisto z 1 cent na e mail je tud bull shit :D Bi bilo nice sam šeeeeeeeeeeeeeee dolgo ne bo....

Andor ::

Kje pa piše, da se eklapa ukinja. Na simobilovi strani niti besedice.
---Never send a monkey to do a man\'s job---

V-i-p ::

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Sambrosa ::

samo se mi zdi da nikjer ne delajo sms preko neta. dejte povedat kere linke kjer je to možno.;)

CaqKa ::

kaj trenutna eklapa še obstaja.. jaz imam username in password za eklapo.. samo mi tam na totem vodafone live javlja da je napačno uporabniško ime ..

postar_si ::

E-klapo novo verzijo lahko uporabljajo samo simobilovi naročniki oz. uporabniki halo paketa. Meni zaenkrat eklapa (preko poštarja) še deluje, čeprav sem mobitelov naročnik:)
Lp

Tody ::

pa ste vi čoravi al sam blesavi.. lepo vam piše da je samo do 3.6 od takrat naprej samo ZA SIMOBILOVE oz VODAFONOVE uporabike....

CaqKa ::

jaz sem simobilov naročnik.

jarre ::

Hm..fantje inu deklice.. Sam uporabljam zadevo, ki 95% časa deluje. Pojdite na to stran kliknite na razvedrilo in nato pošlji, ter samo zamenjajte na SMS. Še enkrat..zadeva deluje 95% časa. Tudi danes, 03. 06. 2004 in seveda tudi za Simobil!!

LP
J.

akulp ::

A to pol pomen da ce mas SIMobilovo predplacnisko kartico lahko uporabljas to? Ker pol si bom eno nabavil pa je stvar rešena ane.

Sam a kdo kaj ve če majo isto kake pogoje na kolk časa jo je treba polnit itd?

tnx , Lukcc

denzl ::

jarre za to sm vedu kr neki cajta nazaj sam men je delal prvi teden pol mi pa od takrat naprej napise da trenutno posilanje SMS NE DELUJE!!!:(

boych ::

jarre-tov link definitivno deluje, sem lih sprobal, zakasnitev okrog 3-5 min.
gre pa poslati 1 sms na 30 sekund

denzl ::

zdej sm jst probu podnevi pa tudi men dela:D
a mogoce kdo ve ce je kaksna omejitev casa posiljanja sms k sm vedno sprobavu zvecer posiljat pa mi ni slo:(

SasoS ::

A ta Vodafone live je tud zastonj? Ker če je bom pač prek fotra pošilju...

akulp ::

jest pa še zdej ne vem...a se da to uporabljat tud s SiMobilovimi številkami, ki niso vezane na naročniško razmerje..torej tiste, ki imajo t.i. kartice-predplačniško?

Tody ::

0804040 CALL NOW !:D

CaqKa ::

080 40 40 40 po novem...

ahac ::

jest pa še zdej ne vem...a se da to uporabljat tud s SiMobilovimi številkami, ki niso vezane na naročniško razmerje..torej tiste, ki imajo t.i. kartice-predplačniško?


Da.
Sej je že pri stari klapi bilo tako, da si se moral registrirat in si dobil kodo na GSM. Zdaj je enako, samo da deluje le, če imaš 040 številko.

Aja.. zaenkrat je IE only (ok.. pa Opera) ;(( ;( ;(( ;(
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

akulp ::

bemti bom znoru...a zna kdo brisat oz popravljat tel. stevilke v imeniku na tanovi klapi?

CaqKa ::

jaz znam številko dodat v imenik.. nevem pa kako jo pogledam :\
tale eklapa ma spet podobno neuporaben vmesnik kot prejšna...
a je tak težko naredit uporaben vmesnik?

ABX ::

Koliko je najcenejši halo paket?

Kupiš, registriraš in vržeš. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tomi ::

Je kdo prebral tole:

Vpisano ali preneseno številka mobilnega terminala (v formatu 38640xxxxxx) je potrebno potrditi s posebnim znakom zraven polja za vpis.

Kakor moja logika deluje, to pomeni, da lahko pošiljaš samo na Simobil.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

ABX ::

Malo sem gledal po Mobisux in zgleda da pošilja v vsa omrežja.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

CaqKa ::

tomi to je verjetno mišljeno samo zato da ga v spodnje polje prenese, tak kot je blo na prejšni eklapi..
sicer pa bomo kar hitro sprobali :)

Azz_Kikr ::

Da ne bom odpiral novega topica: uporablja kdo od vas tole novo KLAPO? Jaz imam v zvezi z njo kar nekaj vprašanj:
- niti približno ne znam naredit skupine (samo imenuješ jo lahko, članov pa ne moreš vstavit)
- ne pošlje 4 SMS-e, ampak samo 3, zadnjega enostavno spregleda, tako da dejansko ni mogoče poslati SMS-a, ki bi bil dolg 480 znakov, čeprav piše, da je
- čemu služi imenik, če ga ne moreš uporabit pri pisanju SMS-ov?
- še vedno v sms-ih ne moreš pisat znakov, kot so recimo narekovaj (") in nekateri drugi
Ima kdo odgovor na kaj od tega?
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

ABX ::

Call me stupid, ampak si probal info@simobil.si ? (mail sem ustrelil)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

CaqKa ::

imenik deluje.

CaqKa ::

sem poslal smse na 041 in na 031... noben ni prišel.. na 40 40 40 vztrajno zatrjujejo da to deluje...
rekli so mi naj na pri tistih ki jim pošiljam preverim da nimajo sms memorije polne?!?!
tale nova klapa smrdi.. sploh nevem zakaj je bila potrebna nova?

akulp ::

fora je da si ti vpisal telefonsko, nisi pa kliknil kljukice tam zraven..tud če preneseš telefonsko iz imenika moraš dat kljukico ki je desno do polja kamor se vpise telefonska....men deluje ze več kot en teden brez težav..od 041, 031, 051 itd....super...še celo gumb zbriši so naredil:)

LP

Sambrosa ::

ej folk mene zanima kaj je zej z pošiljanjem sms preko neta,na nobenmu naslovu kjer imajo omogočeno pošiljanje sms ov ne pride do pošiljatelja,kaj je z mojim neto narobe al so to zadevo totalno ukinili. dejte malo pojasnit zadevo.:'(

Sambrosa ::

kaj noben ne ve zakaj noče pošiljat sms-e

Witboy ::

Men ga je poslalo ma 031.... sicer z zamikom 15 min... ampka ga je :D

CaqKa ::

sambrosa odkod oziroma s katerim postopkom?

Slowenc ::

http://www.druga.org/
Pojdi pod Razvedrilo -> Poslji

Meni je poslalo v 1 minuti.
Skiny gate.

Sambrosa ::

a tukaja pod to mariborsko gimnazijo al kaj že je moraš bit prijavljen ,ker me noče pošiljat. no za vse ostale pa poglejte če vam pošiljajo z teh naslovov:
tukaj
tukaj
tukaj
tukaj

dejte probat pa mi malo sporočite če vam jih dostavi,men jih noče.;((

Tody ::

PA ljudje kaj vam ni jasno ?? Tudi če hočete pošiljat SMS iz interneta rabite nekega ponudnika.. S!mobil je to ponujal do pred časa potem pa vse skupaj ukinil in deluje samo še na okviru e-klape. Simobil še danes ponuja to samo ne garantira storitev... torej če se mašina ki to počne sesuje jo pač resetirajo ko jo resetirajo in jih čist nč ne briga kolk sms se bo zgubl.... Folk bi imel kr vsee zastojn :\

Slowenc ::

Tody, pa sej druga.org ima to zrihtano preko avstrijskega A1. Zakaj pa ne bi bilo zastonj? Saj so oni začeli s to ponudbo, ne mi. Oni so dali zastonj. Če ne bi hoteli, ne bi dali.
Skiny gate.

Legend(SLO) ::

Sam da ta druga nekak ne dela. A se je preveč prometa iz simobila zdej ke preusmerl ap ej crknl useskupi? Pa valda more obstajat še kšna zastonska alternativa pa ne bom msg.ov placvou sej ze net a ni to dost!?
krneki

Tody ::

Pizda mleko plačujem in prasice mi nočjo dat še kruha ZASTOJN Barabe kapitalistične SVINJE ! >:D

Klemenn ::

a je res klapa zastonj? a ve kdo to iz izkušenj? al je plačljiva? :)

jurre ::

seveda je..ce uporablas sms postarja na racunalnik je cisto zastonj, ce sms send na telefonu pa placas gprs.. se pravi ene 0,2 sit (okoli 2,3kb je smsa):D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

Klemenn ::

o jebemti bo tole oklestilo moj račun :D

CaqKa ::

iktak da je klapa zastonj. pa še telefonska se izpiše :)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45070968 (27563) DJ Beat

Zdej pa resno-a je sploh se kaka stran na netu za zastonj SMSe posiljat?

Oddelek: Mobilne tehnologije
452801 (1454) Tero
»

Free SMS na PINKPONK UKINJEN! [:'(]

Oddelek: Mobilne tehnologije
323372 (2608) njok
»

pošiljajte smse ceneje!

Oddelek: Izdelava spletišč
252142 (1637) njok
»

nic vec Vega SMS preko neta

Oddelek: Loža
101479 (1168) Cokolesnik

Več podobnih tem