» »

SMS Poštar v3.0

SMS Poštar v3.0

««
2 / 10
»»

Azz_Kikr ::

Meni je program delal brezhibno nekdaj mesecev, sedaj pa se je iz ljubega neba pojavila napaka, o kateri sem videl, da ste govorili že zgoraj v gornjih postih... ločila mi meče na začetek... a kdo ve, kako se to uredi?? Hvala.
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

DMouse ::

Mislim da boš še najlažje to ugotovil ti sam. Poskusi se spomniti, kaj si inštaliral pred kratkim... verjetno en program dela zmedo v sistemu, treba je samo ugotoviti kateri.

Azz_Kikr ::

Vidim, da si že nekaterim svetoval nekaj glede tega problema v preteklosti... A bi mi lahko vsaj približno povedal, kateri program bi lahko bil kriv za to? To se je namreč začelo dogajati danes, jaz pa že več kot nekaj dni nisem zagotovo inštaliral ničesar novega... :/
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

DMouse ::

Nimam pojma. Jaz samo sklepam glede na to, da vas je takih nesrečnikov manj kot procent, drugim pa dela vredu. Predvidevam, da je nek program pač povozil nekatere sistemske dll-je, ki se od takrat ne obnašajo več tako kot bi se morali. Prav vi, ki se vam to dogaja, bi morali stakniti glave skup, pa ugotoviti kateri program imate inštaliran, da vam dela preglavice. Jaz sem kodo programa še enkrat podrobno pregledal in ne najdem nič, kar bi lahko povzročilo tako obnašanje... kaj dosti več kot to pa narediti ne morem, vsaj dokler se to ne začne dogajat tudi pri meni. :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DMouse ()

Dead_slayer ::

Dobr ta program!!!

Sam mene pa zanima kaj morm tm pr registracijski kodi upisat k me uprasa k se prjavs??? 8-O
Death is coming for you........ruuuuuuuuuun

Hardstyle ::

Zakaj bi pa ti imel proxy za ta program? Ko pošlješ SMS se itak vidi tvoja cifra tako da res ne vidim potrebe po Proxy! Aja Dmouse enkrat sma se pogovarjala glede omejitev, ki bi jih naj simobil imel(60sms/h) ne obstaja! Sem testiral na svoj telefon in sem poslal kar krepko čez 60smsov! NO LIMITS! 8-)

Hardstyle ::

Aja Dead Slayer... na mobilni telefon dobiš SMS s to registracijsko kodo, ki potem aktivira tvoj e-klapa račun! To je zaradi tega, da nebi prišlo do zlorab sistema!

Lp

tzupan ::

a obstaja kaksen programcek za vegine uporabnike za posiljanje smsjev preko interneta oziroma preko racunalnika?
pozdrav, tomaz
-------------------------------------------------------------------------
gsm 040 719 917

Hardstyle ::

Pred kratkim sem preklopil na Linux (Fedora Core 3) in me zanima, če bi se dalo dobit verzijo za *nix sisteme?
LP

DMouse ::

Za linux obstaja en super emulator wine, ki bi po mojem uspel zagnati tudi SMS Poštarja... poskusi pa poročaj. Da bi cel program napisal še v linux verziji, se mi pa nekako ne zdi smiselno.

Gandalfar ::

Dela pod wine. Sicer nimam uname/pass da bi lahko stestiral se posiljanje ampak zadeva se instalira in pozene po malo besnega klikanja se tudi ni usula.

Invoking /usr/lib/wine/wine.bin --version ...
Wine 20040914
Wine exited with a successful status

Hardstyle ::

Gandalf sem poskusil z wine samo ko zaženem SMS poštarja da bi inštaliral se ne prikaže prava pisava! Za več informacij sem prilepil screenshot!

Gandalfar ::

Ne vidim screenshota.

Hardstyle ::

Eh sem na napačn server zlodal, se opravičujem!
Tukaj je link do screen shota SCREENSHOT

oton ::

Program SMSpostar mi je všeč, ali lahko dobim kodo, rad bi ga uporabil na svojih straneh. oton.ursic@gmail.com
oton

Hardstyle ::

DMouse pri naslednji verziji (če bo) bi rad videl funkcijo, ki bi štela znake in prikazala na koliko SMS-ov se bo sporočilo delilo(nekaj takiga kot ima večina mobilnih telefonov)

DMouse ::

To sem že poskušal ampak je Klapa SMS vsakič razdelila na drugem mestu. Včasih pri 140, včasih pri 145 znakih... in je bila funkcija brez smisla.

cegu ::

Pravite, da je zastonj v vsa omrežja?

madmitch ::

Prošnja. A bi se dalo naredit tudi grupe, kjer bi lahko poslal isti SMS večim ljudem, kaj pa vem do 10 recimo?
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

BaRtMaN ::

Označiš več ljudi v imeniku, pa je.

Sem pa videl članek o programu v Telekomunikacijah (priloga recimo Jokerja).

Kaboom ::

BaRtMaN - to ne deluje ... če "označiš" več telefonskih pošlje SMS samo na tisto telefonsko ki si jo nazadnje označil

...meni je začelo ločila metat na začetek SMSa - mislim da po inštalaciji Opere 8 ... nisem pa prepričan, v službi bom sprobal če je enako
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

DMouse ::

Sem si inštaliral Opero pa mi še vedno dela OK. Tale bug je res eden bolj čudnih...

BaRtMaN ::

Moja napaka. Čeprav sem bil pod vtisom, da je to delovalo...

Tic ::

Če je nekdo v tujini pa na mobitel omrezju a mu bo dostavljo SMS?

Tic
persona civitas ;>

CaqKa ::

daj en pameten razlog, zakaj to nebi delovalo.

Tic ::

Nisem ga našel, za to pa sprašujem :)
persona civitas ;>

CaqKa ::

če plačaš za storitev potem more delat.. a ne?

madmitch ::

Tic, jaz veliko potujem in vedno dobim SMS poslan s Poštarja. Uporabljam SiMobil in veliko tujih kartic. Preverjeno pa deluje tudi na Mobitelu, ko je v roamingu.
CaqKa: kaj pa plačuješ pri Poštarju in Klapi?
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

CaqKa ::

internetni promet :>

Hair ::

Imam Mandriva Linux in mi z uporabo wine-a tik pred inštalacijo napiše The folder name is not valid.

To mi je pred tem že izpisovalo pri izbiri direktorija za inštalacijo, ampak sem potem izbral direktorij, ki ne vsebuje presledkov.

BTW - kam to sploh inštalira, ko ustvari "nov disk"?
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Hair ::

Sem že uredil. Bil je problem z najnovejšim Wine-om. Z različico 20050419 mi vse dela OK.

Pa še nekaj me zanima. Ko s telefona pošiljam sporočila mi vse pošlje v enem kosu, neglede na to, koliko znakov je napisanih, s poštarjem pa mi 400 znakov razdeli na 3 sporočila. Stvar klape ali programa?
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Hair ::

Sploh še nisem dobil odgovora na vprašanje, pa se mi je že pojavilo novo:

OBVESTILO: Na zahtevo Simobila je bil program umaknjen s spleta in pošiljanje brezplačnih SMSov z SMS Poštarjem ni več mogoče. Lepo je bilo, dokler je trajalo, ampak vsake dobre stvari je enkrat žal konec. (29.9.2005)

http://sms.klemen.org/

SMSe mi še pošilja! Do kdaj mi jih bo? Zakaj to ukinjajo?
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

jurre ::

meni tud se dela..upam da bo se :'(
drugace sedaj obstaja tole. Samo sms dobis iz cifre 2929 in zraven se eno reklamo se mi zdi..(nisem se probal)

DMouse ::

SMSe ti bo pošiljalo, dokler boš imel program in ne bodo nič spreminjali v zvezi s klapo. Tukaj maš mal razlage, zakaj tako...

Hair ::

Tako kot ti pravijo na mobisux-u. Dogovori se s simobilom za kakšno reklamo.

Pa še to me zanima. Ti imaš prepoved za razpečevanje programa. Kaj pa bi se zgodilo če ga jaz naložim na svoj server? So proti meni pravnomočni?
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

DMouse ::

Možno da bi potem tebi poslali kako lepo obvestilce. Kakorkoli že, če kdo hoče pomagat, naj ga da na eMule. Ker je program brezplačen, je downloadanje preko mule popolnoma legalno, kolk je legalna uporaba pa ne bi vedu :8)... verjetno nekaj podobnega kot če uporabljaš GmailFS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DMouse ()

Hair ::

Potem naj pa nekdo pove če tale link dela:

ed2k://|file|SMS Postar.exe|447384|AC448AC5D3B1A1F96C1F374D836387F8|/
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hair ()

Doman ::

Fajn bi blo, če bim imel pri imenih kljukice in bi jih označil, za pošiljanje sms-ev večim osebam. Pa tud če bila imena razdeljena v skupine bi bilo fajn:

Služba
-Janez Novak 070797979
-Marija Kočevar 031500300
-Ana Slak 051656454
Doma
-Ati 051419494
-Mami 03152525
-Maja 051252525

inp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Doman ()

Tic ::

a mi lahko nekdo na email poslje tole?

maticko@gmail.com

hvala in lp
persona civitas ;>

pidn ::

em.... jaz bi prose nekoga ki ma pa program naj mi ga prosim pošle na juhuho@email.si... ker jaz sn ga mev... pol pa se mi je rač sesu... zaj ko sn ga pa mislo gor dat pa ga ni blo več :( ... hvala ! :))

pidn ::

juhuho@email.si

Kami ::

Program še je vedno na strani samo link je odstranjen.

Tic ::

persona civitas ;>

pidn ::

Tnx Tnx ... Em zaj bi pa še samo prašo ... če gdo ve... je to za plačat kaj ??? :\

waLkeR^! ::

kolker jaz vem, da, torej moraš imeti denar, da lahko pošiljaš sms-je preko računalnika, zato pa ga jaz ne uporabljam... ker nevem čemu pripomore?!? lol
Don't annoy me. I can be really really strange.

DMouse ::

jc ::

Enkrat novembra 2002 sem nazadnje napolnil svoj halo račun, potekel je 17.02.2003. Poštar mi pa še vedno deluje, tako da tisto o plačljivosti ne bo držalo.

Pasha ::

hmmmm!!
ok mam ta sms postar!deluje mi normalno! sms sem ze posiljal pa to. vse brezhibno!
imam narocnino preko simobila- tako da nevem tocno ali mi odvzame denar ko posljem sms.
Torej ali bi lahko Klemen ali pac kdo ko je naredil ta program povedal kaj vec o njemu??
v cem je fora postarja?? je placljivo to ali ne?? v cem je korist?? in cigava je korist??
danes je vse z nekim namenom da nekdo ima korist od tega?? sedaj pa kdo in kaksno? in gre to po nasem zepu??

Hair ::

To je blo gotovo že nekajkrat povedano v tem topicu. :\

Ne gre nič po našem žepu in nihče nima koristi od tega (razen seveda uporabnikov). Ravno zaradi tega je program na zahtevo simobila umaknjen z neta (uradno).

Veselo SMSkanje! ;)
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

madmitch ::

"v cem je fora postarja?? "
Ni fore, to je kar tako, da maš ti kaj početi.

"je placljivo to ali ne??"
Če bi se ti kaj sam pomujal, bi to že ugotovil, ne pa da tukaj kot kakšen purš sprašuješ.

"v cem je korist?? in cigava je korist??
danes je vse z nekim namenom da nekdo ima korist od tega?? sedaj pa kdo in kaksno? in gre to po nasem zepu??"
Ja, nikar ne sodi ostalih po sebi, kdaj pa kdaj kdo naredi tudi ZASTONJ, navkljub tvojemu prepričanju v nasprotno.

Korist imaš ti, če ne boš tako nadut in vzvišen.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody
««
2 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezplačno pošiljanje sms

Oddelek: Mobilne tehnologije
108367 (4353) Gandalfar
»

Nujnost instaliranja Windows Live Messengerja ob prijavi v MSN Messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
123664 (3041) jakal
»

Žepni prenosni disk

Oddelek: Kaj kupiti
91617 (1406) bukev
»

Upravljanje PC-ja preko daljinca

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
325807 (4380) kulSMS
»

Čuden SMS - poslan iz številke +000

Oddelek: Omrežja in internet
223524 (2514) EasyCoding

Več podobnih tem