» »

Upoštevali smo vaš nasvet...

Upoštevali smo vaš nasvet...

#13 ::

...in še enkrat naredili design naše spletne strani. Prosimo da šeenkrat pogledate, in ocenite našo spletno stran. Še enkrat naš url SI-LIGE.COM Hvala ker nam pomagate
http://www.si-lige.com
SLOVENSKA ŠPORTNA STRAN

Huey P ::

Za moje okuse ni glih kaj... Malo animacij narejene v ShovkWave Flash bi not dal, pa belo ozadje. Kje je formula rezultati. Več slik.

..::DOOM III: The Legacy::..

#13 ::

rezultati formule so...:))
http://www.si-lige.com
SLOVENSKA ŠPORTNA STRAN

R0K ::

Huey P glej pod novice.Drogače bolje kot prej ampak še vedno je lahko bolše

Mr.-Viko ::

Zgleda ok vendar moti me tisti meni, ki je v beli barvi.
No comment, really

darh ::

menu bi bil lhoka mal bol kvalitetno narjen...
sj ne delaš neke ware oz underground strani... zato naj bo bela oz kako manj zamorejno ozadje

why rhe fuck maš novice sredinsko poravnane ?!?!
Excuses are useless! Results are priceless!

element ::

Hja, tko je ne, mal me mot črno-bela kombinacija (preveč bode v oči), pa meni na levi. Dodajte več slik, drugače je pa ql. ;)

g0Run7 ::

levi meni z modro pisavo totalno neviden, bel centralni stolpec ful izstopajoč in totalno brez stila, če je slo-tech na črni podlagi še ne pomeni da je to preprosto naredit, ker slo-tech je narejen u nulo in je ful dobro izdelan...dej to raje spremenit ker vam strani s črno podlago po mojem mnenju sploh ne bo uspelo doterat, upoštevajoč vaš sedanji stil

Elemen_T ::

Kar napreduješ. Boljše kot prej je. Priporočam ti, da si malo pogledaš po netu kako se kej take strani sestavljene (barve, struktura, ...). To je meni zelo pomagalo ko sem delal page-e.

Avenger ::

Ja, tiste plave črke na črni podlagi znajo uspešno prelisičit oči delajoč se, da jih ni... razumete? >:D

Res bi lahko dodal kaj flasha, recimo za rollover gumbe, ampak bolj kot dekoracijo kot pa em... state-of-the-art-WOW. Naj stran služi svojemu namenu. Oblika naj bo temu prilagojena.

Ja, pa da ne pozabim... stran praktično nima vsebine. Par besed in to naj bi blo to. Več človk izve od dnevnik online. Da treh 'dummy' slik ne omenjam sploh. Nerad tko kritiziram, ampak, tko pač je. In verjem, da vem kako zgleda dobra stran...:\
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

OZZY ::

Boljše kot prej je že. Tisto modro ki gre na link bi lahko spremenil npr. v rumeno.
Go with the flow.

whatson ::

stran je boljša kot je bila prej....
komentarji:

črna podlaga!?!?... stran res izgleda kot kaka warez stran
forum si OK naredil... mogoče so malo fonti na forumu preveliki...
menu je nepregleden, fonti so grdi...

drugače je pa ideja strani dobra... mogoče bi se jo dalo malo lepše izvesti... ampak je ok.. .

kar tako naprej... ker res rabimo eno dobro šprtno stran :\
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

OZZY ::

Več podatkov bi lahko bilo. Samo to je težko stalno spremljat in vnašat. Edino če nisi v tem 24/7. Dub si par pomočnikov. Sam jest za to nimam časa.
Go with the flow.

Mr.-Viko ::

Pa opazil sem še nekaj... V naslovni vrstici IE piše #!#!SI-LIGA!#!# Uhm... A nebi napisal kaj drugega? Samo tako, BTW...
In še nekaj: slike, slike, slike
Pa tisti meni čimprej popravi!
No comment, really

abcde7 ::

pretemna stran, gumbe bi lohk imu lepše, novice so pa kr nove...:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov, lepši in uporabnejši Slo-Tech (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Obvestila
20036597 (28906) Pyr0Beast
»

Nov, lepši in uporabnejši Slo-Tech (III) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
509047 (6264) Jaffa
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29017492 (11771) Tody
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68745137 (27003) Ziga Dolhar
»

Pomoč pri dizajnu (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
625741 (4161) Meizu

Več podobnih tem