» »

sms

sms

agnus ::

A se da preko maila posilat sms ?

tx-z ::

pošte? mislš e-maila? , drgač si po vsej verjetnosti mislu če se da prek interneta poslat sms, ja, se da: tuki pinkponk -sam če nisi registriran pa plačujš za smse, to ponavad traja predn un dobi sms
tx-z

mp218 ::

ja, ampak določeni ljudje nimajo dostopa do interneta na šihtu,... :O

Pri nas so nekaj zrihtal, da se obvesti dežurne doma, da je vse ok. Sicer deluje fenomenalno prek outlooka, ampak gre preko SIM kartice in exchanga in je zato plačljivo.
...tko, da je treba bit vseeno mal pazljiv pri uporabi...

ABX ::

E-klapa.

WWW
ali
WAP
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

YZY ::

Se da poslat ja.... probi tako:
stevilka mobija@linux.mobitel.si

Številko mobija napišeš brez presledkov.

alesrosina ::

zelo huda naveza, ki jo uporabljam jaz:

e-klapa in SMS Poštar.

Matev ::

a ni blo včasih to čist zastonj in brez potrebne registracije in vpisovanja številke kreditne kartice za brezplačno pošiljanje
?????

mikimisek ::

A pa je ta e-klapa + smspoštar zastonj ker ne mislim pol na koncu mesca plačevat nevem koliko računa ker sem mislil da je zastonj.

DMouse ::

Ja, je zastonj. Vseeno pa ni treba pretiravat s pošiljanjem, da nam Simobil ne ukine še te zadnje možnosti brezplačnega pošiljanja.

alesrosina ::

ja no sej lih zato pa das svojo cifro ob registraciji - ce pretiravas, ti enostavno zablokirajo cifro, se enkrat se pa ne mores registrirat z isto cifro

Matev ::

če jim ti daš cifro
ti trgajo .....

valuharji presneti

DMouse ::

Če mi ne verjameš in še vedno vztrajaš na svojem, pač ne uporabljaj tega servisa!! Bo pa za nas več ostalo :P

CaqKa ::

kak ti bodo trgali če jkim boš recimo dal mobitelovo cifro?

alesrosina ::

če ne vrjameš na besedo .... nič ne trgajo.
Če imaš kakšen predpšlačniški sistem, potem lahko to dejansko preveriš.

SkIDiver ::

E-klapa je zastojn. Sem klical in mi je prijazna gospodična povedala, da je zagotovo brezplačno. Sem poslov že kr neki sporočil pa še nism dobil računa. Sem pa uporabnik mobitelovega omrežja.

Caligula ::

Ja, sam res ne pretiravat z uporabo pa se zafrkavat, da ne ukinejo tega.

Drugace pa je stvarnik te odlicne WAP strani prisoten tudi na Slo-techovem forumu.

Nick : Mrbrdo

Skratka vse pohvale stvaritelju :D

Tilen ::

jaz sem se registriral pa ne dobim na GSM tiste štirimestne kode :( a to kodo dobis takoj? al po kakie pol ure :) ?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bond007 ::

No isto se je zgodilo meni... kode nisem dobil - sem probal pač se še enkrat registrirat z drugimi podatki (le stevilka seveda ista) pa vrze vn, da je stevilka že v bazi. Kontaktiral simobil prek emaila - neki so poskušali, vendar ni blo uspeha... rekli os da je to omejitev sistema ...
Svetovali so mi naj registriram drugo tel. št. - ;(

Tilen ::

pa maš 040 ? kr jaz nimam namrec :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

CaqKa ::

ni treba registrirat 040 številke.

če ne vrjameš na besedo .... nič ne trgajo.
Če imaš kakšen predpšlačniški sistem, potem lahko to dejansko preveriš.

ne ti ne verjamem ker zadevo sam uporabljam in še mi niso nič iz eklape zaračunali.
ko pa mi bojo pa jim bom začel zavračat račune pri katerih nebo dostavljenih smsov.

tx-z ::

hehe, to krneki, čaku sm 1uro da sm dubu kodo...pol sploh nism vidu kje je prednost, pa sms mi sploh ni poslal....no pisal je da ga je, sam ga nism še zdj po dveh dnevih dubu :\ :D
tx-z

Caligula ::

Men dela ze 2 leti 0:)
Redko se zgodi da kdaj kej nagaja ampak pac ce je nujno ze posljes obicajno sms.

IN JA; ZASTONJ JE.

jabe ::

je zastonj, edino mobitelovci z 051 se ne morejo prijavit. meni ponavadi dostavi smse, včasih sicer z malenkostno zamudo, samo če je kaj nujnega pa že navaden sms pošlješ pa je

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: jabe ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45071014 (27609) DJ Beat
»

Alternativa E-klapi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
596694 (5021) CaqKa
»

SMS Center

Oddelek: Programska oprema
233793 (3354) ABX
»

Free SMS na PINKPONK UKINJEN! [:'(]

Oddelek: Mobilne tehnologije
323376 (2612) njok
»

pošiljajte smse ceneje!

Oddelek: Izdelava spletišč
252145 (1640) njok

Več podobnih tem