» »

Pa sem vas !!!

Pa sem vas !!!

TBR ::

:D Jaz presvitli TBR sem z novim compaq compilerjem pod Digital Unixom v6.2 in na Alphi 533 Mhz dosegel ** 5.4 GFLOPS **. Beat me BWAHAHAHA ... 64-bit proc rock, EPIC, CISC and (what's that intel/AMD shit ...) suck !!! suck !!! suck !!! suck !!! suck !!! suck !!! BWAHAHAHA

Jaxx ::

he he, tbr, sam zdej te bodo tile gumpci spet napadal (pa velika večina pojma nima kaj je CISC, RISC, itd..!) in k misljo da je x86 arhitektura 'bog i batina' !!!

OZZY ::

In kaj. Ti misliš, da sem fouš. Zakaj pa bi bil. Men čist ustreza trenutna konfiguracija za delo.
Pač maš alpho. IN.....
Go with the flow.

birdy ::

ej tbr ker vem da ves kaka je razlika cisk/risk vem tudi da ves da teh dveh proc sploh ne mores primerjat(in ja x86 osnova sux-sam je pa najbolj razsirjena)

drugo ti si sedaj kaj pol leta isku kompajler za tvojo proco in koncno si ga nasel....no to ti je en od razlogov zakaj sem se odlocu za tb(x86) masino ker nimam volje/casa iskat

vsekakor sem razmislu o digital alphi sam vseen nisem je kupu in mojih cca 1.5G flops pri defoult frekvenci mi povsem zadostuje...(jah no vcasih bi nucu mal vec sam ne dost)

drugace pa povej 1(eno) stvar, ki jo ti pocnes z svojo alpho in je tako 5x hitrej od moje masine...

se spomnim prvega testa, ki si ga napisal pa je tvoja alpha tko pogorela na celi crti versus TB da sploh nisi omenju rezultatov(sam moram priznat da so bli dokaj nezanesljivi)

tak da edino prosim te se enkrat dej povej mi kaj delas z njo in da je dosti hitrej(pa ne si zmiselt kaj bi lohka delu povej realno)....
lp
birdy

`DoC ::

Tko kot je rekel birdy so proci na x86 osnovi najbolj razširjeni med masovno množico ljudi. Dan za dnem postajajo močnejši (he, he še bolj zato ker jih navijamo) tako da po mojem risc proci kakšne hude nadmoči ne morjo met.:D8-)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

OZZY ::

ta razlika se bo vedno manjšala. POsebno če bojo programi optimirani za delo z procesorji in pa z prehodom na več bitne procesorje.
Go with the flow.

burekar ::

TBR- kolk si pa kej dal za računalo???
Res je, da je RISC zakon, silikon graphicsi so mel
že davno nazaj tak močne zadeve, kot pa jih
imamo danes v hišnih računalih. Zato pa folk ne
lupovat 32-bitnih procesorjev, raj grafične kupte pa
te našpanite. Počakte na 64-bitne zadeva(neki takga
bo, kot je bil prehod iz 486 na Pentium-orto velik razlike)

g0Run7 ::

TBR v kolkem cajtu ti zmelje seti paket?

msmiha ::

Itak ne rabim tak močnega compa. Za enkrat mi vsa progrmsak oprema in igrice dela vredi na Durono 800@1017
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

MRtwister ::

jaz sem te prehitel, le da tega ne morem pokazati.
Imam playstation 2, ki po testih naj bi dosegel 6,7 giga flops.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

30 let x86 arhitekture (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Kiberpipa
22521592 (10049) BigWhale
»

Zmeda z 64 bitnimi procesorji

Oddelek: Strojna oprema
272312 (1776) Zheegec
»

Cray že ponuja dvojedrne Opterone (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
587038 (6023) Thomas
»

System architectures

Oddelek: Strojna oprema
131550 (1492) barbarpapa1
»

some little piece of crap 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
514648 (4021) Loki

Več podobnih tem