» »

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ...

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ...

«
1
2 3 4

Matek ::

Ta tema je odprta, da bo osnovna sticky tema Večigralstvo za začetnike :] ostala čista in se ne bo preveč nasičila z razmetanimi odgovori. Vse, kar bi radi spremenili ali dodali, napišite sem.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Microsoft ::

A je tale wolf zastonj IGRA ali zastonj DODATEK IGRI?

Pa kakšen je izgled samih vojakov? Ker kolikor se spomnem, je v wolfu blo tudi nekja robotov iz leta "2172" (kar meni osebno ni bilo vredu)...

Pa kake so mape? Je to bolj pokrajinsko streljanje, ali je to bolj kako strnjeno naslje, ali oboje? Pa neki sem slišal, da obstajajo nekakšni rovi.:\ To se meni zdi ful postolovsko.8-)

Drgače pa, ko bom spet porihtal HW, bom poskušal staknat nekje to igro in jo prečekirat.

___________________________________________________________________________
Bi se pa lahka po tem, ko bi se vsi (zainteresirani) naučili to igrat (in tisti, ki že zdaj razturate) naredili kak ST turnir (preko hitrih Internetnih povezav ala xDSL ali kabel), kjer bi zmagovalec dobil kako simbolično nagrado. Recimo, lahka bi dobili čine v obliki zvezdic in pol bi kle gor na ST nekje odprli neko stran, kjer bi bla statistika najbolših igralcev. Pa da bi turnirji bli recimo vsak mesec eden (ali še redkeje), tak da ne bi bilo treba žrtvovati šole/študija/službe/družine/..., da bi se lahko udelelžili turnirja.
Dobro bi bilo tudi, da bi na turnirju (če bi že bil) igre mesečno rotirale, pa ne samo po naslovu ampak tudi po sami vsebini. Recimo, enkrat streljanje, drugič divjanje z avti, tretjič kaj drugega (strategije,...) (Samo predlog).
No, jst bi omenil nekja naslovov: SOFII, Wolf, CS, BF1942, UT, Quake, CMR (2,3,4 ???), GP4. Bi blo?
Pa da bi ble igre z različnimi naslovi, tako da bi se tisti, ki so recimo nadrkani CS, iskali in zgubavljali na SOFII pravtako kot tisti, ki so bolj kot ne novinci.

Vprašanje pa je: Hm, ste zainteresirani?
___________________________________________________________________________



by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Matek ::

Ta wolf je samostojna brezplačna igra, za njo ne rabiš nič drugega. Streljanje je bolj na odprtem, torej niso sobe ampak bolj pokrajina, pa ni nobenih robotov in tega, samo vojaki z običajnimi vrstami orožja pa tu in tam kakšen tank >:D .

Drugače pa tole s turnirjem je malce VELIKA ideja, ki zahteva čas in ljudi. Morda enega dne v prihodnosti ;) .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Thanatos ::

mmm dobra ideja samo kot verjetno sam ves je ET prevec nehvalezna ce bi naredili turnir kjer bi tekmovali posamezniki. poskusite raje "turnir" narest v kaksnem DMju saj bo mnogo manj sivih las glede kreganja kdo bo bil field, kdo bo mel panzo in podobno.

PARTyZAN ::

MultiPlayZone ET & CoD liga. Btw ti igraš SOF2?

Microsoft ::

Jst sm šel SOFII SinglePlayer skos, pa nism pršu do konca, ker nism znal enga helikoptreja skinat... :((
No, vidu sm, da obstaja MultiPlayer za to igra, pa sm reku to igro. Bom vidu, ko bo čas, da mal prečekiram, kak je kej.

Thanatos, ka misliš, da bi blo tak težk naredit ekipe pa se pri tem nekako zment, kak bi se razdelili? Hm, dvomim. Če ne druzga, bi mel vsak team svojga glavnga, pa bi on odloču...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Blazz ::

ROFL deathmatch turnir- YEAH RIGHT that would be the first :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

Blazz ::

:D

PARTyZAN ::

Jimi če te bo MP pri sof2 zanimal si malo poglej stran od Slovenskega SoF2 klana ARU Če te bo karkoli zanimalo nas lahko dobiš tudi na quakenetu na kanalu #aru.clan

Microsoft ::

Blazz, kaj bi ti spremenil pri predlogu?

PARTyZAN, ko bom enkrat mel cajt (pa game), se lahka zmenmo, pa zašpilamo kej. Ka to se vi med seboj šicate al pa proti drugem kalnu?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

PARTyZAN ::

Jah mamo Clanbase ware proti drugim klanom, drgač pa itak da skos tut kako med sabo vžgemo;)

Microsoft ::

Kake pa so kaj mape? Jst sm to čist en mečken vidu, pa se je šlo tak, da si bil v enki stavbi, bli so hodniki pa prostori. Pa še neki po strehi si lahka lazil... :)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Thanatos ::

blazz a sem rekel da ET DM turnir? :\ dobr vem da to ne obstaja.

PARTyZAN ::

Jimi..lahko ti par screenshotov map pošljem na mail če hočeš;) je pa dost map za vse okuse. Close, Mid, Long combat, odprte in zaprte mape;) Maš tut več načinov..Infiltration, CaptureTheFlag, Demolition, Free For All in Team Death Match. Najbolj je priljubljen pa CTF;)

kihc ::

Ma kakšni screenshoti, pejt špilat in boš najbolj vidu. :)

/dodatek

Mene pa vedno bolj mika da bi se lotil igrat kakšne strategije, recimo C&C Generals ali pa WarCraft... ubistvu se najbolj navdušujem za C&C:ZH zarad tiste fore da kupiš samo dodatek, ki je dokaj poceni, izvirne Generalse pa imaš ...khm... izposojene.

Zadnjič (in prvič) ko sem inštaliral ta špil sem mel mal problemov (mislim da z grafično & driverji), namreč špil se je kmalu po začetku igre, no kakor kdaj kdaj po 2 urah kdaj pa po 10 min, obesu (zaribal), ali pa se je kišta kar restirala, nisem pa nameščal nobenih popravkov itd... a je to kakšna znana napaka za ATi grafične kartice al sem edini ki se mu je to dogajal?
x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

Microsoft ::

No, najprej morm jst žhw porihtat, pol pa lahka zašpilamo kako (pa CD mor dobit...).

Drgač se pa počas že veselim Battlefield 2. 8-)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

JOKER ::

Nekaj me zanima, ali to mapo : Enemy Territory/Etmain ustvarim sam ali kaj pa potem te mape in vse posnamem tu noter ??
Zakaj to sprašujem , ker sem igro instaliral in ni te mape, ki jo vsi omenjate NI !!
What now ? Hvala .
________________________________________________________
Ka te češ ....

Deathlike M Tito ::

to mapo ti instalacija naredi. v etmain mapi so use vec al mjn najbol pomembne stvari. ce jo nimas naredi reinstal. ker brez te mape nimas kaj z ETjem.
do what i say not what ive done!

JOKER ::

Instalacija igre ali instalacija teh dodatkov? Kdo nardi to mapo ?
Sama igra, ko sem jo ponovno naložu ni naredila ničesar,tako da I Don't Now !
________________________________________________________
Ka te češ ....

Deathlike M Tito ::

instalacija same igre naredi mapo etmain.
do what i say not what ive done!

Xplicit ::

a se da to igrat preko LAN-a?

ker sm se ze rahlo navalicu COD ...

btw - ker akcijski spil je ql za spilat prek lan-a? (trenutno s frendom igrava COD, pa rainbow six 3 je tud dost ql)

mchaber ::

Seveda gre preko lana.
.

JOKER ::

No, tud jaz sem se naveličal COD in sem prav danes vse deinštaliral.
Od začetka sem bil popolnoma odvisen od te igre, ko sem jo začel na netu igrat (tud po 6ur skupaj) kar pa je totalno too much. Včasih sploh nisem vedel kakšno je vreme zunaj :D .
Wolfenstain je baje dosti boljši kot COD. Baje, da je v igri 8 map pa bolničar,ki svoje oskrbuje z prvo pomočjo in ostale face,tako da mora biti dokaj interesantna zadevca.
Ampak me čudi, da meni instalacija igre ne naredi te mape,ki sem jo zgoraj napisal a baje je nujno potrebna.
Jaz imam naslednje mape (že po tretji instalaciji) :

- Backup
- Docs
- gl
- Main
- Uninstal

potem pa je še nekaj datotek med njimi tud .exe fajl za MP in SP .
Ne vem no......
Ajde lep pozdrav ... JOKER
________________________________________________________
Ka te češ ....

Xplicit ::

mchaber - Seveda gre preko lana.

smem uprasati kje se to nastavi? ker jest k grem v meni za create game mi jo zazene samo za net in nikjer ne vidim kje bi se dalo to nastaviti...

MrX ::

JOKER, sej Main je ta mapa, jao

Deathlike M Tito ::

JOKER LOL :D

no zdej pa kar rabs je etpro 3.01 ta nou in mape suply depot, tc base in caen.

sej cod je tud meni proti ETju zelo dougocasn. no respawn no funn
do what i say not what ive done!

Zgodovina sprememb…

mchaber ::

JOKER klikaj tam ko piše dedicated server[host game], dolker ne prideš do LAN.;)
.

JOKER ::

Fantje, malo ste pomešal vse skupi !8-O Nisem nič sšpraševal o LAN povezavi - LOL !!
Tovariš TITO : v tvojem zgornjem prispevku si napisal
instalacija same igre naredi mapo etmain.
. In jaz sem pač iskal mapo z imenom etmain. - LOL . Se pač nismo razumel.Sem pa pri seb mislil,če imajo vse igre Main, kao to da bi imela RTCW etmain mapo ?? Tako, da si me pravzaprav ti prepričal, da moram iskat etmain mapo.Tudi z tem stavkom sem bil še bolj prepričan v tvoje besede :
to mapo ti instalacija naredi. v etmain mapi so use vec al mjn najbol pomembne stvari.
. LOL .
No saj ni važno, glavno da smo po enem tednu prišli stvari do dna, tako da se bom Maybe kar danes že priklopil.Ajde bok !

P.S. :D Druže Tito mi ti se kunemo ........... :D ;) :) :))
________________________________________________________
Ka te češ ....

mchaber ::

Sori JOKER tist je blo za Xplicit-a:8)
.

Deathlike M Tito ::

jah JOKER smo pac navajeni rect etmain ne main :D

no vaznu d si najdu ;)
do what i say not what ive done!

Xplicit ::

hvala mchaber

se to - sm zagnal sam eno sobo glih tolk da sprobam in edino kar sem imel na voljo kot orozje sta bile 2 puski, raketomet in mislim da en 'smajzer'
a je mozno dobit tud ksno snajper orozje in/ali je to odvisno od mape al se kje drugje tud to nastav? (pac ima zelo nepregledne menije ta spil...)

MrX ::

Xplicit: C:\igre\Wolfenstein - Enemy Territory\Docs\Help\Manual

Deathlike M Tito ::

zakomplicirani meniji ? HAHA nisi se igrou RTCWja ;)

v meniju oz. limbotu ( tipka L ) izbiras klase-
soldier (celada v kvadratu al pa krogu se ne spomn) ki ima na izbiro tista orozja ki si jih sam nasteu. najveckrat nekoristen igrauc.
kliknes na kriz to je medik kjer na izbiro samo tomson ali pa mp40. ozivlja in zdravi ranjence.
kliknes na metek to je field ops k tala metke klice artilerijo in air strajke
kliknes na snajperski kriz mas pa covert opsa kateri unicuje komand poste in take lazje gradbene zadeve, isce mine, se preoblaci v nasprotnika in odpira vrata katere prej ni mogu brez obleke.
inzenir gradi, postavla mine, popraula vozila in dela totaln razcefuk z mosti in podobnim.

zelo dinamicna igra za usako klaso >:D
do what i say not what ive done!

Zgodovina sprememb…

JOKER ::

Tako je, važno da sem jo našel.
M Tito po tvojem spodnjem opisu, bi lahko rekel, da je RTCW Multi nekaj takšnega kot Commandos-i. Tami imajo vsi iste funkcije. 8-) Zanimivo mora biti tole.
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

Sem razmišljal sledeča, kaj bi bilo tudi izredno zanimivo pa še nisem zasledil.
Kaj pravite fantje na kakšen GRAND PRIX 4 Multiplayer. Obstaja kaj takega kje na slo serverjih ??
To je zanimivo.Te streljanke, to je že prenasičen trg.Plus tega pa daš na CNN pa lahko v živo gledaš kako se ubijajo. Formula, to bi bilo prva liga.Ali kdo ve za kaj takšnega?
Prosim za info .
________________________________________________________
Ka te češ ....

Thanatos ::

ET je zastonj in zato ga slotechovih serverji gostijo. ce bos kupil gp4 in jim ga podaril ti bojo pa verjetno uresicnili zeljo ce bo dovolj interesentov. drugace pa slotechu ostane LFS demo ki je verjetno en najbolj igranih demov dirkacin :D

> a je mozno dobit tud ksno snajper orozje in/ali je to odvisno od mape al se kje drugje tud to nastav? (pac ima zelo nepregledne menije ta spil...)

yes se eden covert na bojiscu. xplicit ce zacnjas svojo kariero z ETjem potem zacni kot "cannon futter" ali drugace inzinirc ali medic. tako bos najvec lahko na zacetku pomagal svoji ekipi. ostale klase pusti folku ki vejo kaj z njimi delat.

Xplicit ::

xplicit ce zacnjas svojo kariero z ETjem potem zacni kot "cannon futter" ali drugace inzinirc ali medic. tako bos najvec lahko na zacetku pomagal svoji ekipi. ostale klase pusti folku ki vejo kaj z njimi delat.

u bistvu se gre men sam za to ker s frendom spilava 1 VS. 1 in vecinoma spile kao sniper vs. sniper - tko da se je treba skrivat, iskat in tako naprej...
za to me to zanima

pa ce kdo ve se za ksn ql spil, tko da se 2 snajperja lovita, pa da je dobra igralnost?
spilal smo ze COD, Rainbow 6 3, WolfET, Unreal - ni glih sniper ampak akcija pa je
torej KAJ PRIDE SE V POSTEV?

Deathlike M Tito ::

unreal tournament ni lih snajper? haha ko bos talu headshote enga za drugim bos druzga mislenja. ruknes sniper mod, pozumas snajper na 1.0 in let the headhunting begins!!!!

PS
head shoti s snajperjem med tem k se skace in laufa. to je zakon!!!!!
HEAD SHOT!!!
do what i say not what ive done!

Zgodovina sprememb…

JOKER ::

Thanatos, daj malo bolj podrobno opiši LFS . Veš da sem študiral, kaj bi ta kratica pomenila ... Life For Speed , hmm... maybe. I Don't Now.
Kje zlodam demo in na kater IP se priklopim.Daj napiš mal več, če veš kaj o tem prosim. Hvala vnaprej.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Thanatos ::

http://lfs.racesimcentral.com/

in ja govorim o life for speedu. nastavljas lahko prakticno vse mehansje dele od roll bara do pritiska gum. demo ima samo 3 avte (FWD 115KM, RWD 130KM in RWD 250KM) ter dve progi (GP in rally cross) katere lahko tudi rikverc vozis, vendar je zelo zelo zabavna dokler se ne navelicas dema. potem je pa treba kupt original preko kreditne ali paypala. spil je huda simulacija in je dokaj naprimerna za zacetnike saj pomagala niso implementirana.

Thanatos ::

xplicit: sta s kolegom ze poskusila instagib? to je najboljsi DM 1 na 1 ker ni nobenga hordanja healtha in orozja.

Xplicit ::

sva probala ze vse variacije unreala, sam nekak ni vec zanimiv

sej pravm rabm en spil k mas pac en sniper gun in se lepo pocasi premikas in isces nasprotnika da se pojavi in pol ..... pok >:D clean shot

Thanatos ::

mapa oasis je skoraj idealna za to. druge pa pravzaprav niso ker imajo locene poti in se lahko izgubita. mape v ETju niso narejene vse v enem kosu ampak imas od napadalnega respawn pointa vec locenih moznih poti za napadat branilce, kar pomeni da se lahko lovita v krogih ali osmicah :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

Xplicit ::

sej glih to je fora, da se ne najdes takoj, da se napetost stopnjuje, pol (obcasno) pa en pop***i in zacne okol laufat in iskat druzga, pol pa bolj akcijsko postane.

COD ma pol se ql nacin igranja 'behind enemy lines' k en ve kje je drug in ga pol isce, sam ce je prevec ogromna mapa (kot kaksn stalingrad) pa postane mal nesmiselno igrat (samo 2 folka)...

JOKER ::

Kaj je že kdo igral American Army OP's Online ??
Pravkar jo dol vlečem. Potem bomo pa 8-O kako bo.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Hux ::

Ja zasotojn je? Jaz sem vedno mislo da je dodatek k Return to castle al kaj je ze blo ovi shit.

In zgleda vsej kolko tolko dobro? slike so ki?

Matek ::



Več screenshotov

Ja zastonj je, ni dodatek, stand-alone igra je.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Matek ()

KoKi ::

danes se malo probal in ... ok ... kak lahko ugotovim na dalec (ali od blizu) keri je z moje in keri z nasprotne ekipe? do zdaj sem vedno zacel strelat po tem ko me je keri drugi napado ker mi nikoli ni jasno ... samo pol je ze prepozno.
# hackable

BaRtMaN ::

Če je tvoj se ti prikaže nad njim ime in zdravje. Vendar se to pokaže tudi izkušenemu vohunu za kratek čas, ne vidiš ga pa na mapi. Takrat samo šopaj svinec.

Matek ::

Tako je, nad prijatelji se ti izpiše ime in zdravje, ko premakneš na njih merek. Čez čas se boš tudi navadil na barve modelov in boš brez problema ločeval svoje in nasprotne igralce.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolfenstein - Enemy Territory (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Igre
109378882 (4961) Superboyy

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451894 (25230) Tilen
»

F.E.A.R. COMBAT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
10111189 (7595) gansta
»

Quake IV - Multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1218796 (5570) ERGY
»

cs1.6 "bad file"

Oddelek: Igre
81173 (1086) jRk0

Več podobnih tem