» »

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ...

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ...

1
2
3 4

KoKi ::

mja, ko so pa vsi tak dobri ... predno jaz kaj vidim sem ze ... nic, grem jaz dalje ut pa q3 spilat, pa pridem kaj nazaj pogledat :)
# hackable

predator32 ::

OK ker sem nov v teh zadevah sem tudi nekje drugje na tej strani postavil vprašanje igranje iger za začetnike in sem bil usmerjen sem,torej z sinom sva naložila igro Wolf in vse dodatke za to igro točno po navodilih ki so bile v tej temi,vse nama dela ok vendar sva obstala sedaj v igri pred začetkom,odpre se nama meni kjer je možnost HOST GAME ali PLAY ONLINE,nimam pojma katero možnost izbrat,poizkusilča sva Host game kjer si bil v igri sam,brez orožja in nisem imel pojma kaj počet ,vse je bilo prazno,...poizkusila sva tudi Play online kjer so se nama izpisovali neki serverji ali kaj,izbrala sva kar tako enega naju je povezalo,sicer je še prej vleklo dol kao neke mape in nato spustilo v igro kjer sva bila zopet sama nikjer nikogar in brez orožja,na desni strani nama je tekel čas spodaj pa je pisalo WURMUP(OGREVANJE)..NA DRUGIH SERVERJIH PA JE CELO POTREBEN NEK PASSWORD..
sEDAJ NEVEVA ALI SPLOH NAREDIVA PRAV,ZATO PROSIVA DA NAMA NEKDO RAZLOŽI POSTOPEK ZAČETKA IGRANJA IGRE,KAKO IN KAJ...HVALA

BaRtMaN ::

Glih prav sta naredila, samo sta pač imela smolo, da na serverju, kamor sta šla, ni bilo nobenega drugega. Kjer se izpišejo serverji imaš vse podatke - kjer je ključavnica, rabiš geslo za dostop. Načeloma se je dobro povezati na server s čimmanjšim pingom in večjem številom igralcev. Če npr. piše 0/16, kje server prazen.

predator32 ::

Ja,sva poiskusla tako,šla sva na nek server kjer je bilo recimo 5\16 brez ključavnice,ping je pisalo 1,naju je dal v igro pa pojma nisva mela kaj in kako,bila brez orožja samo gor pa dol in levo ter desno sva lahko šla,ter na levem gumbu miške spreminjala zgleda igralce,vendar so ti delali potem vse sami,se streljali in hodili...zgleda da bi potrebovala dobre inštrukcije za začetek igranja..

Matek ::

Hehe, ja, priporočam vama, da prebereta pomoč, nahaja se v:

Program Files\Wolfenstein - Enemy Territory\Docs\Help


Sicer pa, vidva sta očitno spectatala druge igralce, ki so igrlai na serverju, ča se želita vključiti v igro, je treba pritisniti tipko L, da se odpre limbo meni, tam si lahko izbereta eno od petih klas in potem s klikom na nemško ali ameriško zastavo izbereta tudi ekipo, v kateri bosta igrala. Nato izberita vredu in lahko pričneta z igranjem.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

predator32 ::

Saj vem da bom morda že malo siten in navelčan...končno mi je uspelo se spravit v igro kot ste mi rekli,res nisem vedel oziroma bil pozoren na tisto črko L za meni..vendar se je pojavil drug problem,kar parkrat sem probal tako in me je vedno po kakšni minuti igranja napisalo banned oziroma vrgli so me ven...sicer pa imam tud sedaj ko sem pogruntal kako začet igrat še težavo z samo igro,ali me banned ali mi igra preprosto zamrzne oziroma me vrže ven iz igre in napiše da je ET naletel na težavo in se mora zapret.kaj sedaj???

Matek ::

a ti slučajno z rdečimi črkami javlja kako napako, ko se povežeš na server?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Vesoljc ::

no, če te soigralci dol vržejo je to ponavadi zato, ker "ne igraš" pravilno :)
n00bs

to, da se pa et sesuva je pa precej znan problem. ponavadi se to dogaja takrat, ko ti med povezovanjem s serverjem dolvleče kake mape ali pa druge datoteke... ko enkrat zdljaš večino stvari ponavadi dela ok :\
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

predator32 ::

ne vem ,sicer je vse polno nekih napisov kot da bi se pogovarjali med sabo-cheat-drugače pa enostavno med igranjem se mi pojavi okno kjer mi napiše kot v smislu da so me skenclali ali banned,grem še enkrat probat..

thor-_ ::

loh bi dal not cod :\
al kaj?

za tiste k nimate originala si zrihtajte
the all-seeing eye:
:D
http://www.udpsoft.com/eye2/index.html

pa se to ipje dobite tle:
:D
http://www.members.lycos.co.uk/crackedc...

no sej to vrjetn ze usi veste ane sam neki sm "mogu" napisat:D >:D :D >:D :D >:D

Matek ::

Thor, sicer je nekaj že pisalo v originalni temi, sedaj pa sem napisal še bolj očitno:

Dodatek:
Zaenkrat je seznam iger kratek, upamo pa, da se bo v prihodnosti z vašo pomočjo daljšal. Če igrate katero od zanimivih nalinijskih iger, si oglejte spodnja dva opisa, poskusite sami izdelati kaj podobnega in pošljite zasebno sporočilo enemu od moderatorjev oddelka. Hvala!


Upam, da bo kaj odziva, sam pa žal vsega ne morem napisati, ker ne igram drugega kot Wolfenstein: Enemy Territory.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

PrimozR ::

No LFS je Live for Speed. Maš pa še kr neki stzrani k ponujajo skine za avtomobile, razne dodatke,....
Npr. ena je LFS files. LFS pa rata zanimiv šele k dobiš celga :) S1. Govorim iz lastnih izkušenj. Oz. govori vam odvisneš driftanja >:D Komi čakam na S2, nove proge, novi avti, poškodbe, hujši setupi,.... >:D
Mal sm še clo razmišlu da bi naredu opis....

Screamboy ::

sem video da so eni imeli nekako drgačna orožja pri enemi teritorij pa me zanima kako dobiš druga orožja naprimer da ma metalec ognja

BaRtMaN ::

Klasa Soldier (čelada), klik (drži gumb) na trenutno orožje ti pokaže meni drugih, ki so na voljo.

Matek ::

L je za limbo, ce slucajno ne ves.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

NevarHere ::

madmanmato:
jaz ne razumem tocno zakaj si sploh pisal za mode in mape, ker si jih vec kot 80% pozabo(?) napisat!

Matek ::

kanec, navedel sem custom mape, ki so uradne competitive custom mape, se igrajo v ligah in so posledično na večini publicov, etpro pa je tudi mod, ki je na 90% strežnikov. Navedene mape in mod so nujen download, brez njih boš lahko redkokje igral. Vseh map in modov pa seveda ne morem navesti ker jih je OGROMNO.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

NevarHere ::

ze ze, vendar se cajti spreminjajo;)

Matek ::

Kaj hočeš reči?

Dubrovnik in northpole bom še dodal, ker se v teh dneh igrata, še kaj pogrešaš? Povej naravnost ...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

NevarHere ::

goldrush,supergoldrush,venice,fueldump,oasis,tc_base,rhine2,supply depot,temple final,..
za mode pa seveda shrubet ki je se najbolj uporaben ta cas...

Matek ::

goldrush,supergoldrush,venice,fueldump,oasis,tc_base,rhine2,supply depot,temple final,..
za mode pa seveda shrubet ki je se najbolj uporaben ta cas...


LOL, originalnih map seveda nisem omenjal! goldrush, oasis in fueldump so že poleg same igre in jih ni treba downloadati. Supergoldrush je samo ena od različnih modifikacij goldrusha, (ziher jih je vsaj 10) nobena se ni še prav prijela, venice bom morda dodal, tc_base sem že dodal, supplydepot tudi, temple in rhine pa sta že zdajvnaj nepopularni public-only mapi.

Kar se tiče shruba, ga avtor sploh ne razvija od 29 julija 2003, ko je bila izdana verzija 1.1, tako da je buggy in IZJEMNO nepopularen.

Malo statistike, zajeti so strežniki, do katerih imam ping pod 200 in imajo omogočen punkbuster ter so v evropi.

ETpro - 1438 strežnikov
shrub - 59 strežnikov

z rhineom ni nobenega strežnika, s temple jih je 8, supergoldrush je na treh


Ti to kaj pove?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

NevarHere ::

etpro je kicast...
shrubet(pa ziher se drugi...) pa temelji na funkcije igre..

glede map pa... se napol opravicujem

Vesoljc ::

kicast? npr?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

NevarHere ::

multiview, lagometer, pa un shit za merjenje hitrosti, LOL:D
pa svasta nastavitev za HUD...
to je tak kot izbolsan main, vecino bi se dalo naret brez etproja

Matek ::

kanec, vse našteto se da spremeniti, vklopiti in izklopiti po želji. ETpro pač dodaja nove funkcije obenem pa je odpravljenih malo morje groznih bugov, ki so v shrubu še vedno. Shrub popolnoma spremeni igro, medtem ko jo etpro poskuša ohranjati isto in jo še bolj utrjevati.

Pa da se ne bomo šlu tu nekih svetih vojn, podal sem ti statistiko in po tem lahko sklepaš, kako misli večina ljudi.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

def! ::

kakor jaz vem je najbolj igrana igra CS 1.6 ker ni treba imeta kaksnega skilla za campanje :| :| :| :| :| drugace pa po moje CS:S in quake 3 OSP CA pm1 own

Screamboy ::

CS 1.6 se da kje kupit key ali pa dobit orginal halflife da bi mel key?

BaRtMaN ::

Probaj Mantis. Seveda ne kupiti rabljenega Half-Life.

die_hart ::

No pa mi neki povejte vi majstri!:D
Nekaj iger mi ne uspe spravit u online multiplayer. In to so:
-battlefield 1942
-battlefield vietnam
-vietcong
-underground 28-)
Sem jih instaleru, instaleru vse patche in vola.....nč. S tem da prve tri vidm v Eyu, undergrounda pa še to ne. Igram COD in wolfa in ker sm se ju počas naveliču bi rad probu še kaj druzga. Pa recimo da so to rezervne kopije original iger.
Prosim za navodila al pa kakšn link.

Lp, jest

PrimozR ::

Uporab originale pa bo.

die_hart ::

ja ok no
če zna nej kdo kej pove, ne pa da daš popolnoma nekoristen "nasvet"
res bi prosil za kaj koristnega.

Lp, jest

PrimozR ::

Jah, če ti ta 'nasvet' ni ql, pol ti ni pomoči... Drugače si pa oglej tale link, bo zihr kej pametnga pisal.

die_hart ::

nasvet je že ql ampak ni uporaben,
jest pa bi nucal kaj uporabnega:\

Lp, jest

Zheegec ::

jest pa bi nucal kaj uporabnega:\

Uporaben nasvet - ne več igrati iger.
Še bolj uporaben nasvet - nabavi original.

Čisto neuporaben nasvet - piratski špil ti pač ne bo delal prek neta (so redke izjeme, kakšni zastonj špili), edino v LAN bi še šlo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mtjz33 ::

Die hart,na tejle strani ,je razloženo kako spraviš v pogon MP,v omenjenih igrah.Aha do sedaj sem brez problema preko neta igral Collina 4,ter combat task force 121,oba seveda pirata.Lahko da je bil še kakšen naslov.Drugače pa AA,WET,pa še ena igra je zelo zanimiva,biljard Carom 3D,resda skromnih 12MB,ampak igra seka.Igra je zastonj ,potrebna pa je registracija.
Carom 3D dolpoteg : http://www.carom3d.com/download/downloa...
PS se opravičujem,ker verjetno nista linka na klik !!!:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

die_hart ::

mtjz33 hvala ti, vsaj en:D

Matek ::

mtjz33, die_hart, a vama res ni jasno, koliko ljudi vama mora povedati, da nelegalnih zadev tu ne trpimo. :\
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mtjz33 ::

Link od epcgam*ng sem prilepil,ker sem videl,da malo višje nekdo razlaga ,kaj rabiš za igranje neoriginalnih iger.Pravila, vsaj pomojem,naj bi bila enaka za vse,zato bom opravičilo izpustil.Ne razumet napačno,upam da ne bo prišlo do nepotrebnega prerekanja,zamer.......Še enkrat,BREZ ZAMERE!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mtjz33 ()

Matek ::

Kdo je poleg tebe razlagal o igranju nelegalnih iger? Vsakega poskušam opozoriti in popraviti njegov post, a če slučajno spregledam, to nikakor ni izgovor, da lahko tudi drugi kršijo pravila. Takšna kot so, so in se jih je treba držati.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

RoadMan ::

Mad Man jaz mam pa eno zlo n00bovsko vprašanje!kako postaviti server pri COD,da bi lahko s frendi špilo in kje pol ta server najdem?:D

Gionni ::

Mene pa zanima, kaj moram storiti, da se bom lahko povezal na kak server pri cs 1.6. Ko se hočem v igrci povezat, mi napiše tole:
LAN servers are restricted to local clients (class C).

Gionni ::

A res noben ni imel podobnega problema, ker ne pogruntam, kaj bi bilo narobe :(

jRk0 ::

Verjetno nimas original igre? ne bi smelo biti teh problemov. Ce pa se povezujes na kake domace streznike, pa je ponavadi dovolj da na strezniku napises sv_lan 0
You fuck up once, you loose two teeth.

Zajeban ::

prvo vsem skupaj lep pozdrav. vidim, da ste našteli že kar nekaj online iger pa, vendar bi vseeno še eno dodal in sicer America`s Army(trenutna verzija 2.4.0) razvili sta jo ameriška vojska in ministrstvo za obrambo ZDA . sama igra je med najbolj realističnimi online igrami(skakanje in streljanje odpade, vojak dejansko lahko izkrvavi, ranjenost vpliva tudi na natančnost streljanja in hitrost premikanja, vpliv granat, flashov in smokov je realen itd.), zato je tudi starost igralcev nekoliko višja kot pri drugih igrah(igrajo jo tudi pripadniki ameriške vojske in tudi razvijalci igre same), se pravi 18+. druga pomembna stvar, ki bi jo izpostavil je, da je igra popolnoma brezplačna, download je na voljo na www.americasarmy.com. za začetek igranja je potrebno prvo narediti svoj accaunt in nekaj malega treningov, ker drugače povezava na server ni mogoča. sistem igre temelji na zbiranju točk in s tem posledično zviševanje HONORJA igralca.
edina negativna stvar te igre je, da predstavlja orodje za recrutanje vojakov:(. kolikor sem imel moč opaziti se v igri pojavlja izjemno malo cheaterjev, kar je zame še en plus k igri(do sedaj sem opazil samo en primer cheatanja vse ostale pa je punkbuster vztrajno kickal), tako da brez bojazni.

p.s. za jesen 2005 je najavljena nova verzija 2.5.0, kjer bo mogoče uporabljati vozila.

se opravičujem za (pre)dolg post

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zajeban ()

Matek ::

Mja, AA poznamo seveda, ampak nihče se še ni javil, da bi spisal kaj o njej. Vsak vodič bomo z veseljem sprejeli, ne moremo pa začeti z igranjem nove igre, samo zato da lahko napišemo članek.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

DominusSLO ::

Ufff! AA je zakon!!! manjkajo samo še vozila-komaj čakam!>:D
LP

bluefish ::

igram AA, sicer sem trenutno šele honor level 11, ampak je špil res hud. boljša je sigurno kot pa COD

sicer pa, vsak ima svoj okus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Matek ::

AA ma s CODom glih tolk podobnosti, da pri obeh lahk strelaš :D . Ni za primerjat teh dveh špilov, niti slučajno.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Reanimated ::

@MadManMato se popolnoma strinjam
im freakZ

super98 ::

ehem, cist za zacetnike - kaj ce zastartas igro, gres v "play online", das pol tm "refresh servers" pa se noben ne izpise. Ce pol vpisem IP, samo pinga, ne poveze se pa s serverjem - sprobano na ET in CoD?
Was zu tun?
Jejmo korenje!
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolfenstein - Enemy Territory (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Igre
109379168 (5247) Superboyy

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451927 (25263) Tilen
»

F.E.A.R. COMBAT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
10111255 (7661) gansta
»

Quake IV - Multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1218848 (5622) ERGY
»

cs1.6 "bad file"

Oddelek: Igre
81181 (1094) jRk0

Več podobnih tem