» »

cs1.6 "bad file"

cs1.6 "bad file"

cupaslo ::

hellow vsem!....

Pri cs1.6 ko zazenem kaksen slo. server da bi sel igrat mi javi "bad File" to je kaoo error.... ce pa grem na kaksne druge igrat pa mi vse lepo tece... mogoce ping nabija prevec.. samo na slo. serverih pa nemorem igrat... wtf?
Rad igram UT in CSS!!! -=]CupA[=-

BOCo. ::

V kateri trgovini si kupil? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BOCo. ()

Razerzone ::

Da nisi kaksne dodatke instaliral? meni je to tudi napisalo enkrat ko sem dal neki pack za orozja enhaced models...

Zgodovina sprememb…

cupaslo ::

yea sem mislil da bi blo kaj takega zato pa sem dol zbrisal vse... še css sem dol dal potem pa sem instaliral 1.6 pa se kr bad file.... in to samo na slo. serverih ne! ker na vseh drugih mi gre igrat!
Rad igram UT in CSS!!! -=]CupA[=-

A-L-E-N ::

sicer ne poznam odgovora na zastavljeno vprasanje ampak da ne odpiram nove teme: ve kdo za kak dober config za cs 1.6 pa kje bi se ga dalo dobit?

BobaSmrade ::

Fora je u tam de ma tta al tt cupaslo ta problem raši čist enostavn pejd u mapo cstrike pa zbriš use mape u mapah sounds in models, če to ne bo pomagal je pa problem o modelsih ki jih maš saj si verjetn kupu cs:cz verzijo ki ima priložen cs 1.6 modelsi pa so isti ku pr cs:cz zato morš dobit modelse od cs 1.6 (na forumih al pa kr na netu jihg najd) prilepi jih v modles mapo in lahko boš igral na slo serverjih pa ne poslušat drugih noobov ku ne vejo sploh ka je cs!!!!!!!!!!!!

tole je blo ras žaljivo sam razumljivo pa je če pa tega ne razumete ste pa noobi


hvala pa naj pustte da cupaslo to vidi nasvidenje

jRk0 ::

Bad File Removal

Confige mas na straneg od klanov recimo pa tukaj -> Klikenzi
You fuck up once, you loose two teeth.

BobaSmrade ::

Vam res ni jasn sam modelse nuca al pa je tak bogi da ne more zbrisat stvari u mapah --------ne vem kir disk://steam/steamapps/ime accaunta/counter-strike/cstrike/sound,models(razn players),sprites




pa če nucate nasvete u csju pejte na www.discharged.org ne pa iskat na slo-techu ku vidte kake odgovore ljudje devajo

jRk0 ::

ne prbiji, ker igram cs ze kar dolgo, pa dost vsega poznam :)
in mas prav, ko sem sam imel bad file napise sem sam zbrisal mapo models pa players...
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853474 (18007) Bananovec
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215025 (8686) Tilen
»

Counter Strike 1.6 Problemi Need Help!!!!

Oddelek: Igre
121751 (1624) Keki

Zelo razjezen uporabnik SiOLa :/

Oddelek: Loža
182518 (2256) Tody
»

7800gtx

Oddelek: Kaj kupiti
5942 (832) jest10

Več podobnih tem