» »

Nasvet - kamera

Nasvet - kamera

Dominator ::

Nisem glih najbolj podkovan pri poznavanju dobrih lastnosti kamer, zato prosim, da mi nekdo pomaga. Se splaca kupit tole? Nisem zahteven uporabnik, vseeno pa ne bi rad denarja stran metal.

Caligula ::

Ne. To je poceni plasticen crap in to ni kamera. Kvaliteta tistega videa je neuporabna...

Skratka taka zadeva bi morala stat 10-15.000 SIT pa nebi bila totalna katastrofa, ce bi kupil.

Tako pa samo pozabi. Dobro zgleda samo na sliki. Sicer je pa nekdo pred kratkim podobno spraseval in je zadevo probal v rokah in je bil vesel, da ni kupil.

Dominator ::

Tanx. Sem nasel tisti topic. Predlagan je bil tudi Benq DC 2300. Spet poceni stvar, ki bi ji bil moj budget kos. Ampak res ne bi rad, da bi se pol sekiral, ker sem kupil nek crap. Nimam dnarja za neko stvar nad 30k, tak da ocitno kamera odpade. Res ma pa zanima kak digitalni fotoaparat v mojem cenovnem razredu. Tak da so vsi predlogi dobrodosli.

Caligula ::

Tistega Benqa sem hvalil jaz. Sem bil izjemno zadovoljen. 25 jurjev ni veliko pa se vedno lahko vrnes, ce ne bos zadovoljen. Bos pa hudo presenecen ,ko bos kdaj primerjal slike s kakimi kolegi z drazjimi fotoaparati sploh pa nad tem koliko tebi baterije zdrzijo,..

apachee ::

ok jst mam pa eno vprasanje in sicer:

ta vikend grem v Imolo na dirko F1 in sem mislu s sabo vzet kamero da bi kej posnel. Pa me zanima kaj rabm da jo lohk nesem čez oz a jo morm prjavt, kolk to stane, a je že kdo to počel, mislm snemal v Imoli, kje jo polnil, skratka vse te male ampak pomembne stvari ki pridejo prav ko si tam dol s 150k SIT vredno zadevo :)

tanks
You can't win without The Finn!

Caligula ::

Ce mas racun ga nesi s sabo, drugace pa itak na meji reces, ko gres ke, da bi rad prijavil pa bos ze na osnovi njihovega odgovora vedel ce je sploh treba. Drugac se itak sam en listem z serijsko cifro spise pa stemplja.

Za polnit nimam pojma kako bos uredil.
Ne snemaj kar v tri dni. Itak se ne da nobenmu gledat dolgih kadrov.

Big_Al ::

spada pod osebno prtljago, tako da nebi smelo bit problemov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

digitalna kamera

Oddelek: Kaj kupiti
474841 (3172) Dead_Meat

Se en friendly tip Slo-techovcem- Benq DC2300 v HArveyu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20314425 (11113) TribesMan
»

Pomoč pri izbiri digitalnega fotoaparata....

Oddelek: Kaj kupiti
372389 (1983) Koci
»

Digitalna kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
636038 (5139) Caligula
»

Kateri digitalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
603477 (2843) Caligula

Več podobnih tem