» »

Kateri digitalec

Kateri digitalec

«
1
2

Dead_Eye ::

Torej katerega izmed spodaj naštetih bi vi kupili: Minolta x20, Fuji A210, Canon A60, Olympus c350, Kodak cx6230?

Cene so podobne, 20 Eur gor ali dol.....
The one and only

Sami ::

Canon A70, je best buy trenutno in ima vse kar rabiš, še preveč. Sam ga imam in je res špica8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Alec999 ::

Evo se jst dam svoj glas za Canon A70 in A60

Lp,
Alec999

Caligula ::

Daj malo pogooglaj za pravimi testi.
Vsak ti bo svoje kljuse hvalil, digitalni fotoaparati so pa nekaj kar se pogosto testira in ne bo problem najt kredibilnih testov.

KTr1sk ::

Imam CanonA70 od septembra in ga morem zelo pohvalit:D

Vikking ::

sam mam olympus c-350 in je res odlična stvar,,, priporočam!

Rambo ::

CANON

jurcy ::

definitivno canon

bili_39 ::

Če se odločiš za Canona A60 - samo danes 7a 169E tukaj

Dead_Eye ::

torej A70 mi je že nekoliko predrag. Rabim fotoaparat ki mi ga ne bo škoda vzeti povsod sabo - od fešt do potovanj, na kopanje,...

Ima kdo to minolto x20 (me zelo mika ker je majhna)?
The one and only

antonija ::

Jst mam Xt pa je za velikost raketa! Se ohisje si nabavm pa bo tud za v bazen in morje! :D Je pa res da je majnha, pa da ne zna najbols fokusirat ce je zlo temno...., sam od take male kamere ne mores kej druzga pricakovat. Dela pa slike ki so cez glavo dost dobre za na monitor, na papir pa se nobene nism tlacu, tko da nebi vedu. X20 ma pa 2MP, tko da glih A4 papirckov naus mogu iz tega delat...

Aja, pa robustna je ko hudic, prezivi v zepu s kljuci in telefonom... skratka pravi mali hudic.:D

Pa vsak svoje hvali, ja....:8)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

Caligula ::

Kaj nisi takoj povedal!

To sem jaz iskal in nasel!

Benq DC 2300! Dobil kar nekaj nagrad.
Slike so neverjetno fajn, stane samo 25.000 SIT na Kadarkoli.com, najnizja poraba baterij v kasi (v praksi sem bil sokiran koliko zdrzijo), nima opticnega zooma (kar je zate in zame dobro), ker ko pada po tleh se nima kaj unicit in na festah to se dogaja(pogosto >:D ), baterije je dobr, da so fajn ze zato, ker jih zenske scuzajo k se hocjo takoj gledat,..>:D

Resno pravim. Vzami to, ce ti nebi blo vsec se vedno lahko doplacas za kaj boljsega ampak ti povem, da bos hzvalezen za nasvet.

Daj mi mail pa ti posjem kako sliko pa bos povedal ,ce se ti zdi dobra ali slaba za 25.000 SIT.
Pa naj ti se kdo poslje sliko od Canona pa bos primerjal.

Bo zabavno :D

antonija ::

Moj pa ma opticni zoom, tvoj pa ne!:D >:D

:))
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

PARTyZAN ::

Jest sm Canon A80 uporabnik (3X optični + 11x digitalni zoom) :D Zadeva je fajn ;)

T0RN4D0 ::

Jst mam tud A80 se mipa zdi, da je A70 mal faljen mogoče... ne vem kakšne so cene trenutno, samo al kupiš poceni (a nikakor ne slab) aparat A60, al pa orenk- A80.

Drugače pa poskusi dobit slike (najboljše kvalitete) izbranega kroga aparatov... Jast sem ga kupil blj na slepo, amapk je res super... v bisvu velikorat slikam kar na 2 Mpix, da mi ne zasede preveč prostora na računalniku :P


PS: za baterije nepreveč skrbet, moraš met sicer nujno akumulatorjea, ampk ti pa držijo svinjsko dolgo pšroti navadnim baterijam!
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

KTr1sk ::

Tukaj je cena Canon A80 84.990.-, cena za A70 pa je 10.000 manj http://www.akvonij.si/index1.html

Caligula ::

Sm vidu slike tega Canona-za kakih 15% so bolse od teh od tega Benqa.
Pa je skor 4krat drazji.

Jz sm namenoma vzel foto brez opticnega. Ker sm ga na prejsnjem sesul, ko je sam enkrat mal po tleh padu..
Ta Benq pogosto vidi tla pa dela brezhibno.

Sicer sm mu pa ponudu, da mu poslem sliko pa naj mu se en kako z Canonom pa naj vidi :D

Dead_Eye ::

Hvala vsem, zdej mi je dalo še malo mislit glede optičnega zoom-a...

mail
The one and only

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dead_Eye ()

perci ::

Nisem videl se ene stvari, ki bi bla od Benq oz Acer Peripherals kvalitetna. Zato sem tut rahlo skeptičen za tale fotič. Je pa mozno, da res ni tolk slab. Samo glede na to, da ga promovira naš znani reklamator svojih stvari (in nihče drug), sem mal v dvomih :D .

Caligula ::

PErci, kupil sem ga, ko sem prebral test in videl dve sliki.
Pa se 18 jurjev sem dal za novega takrat :D

Pred kratkim sem ga prodal, ker kupujem kamero sam sem videl pol, da se dobi za 25k nov (tiste variante za dobit od takrat zal ni vec) in si gabom spet kupil.

Imam SAMO kake 3 slike na najvisji resoluciji in kvaliteti. Nisem rabil toliko.
Vglavnem samo minimum,.. na vsem, ker so ze tko fuldobre pa pol jih 153 pride na vgrajen spomin.

Lahko pa na mail posljem kako sliko. ZA 25 jurjev je ta foto hud nakup.
Kar se pa baterij tice je pa to klasa zase. Res osupljivo. Opticni zoom pa ni za folk, ki fotoaparat skos nosi s sabo. Ta mali kos dreka je skos po tleh padal pa niti zakolcal ni. Pa se LCD je odlicen.

Benq Peripherals ma DVD RW 800 pekac, za katerega v nekih testih pravijo, da je celo boljsi od vse konkurence.
Za stvari od Benq peripherals ti niti vedet ne mores kaj vse imas njihovo, ker podobne stvari izdelujejo za ogromno firm kot OEM. :D

Sicer pa, se vedno cakam, da mi kdo pkaze, da imam pri sebi vec kot 1 teden kaj kar je slabega :D

perci ::

LOL, 153 slik na vgrajenih 8 mega :D - za zajebancijo je to ok, ja - za slike delat pa ne ;)).

T0RN4D0 ::

Jah perci, mi ne vemo, k nam ti canoni tak vlke slike delajo...:D To je sam zato, ker niso dobri aparat :P :\

No ja, nekateri so hitro zadovoljni, čeprav za zajebancijo je res hitro dovolj... tud kak OK mobite :8)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Caligula ::

Lejte, slike se da tud s tem hude delat. Sam sej je clovk reku tud za feste pa tko za s sabo met.
Jz vem, da noben od vas nebi mel jajc rect, da ta zadeva ni hudo nesramno poceni, ko bi videl eno sliko na visji resoluciji.

Pa jaz sem delal ogromno slik pa veliko se jih po mailu folku posilja in ne rabim vrhunskih. Avtor teme tudi ne kakor gre razumeti. Drugace nebi omenjal.

Ce pa bi hotel orenk fotoaparat se pa o teh Canonih sploh pogovarjat nebi hotel verjetno >:D

Za s sabo met vsak dan,.. pa tko za neki kar se skos uporablja pa na trgu trenutno ni boljsega. imam se enega premier z enako resolucijo pa je nasprotje tega Benqa. Za kozlat.

Bljak.

Komu posljem sliko z benqa?

Kr mailite mi na studi@email.si

perci ::

Jah perci, mi ne vemo, k nam ti canoni tak vlke slike delajo... To je sam zato, ker niso dobri aparat

No, pa sej ma Caligula prav po svoje - ce mislis fotič po tleh metat, je bolj da meces ena jajca za 20 jurjev kot pa soliden fotič za 100 jurjev.
Benq Peripherals ma DVD RW 800 pekac, za katerega v nekih testih pravijo, da je celo boljsi od vse konkurence.

Bom verjel, ko bom sprobal, zaenkrat je blo vse s čimer sem imel izkušenj od acerja poden. Testov je pa na netu malo morje, tko da ni glih vsemu za verjet.
Za stvari od Benq peripherals ti niti vedet ne mores kaj vse imas njihovo, ker podobne stvari izdelujejo za ogromno firm kot OEM.

Hehe, verjemi ti meni, da vem kaj leži v mojih mašinah ;) - nič acerjevega hvala bogu.
Sicer pa, se vedno cakam, da mi kdo pkaze, da imam pri sebi vec kot 1 teden kaj kar je slabega

Hehe, nekaj leži pod tvojim usernameom :D. Drugač pa niti ne vem, kaj ti doma sploh imaš, pa v bistvu se mi niti ne da s tem ukvarjat. Sicer pa ni nihče rekel, da nimaš ok komponent, je pa res, da jih hvališ kot da bi toplo vodo odkril.

perci ::

Men poslji, mas mejl (mojnick@owca.info) v profilu - drugac pa tko je - pri veliko svetlobe se da z zelo nikakvim fotičem dobre fotke narest, pri malo svetlobe, pa peljejo a60/a70/a80 tega benqa scat.

Se pa strinjam, za po zurih in sam za po netu posiljat, je verjetno OK - poslji fotko. Slik pa iz tega zihr ne mors printat.

Sicer pa jst tut nesem vcasih digitalca na zure, pa ni problema, ga pac pazim. Na tla mi se ni padel, ga imam skos obesenga okol vratu ali pa odlozenega na varnem mestu. Zoom pa tudi ne vem kaj te tolko moti, jst brez zuma fotkiča ne kupim niti za 20 jurjev, ker ga pol raj nimam in mam raje analogen fotič.

Caligula ::

Posljem kmalu sam da zbrskam kako v polni resoluciji.
Drugace pa-ravno v slabih svetlobnih pogojih in brez flasha sem bil najbolj sokiran tukaj. Jaz bi rekel, da se ravno v tem tisti Canoni poscijejo.

Kolega ma enga ful dragega Nikona pa je sam zijal, ko je fotke enkrat gledal, ko sva ze v ful temi nekaj slikala.

Opticni zoom bi bil fajn, ce bi ga res kej blo. Trikrat je crap. To ni nic. Problem je pa, da ze ko foto enkrat mal bolj ob tla pade gre to v k... garancija pa tega ne pokriva.

Sicer pa ti posljem se kako slikco.

antonija ::

Opticni zoom trikrat v takih aparatih ki majo "notranji objetkiv" je cela raketa! To je priblizn od 35 do 110mm gledani na Leica format. Ce pa kdo slucajn kopuje kompakten fotkic da bo z njim slikal fuzbal tekmo cez ceu stadion, nej pa se ennkrat premisli kaj sploh hoce... To je tko ko da bi kupoval traktor za drag race... Kompaktni fotkici so narjeni da so robistni in da posnemajo kote ki so okoli normalne goriscnice (torej 50mm). Pa tud zoom na fotkicih ni sam zato da se neka stvar pribliza oz. oddalji, ampak ma velik vecji efekt na prespektivo, na globinsko ostrino,.... Skratka treba bo ksno knjigo o fotografiji prebrat da se bo vedl za kaj so goriscnice dobre.

Pa fotkici nacelno niso za na tla metat... Tko kot avti niso za zaletavat. Ce se skistah, more it avto na sevis. Razen ce si ne kupis enga jajce in nasvasas gor jeklene cevi in gres u akcijo. Pol pa tud servis ni vec nujen (v vecini primerov).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Caligula ::

Jz se s tem strinjam. Samo sej nismo v temi kjer bi se o nevemkaki fotografiji pogovarjali. To je stvar za vsak dan. Ce pa bi kupoval dober foto pa ti Canoni to niso ampak je treba ze precej visje.

Naj pa Perci pove, ce se mu zdi glede na fotko, ki sem mu jo poslal, Canon vreden skoraj 4krat vec.
Tisti Canon ni nic poceni in ni vreden tistega denarja. Za tak denar se da iz Avstriej hudo digitalno videokamero presvercat k je cudo tehnike v primejavi s takim Canonckom. Skratka tele Canoncki niso vredni pol toliko.

Ze kak HP 735 za moje pjme lepse slike dela pa je cenejsi.

Tega Benqa jaz ne zagovarjam ze neko PRO uporabo, ima pa hudo dobre lastnosti in se nesramno poceni je.
Mirno lahko recem, da za tisti opticni zoom, ce bi ga meli za doplacilo nebi dal niti 5 jurjev. Za neko vsakodnevno uporabo je preboga zadeva to. Pa meni se ne gre, da bi slikal fuzbal tekmo. To je nekaj kar se da cloveku slikat ampak nikomur gledat. Itak se da folku vedno cist in samo folk gledat. Za to pa opticnega zooma ne rabis.

95% stvari, ki jih slikam so folk ali kaj takega na razdalji 3 metrov. Folku se ze stavb pa scenografije ne da gledat. Oz tri slike se, pol pa v luft zacnejo gledat.

Ce pa bi se sel neko resno fotografijo pa to ni prava tema. Mene, ce bi to zanimalo imam kolega, ki je fotograf in to se na analognih zadevah pa bi mi lahko vse razlozil pa me ne zanima. Skos mi pa tezi za vse fotke, ki jih poslikam, ker je gor folk oz edina res zanimiva zadeva.

Sej ko s kamero snemas je isto. Lahk nevemkake scene snemas sam pl folk sam prevrtava tam. Folk hoce folk gledat.

antonija ::

Fotka je dobra takrat, ko ti je vsec. Pa ce je gor folk al pa kej druzga. Pa odkrito povedano men ze mal presedajo fotke s "folko" s ksne zurke, kjer se vsi prisiljeno rezijo (kar je dokaj pogost efekt ce stopis pred enga s fotkicem in reces "ej, dej se mal nasmej"), al so pa vsi pijani in zadeti. Sej vcasih je blo to mogoce zanimivo gledat, zdej pa nekak zgublja pomen...

Pa dobre fotke se da narest tud s slabim fotkicem. Noben ne more rect da zdej ko si bo pa en omislu canona EOS 1Ds bojo pa njegove fotke 1A. To je tko ko ce bi trdiu da ce vzames dober mikrofon lahk pa vsak poje v operi. Ne dela tko.

Je pa res da je treba vedet zakaj se bo fotkic uporabljau. Ce je res samo za slikanje na zurih in druzabnih zadevah (kjer je pac "folk"), pol je tud nekaj za 20kSIT cez glavo dost dobro, papinatih fotk pa itak noben ne bo delu. Ce je to fotkic s kerim bo nekdo tud sliku svojga froca ki igra fuzbal in ksno bajto kje, pol mel tele in mal wideangle-a ne skodi. Opticnega. Ce pa kdo hoce kupit fotkic da bo reporter, pol nej pa rajs klasicnega kup, ker so digitalni dragi ko pizda pa se nc ne kaze da bojo kej kmal sli dol.

Morm pa rect da ksno ful dobro fotko z bajtami gor al pa krajino folk velik rajs gleda, kot pa nekaj veselih ljudi na crnem ozadju...:\
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Caligula ::

Ne vem, se vsak video pa slike k sm jih posenu,.. vsi gladko spregledajo okolico in radi buljo sam v folk pa zenske, zenske gledajo sebe pa tipe,..

Skratka to je nekak domet folka. Sej minimalno tud druge stvari sam tam je koncentracija do pol minute.
Perci, si dobil sliko?

antonija ::

Vsak ma svoj okus!:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

perci ::

caligula, nicesar nisem dobil, poslji na mojnick@owca.info - seveda mojnick zamenjaj z mojim nickom, torej perci ;)) - antispam ukrepi

Caligula ::

Sem zasral s koncnico. Sem dal namesto info .com pol. Blond jz :'(

No sm zdej poslau.

perci ::

morm rečt, da sem pričakoval slabše slike - kolk gre high res fotk na vgrajen spomin?

Tiste low res fotke pa niso primerne za slike delat, za po netu posiljat pa OK.

Drugac, dej poslji mi se kako high res brez fleša.

Caligula ::

Na vgrajen spomin mislim, da gre kakih 10 takih v najvisji resoluciji pa kvaliteti.

Jz delam drugac ogromn slik. Ko je zur al pa kej tazga itak po vec sto...
Sicer mam zdej SD kartico sam ne vec Benqa. Pa ga ze pogresam pa ga bom spet kupil :D

Tiste tamale fotke so tko za spomin ne umetnost.
Predin je bil tiste z sabo kr vesel. Sej mam tud dost boljse v najnizji resoluciji sam jih mam 15.000 pa sm pac dve pograbu.
Ze zako majhne delam, k jih dost po netu posiljam pa nima vs folk ADSLja...

Bom probu najdt se kako od podnev. Drugac pa tud v slabi svetlobi brez flasha ful dobre dela. Dost boljse kokr kaksen tak Canon al pa HP.
Tud od dragih Nikonov. Skratka ta zadeva suva sploh pa za tak dnar. Po porabi baterij mu pa itak nc blizu ne pride.

Skratka kot neki kar mas vsak dan z sabo je super pa se ni tok drag, da bise pozru, ce bi ga zgubu...
Ce rab se kdo fotko naj mi maila na studi@email.si

perci ::

Kasno svetlobne obcutljivosti podpira ta zadeva?

Drugac pa tud v slabi svetlobi brez flasha ful dobre dela. Dost boljse kokr kaksen tak Canon al pa HP.
Tud od dragih Nikonov.

:D :D LOL, pa s kom ti mislis, da se pogovarjas? Da smo mi neki osnovnosolcki, ki jim bos pamet solil? Jao, dej zresn se no ;).

Če hočem jst slike printat, je tale fotič neuporaben. Če hočš slike po netu posiljat, je to zadost. Zdej mi pa ze nehi dajat neumestne primerjave z canoni, nikoni in podobno. Mi gre ze pocas na jetra >:D . Mislis, da so na dpreview.com sami kekci v sluzbi, da ne bi zvedeli za ta tvoj digitalc, če bi bil tako dober, kot ti praviš? Ali ga pa pač ne testirajo, ker ne pade v rang fotoaparatov, ki so testirani na tej strani? Ja, zakaj le....

Caligula ::

Perci, v bistvu vas mam vecino za kekce, ker poznam par pravih fotografov pa nikoli ne bodo omenjali takih fotoaparatov kot jih vi tule. >:D Ti si hobby fotograf. Pa ne se napihovat. To je eden najbolj sfuranih hobbyjev zadnje case. Vsak posrane se ze z fotografijo ukvarja pa misli, da je fotograf >:D

Tako, da o pravih fotografih ne govori.

Daj mi raje poslji sliko s takega Canona (nekaj jih ze imam in nisem bil NIKOLI impresioniran.

Po imenih teh modelov ne omenjam, ker niso zanimivi.
Kar pa je jasno (in verjetno tudi tebi) je, da tisti Canon, ki se ga zgoraj priporoca v primerjavi s tem Benqom ni vreden kaj veliko vec.

Dpreview seosredotoca na najbolj znane znamke.
In od tazaresnih-sploh pa poklicnih fotografov ni bralcev te strani. Ne obstaja.
Obstaja za hobby fotografe :D

perci ::

No, jst sem s tabo zaključu. Ko se boš mal lepš začel obnašat, se pa vidmo. Do takrat se pa lepo imej s svojim cudeznim fotoaparatom, ki se ga se arne hodalic ne bi branil.

Vikking ::

mam olympus c-350 in sm mel zadnjič priložnost slikat z cannon powershot g5,,, kok je to nora zadvea, kot da bi primerju mojga fičeka z mercedesom!

l link1

link2

Caligula ::

Tako je tudi najboljse dokler bos napihnjen :|

Manj kot 5% slik se printa ali razvija. V Sloveniji je odstotek verjetno se malo nizji.
Ce tista na max resoluciji ni dovolj dobra za printat, tudi tiste z Canona A60 niso.

Sem se malo gledal sample photos od A60 po netu in vzamem nazaj, da so za 15% boljse od teh na Benqu. So kar enake.

Ce se kdo hoce sliko naj mi maila studi@email.si

Pa pozablja se, da govorimo o aparatu za 25.000 SIT.

PARTyZAN ::

Caligula si se razpisu...ti..strokovnjak fotografije, ki uporablja fotkiča za slike folka na 2m:D ok no nehi prosm te. Zdej pretiravaš. Vsi canoni pelejo tega tvojga scat po celi črti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PARTyZAN ()

Caligula ::

Res?

Si videl slike in razlike med recmo tem Benqom in A60ko recimo?

Pa to ni tema o fotografiji.
Poglej kaki fotoaparati se omenjajo.
To se srednji razred ni vec.

Pa eni se majo za fotografe tukaj :D

Pa saj ni vazno, ta foto ni najboljsi,..
je pa najvec za svoj denar.
Sploh pa je primeren za vsakodnevno uporabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

boštjan ::

Caligula,pripopaj jih,da jih vidimo kako super slike so za malo keša

Caligula ::

Ne vem kako jih prpopat pa raje posljem po mailu takim, ki jih zanima, ker nimam malo slik na polni resoluciji (foto sem namrec prodal in trenutno ne morem elat novih slik-si bom pa spet cez kak mesec kupil verjetn enakega ali kakega naslednika-zdaj sem rabil dnar z kamero :D ). Skratka mam samo sliko od enega bivsega sosolca in gane mislim po netu postat, se mi pa tudi ne da iskat po celi zbirki 15.000 slik za take na visji resoluciji.. ker mam sam kake 3 vsega skupaj pa mi raje mailaj na studi@email.si pa ti posljem sliko na akteri je bivsi sosolec.

Razocaran zagotovo ne bos. Sploh ko bos se malo poveceval sliko..

Mailaj mi pa ti posljem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Dr_M ::

Caligula: ce dela boljse slike kot olympus c120 se mi zdi da je, pol svaka mu cast, ce pa ne, pol si pa lohk kr tih in use svoje poste v tej temi pobris. prov? :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Vikking ::

caligula: tulk za info. jst ne dam razvit 5% slik kar slikam z digitalcem, vseh ostalih 95% slik narejenih z digitalcem, nesem razvit!!!

Tako je tudi najboljse dokler bos napihnjen

kdo je napihnjen,,, povem ti da je razlika tako očitna, da nisem mogu verjet! Fotoaparat za 25.000SIT sej ni čudn da daš razvit samo 5% slik, ker šele ko daš sliko razvit, pridejo do izraza napake, oz. slabosti fotoaprata! za slike na računalniku imeti, je pa čist zadovoljiv fotoaparat ki ga dobiš zraven gsm-a pa je še cenejši k un za 25.000SIT !!

Caligula ::

Vikking, si mogoce dobil sliko? Si mi poslal mail in prejel kako sliko?
Ni slabsa od kake s Canona A60 in, ce ta ni dost dobra za razvit pol tui tiste z aparatov, ki so nasteti zgoraj niso dovolj dobre.

Vikking statistika v ZDA nazorno kaze, da manj kot 5% lastnikov digitalcev stvari tudi printa.
Pa je pri njih to dosti ceneje... Pri nas je takih uporabnikov se manj. In ti si izjema.
In ce printas in imas kakega od aparatov zgoraj tudi nisi najbolj zdrav. Ce bi ze bil tak, da bi printal bi si kupil res hud aparat ne pa nek spodnji srednji razred.

Pri nas to pocne se manj ljudi. Med tistimi, ki jih poznam sam(ce poklicne fotografe izvzamemo), to pocneta 2 ampak tudi onadva z fotoaparatoma za skoraj 200 jurjev. Skratka razvijanje in printanje je zelo redko.

DR M, mailaj mi na studi@email.si Pa takega Olympusa je mel kolega. Zelo je hvalil Benqa.
Sploh na 3dnevnem zuru, ko je pol cajta prezivel z menjavanjem baterij >:D Fotoaparat je pozresna svinja, ko gre za baterije. Jaz sem jih vmes menjal enkrat pa se to 1100 mAh on pa je imel 2100 mAh.
Sam dobro, je pac t aOlympus malo starejsi se mi zdi.

Tisti, ki pa ste slike ze prejeli pa lahko napisete, ce so slabe oz vase mnenje.

Dr_M ::

Caligula: poslov slike z email386 ampak priponk noce posiljat.... zdej mi pa ta mail sam se errorje prbija....:\ :\ podn od podna...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

Ne vem, jz sm teb tud z tega maila lihkar poslal slike na tvojga pa ni blo nobenih erorjev.
Skratka mas mail.

Dr_M ::

ja sm vidu....sej na olympusu so tut lepe slike s flesom, ampak brez...AAAAA groza...cist zrnata slika. od bliz sploh ne mores slikat, ker ma samo avtomatsko ostrenje... pa ce s flesom slikas, se vid sam en blisk, ce pa brez pa zmazek.
mene bl to zanima kako se obnese pri slikanjo na blizu pa brez flesa pri dnevni svetlobi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri digitalni fotoaparat za okoli 100 K

Oddelek: Kaj kupiti
363051 (2539) gremlinatorv

Se en friendly tip Slo-techovcem- Benq DC2300 v HArveyu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20314415 (11103) TribesMan
»

Pomoč pri izbiri digitalnega fotoaparata....

Oddelek: Kaj kupiti
372386 (1980) Koci
»

Od cenejših: Mustek MDC 3500 - Da ali Ne?

Oddelek: Kaj kupiti
121120 (1015) Caligula

Več podobnih tem