» »

Tecna gospa na bolha.com

Tecna gospa na bolha.com

«
1
2

umetnic ::

HEy!

Search trenutno ne dela, tko da ne vem ce je to ze kdo izpostavil.

Verjetno se koga nervira gospa, ki se sprehaja po zaslonu na bolha.com - zato me zanima kako jo za stalno odstranimo?!

ccc


lp, Dejan
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

Gandalfar ::

klikam po bolhi zdajle pa mi ni jasno kaj naj bi videl..

Dr_M ::

ja res ena baba neki tezi. se pojavi na levem zgornjem robu, pa neki trka po monitorju se mi zdi :\ :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jok3r ::

Ja res glupo je :(

Poldi112 ::

???
Meni tudi ni jasno o cem govorite. Sem probal tudi z IE in brez firewalla, pa je nisem videl.

kajzer ::

Men gre ful na živce! Pa še prd besedilo se mi postavlja! ;((

Mamaplata ::

Meni tudi trka neka stara mama.

Microsoft ::

Noben gospe ni nikjer...:\ Naj kdo prlima kako sliko.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

mihec87 ::

Očitno so jo odstranli.

Mercier ::

Tista stara mama preskoči dva metra višine, če je dobre volje.

cortez ::

brita bilač nikoli ni skočila preko 2 metrov, draga saška

cortez8-O 8-O 8-O

Mercier ::

Britta Bilač pa ima državni rekord z 200 cm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

noraguta ::

a se da dobit kak movie s to famozno staro gospo kje?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Mercier ::

cortez ::

Saška : a je točno 200 cmm preko 2 metra al ne zate???

Mercier ::

Dejansko skačejo preko ene palce...

umetnic ::

Ja, to, da se ti postavlja pred besedilo in trka po zaslonu je se najbolj anoidno....ccc ;(( pa tudi x za zapreti se pojavi sele cez nekaj casa...in ravno zdaj ko jo iscem za prtsc, je ni nikjer...ccc...aha evo je...



Ima kdo kako idejo, kako ji preprecit prikaz...kaj splo je tole?! :|

-------
gumitvist.com
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: umetnic ()

para! ::

Temu se reče idiotizem oglaševalstva in hkrati strani, ki tako oglaševanje podpira, saj svojo lastno vsebino ceni manj kot nek oglas z antipatično žensko.

Vsekakor zanimivo.
Death before dishonor!

Mercier ::

>...saj svojo lastno vsebino ceni manj kot nek oglas z antipatično žensko.

Ma, to jo je ujel v taki pozi. ;(

para! ::

Ne glede na pozo je svojo antipatičnost le še povečala s sodelovanjem v dotičnem oglasu.
Death before dishonor!

cortez ::

pa reklama za hervis- totalen poden

kdo še kupuje v hervisu??

mogoče slo skijaši..ma jst sigurn ne!

@ljash ::

heh, kera teta...:D

zlabo ::

Ne rečem da bi dal kšno dobro napol nago pičko:D
Ne pa en strašilo:O

LP, zlabo

Spajky ::

zlabo, vsaka rata slej ali prej strašilo ... :D ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

zlabo ::

Ja to je pa čist res, vsaka češpla enkrat splesni:D

A je drgač še to na bolhi, k jaz že učer nisem nč najdu8-)

LP, zlabo

Blum ::

hahaha :D kera teta! :D :D

Elemen_T ::

Temu se reče idiotizem oglaševalstva in hkrati strani, ki tako oglaševanje podpira, saj svojo lastno vsebino ceni manj kot nek oglas z antipatično žensko.


Zakaj idiotizem?
A na TV reklame, ste se pa vsi navadli?

Spletne strani tudi morejo od nečesa živet.
Jest podpiram oglaševanje - tako in drugačno.
Stavit pa grem, da se bo začelo premikat tudi za tiste, ki oglasov ne prebavljate dobro...za vas, bo enkrat, nekoč, morda kmalu, na možnost opcija, da plačate določen znesek letno in oglasi bodo čudežno izginili.
Al boste pa gledal oglase...jebiga.

Ziga Dolhar ::

Element, easy. Idiotizem oglaševalstva, ne oglaševalstvo == idiotizem.
https://dolhar.si/

Poldi112 ::

To da bi placeval za oglase verjetno se dolgo ne bo, sploh glede na to da jih ze sedaj firewall skoraj vse blokira.

Elemen_T ::

Zigga,

Tako oglaševanje je edino učinkovito. Sicer ta tema nebi obstajala.
468x60 bannerji, ki nikogar ne "motijo", so postali že tako zelo neopazni, da se je RPK znižal na manj kot 0.2%...tu ni več učinka.

Sicer pa brez skrbi - internetni oglaševalski aparat postaja vse močnejši in pri vsem tehničnem napredku, bo tehnologija učinkovitega prikazovanja oglasov ostala za vekomaj.
spletnega oglaševanja ne boste nikdar izrebili z raznimi firewalli in blockerji - in tako je edino prav.

roCkY ::

Na strani kjer bodo take reklame, ki jih software ne bo blokirov ne hodim in tudi v bodoče ne bom. Naj se lastniki strani odločijo al bo nekaj nonstop skakalo pod kurzor ali ne bo. Zagotovo ne bom edini. Kliknu pa take nadlege 100% ne bom. Veliko prej baner, če mi je na prvi pogled zanimiv. Kakšen lepo narejen flash ki v 5 sekundah veliko pove recimo. A mora prepričat in seveda ponujat nekaj kar me vsaj malo zanima.

Alternativne strani podobne vsebine brez take oblike reklam pa se bodo vedno našle.

Elemen_T ::

Alternativne strani podobne vsebine brez take oblike reklam pa se bodo vedno našle.


Vse je v skupnosti.
Ko stran doseže določen obisk se bodo začele slej ko prej pojavljati reklame.
Neobiskane strani pa običajno niso zanimive. Razen seveda strani s statično vsebino - take pa itak verjetno nikoli ne bodo nasičene z oglasi.

Agresivne oglase pa boš vedno lahko izključil s klikom na X.
Aja...glede bannerjev in kulturnosti...je pa tako, da oglaševanje ni samo klikanje pač pa tudi utrjevanje blagovne znamke. Če je oglas dober se ti znamka hitro vtisne v spomin in morda nekoč čisto podzavestno .......

Matev ::

cortez....

brita bilač
JE preskočila 200cm

pa ne bluzi

http://sport.si21.com/atletika/brittabi...

roCkY ::

Zaenkrat je vsaj pomoje primarni cilj oglaševalcev na internetu surferja takoj pripeljat na svojo stran in mu na način, ki ga internet pač omogoča predstaviti svojo dejavnost in šele v naslednji fazi utrjevanje blagovne znamke zgolj s prisotnostjo logotipa oz. animacije.

Ampak hvala lepa, da bom preden bom prebral vsebino strani najprej zapiral reklamo, ki se podi nad tekstom. In možnost zapiranja se po možnosti pojavi čez kakšnih 10-15 sekund ter se "X" še malo izmika kurzorju...

Jaz zagotovo ne. Pa tudi, če mi bo zadeva ostala v spominu mi bo z hudim negativnim prizvokom. Glede na svoje prepričanje bom prej iskal alirnative kot pa se odločil za ta produkt. Na taki strani me tudi zlepa ne bo. Jih je poleg omenjene že kar nekaj na negativnem spisku. Z nekaj tujih strani na katere sem hodil in ponovno hodim dnevno so te nadloge v par tednih POPOLNOMA IZGINILE in se vrnile v zato določene prostorčke.

Nič me ne moti, če se baner "giblje" po praznih prostorih na strani. Nad tekstom in meniji pa ne hvala. Je pa zaenkrat tudi zelo enostavna rešitev. Izbira malo manj popularnega brskalnika z delno izklopljeno identifikacijo, ki tako sploh ne more prikazat teh "umotvorov" ali pa jih zmeče na dno. A to je verjetno le začasna rešitev.

Matev ::

men je prava muka iskat recimo z brskalnikom najdi.si

k vse tok utripa pa migeta naokol da je za popiz...
pa tud slotech ni kaka perla glede tega....

ampak če hočjo da dosežejo folk morjo pač agresivno pristopit....
glede tega da bi si dobil negativno reklamo pa se ni za bat

ljudje kupujejo izdelke pa če so reklame moteče ali ne
zgolj zapomnit si jo morjo
jep.... če te neka reklama totalno razjezi in zaprisežeš da ne boš nikol kupu tistga izdelka... boš potem ko boš že pozabu na to enkrat GLIH tist izdelk kupu - ker se ti bo zdel nekako znan - podzavestno boš vedel da ga poznaš od nekje

Gandalfar ::

Matev: sej na slo-techu nic ne utripa?

Poldi112 ::

Gandalfar: bannerji se dinamicno spreminjajo (nekateri). To je ze utripanje. Sicer ni prida motece, ampak ko si glih omenil...

OldSkul ::

;(( Mene sploh ne moti gospa, motijo me tiste trgovine, ki so jih vpeljali.Mislim greš na nek oddelek pa vidiš same oglase trgovin, oglase navadnih ljudi pa moraš s povečevalo iskat!;((

Caligula ::

Vsaka stvar ma svoje meje. Jaz izdelkov, ki so nasilno oglasevani sploh ne jebem. Iz principa.
To se ne dela. Domiselno OK, to cenim, vsiljivo, to pa gnoji.

ahac ::

Tisti, ki mislite, da boste lahko blokiral tele reklame.. poglejte recimo ign.com.. pri prvem obisku vam kdaj prikaže banner čez celo stran.. po nekaj sekundah vas šele preusmeri naprej in vam da piškotek.. to se da vse naredit tko, da bo dost težko blokirat..

Drugače pa mislm, da so take reklame nujne za preživetje večjih strani. Nekatere so res sitne.. recimo..
ne moti me, če nekaj prileti čez ekran potem pa se skrije v kot
moti me, če se mi nastavlja čez tekst.. in ker nekateri ne znajo naredit prav, se v firefoxu kdaj zgodi, da se ga sploh ne da zapret!
kar se zvokov tiče.. recimo, če se pokaže polnjenje kozarca za pivo z zvokom in se potem hitro zapre je ok.. čeprav tud zvok nima efekta, če spada k bannerju za katerega ne veš v katerem odprtem tabu sploh je.
če je pa banner zak kot ne bil nekaj časa nazaj na veliko slo straneh, ko smo pri vsakem mouseover slišal en nadležen krik.. to je pa preveč.

oglaševalci bodo moral najdt pravo mejo med sprejemljivimi in nesprejemljivimi oglasi..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Caligula ::

Tko Bolho kot druge take strani je treba sam prek maila spamat, da je reklama nadlezna k hudic in da bos nehal obiskovat stran, ce ne spravijo v zdrave mere pa bo.

Gandalfar ::

ti se kar tolazi.. saj ni alternative

Caligula ::

O je, je bolha od mene dobila kakih 50 mailov takrat ko so uveljavljali to, da so tudi trgovine gor in se je poznalo pri tem, da so po par opravicilih dodali ikonco, ki je se pred klikom opozorila, da gre za trgovino.

Vse se malo pozna. Sicer pa ze google toolbar marsikaj takega odpravi pa popup blockerji bodo pocasi malo bolj zmogljivi in specializirani ratali.

Bzporedno z nadleznostjo folku raste tudi privlacnost nise za razvijalce takih orodij.

Wad@ ::

hm...mogoče že ugotovljeno....meni se v operi pojavi ta 'gospa' u ie pa ne

Alexius Heristalski ::

hm...mogoče že ugotovljeno....meni se v operi pojavi ta 'gospa' u ie pa ne

Microsoftova zarota?!?>:D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

umetnic ::

Nc bat....v IE se tudi pojavlja....(bitch)
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

para! ::

Elemen_T, idiotizem zato, ker stran svojo vsebino postavlja za reklame. Primerjava s TVjem tu ni na mestu, ker ti pred film ne skoči neka mamca, ampak se film prekine in spustijo EPP.

Razumem, da spletne strani rabijo dohodek in to jim omogoča oglaševanje, ampak zakaj ne morejo ostat pri banerjih (ki se ne razširiji na stran)?

Tako oglaševanje je edino učinkovito. Sicer ta tema nebi obstajala. 468x60 bannerji, ki nikogar ne "motijo", so postali že tako zelo neopazni, da se je RPK znižal na manj kot 0.2%...tu ni več učinka.

Torej je bistvo oglaševanja nekoga motiti? Bistvo je nekoga obvestit o obstoju/ponudbi določenega podjetja, in to nalogo tudi bannerji opravjo povsem solidno. Tud, če s tem nobenga ne motjo.

spletnega oglaševanja ne boste nikdar izrebili z raznimi firewalli in blockerji - in tako je edino prav.

We shall see.
Death before dishonor!

Elemen_T ::

Primerjava s TVjem tu ni na mestu, ker ti pred film ne skoči neka mamca, ampak se film prekine in spustijo EPP.


Ja, ampak film je full, internet pa half-dynamic.
Torej je 10 minutni reklamni odmor med filmom ekvivalentno moteč objektu, ki za 5, 10 sekund zašiba po ekranu.
A hočeš tudi na internetu minutne celostranske reklamne odmore?
Boš tudi to še doživel>:D

Razumem, da spletne strani rabijo dohodek in to jim omogoča oglaševanje, ampak zakaj ne morejo ostat pri banerjih (ki se ne razširiji na stran)?

Torej je bistvo oglaševanja nekoga motiti? Bistvo je nekoga obvestit o obstoju/ponudbi določenega podjetja, in to nalogo tudi bannerji opravjo povsem solidno. Tud, če s tem nobenga ne motjo.

Bistvo oglaševanje je nekoga zamotiti. Če to pomeni motiti - tudi prav. Še bolje. Bolj oglasi motijo, bolj so prepoznavni. S tem se bo strinjal vsak oglaševalec. Žal je tako ...
Kar se pa standarnih bannerjev tiče sem pa že povedal, da so že čisto preveč neprivlačni...že več kot desetletje se rolajo v headrju in vsakdo, ki uporablja internet, jih bo poskusil spregledati.
Temu pa potem taki formati, kot se razvijajo danes.

ahac ::

Več bo bandwidtha, hujše bodo reklame.
Na nekaterih tujih straneh se npr. vrtijo kar TV reklame ob robu strani. Z zvokom, seveda. V flashu ali pa wmv.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Caligula ::

Poglejte, tko bo k adaware zgledal. Lepo se bo posodabljal program in lepo sproti izniceval vse tovrstne poskuse.
Pa se bo pojavil kak nov nacin sam bo v 24 urah ze update, ki bo to resil >:D

Pravim vam, da je zadeva prevec nadlezna, da nebi nekdo hotil sluzit s odpravljanjem tega.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

OKAPI JE CAR (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5211181 (7083) celebro
»

Prihaja tarčno oglaševanje na TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
718679 (6479) kuglvinkl
»

ToboAds (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
12517186 (12144) TuRBo_1
»

Dobiček spletne strani

Oddelek: Omrežja in internet
453322 (2543) fahrenGONE
»

Raziskava o odnosu do oglaševanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
718006 (6739) poweroff

Več podobnih tem