» »

Tecna gospa na bolha.com

Tecna gospa na bolha.com

1
2
»

Matev ::

če bo preveč moteče pač ne bomo gledal in obiskoval njihove strani



poglejte recimo najdi.si (tok utripa pa skače vse da nben več tega ne uporablja razen če ni res nujno)


in pa GOOGLE ki je milina
če bo na google kej začel skakat bomo pa kej druzga začel uporablat

Gandalfar ::

sam vecina ljudi se zmeraj najdi.si uporablja.. obcutno vec nevescih uporabnikov kot npr. google..

Elemen_T ::

Ha!

Verjetno si eden izmed zelo redkih, ki ne uporablja iskalnika najdi.si
Za iskanje po slovenskih straneh je mnogo bolj natančen in izbirčen od googla.
Kakorkol, za najdi.si ne skrbi, ker ima daleč največjo obiskanost (preko 100k dnevno) in dnevno zajame dobršen del aktivnih slo surferjev.

Matev ::

ti element se mi pa zdiš zlo čuden

a te oglasi vzburjajo al kaj
da si tok navdušen nad njimi

friking

Elemen_T ::

LOL.
A tko zgleda? :)

V bistvu imam spletno stran in sem pač navdušen nad oglaševanjem na internetu.
Seveda pa me, kot sem že napisal, tudi ne motijo oglasi na drugih straneh..
Skratka...vem kaj se tu dogaja in vem, da internet brez oglasov ne obstaja. Včasih pa jasno, da so bili statični standardni bannerji dovolj, saj je bil tudi sam izgled spletnih stran bolj ali manj prazen in pustoben, tako je vsakršen oglas prišel do izraza.
Do danes pa je design in tehnologija že tako napredovala...da je tudi napredovanje oglaševanja neizogibno.

Matev ::

saj je bil tudi sam izgled spletnih stran bolj ali manj prazen in pustoben


boljše kot pa sedaj ko je vse načičkano pa načačkano

ahac ::

Mislim, da se bo tudi na internetu pojavilo oglaševanje podobno TV. Pač enkrat na 5 ali 10 minut ti bodo namesto željene strani prikazal banner čez celo stran (verjetno en velik flash, z zvokom) čez nekaj sekund te bodo pa preusmeril naprej na željeno stran.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Avenger ::

Jaz sem enkrat enemu takemu oglaševalcu (banner z mravljami, ki trkajo po zaslonu - zvočno podprto) poslal precej kulturen mail. Odgovor je bil pač klasični bulšit, da tako pač je oglaševanje na koncu je pa napisal nekaj v smislu, da je oglas dosegel svoj namen, saj je bil opažen. ;((

Hm, ob tem sem se mal vprašal, zakaj ne naredijo oglasa, ki ga 1 minuto ne bo možno zapret in ki bo predvajal sporočilo oglasa na najvišji zvočni jakosti, tega gotovo ne bo noben prezrl. ;(
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

goba ::

Elemen_T ::

Vreji to.

Sam v primeru takega blokerja je lahko brskanje po straneh tudi zelo nepraktično.
Zakaj...pa lahko veste sami.

Flash in java(script) niso samo reklame.

goba ::

pritisnem f8 pa f5 pa je ;]

Lucifix ::

Nisem bral celega posta, toda nekaj sem prebral da je takšna reklama slaba reklama. Pa se je že kdo vprašal ali je to res?

Kaj ni ravno s tem sedaj bolha naredila brezplačno reklamo na slo-tech strani? :\

Recimo kot ena oglaševalska finta, ki je nastala v Ameriki. Si pršu v bar na pivo in kelnar pride do tebe in reče da je Tom vse to poplaču. Ste bral to foro v cajtngu?

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

OKAPI JE CAR (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5211183 (7085) celebro
»

Prihaja tarčno oglaševanje na TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
718679 (6479) kuglvinkl
»

ToboAds (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
12517187 (12145) TuRBo_1
»

Dobiček spletne strani

Oddelek: Omrežja in internet
453323 (2544) fahrenGONE
»

Raziskava o odnosu do oglaševanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
718006 (6739) poweroff

Več podobnih tem