» »

Ženske moderne dobe so lažnivke

Ženske moderne dobe so lažnivke

«
1
2

Tic ::

Sobota, 06. december 2003


Ženske moderne dobe lažejo, se prilizujejo in imajo afere. Tako so pokazali rezultati britanske študije revije That's Life!, v kateri so raziskovalci v prvi vrsti želeli preučiti predvsem moralo Britancev.

Ugotovili so, da kar 94 % britanskih žensk laže, 17 % žensk ima ob svojem partnerju še afero, katero jih obžaluje le 40 % izmed njih. Izkazalo se je, da so se moralna načela žensk v obdobju zadnjih 40 let popolnoma spremenila.

Študija je zajemala 5.000 žensk, starih v povprečju 38 let.

Okoli tretjina (32 %) jih je povedala, da bi s svojim partnerjem ostale tudi, če bi jim le-ta priznal, da je imel afero, 28 % bi jih s partnerjem ostalo tudi po tem, če bi ugotovile, da je transvestit in 17 % tudi po tem, če bi jim priznal, da je homoseksualec.

Več kot tri četrtine žensk je raziskovalcem zaupalo, da govorijo laži, ki jim lahko spremenijo življenje; 21 % vprašanih jih izreka bolj redno. Kar 94 % žensk v Veliki Britaniji je priznalo, da lažejo, 34 odstotkov izmed njih naj bi cel dan govorila majhne »neškodljive« laži.

Največkrat lažejo o svoji telesni teži (51 %), o družini (30 %) in plači (29 %). Največkrat se zlažejo svojim prijateljem (93 %), staršem (91 %), partnerju (90 %) in delodajalcu (83 %).

Med drugim je študija pokazala, da 48 % žensk med spolnim odnosom s svojim partnerjem sanjari o drugem moškem, 50 % jih hlini orgazem, 36 % pa jih je priznalo, da prijateljem prikrivajo resnico o spolnih zmožnostih svojega partnerja. Le 27 % bi jih svojemu partnerju priznalo, da so v postelji nezadovoljne, več kot 55 % pa se partnerju zlaže pri odgovoru na vprašanje o izgledu.

Ženske so priznale, da so do svojih partnerjev precej nezaupljive in zato redno preverjajo njihove denarnice (46 %), SMS-e, (47 %), račune za mobilni telefon (27 %), kar 10 % pa jim celo sledi.

Izkazalo se je tudi, da bi se 23 % žensk poročilo zgolj zaradi denarja, ko pa so jih vprašali, kaj bi naredile za milijon angleških funtov, jih je 24 % povedalo, da bi si zanj odrezale mezinec, 34 % bi se zanj odpovedalo seksu, 20 % bi jih spalo z nadrejenim, 25 % pa se bi jih bilo pripravljenih popolnoma golih sprehoditi po ulici.

Ženske moderne dobe … ali le Britanke? :D
persona civitas ;>
  • spremenil: Tic ()

Tilen ::

Ženske moderne dobe !!!!!!!!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Microsoft ::

Mah, ka berete Lady? :8)
A res verjamete takim stvarem? :\
Če ne druzga, vas bo to "prklenlo" na rumeni tisk.>:D

Moje mneje je, da je branje takih raziskav sam potrata časa. Mislm, da je priloga Pilot zadne cajte mela to, kak se punce dajejo dol pa še neke take podobne na to temo.
To bom bral, ko bom v penziji. Do takrat pa ni šans, da bi tole bral!|O


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Tilen ::

predvidevam da nimas punce =) (ne vzemi tega kot provokacijo)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

krucymucy ::

/me 3/4 na leto samski ponavadi ... je mnenja da ima samski lajf vec prednosti ...

Microsoft ::

Nevem, kako vezo ma to, al mam puco al ne, s tem, da se mi zdi branje Lady & co. zadev potratno?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

CAT ::

fantje ne berite tega.Raje si ustvarite svoje menje o takih stvareh.;)
Lp
CAT

BigWhale ::

Se dobro, da take statistike niso naredili za moske :P

Poldi112 ::

V cem je problem. Manj kot petina jih vara. To se mi ne zdi veliko (oz. bi po obcutku dal vecjo stevilko).
In kdo lahko zase rece, da nikoli ne laze?

Mercier ::

Ženske moderne dobe lažejo, se prilizujejo in imajo afere.
Moderne dobe? Niso to odvedno obvladale? Izrazoslovje jim pa ni baš moderno. Recimo, nek "socialno večplastno, večopravilno sposobnejše od moških" bulšit bi bil OK.

:D

||_^_|| ::

Če te nekdo vara sta samo dva možna vzroka:
1. Pri tebi mu nekaj manjka.
2. Oseba je idiot.

>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

Thomas ::

To si lepo povedal, samo si pozabil našteti še preostali dve možnosti, ki ju nikakor ne gre prezreti:

3. nič ne manjka tisti osebi pri tebi

4. tista oseba nikakor ni idiot.

Tako, zdej je spisek popoln.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Caligula ::

Pa dejte mir. Sej moski tud. Pa italijanski psihologi so ugotovili, da 95% folka laze v pogovorih. to so manjse nepomembne lazi, da pogovor lazje in bolj gladko tece. To velja za normalne ljudi. Tistih ostalih 5% ima bolezenske znake, ki so razlog za skrb.

In pri zenskah je problem predvsem to, da nikoli niso s tipom, ki so si ga zelele.

Ne znajo rect ne, do tipa k jim je vsec pa vecina reagira bolj bedno, da kao nebi pokazale. In vedno prej pride en k rece, zenska pa ne zna rect ne, kompliment je sploh ze dost,.. in pol majo pac tipa. Da pac niso same. Tega ne zdrzijo, ker so pac bolj fragile in rabjo software update v obliki tipa, da se ne sesuvajo. Tko, da ne si mislt, da ste vi tisti, k vas vase zenske hocejo. Un taprav bi sam reku pa bi vas pustila. Nocejo vas.

Hocejo mene >:D :D

frenk ::

so ženske ki lažejo in take ki ne...so moški ki lažejo in taki ki ne...so ženske ki kradejo in take ki ne...so moški ki...

vprašanje je samo razmerje med takimi KI in takimi KI NE...tega pa na žalost ne poznam:8)

CAT ::

Ne znajo rect ne, do tipa k jim je vsec pa vecina reagira bolj bedno, da kao nebi pokazale. In vedno prej pride en k rece, zenska pa ne zna rect ne, kompliment je sploh ze dost,.. in pol majo pac tipa. Da pac niso same. Tega ne zdrzijo, ker so pac bolj fragile in rabjo software update v obliki tipa, da se ne sesuvajo. Tko, da ne si mislt, da ste vi tisti, k vas vase zenske hocejo. Un taprav bi sam reku pa bi vas pustila. Nocejo vas.


Caligula :\ tu pa se jaz ne strinjam s tabo.
Lp
CAT

BigWhale ::

> Hocejo mene

Ze dolg casa nisi, a?

Double_J ::

Hehe, ampak predvsem imajo pa zelo rade živali.8-O :D

Hehe...

Naprimer: Očitno imajo Brazilke zelo rade živali, saj bi jih 23 odstotkov sprejelo partnerjevo ponudbo za seks v troje - z domačo živaljo.:D
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Caligula ::

Pazi Whale, ni dvakrat za rect, da ni bla kaka tvoja >:D
Itak so pa vedno najbolj spogledljive zenske s tipi.

To, da bi rade z zivaljo je tud dokaz tega s kok napacnimi tipi so ponavad :D
Bi raj vidla se psa v pojstli k sam tistga tipa :D

CAT, tud tvoja ma enga-oz najmanj enga tazga k bi sam pustila vse pa sla z njim. Pa verjetn e dost brezvezen sam idealiziranje pa domisljija delata svoje.

To tko je :D

Pa vedno je tist en k ni hotu. To je za zenske prehuda zadeva, da bi prebolele. Cim bi bla moznost, da mogoce pa vseen... :D

Pa kaj se sploh sekirate. A nebi blo grozn, ce bi vsaka hotla vse neki trajno :(
Sam ponavad je lih tko, ko noces, hocjo,... pa tud obratno dostkrat :D

BigWhale ::

> Pazi Whale, ni dvakrat za rect, da ni bla kaka tvoja


Hm, ne... Za mojo si napacnega spola ;>

Caligula ::

Zakaj. Je on?
Shemale?

:D >:D

Tilen ::

LOL :))) nedefiniran?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Gaby ::

Haha. Ne bom komentirala. :D

Mogoce dandanes zenske res vec lazejo, vendar je najbrz to zaradi pritiska druzbe. Sploh tisto o kilah.. Katera bo pa povedala koliko je tezka, ce pa so zdaj anoreksicne v modi in vecina moskih ima rada taksne z ozkimi boki in minimalno ritko..

Tiste, ki hlinijo orgazme imajo ponavadi nesposobne tipe, oz. zakompleksane tipe, ki so prepricani, da ful dobro sexajo. :))

Kjer ni iskrenosti ni zaupanja.. Zdravih razmerij med ljudmi je pa itak ful malo..

M-man ::

Najbolj zanimivo je to, da ženske niti ne poskušajo zanikati teh rezultatov. Ja zgleda da je vse res.>:D

DavidJ ::

Gaby, dandanes?

Mislim, da je že Wilde nekje izjavil, da ženski, ki pove pravilno težo, ne gre zaupati, ker takšna ženska bi povedala komurkoli karkoli.

>:D
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Gaby ::

Wilde je bil cepec. :) Poleg tega gay-i ne vedo ravno dosti o zenskah. Z njimi se samo dobro razumejo.

Ime mi je Gaby in trenutno sem ponosna lastnica 72 kilogramov. Na bedrih imam celulit in relativno veliko rit.

>:D

karafeka ::

Ime mi je Gaby in trenutno sem ponosna lastnica 72 kilogramov. Na bedrih imam celulit in relativno veliko rit.


Dej prilep kako sliko >:D


Kdo pravi, da mamo moški rajši eno anoreksično preklo, ko pa eno orenk babo (v mejah normale), ki jo lahk sej kje zagrabiš :).

CaqKa ::

caligula... CAT je punca... če bi malo forum spremljal bi celo vedel od koga ;)

Caligula ::

A. Pa sej to se ve, da sm jz 20 let za luno, ko gre za profile userjev.

Cigava ze je? :D

CAT ::

Caligula od nekoga,ki je tu na forumu zelo aktiven...in ga ne bi za nič na svetu zamenjala.:D


CAT, tud tvoja ma enga-oz najmanj enga tazga k bi sam pustila vse pa sla z njim. Pa verjetn e dost brezvezen sam idealiziranje pa domisljija delata svoje.


Ja res je..in veš kdo je to --> moj fant 8-) ker je najboljši in ne mislim le zunanjosti ;)
Lp
CAT

Caligula ::

Mozno, da spadas med tistih 5% k si to tud misli in ne samo rece :D
Sam jz sm vedno napol skeptik 0:)

CAT ::

Caligula kar bodi skeptik,tud jaz sem in v mejah normale je to dobro.;)
Tak kot sem napisala,tako mislim in vem da je.:P
Lp
CAT

BigWhale ::

> Kdo pravi, da mamo moški rajši eno anoreksično preklo, ko
> pa eno orenk babo (v mejah normale), ki jo lahk sej kje
> zagrabiš :).

Taksni so trendi dandanes...

karafeka ::

Taksni so trendi dandanes...


Če mi neka stvar paše, bom delal po svoje....
Nisem ravno tip človeka ko bi se ravnal po nekih smernicah (raje obratno), razen če mi to koristi (besede ekonomista 8-) ).

Aja, glede teme....
Ženske se lažejo, definitivno so najbolj preračunljiva, hladnokrvna bitja v nam znanem vesolju (no ja, ne ravno vse, mogoče tam okoli 75% 8-) ). Ko hočejo doseči nekaj, se ne ozirajo na druge, briga njih za čustva ostalih.
Ko pa so one v takšnem položaju, so pa najbolj boge na svetu; pa se ve kdo je kriv za to.

Pa nič slabega nisem mislil, sej si ne morejo pomagat :D .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

Tilen ::

indeed
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Gaby ::

Tvoj post je tako neumen, da ga ni vredno niti komentirati. >:D

Moski ego sux. Haha.

BigWhale ::

Men se pa samo zdi, da bodo njegovi geni, mnja... izumrli... ;>

Al je pa on isti, dvomim, da zenski na prvem randiju pove kaj si misli... :P

M-man ::

Glavni problem je ta, da imamo moški DA in NE za razliko od žensk, ki imajo NE in bolj NE. In zdej se znajdi v svetu, kjer ti še ženska ne zna točno razložit kaj je NE in kaj je bolj NE.:D Aja nekatere imajo še najbolj NE>:D.

Ja in pol tud laž ni laž in hladnokrvno ni hladnokrvno itd.8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-man ()

Gaby ::

Mogoce ti pa tista z NE hoce kaj povedati? :D

M-man ::

Ha, ha! Ja in pol NE uzameš resno in reče O.K. NE je dejansko NE in je spet vse narobe!8-OWTF?!?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-man ()

Caligula ::

Nehajte se opbregat ob zenske. One so boge zaradi marsicesa. Tudi ena nima res prave prijateljice, ki ji nebi bila pripravljena noza v hrbet zarint-recmo zarad tipa,.. :(
Tipi mamo prave prjatle, punce pac ne. Pol so pa preracunljive pa skos si vnaprej probajo stene postavlat, da bi mele hrbet krit,.. skratka ena sama spekulacija. Sam je pa uzitek to pol podirat pa zapletat pa se zafrkavat >:D

Fajn mal obracat obracalke :D

Aja enkrat je blo v enem slovarju zenske slovnice dobr napisan kaj kej pomen pa so se posebi izstopale tele zadeve:

DA=NE
NE=NE
MOGOCE=NE
:D

Soldier ::

star sm 20 let pa ze zdej mam poln kurc zensk,...se dobr da so lepe, to pa je tt vse pozitivnega na njih:|

karafeka ::

Kot prvo:
Gaby...
se opravičujem če sem užalil tvoja čustva. Če ti kaj pomaga, za mene si med ostalimi 25%. :))

Kot drugo:
BigWhale
Men se pa samo zdi, da bodo njegovi geni, mnja... izumrli... ;>

Se ti ni treba sekirat. Kot sem že prej napisal, ne spadajo vse žene oz. punce v 75%.

Kot tretje:
zanimiva anekdota oz. vic (za lažje spanje):)

Kakšna je razlika med dobrim diplomatom in dobro žensko?

Ko diplomat reče da, misli morda,
ko reče morda, misli ne,
če pa reče ne, potem pa ni dober diplomat.

Ko ženska reče ne, misli morda,
ko reče morda misli da,
če pa reče da, potem pa ni dobra ženska (ampak k....).

M-man ::

Zdej, ženske, me pa zanima ali je ta zadeva z DA, NE in mogoče res taka kot si predstavlamo? Jaz osebno dvomim, da je vse tko enostavno, ker v ženskem svetu enostavnosti ni.>:DNa žalost sem se to sam naučil. :(

Gandalfar ::

M-man: predpostavljas, da smo moski .. preprosti? :>

M-man ::

Hmm...:D

rozica ::

"Ženske moderne dobe lažejo, se prilizujejo in imajo afere. Tako so pokazali rezultati britanske študije revije That's Life!, v kateri so raziskovalci v prvi vrsti želeli preučiti predvsem moralo Britancev. "


mislim, če je študija pokazala, da ženske lažejo potem to pomeni, da so lagale tudi, ko so študijo izpolnjevale al kaj?? potem so tudi kočni podatki lažni?? zakaj bi lagale, med izpolnjevanjem ankete pa govorile resnico??? :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: rozica ()

karafeka ::

Ker je anketa anonimna?

rozica ::

mogoče je večja verjetnost, vendar še zmeraj je nekaj takih , ki lažejo in tudi nekaj takih, ki se zafrkavajo... posploševanje kar na vse ženske je otročje

barbarpapa1 ::

Dekleta no fantje

Punce so se dodobra emancipirale in delajo precej isto kot mi, pubeci (vsak ima za to svoj motiv). Tak da vsak posamesznik je zgodba zase, ne glede na spol...

Gaby. You're my kind of woman! Ženske mora biti nekaj skup (pa fajn je, če so obline lepo raztalane), da maš kaj za zgrabit :8) . In če te pol "zašvasa">:D , da se to tudi opazi...

P.S. Laganje je hitro "zdravilo" z nepredvidljivimi stranskimi učinki...

LP

Jože

karafeka ::

Rozica
posploševanje kar na vse ženske je otročje

Kdo tu posplošuje?
75 - 25 je razmerje (po mojih izkušnjah). Posplošujem pa za tistih 75% :).

barbarpapa1
Gaby. You're my kind of woman! Ženske mora biti nekaj skup (pa fajn je, če so obline lepo raztalane), da maš kaj za zgrabit . In če te pol "zašvasa" , da se to tudi opazi...


Evo, sva že dva, ki se ne držima trendov. Kar tako naprej :)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100975 (87153) guest #44
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77689246 (76162) kr1ženska
»

Feministke (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
659032 (7909) ripmork
»

Z ženskami so same težave (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1749851 (5087) cryptozaver

Več podobnih tem