» »

Z ženskami so same težave

Z ženskami so same težave

1 2 3
4
»

Gwanaroth ::

Saj ona noče, da jo ignoriram. Vsaj mislim. Tako je namreč rekla.


Noče, da jo ignoriraš, ker bi te rada postopoma pozabila. Noče "na šus", oz. ni zmožna.

Sem bil v isti situaciji, sicer po krajši zvezi kot ti. "Ostaniva še naprej prijatelja, mogoče bova še kdaj skupaj."
Logično, nisem nasedel. Zaprl sem se v stanovanje, delal stvari, ki me veselijo, njo pa totalno odpisal.
Po 3 mesecih, ko nisva bila več skupaj in sem jaz že vso stvar prebolel, tudi dobil drugo punco, se spet javi bivša, da ona tako ne more več, da bi rada bila še vedno kolegica in da mogoče bo še kaj iz naju. Fuck that. Nisem jaz plišasti medvedek, da me bo vzela v roke, kadar se bo njej zahotelo.

Ženske, ko želijo bit same in se zdivjat, vedno rečejo "rabim čas", ko pa se zdivjajo in bi rade spet nazaj tisto prijetno dolgotrajno, že utečeno staro zvezo, takrat zapadejo v pogubo. In prav jim je tako.

Nikoli ne bom pozabil, kar mi je povedal [žal že preminuli dedek]: "Ženski ne smeš nikoli dat vedet, da jo neizmerno ljubiš", in prav ima.
Lights often keep secret hypnosis..

Dr_M ::

Nikoli ne bom pozabil, kar mi je povedal [žal že preminuli dedek]: "Ženski ne smeš nikoli dat vedet, da jo neizmerno ljubiš", in prav ima.

ancient wise man.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tear_DR0P ::

men so pa všeč odprte zveze - sicer v trenutku ko se zveza odpre boli en tolk kot odprt zlom (ne veš točno al boli, al ne boli, al boli tko kot še ni nikol)
ona je frej, da se mal zdivja, ti si frej da se mal zdivjaš, pa še vedno se lahk kdaj ko ona hoče pocartata
drgač pa sej veste; računalnik in programiranje, pa programer, žena in ljubica pa to:D
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Dr_M ::

jest se vedno drzim ene stvari. ko je konc je konc. pika.

in nikol ne ohranim stika z bivsimi, ker se mi zdi brez veze to.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Gwanaroth ::

Jaz odprte zveze nebi bil zmožen, ker pač nisem tak človek, da bi imel punco le kot nek priboljšek. Če jo že imam, bom zanjo tudi kaj naredil, vlagal v zvezo in se trudil, da se bova imela oba čim bolje.

Se strinjam z Dr_M, ko je konec, je konec. Bašta. Prekinem stike ter nato mogoče čez čas [leto+] po koncu zveze, ko gre že vse dokončno mimo, se še kdaj srečam v prijateljskem duhu za kako pijačo, debato itd.

Ravno v teh dneh servisiram moji prvi ljubezni [izpred 5 let, bila sva skupaj 1,5leta] računalnik :D Brezplačno, se ve. ;>
Lights often keep secret hypnosis..

Daedalus ::

in nikol ne ohranim stika z bivsimi, ker se mi zdi brez veze to.

Zanimivo. Jaz se prav lepo razumem s svojimi bivšimi - se še vedno redno dobivamo za kako pijačo, z eno sem pa v zelo tesnem prijateljskem odnosu. Je že tako - če nimaš prevelikega ega in se ob koncu razmerja zadeve razčistijo, ni ovire, da ne bi še naprej ostal v vsaj kolegialnem odnosu. Če pa ne - pol pa se je res najboljše obrniti in iti.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Dr_M ::

Daedalus: a ti tut prazne konzerve hranis doma?? :)
(pa ne primerjam zensk s konzervami, sam pac morm dat en bedn primer)

pac ni v mojmu interesu, da ohranim stike,ker se stvari se kvecejemu poslabsajo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Daedalus ::

Ej, vsakemu svoje. Meni bi se zdelo škoda totalno pretrgat stike z osebo, s katero si pač enkrat bil zelo blizu. Če ne gre, pač ne gre, ne vem pa, zakaj bi zato moral popolnoma prekiniti stike. Jaz vem, da bi s tem več zgubil, ko pa pridobil. Če pa ti misliš drugače, pa kr...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Dr_M ::

kaj pa bi npp zgubu?
jest sm probu s svojo tazadno bivso ostat v stiku...ampak sm ji pol jest po 3 mescih reku, da nej odjebe, ker so ble pac ene stvari....
zgubu sm jest takrat ko mi je dala konc velik, ko sm se pa odlocu da prekinem use stike z njo, sm pa kvecjemu prodobil - mirne zivce. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

CaqKa ::

heh a zato si prekino.. ok. jasno.
podvprašanje.. zakaj pustiš da izgubiš živce?

Dr_M ::

sej ne, zato sm pa naredu kar sm. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tic ::

Pr takih stvareh, fantje, navadite se sprejemat stvari tako kot so, vse ostalo je avtomatično, pravilno.
persona civitas ;>

Keyser Soze ::

No fucking way...

Za nekatere stvari se preprosto splača trudit. Gwanarothev deda je sicer imel prav. Ampak takšno ljubezen je težko zadrževat. Takšno ljubezen preprosto ne moreš potisnit dol in se pretvarjat, da ti nekdo ni vse. Nima se smisla slepit in si govorit, da nekoga nimaš neizmerno rad ter s tem praktično trpeti v tistem razmerju. Ko imaš nekoga rad je življenje prelepo in ga je škoda, da ga ne bi zajemal z veliko žlico.

ČEprav te to lahko pozneje prekleto močno tepe.

Prebolel sem tisti začetni šok. In se odločil da je ne dam. Preprosto ne dam svojega "cukra". Tako kot ne dam svojega življenja kar tako zlahka. Dam ji svobodo, ki si jo tako želi in čas, da razmisli o nama. O tem kar sva imela in o tem kar bi lahko imela. Dokler ima moje srce, se ne bom nehal borit za njo. Če si najde drugega imam še vedno možnost, da ji dokažem, da sem boljši od njega. :)

Ker za nekatere "naložbe", kot je omenil Thomas, se pa vseeno splača borit in se jih splača reševat.

P.S.: Dokler je upanje v meni, se ne bom pustil užalostiti. Pa rečite, da sem slepo zaljubljen. Saj vem, ampak je prelepo.

CaqKa ::

jaz bom reko, da morš najprej znat cenit in imet rad sebe, nato pridejo na vrsto šele cukri.

Thomas ::

> Ker za nekatere "naložbe", kot je omenil Thomas, se pa vseeno splača borit in se jih splača reševat.

Absolutno. Če je verjetnost zmage, krat vrednost dobitka večja, kot je verjetnost uspeha alternativne strategije, krat vrednost uspeha te - potem vsekakor.

Go for it!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Keyser Soze ::

Vidiš, to je sedaj vprašanje koliko ceniš sebe oz. bolje kako ceniš sebe. Tako da vržeš puško v koruzo in odnehaš ali tako, da si probaš dokazat, da si zmožen uspet v nečem, kar za ostale izgleda nemogoče.

Ma ta zadeva je takšna, da imaš lahko prav po eni ali po drugi strani. Mislim, da je tako kot je rekel Thomas. Že spet.:) Meni se dozdeva, da bo tu boljši "dobičel" kot pri alternativi napram vloženemu trudu. Večji trud tu bo sigurno prinesel boljše rezultate. Tako se mi zdi sedaj.

P.S.: Ljudje se spreminjamo. Tako, da ne me držat za jezik, če mi slučajno ne uspe. Ampak ne smemo mislit na neuspeh...

CaqKa ::

>>> Vidiš, to je sedaj vprašanje koliko ceniš sebe oz. bolje kako ceniš sebe. Tako da vržeš puško v koruzo in odnehaš ali tako, da si probaš dokazat, da si zmožen uspet v nečem, kar za ostale izgleda nemogoče.


poglej humarja

SSoa ::

vse je stvar perspektive.zelje,hotenja,pricakovanja se spreminjajo in s tem tudi oseba.pomembno je,da sledimo ljubljeni osebi,ce nam njena spremenjena stalisca odgovarjajo oz. se nam zdijo zanimiva.pestrost odnosa je vazna,ne tekmovalnost(no ja,vcasih je tudi ta zanimiva:D )...

Boeing ::

Ženski ne smeš nikoli dat vedet, da jo neizmerno ljubiš

Če imaš takšno, ki te ima samo za obešalnik za cote in financ ministra, potem drži.

Če pa imaš takšno srečo, da te ljubi tako kot ti njo - je sploh še kaj lepšega od tega, da ti nekdo pove, da te neizmerno ljubi ?




Samo razmišljam...
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Double_J ::

Če pa imaš takšno srečo, da te ljubi tako kot ti njo - je sploh še kaj lepšega od tega, da ti nekdo pove, da te neizmerno ljubi ?


Kot človek bi to znalo bit res največ ane? Če si pa kaj drugega kot človek, pol pa ne vem.

:)
Dve šivanki...

cryptozaver ::

Pazi samo da bos pocel kar bos ze pocel, s STILOM. Sicer se bos osmesil. Najprej pred njo, potem pred sabo.

Keyser Soze ::

S stilom ja. Samo to je kot tanka linija. Samo malo iz smeri, pa si pečen. Upam, da bo imela potrpljenje.

cryptozaver ::

Mislim da ga je ravno izgubila...

Keyser Soze ::

Imaš prav. Vendar upanje umira zadnje. Vsaj tako pravijo. Upam, upam, da ga bo našla še kaj, kakšno rezervo za hude čase. In upam, da je to tiso okno za vzlet.

Držite pesti, jaz pa bom upal in delal na najboljše.:)

cryptozaver ::

Vidis, saj sam odgovarjas na svoja vprasanja. In ce je rekla da rabi mal prostora... pa ji ga daj. Konckoncev to ni nic slabega. Ce je to to...
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ljubezen na daljavo... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9311835 (8514) D3m
»

Ženske (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637724 (5174) iso2000
»

Spolni odnosi v dolgotrajnem razmerju! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17719105 (14084) Volk|
»

Moski "problemi" z zenskami :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33222961 (13713) Tear_DR0P

Več podobnih tem