» »

instalacija routerja

instalacija routerja

JurDoZ ::

ok..jaz zdej mislim kupit router..me zanima ce je dokaj enostavno inshtalirat to stvar ali potrebujem kakshenga vecjega mojstra :)...do sedaj sem inshtaliraw ze par mrez (dva pcja najvec) je z routerjom kaj bol zajeb.. al ne?

operciski sistem pa je win XP

hvala za odgovore.

ferdo ::

jzt sm poklicu mojstra:)

waters ::

Jaz sem si sam porihtal zadeve. Bistveno vprašanje pa je, kakšen router si kupil in kakšna navodila ima. Primer Asusov - slaba navodila brez primerov ( FAQ ) in D-linkov 624+ navodila primeri nastavitve tud za mulo...

Prej poglej kaj vsebujejo navodila na spletu!!!

LP

|CyGNUS-x ::

Kaj ko bi malo sam probu in ne kar takoj postavil vprašanja?

LP

Zheegec ::

Spljoh ni težav, boš videl. Še posebej če boš uporabljal kar DHCP, ti takoj vse dela brez nastavljanja.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Dead_Eye ::

5 minut dela > NAT že vklopljen po defaultu, samo vpišeš username, password pod ppoe in stvar dela.

P.S. Na mojem Planet routerju gre v WAN port cross kabel iz adsl modema, ostali pa patch......(to sem napisal ker mi ne telekomovci ne v rač. trgovini niso znali povedat PRAVILNO kam gre kak kabel)
The one and only

Slowenc ::

Inštalacija routera je res nekaj preprostega. Ti si samo navodila preberi pa ne boš imel nobenih problemov.
Skiny gate.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

modificiranje WII soft ali hard (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11722601 (776) sandicar
»

WiFi - prepoznavanje omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
184653 (3319) barocco
»

Telekom ak Siol 8081000 in njene Gopodične

Oddelek: Loža
275107 (4086) RejZoR
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st&#8482;3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543898 (19438) imallears
»

Kje mi danes lahko sestavijo comp, sobota, nujno! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
784888 (2938) solatko

Več podobnih tem