» »

Update biosa in driverjev za Intel 875PBZ motherboard ...

Update biosa in driverjev za Intel 875PBZ motherboard ...

OrlyTM ::

na intlovmu sajtu sm najdu nov bios in nove driverje za maticno in posledicno za sata raid kontroler ... zadevo mam plan zupdejtat, pa me zanima, al driver za raid kontroler ze lahk updatas iz winsov, a je se kr tko kt je blo vcasih, da driverje za raid lahko nalozis samo ob instalaciji windos (f6 in ostalo...) ...

pa se neki:

tut k je masina idle, mi disk konstantno po malem skrta ... na vsake tok casa skrtne, kot ko pise na disk, sam za trenutek ... bolj redko se pa tut mal bolj oglasi in se pokne, nekak tako kot takrat, ko se disk zalaufa k przgem masino ...

mam pa 2x WD Raptor 36GB v raidu, 1x 80GB maxtorja in 1x 120GB wdja in Intlovo 875PBZ Bonanza plato ...

tnx
lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

nAVID ::

No, kar se zvokov z diskovja tiče, sumim, da se ti oglašajo ležaji. Ko se je moj Maxtor 80 GB tako oglašal so mu bli dnevi šteti...:D
Kar se updejtanja biosa tiče: Če ti vse dela normalno, zakaj bi updejtal?
nAVID do konca....

OrlyTM ::

mah ... lezaji pa skor nebi mogl bit ... nov disk! ...

zakaj updatat ... ker je cel kup popravkov in mam rad vse osvezeno ... zastonj ze niso popravkov biosa delal, menis? :) ...

am ... glede updata driverja za raid kontroler, kdo ve ce gre to ze iz windows, al bom mogu se enkrat sibnit na novo windows gor?

tnx
lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

nAVID ::

Men so šli ležaji po enem mescu... Torej... praktično nov disk.
Jest npr. updejtam bios samo, če se popravki nanšajo na tiste stvari, ki me zaje**vljejo, drugač ne. Škoda tvegat, če ne s**je. 0:)
nAVID do konca....

OrlyTM ::

me zanima, al driver za raid kontroler ze lahk updatas iz winsov, a je se kr tko kt je blo vcasih, da driverje za raid lahko nalozis samo ob instalaciji windos (f6 in ostalo...) ...


na ta vprasane pa noben ne ve odgovora, kdo probavu pr postavljenmu RAID-u updatat bios in driverje za RAID kontroler na Intlovi plati?

plz, k ce mi ni mus, res nebi se enkrat sistema sesipov ...

tnx
lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Dr_M ::

ja probi ane.
pr men je blo tko. ko sm dodal na obstojec sistem kontroler in sm hotu instalirat driverje, sm vedno bsod dubu, potem sm pa pri instalaciji instaliru driverje in potem se updejtu v windowsih je pa lepo delal.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OrlyTM ::

jah nc ... konckoncov mas prov. ... pobackupat sistem pa gremo spilat igrco BIOS update and hope for windows to survive :D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus A7V133 z Promis RAID kontrolerjem --- Težave !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71173 (1097) OrlyTM
»

crknu opevani IBM HD?

Oddelek: Pomoč in nasveti
292213 (1741) Tigorsami
»

Težave Nujno !!

Oddelek: Pomoč in nasveti
61644 (1454) OrlyTM
»

>> HOT ROD 100pro << Uporabil kdo ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151374 (1196) MUC
»

hpt370

Oddelek: Strojna oprema
141582 (1443) MadMax

Več podobnih tem