» »

Win 3.11

Win 3.11

krucymucy ::

A je kdo probu winse 3.11 na kksnmu bolsmu racunalniku (800+)
Mislm, da ne prepoznajo particije vecje od 2GB sicer pa kaj ce bi nalozu poleg 2k se 3.11 kako bi pol zbiru kaj naj se zazene?

Mogoce se slis neumno ampak bi rad igrou spile kot LOTUS, DOOM, ...

Huey P ::

Doom lahko igraš na Win 9x, Me!
Jaz bi pa igral Wolfenstein!
..::DOOM III: The Legacy::..

krucymucy ::

Vem, sam mal nostalgije bi pasal, pa se letel bi vse k k****.
Že 486-ki mi je w3.11 zalaufal v 2 sekumdah:D

andrej ::

za take zadeve si nabavi VMware ali pa Virtual PC, ki ti znata emulirat PC v winsih in linux-u. pri tem nebos nic rabo sarih s particijami, itd...

Yogurt. ::

A ma kdo link da bi si win 3.11 z neta dol sneu ?

iBojan ::

Res je najboljše za take stvari VMWARE uporabljat ! Mislim, pa da je ideja kar dobra pa bom še sam poskusil naložit win3.11 s pomočjo vmware-a pa da vidim kako zadeva laufa ;)

Včasih je delala kar ok pa da vidimo še kako leti danes ;)

lp, _GeS_

R0K ::

huey : wolfinsteina lohk špilaš intak na vseh novih winsih (od 3.11 naprej)

slycer ::

Pa Prehistorik. To je tud klasika:D

bastadu ::

Turbo Pascal 7.0 je javlal neke errore, če si imel 200mhz+ mašino. Pol sem pa mogu neke popravke dol dat zej je pa vredu... Ful fora da maš boljši PC pa ti neki ne dela:\. Nevem pa kako je z 3.1. Verjetno ne bojo delovali bistveno hitreje kot na kaki 486ki, kvečjemu bi bilo verjetno kaj problemov z združljivostjo strojne opreme, če bi bila "prenova"... Lahko pa nekdo to proba.

Aja še winsi so tuki!

matevzm ::

Edino kar je zoprno je, da ti v VMWare zabije procesor na 100%, ce imas v oknu Win 3.11 /9x. Vsi ti Winsi so napisani pozresno, w2k, linux in ostalo lepo tece in ce ne dela kaj, ne odzira procesorja.

andrej ::

to bo ziher zato, ker linux in w2k izvrsujeta HLT izstrukcijo ko nimata nic za delat. S tem sparata na stromu.
win 9.x tega ne znajo. probaj instalirat kaksen podoben program pod VMware - mogoce pa bo obremenjenost padla...

moby-dick ::

Kar se tiče particije je tko da si verjetno uporabljal FAT16 zato ti je pa uporabl sam 2Gb ker Fat16 ne zna naredit več kot 2Gb-no particijo;(
Hear me out...

Mr.B ::

Noben ni omenil , da rabi poleg Win3.11 še dos , če pa imaš že dos, pa itak ne rabiš Win3.11, ....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

matevzm ::

Ja, po moje bi pod Win 9x pomagal kaksen Rain ali kaj so ze bili taki programcki. Saj vem za razlog, a se mi zdi zoprno. Raina pa nimam. Ga bom poiskal, verjetno bom naredil sedaj se kaksno testno masino.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel Linux 3.8

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
217706 (5586) Bistri007
»

Katere OS ste poizkusili (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
717809 (5346) opeter
»

Vas prvi OS? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
826131 (4558) BigWhale
»

Advanced user anketa [REZULTATI OBJAVLJENI] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
16215007 (10089) Eru
»

Odgovor na novico o Windowsih od Alien-W-ja

Oddelek: Slo-Tech
161950 (1466) Mercier

Več podobnih tem