» »

Problm z trdim diskom WD

Problm z trdim diskom WD

Ojster10 ::

V garanciji imam TRDI DISK WD 80 GB ATA/100 8 MB, 7.200 OBRATOV EIDE , ker mi je začel ružiti sem ga odnesel v trgovino. Na servisu pa pravijo, da je vse uredu, da se lahko pojavijo nekakšni softverski problemi. Ne vem zakaj je trdi disk delal 9 mes. tiho. V trgovini so mi rekli, da mi ne morejo dati naslova in telefona od servisa diskov WD. Kaj lahko naredim? Povedati moram da takega ignorantskega obnašanja pri servisu, ki servisira trde diske WD nisem pričakoval.

kriko1 ::

Kako pa ti ruži? Imaš isti disk kot jaz, tudi jaz sm opazu nek zavijajoč zvok ko pržgem rač in ko ga ugasnem.

Ojster10 ::

Precej glasno. Slišati je dobesedno tako kot bi z ostrim predmetom praskal naprimer po steklu. Včasih se zvoku mlce zmanjša.

Caligula ::

KAJ!!!
Ne morejo ti dat telefonske?

In ti si sel s trgovine?

Samo nekaj-koliko pa mas garancije?

Razlozi jim, da zelis da disk stestirajo in da v primeru tezav zahtevas popravilo ali menjavo.
Vprasaj jih ce znajo crkovat INSPEKCIJA.

Ojster10 ::

Ja, ne morejo, ker jim je servis WD prepovedal. Garancije imam še cca 3 mesece.

Eleven ::

A ni za WD JB modele 3 leta garancije?

Caligula ::

Kaj jim je prepovedal?

A das meni telefonsko trgovine pa bom izvedel zate?

PA tudi drugace-naj ga lepo oni dajo na servis. Ti imas garancijo, z izdelkom nisis zadovoljen,.. bi pa oni zagotovo radi, da ti crkne v 13 mesecu.

kriko1 ::

Jst imam garancijo 2 leti. Ugtovil sm da je tisti zvok ok (pri vklopu/izklopu), ker sm to slišu še pri drugih wd.

Caligula ::

Ja sam se vedno si se pustu obracat trgovcu. Drugic ne delaj te napake, ker bo samo tebe enkrat precej stala. Ne samo dnarja. Tud casa pa truda pa zivcev. ot potrosnik mas kr neki pravic sam ne prcakvat, da te bo druga stran rada na to spomnila. Ceprou se tud to spreminja. Zadnjic je v Harveyu prodajalc neki mami lepo reku, da lahk itak v 8 dneh naaj monitor prnese, ce ji ne bo vsec, sam da more v original embalazi pa neposkodovanga,..

Skratka stvari se spreminjajo in pocas stekajo, da je prijaznost in sodelovanje s kupcem nacin, da se proda vec in da so vsi na boljsem.

Ojster10 ::

Do srede bom počakal. Potem pa ti dam naslov trgovine. Lp Marjan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

45 dnevni garancijski rok, ista napaka

Oddelek: Pomoč in nasveti
486613 (5156) Seljak
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116623 (47964) r3dkv1c4
»

Big bang "se zgodi" in njihova popolna ignoranca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9921749 (18447) RejZoR
»

Servis Avtera

Oddelek: Strojna oprema
448997 (4352) 69charger

Nujno rabim pomoč, problem z trgovino SOLO

Oddelek: Pomoč in nasveti
171710 (1199) bluefish

Več podobnih tem